לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2010, 18:26
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
אני, גזען? אראל סג"ל על המסתננים ועל גזענות

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...ml?hp=1&cat=479

אתם יכולים לתפוס אותי במילה. מדינת ישראל עם חיוך מטומטם על הפנים, חופרת לעצמה קבר דמוגרפי. המחלה מקננת, התסמינים ברורים, אבל הציבור אדיש. בעיקר משום שהמסתננים עדיין לא חצו את קו בר-לב של בורגנות גוש דן. הממשלה שלומיאלית ואימפוטנטית, הגבול פרוץ, מדיניות ברורה אין.

התקשורת, כדוברת האליטות, כבולה רעיונית בתקינות פוליטית ומסרבת לתת במה הוגנת ומשקל אמיתי לאיום. תקשורת תל אביבית בועתית, שתפיסת עולמה, קלישאות ליברליות שאבד עליהן הכלח. דוגמה טובה לצביעות והתחסדות ניתנה השבוע בדיווח על כנס החירום שנערך בשכונת התקווה, כנס שכותרתו האיום על השכונות. בדיווח באתר ynet הודגשו כמובן ההתבטאויות הגזעניות של חלק מהדוברים. לא המהות, הקוסמטיקה. הספינה טובעת, והכתב נוזף בצוות על לבוש מרושל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2010, 18:43
  FRESHMAKER FRESHMAKER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני, גזען? אראל סג"ל על המסתננים ועל גזענות"

העניין הוא עם העובדים הזרים, זה שכל עוד הם נמצאים בשכונות בדרום תל אביב, השמאלנים יתקוממו נגד תושבים שדורשים שיעיפו אותם משם,אבל אותם שמאלנים לא ירצו סודני אחד ליד הבית שלהם. זה מה שהכי מקומם פה,אפילו יותר מהתקשורת הבולשביקית שיוצאת בקמפיין לטובתם. באילת למשל, אחד מכל שישה אנשים הוא עובד זר. אני מקווה שיבנו את הגדר ובנוסף יחוקקו עוד חוקים שיבלמו את ההגעה שלהם לכאן. אני בכלל חושב שכל מי שמסיג גבול(אם הם עובדים זרים או אנשים שבאים מסיבות אחרות, צריכים לירות בהם כמו שהמצרים יורים. אין שום סיבה לתת לאנשים להכנס למדינת ישראל כאילו שהם נכנסים לבית שלהם, אלא אם כן אנחנו מוותרים על הריבונות שלנו...).
ישן 19-11-2010, 21:06
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "לא חצו את קו בר לב של גוש..."

אתה מבלבל, כמו רבים, בהרבה מקרים.
לא דובר פה על התאילנדים שהובאו ברישיון. מדובר על מסתננים שנעצרים, אך מחוסר מקום משוחררים וזכאים לנוע בחופשיות בכל מקום. אני מסתובב באזור התחנה הישנה המון. יש שם מסתננים בכמויות, שרק יושבים ומתבטלים. מה הקשר למשק? הם בקושי עובדים, בדר"כ יושבים עם בקבוק בבוקר על הדשא ולא עושים כלום. מדי פעם מקבלים ג'וב זמני שמאפשר להם לקנות עוד שתיה, בדר"כ זאת עזרה לבעל חנות כזה או אחר לפרוק סחורה או משהו.

אכן אין מדיניות, וזה חבל. ויש גורמים שמכשילים כל הצעה מתוך אידיאולוגיה אנטי ציונית.

ישן 20-11-2010, 20:28
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "ההבדל בין התאילנדי לסודני..."

ישנם עוד כמה וכמה הבדלים די חשובים. אני חושב שהמחלקות והרופאים העוסקים במחלות מידבקות חשוכות מרפא אמורים לחשוב על שילוש/ריבוע התקציבים שלהם... מסתננים לא מעטים באים מאריתראה: מדינה שאחוז נראי הHIV בה הוא 5% בערך. בסודן המצב לא מזהיר בכלל. למעשה אם תקח בחשבון שהמסתננים הללו מבקרים אצל זונות ומקיימים קשרים מיניים אחרים עם "מקומיות", אתה תגלה שאולי הסטטיסטיקה היא לא איום ברמה לאומית, אבל היא הרבה יותר מאשר "מורידה במורד האסלה" 20 שנות עבודה של מניעה והסברה בתחום מחלות כמו איידס. הכנסה למעגל החיים של 3000-4000 גברים נשאים חסרי מודעות או אחריות זו מכה רצינית.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר