לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2010, 22:01
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A מנהל Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
סימן שאתה זקן...

טוב, אין מה לעשות, חייבים להודות - השנים בכל זאת התקדמו קצת מאז שהיינו בני 16. ומה לעשות, לא משנה כמה אנחנו מרגישים בדיוק אותו הדבר, בכל זאת מבחוץ כנראה שרואים את זה

...וככה יוצא שמדי פעם מתקיף אותך, באופן לחלוטין בלתי צפוי, רגע שבו את מבינה שאכן, את כבר לא ילדה. יש כל מיני סוגים של רגעים כאלו, הנה כמה שהיו אצלי:

* המפתיעים: אלו הרגעים האלו שבהם ילד קורא לך "גברת" ברחוב. (שיא התענוג בסגנון זה היה לפני כמה ימים כשהלכתי לי במרכז המסחרי עם הקטנה, וחבורת ילדי-תנועת-נוער חילקו שם משהו, ובנון שלנטיות מולחטת אחת שאלה אותי אם יש לי גם ילדים בגילאים שבין 15-18...).

* המפחידים: מהסוג של הרגע שהיה לי לפני כמה שנים כשמצאתי את עצמי כמדריכה אחראית בטיול כלשהו, מה שאמר בפועל שאני הייתי אחראית על 8 מדריכים, 16 חובשים ומאבטחים, 10 מורים, וכמובן - 240 ילדים. כולם - תחת אחריותי. הסתכלתי סביבי ושאלתי את עצמי: תגידי, מה, הם רציניים? את? אחראית על כל זה? את? אבל את ילדה! ואז הבנתי שלא.

* הרטרוספקטיבים: אלו שבהם את קולטת שאת כבר יותר מבוגרת ממה שההורים שלך היו כשהתחלת לזכור אותם, ואת נזכרת כמה זקנים הם נראו לך אז... בקטגוריה הזו נכללים גם הרגעים שבהם את רואה ילדים בני 17-18 ומהרהרת כמה הם ילדים, ואת נזכרת כמה ענקיים הם נראו לך בתור ילדה בת 12...

* הפאטאלים: הרגעים שבהם את מבינה שיום אחד תמותי מזקנה

איזה רגעים יש אצלכם? באיזה עוד רגעים אתם מרגישים שאתם כבר לא ילדים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2010, 22:24
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "סימן שאתה זקן..."

זה קרה לי לפני שבועיים שלושה, כשעברתי דירה.
בדירה הקודמת ובעבודה המראה בשירותים מרוחקת ממני בגלל הכיור. במקלחת הנוכחית שלי, המראה על ארון, ולכן ממש מול הפנים שלי. בפעם הראשונה שהתגלחתי שם, והתבוננתי בפני מקרוב, שמתי לב שהפנים שלי הזדקנו. שהעור כבר לא מתוח, שיש קמטים כשאני מכווץ מבט, שהעיניים עייפות.

כמה שבועות לפני כן פרקתי ארגזים של דברים שההורים שלחו לי, דברים שעמדו בחדר הישן שלי, ומצאתי הרבה מאוד מזכרות מימים עברו. מזכרות מהצבא, מהתיכון, מחברות מהלימודים וכל מיני כאלו. פתאום קלטתי כמה זמן כבר עבר מאז אותם ימים.

ישן 19-11-2010, 22:55
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אהמממ... אצלי הבעיה חמורה קצת יותר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "סימן שאתה זקן..."

אני ומשפחתי חיים ברחוב בו גדלתי. ילדי מצויים בתנועת הנוער בה נעתי, מחליפים ספרים בספריה שהייתה 'שלי' בילדותי ולפעמים גם לומדים בבית הספר בו למדתי ונוסעים בקווי האוטובוס בהם נסעתי...

כשהייתי ילד נחשבתי לבוגר יחסית מכפי גילי וכשבגרתי אני נחשב לילדותי באופן משמעותי למצופה מה שאומר שבממוצע אני בד"כ די בסדר. ועם זאת ולמרות הכושר הגופני המדרדר אני ממש ממש לא חש 'זקן' ואפילו צריך להתאפק לא אחת בכדי לזכור שכעת העיר הזו היא הבמה שלהם ואני רק בתפקיד הסדרן.

מה הפלא שאני כל כך מחבב את השיר של יוסי בנאי:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:25

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר