לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2010, 06:25
  הרודן מלייפציג הרודן מלייפציג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.10
נתניהו עבד קשה בוושינגטון

הוא הסביר לקלינטון הילארי מדוע השאיפות שלה וההזיות שלה בדבר הקמת מדינה פלשתינית יצטרכו להמתין הרבה שנים הרבה אחרי שהיא כבר תהייה בפנסיה ואף בקבר.
הוא הסביר לה שכל עוד ומצרים וירדן ואבו מאזן לא מכירים במדינת ישראל כמדינה היהודית ולא מוותרים על זכות השיבה לא יהייה הסדר ולא יהייה שלום.
יחד עם זאת אמר לה לא אכפת לי לחדש את השיחות אבל זה לא יהייה תמורת הקפאת הבניה כי אם אני אקפיא את הבניה יום אחרי לא תהייה לי ממשלה.
לשאלת הגברת קלינטון בדבר צירוף קדימה לקואליציה במקום ישראל ביתנו וש"ס צחק נתניהו והראה לה סרטון של נשונל גיאוגרפיק בור מלא נחשים ארסיים ואמר לה את היית מוכנה לרדת לתוך הבור הזה ולשהות שם שעה?
זאת קדימה וציפי לבני לעולם לא תראה כסא בממשלתי.
לגבי הבניה בירושלים רבתי אמר לה נתניהו כל ממשלות ישראל ב40 השנים האחרונות בנו בפסגות ובהר חומה וההתנהגות שלכם הממשל היא חריגה חמורה מהידידות וממערכת היחסים בין ישראל לארה"ב דבר שיכול להוביל לקרע ביחסים ביננו.
הוא שאל אותה האם את מוכנה ללכת לקרע שכזה?
האם את מוכנה שמעל הקרע הזה שמך יתנוסס בגאון?
הוא הבהיר לה שכאן זה קאזוס בלי קו אדום שממשלתו לא תעבור עליו.
הם הסכימו שנתניהו יעזור להילארי להמשיך במסכת ההזיות שלה ושל אובמה בדבר הקמת מדינה פלשתינית בכך שהן יוציאו הודעות מוסכמות לעיתונות על ניסיון לחדש את המגעים ותו לוא.
זה ארך בדיוק כשעה ואחר כך הפ עברו לנהל דיונים עם הצוותים על איראן והבעייה האטומית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר