לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2010, 00:46
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בעיה "מוזרה" בקומפילציה ב-c++

יש לי את הקוד הבא:
קוד:
#ifndef __EXCEPTION_H_ #define __EXCEPTION_H_ #include <exception> #include <iostream> //#include <typeinfo> using namespace std; class TreeException : public std::exception {}; class failure : public TreeException {}; class invalidInput : public TreeException {}; template<class result> class exceptionHandler { private: result _failure; result _badAlloc; result _invalidInput; public: exceptionHandler (result failure,result badAlloc,result invalidInput): _failure(failure),_badAlloc(badAlloc),_invalidInpu t(invalidInput){} result operator ()(std::exception &e) { try {throw ;} catch (const failure&) {return _failure;} catch (const bad_alloc&) {return _bad_alloc;} //catch (const invalidInput&) {return _invalidInput;} catch (const invalidInput&) {return _invalidInput;} /*if (typeid(e)==typeid(failure)){return _failure;} if (typeid(e)==typeid(bad_alloc)){return _badAlloc;} if (typeid(e)==typeid(invalidInput)){return _invalidInput;}*/ } }; #endif // __EXCEPTION_H_

משום מה שאני מנסה לקמפל אני מקבל:

קוד:
In member function 'result exceptionHandler<result>::operator()(std::exception&)':|error: '_bad_alloc' was not declared in this scope|

ניסיתי כל מני וריאציות (למחוק את הnamespace ולהוסיף ידנית את ההגדרה, את השטות עם ה typeid וכו'), ובכל פעם אני מקבל את אותה השגיאה המעצבנת הזאת...
הקטע המוזר שיש לי קטע קוד ממש דומה, בתכנית אחרת שפועל בסדר גמור, אז מה אני מפספס?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר