לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2010, 22:43
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "1. אין לזה שום קשר לשפת..."

1. אין דרך להריץ את שפת התכנות הזו בלי הסביבה והפלטפורמה שלה (כה נפלא לכתוב בגן סגור...)

2. חיפוש בגוגל אחר המחרוזת הנ"ל מראה שלא כזה קשקוש, למרות שכל הכותבים בסביבה זו חושבים שהיא מינימום קדושה.

האמת שב PHP אין דבר כזה Internal Server Error 500 (אני משער שלכך התכוונת...), כל הודעות השגיאה הן הגיונית לחלוטין, והן תמיד כי אתה עשית משהו שאתה לא אמור לעשות; לכן הם גם קונסיסטניות, עבור אותו קלט ואותו קוד, תהיה אותה שגיאה. הפעלה מחדש של השרת לא תשנה את זה, עד שלא תתקן מה שלא בסדר... ואתה מוזמן לנסות להוכיח אותי אחרת. (בהנחה שיש לך את הדוגמה שאני חושב שיש לך בראש, שכח ממנה, הגבלת זיכרון מכוונת אינה תקלה, וכאמור, הפעלה מחדש של השרת כמובן שלא תפתור אותה..)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2010, 07:47
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "1...."

אני די משוכנע שרוב מערכות ההפעלה בעולם כיום בסיסן ב C/C++

לינוקס (וכמובן יוניקס), חלונות ומק
בסלולרים: סימביאן, אנדרואיד, iOS (המע"ה של האייפון), BlackBerry

אני חושב שכיסיתי את רובן המוחלט של מערכות ההפעלה שבשימוש נפוץ היום. לפחות 99%...

קובול לא זוכר שראיתי, אולי אתה מבולבל.

C היא לא שפת תכנות מחורבנת. והיא דרך מצויינת ללמד סטודנטים תכנות, מהסיבה הפשוטה שכמעט כל שפה היום מבוססת, פחות או יותר, על התחביר שלה.

לסיכום, לו לא היית קורא "גועל נפש" למה שמניע את העולם, ומניע אותו טוב, הייתי שותק. אבל שאתה משתמש בגועל נפש הכי גועל נפש שיש, וקורא לדברים אחרים גועל נפש, ובכן...

אשר ל unhandled exception שלך, זה שהמסך הזה הוא תוצאה של unhandled exception אני יודע; אבל זה לא העניין; העניין הוא קיומו של exception שלא אמור להתקיים (כי הקוד היה תקין ועבד עכשיו). כיוון שאתה לא מבין את הנקודה הפצפונת אך החשובה הזו, כנראה שלעולם לא תבין מדוע דוט נט, היא היא ההגדרה ל"גועל נפש" ... (נו טוב, וגם האיטיות.)

ישן 21-11-2010, 12:03
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני די משוכנע שרוב מערכות..."

אתה יודע שמערכות הפעלה, זה המיעט של הקוד בעולם כן? הרוב זה כנראה אפליקציות אנטרפרייז, ובגלל זה רוב הקוד בעולם לפחות בסוף שנות ה90 היה כתוב בקובול, היום אני מקווה לפחות שהמצב השתנה ועברנו לג'אווה... רוב הקוד בעולם זה בכל זאת קוד הנהלת חשבונות...

זה לא שאני אומר שC היא לא שפת תכנות טובה, היא שפת תכנות מעולה, לשימושים ספציפיים ונכון לשנות ה70-80, ממש לא בישביל ללמד מדעי המחשב. חוץ מזה שהסינטקס שלה והקושי והמורכבות של כל פעולה בה, מאוד מוציאים את החשק.
אם כבר אז C++ כי היא הרבה יותר מתקדמת, והרבה יותר פונקציונאלית בסגנון שלה.

ד"א אתה טועה לגבי התחביר, אתה מתכון לALGOL...

בישביל ללמד מדעי המחשב, צריך שפת תכנות פשוטה, ושאשכרה תעזור למתכנת, ולא תשגע לו תשכל, בגלל זה לדעתי הבחירות הנכונות הם scheme או Python.
מצד שני חשוב מאוד גם ללמד C או אסמבלר - אבל בטח לא במבוא למדמ"ח וגם לא בקורס אלגוריתמים, וזה בגלל ההבנה של איך מחשב עובד, ואיך זכרון עובד, ומה זה בכלל פוינטר.

ההערות שלך על C# נעות בין חוסר הבנה בסיסי לקשקוש...

אפליקציה לא צריכה להעיף unhandled exception בחיים, אף פעם. חוץ מנניח חוסר זכרון...
אם יש לכם דף שפעם זורק unhandled exception ופעם לא, אני מבטיח לך 100% שיש איפשהו טעות בקוד שבונה אותו, שמפילה את הדף רק בתרחישים מסויימים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:48

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר