לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2010, 18:13
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idanmos שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה למוכרת בקפיטריה"

איזה חמוד אני!!
החובש חי"ר המסכן מהמחלקה ששומרת בבסיס אמור לסגור שבת, אבל לא יצא כבר 28 יום הבייתה.
החובשות מן הסתם חטפו חררה כשהן שמעו שיש מצב שהן יסגרו (כי הן לא אמורות, אף פעם), אז סחבק התנדב לסגור בשביל כולם.
כנראה שמשמרות של 32 שעות רצוף במד"א עושות משהו לבנאדם. מה זה כבר לסגור שבת. וגם מישהי מהבסיס שסוגרת גם, כבר רמזה לי שאני יכול לקבל את הגוף שלה (באילו המילים בערך).

חוצמזה הגיעו אליי ספרי הכימיה, וגם ספר מתנה-ליומולדת-שרק-עכשיו-יצא וחברה טובה מהלימודים קנתה לי.

וגם בחמישי הבא בירה עם עידו והחובשת-שנראית-כמו-איילת-זורר בירושלים

הא, וקטע מצחיק שהיה לי השבוע: הצלתי את המ"מ של החי"רניקים מידיה של סמב"צית משוגעת שרצתה לדחוף לו טמפון לאף בגלל שהוא דימם משם.

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 18-11-2010 בשעה 18:40. סיבה: אני כל הזמן נזכר בדברים להוסיף
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2010, 02:38
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אוקי, אולי זה רק אני אבל יותר..."

אתה בהגדרה לא אנטיפת - עובדה שאתה כותב (באופן מסיבי) בפורום הזה.
אם אתה מעוניין, אני מעביר שיעורים פרטיים...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 19-11-2010, 02:33
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי idanmos שמתחילה ב "אשכול האושר השבועי בהקדשה למוכרת בקפיטריה"

היה שבוע עמוס ומגניב.
קודם כל אני ממש אוהבת עומס, זה מריץ את השבוע בשניה.. לא מצמצתי וכבר יום שישי.
אז נתחיל מהתחלת השבוע - התחלתי עבודה חדשה, די כיף שם, רוב האנשים סבבה (תמיד יש
אחד שהורס את הסבבה, אבל בקטנה, מסתבר שכולם לא סובלים אותו..) כולם מתלהבים ממני
העבודה ממש "אינטנסיבית" אין הרבה מנוחה - אי לכך - הזמן טס בטירוף, שזה טוב!

ביום רביעי קיבלתי מתנת יומולדת שחשקתי בה הרבה זמן ה-DESIRE HD (תרתי משמע לגביי הדיזייר...)
המכשיר הכי טוב בעולם כולו! נקנה בשוויץ, ב2500 ש"ח~ והנה צילום מהפלאפון הישן (N95)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זה היה שיא השבוע שלי, חשקתי בו די הרבה הזמן.. והפלאפון הישן שלי כבר התחיל לגסוס מלפני חצי שנה..
בקצרה- מי שיכול לקנות אותו בחו"ל (פיזית) - שיקנה! גם אם הוא לא מעוניין בו, הוא יכול לעשות עליו
אחלה כסף בלמכור אותו בארץ (יש מחסור כלל עולמי מכיוון כל העולם די רוצה אותו..) ובנוסף - בארץ
יש מכס ומעמ של 33% בסך הכל, כך שהמחיר המינימלי שתוכלו למצוא אותו בארץ זה -4,600 נכון
להיום. רווח נקי של אלפיים שח למי שמוכר

היום התחלתי הגעתי לעבודה ב7 וחצי בבוקר ויצאתי ב7 וחצי בערב, אין לי מושג איך אני עדיין ערה ואיך
הצלחתי ללכת לסרט, אבל היה סבבה בסופו של דבר, ראינו בלתי ניתנת לעצירה, שזה סרט נחמד שכזה
וזהו עד עכשיו, ללט

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 22-11-2010, 04:30
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "נקודה אחת למשך 3 שנים- 189..."

:O - איפה, איפה היית קודם... הייתי צריך למצוא חבר שנמצא בתחום, קיביני...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 24-11-2010, 12:35
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

אושר זה להיות בשלישי בערב בבית, ולדעת שיש לך 6 ימים שלמים לפניך
אתמול בערב אכלתי ניוקי (נמנמ! ואפילו לא הייתי צריכה לבקש שיביאו מלאאאאא פרמז'ן) ביליתי זמן איכות עם סבתי היקרה שתזכה לחיים ארוכים.. ועכשיו אני בבית הראשון שלי, אחרי ששתיתי קפה משובח, אכלתי את העוגיות שאני אוהבת, וגיליתי שמשפחתי עשתה לי הפתעה וקנתה לי מערכת! יאי!! (פינק פלויד מוסרים לכם ד"ש, בצליל צלול מתמיד )

בתכנון לחופשה: משפחה, חברות, מסיבת יומולדת לאחת מהן, לקרוא, להיות בבית ולאכול הרבה אוכל של בית)

ושרק יעז לקום נהג המשאית שיהרוס את כל זה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:19

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר