לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2010, 06:32
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
הצעה למנהלי האתר בקשר לעריכת ומחיקת הודעות

לכבוד מנהלי הפורום, שלום!

אני, כמו גולשים רבים אחרים בפורום, כותב הודעות מידי פעם, וקורה שהודעות נמחקות, נערכות, או מצונזרות. ההסיבות לכך מגוונות אך מקובלות עלי כגולש וכאדם שרוצה כאן אוירה נעימה וידידותית. (סיבות כגון אי שמירה על שפה נקיה, שמירה על ביטחון שדה, כפל הודעות וכו וכו).
אין לי טענה עקרונית כלשהיא נגד עריכה וכו' של ההודעות של הגולשים.

אבל, ההצעה שלי היא כזו:

אפשר לציין בגוף ההודעה שהיא נערכה ע"י מנהל X, בשעה כזו וכזו מסיבה כזו או אחרת, וכך יהיה סוג של ביקורת של המנהלים על הנעשה וגם הדבר ימנע הרמות גבה של הגולשים. לדוגמא: אם עברתי עבירת ביטחון שדה, וההודעה שלי נמחקת אז חשוב שיהיה מצויין בה סיבת המחיקה . זה פועל לטובת כותבי ההודעה וגם כלפי שאר הגולשים (כביכול שמישהו "שומר עליהם") כמו כן, חשוב שהגולשים ידעו מי מהמנהלים מחק/ערך את ההודעה כדי שאם יש הסתייגויות מצד כותב ההודעה יהיה לו כתובת (אבל בפרטי ולא מעל גבי הפורום הכללי) לפנות אליו במידת הצורך.
כמו כן, לפעמים אני קורא שירשורים ומקבל תחושה שגולש מסויים טוען שמנהל מסויים רודף אותו (למזלי אני אישית לא מרגיש כך). אם שם מנהל שעורך ההודעה יהיה ידוע אז הדבר יהיה סוג של מעקב אחרי עורכי ההודעות ונוכל לבחון טענות כפי שציינתי לעיל.

זו הצעתי, ואפשר לקבלה ואפשר שלא.
כאמור, הצעתי זו נובעת מהרצון לשמור על אוירה ידידותית בפורום.
אשמח לקבל תגובה מצד מנהלי הפורום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-11-2010, 06:04
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "הצעה למנהלי האתר בקשר לעריכת ומחיקת הודעות"

מעבר לכל הנ"ל, שנכתב ע"י מגיבים (גולשים ומנהלים כאחד), רציתי להזכיר שחלק מהעריכות שנעשות ע"י מנהלים נעשות בגלל שפה לא נקייה של כותב ההודעה (או כפי שרומק הזכיר מהסיבה של ספאם).

אבל, לפעמים הדבר נעשה מתוך רצון לשמור על ביטחון שדה ולכן חשבתי על עוד נקודה. אפשר לתת למנהלי הפורומים (ובעיקר צו"ב, סקופים, אקטואליה וכו) השראה לפתוח אשכולות (או להסב אשכולות) מיוחדים שבהם כל הודעה שנשלחת ע"י הגולשים לא תכנס אוטומטית לאשכול אלא תעבור מלכתחילה סוג של צנזורה אצל מנהלי הפורום ורק אז תעלה לפורום.

הדוגמאות של אסונות כמו שהיה שבוע שעבר עם הטייס והנווט ז"ל, שהמגיבים כתבו על המוות לפני שיצאה הודעה רשמית. זה לא עוזר לשנות/לערוך/לצנזר אחרי שההודעה של הגולשים נשלחה אלא צריך ליצור תת-מערכת שהבם ההודעה לא תתפרסם כלל לפני אישור צנזור.

אני מדבר על סוג של פיקוח כללי יותר. אני מדבר פה על בקרה מיוחדת. נקרא לזה "בקרת חירום"

ובחזרה לשגרה.
כן, אני חושב ששליחת הודעה אוטומטית לגולש עי המנהל העורך היא חיונית. לא פחות חשוב היא פרסום סיבת החסימה, כדי ליידע גולשים אחרים ולהזהירם .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר