לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2010, 17:57
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תרשה לי להניח שלא עברת אונס.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "כמו שחז"לנו היו אומרים: "אוי..."

ולכן אתה לא בקיא בטראומה שהתרחשה כתוצאה מהמאורע. חוץ מזה, אתה לא יודע אם הבחורה בכתה /התרסקה לרסיסים. אין לך עדיין מידע אם היא התקשרה למוקד לנפגעות תקיפה מינית או לא. כל מה שאתה יודע הוא שהיא לא פנתה למשטרה. האם עיתוי הפנייה בעייתי? כן. האם הוא מגמתי? אולי. האם הוא מעיד על כך שלא התרחש אונס? בהחלט לא.

זכור את פרשת רמון. אין לי ספק שרמון חוסל פוליטית והעיתוי לחשיפת הנשיקה הכפויה יום למחרת התבטאותו על הצורך לרסן את בג"ץ אינו מקרי. זה עדיין לא הופך אותו לזכאי.

בדבר אחד אני בטוח. בפרשה הזאת אין צדיקים. גם אם הוא לא אנס הוא בגד באשתו דרך קבע (הוא מודה בזה) ותקרא לי שמרן - אבל אני לא אוהב את זה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2010, 21:26
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תרשה לי להניח שלא עברת אונס."

אני לא קורא לך שמרן (מה רע בזה?) כי זה שהוא בגד באשתו זה לא מקובל עליי ואני בטוח שעל כולם (אם לא
על רובנו).

לגבי העניין, צר לי אבל אם חברתה של המתלוננת ד' (ולמה לכל הרוחות אסור להראות אותה כשהיא מכפישה
אדם שאולי ייצא זכאי?) טוענת שהיה שם איזה משולש אוהבים, ומתלוננת א' התלוננה גם נגד מנכ"ל משרד
הביטחון (שהתפטר), אז כנראה שגם ד' וגם א' הן לא בדיוק שיא התמימות.

לפי מה שאני רואה, מדובר בבחורות ממש לא תמימות, וגם אם היה משהו - אני בטוח שיש להן חלק גדול בזה.
עם כל ההכבוד מי הולכת עם חברה וקצין בכיר לבית מלון באישון לילה אחרי שתיית אלכוהול מרובה? בקיצור,
בחורה "לעניין" (אפרופו שמרנות).

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 24-11-2010 בשעה 21:34.
ישן 24-11-2010, 00:04
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "האמת נראה לי שאזור סדום למעשה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TIMON the mongoose
תמיד כל הפרשיות הללו צצות בדיוק לפני החלטות חשובות וזה כבר ממש לא מיקרי. נראה לי שחושבים שהציבור ממש מטומטם כדי להגיד לו- בר לב הטריד מינית , במקרה יש עוד מעט החלטה על מפכ"ל המשטרה החדש וכדאי שתימו לב למה לא כדאי לבחור בו.

אני לא חושב שהיא משקרת, אם כן הוא הטריד אותה:
א.למה היא חיכתה בדיוק לזמן הזה?
ב.מי עודד אותה לזה (הגורם האמיתי)
ג. איך הוא הצליח.
ד. הכל בגלל אינטרסים.

אם זה בלוף אחד גדול:
השאלה היחידה היא - מי האחראי לזה ? (האינטרס די ברור)

צריך לזכור שהתופעות הללו לא באות לשם מלחמה בהטרדות מיניות אלא השגת מטרה שהיא אי מינויו של בר לב למפכ"ל המשטרה וכל הדרכים כשרות.

ישן 24-11-2010, 09:17
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מ' המאשימה את בר לב באונס טוענת שחברתם המשותפת ש' סיממה אותה לפני הפגישה עם בר לב"

כנראה זה מה שיהיה:
א, בר לב יצא מזה זכאי באמת וגבר גבר.
ב, יכתבו על העניין סידרה שלמה שצריך מאוד.
ג, אחרי הסיפור הזה יהיו חייבים לאפשר חקירה של נשים או גברים, שטענו, שביצעו נגדם פשע מיני ולא כפי שהחוק היום אוסר את הדבר, אלא אם בית המשפט מאפשר את זה.
ד, בר לב כנראה יהיה הקצין מספר אחד במשטרה כפיצוי ואת זה ניתן ללמוד מהתוצאה של המרוץ להיות מספר אחד בצבא אחרי אותו מסמך, שלא הוסיף כבוד לצה"ל והוציא את כל העיות שהיו מתחת לשולחן.

זה כמובן, אם בר לב זכאי וזה כמובן לא יוסיף כבוד לשאר המועמדים במשטרה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 24-11-2010 בשעה 09:20.
ישן 24-11-2010, 23:13
צלמית המשתמש של looklook

מגיב לשניכם.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מחזק את דבריי לינוקסבוט - זה..."

זה שנתניהו בגד באשתו - זו נקודה שלילית מבחינתי, אבל יש הבדל בין שני המקרים.

נתניהו נבחר לראשות הממשלה כשאף אחד לא ידע על בגידתו באשתו. לאחר שנים כשהדבר התגלה - הציבור יכל לשקול את הנקודה השחורה הזאת יחד עם נקודות שחורות נוספות ולהכריע אם הוא רוצה אותו בתור ראש ממשלה. עברו הרבה שנים מאז שזה קרה, הציבור בחר לתת בנתניהו אמון. אולי בגלל התחושה שנתניהו באמת הצטער והוא היה מוכן לתת בו אמון שזה לא יקרה שוב.

בר לב הוא משרת ציבור ועוד במשטרה - אני לא חושב שצריך להדיח אותו באופן מיידי על בגידה. אני כן חושב שזאת בהחלט נקודה שחורה שצריך להכניס במערך השיקולים כשחושבים לקדם אותו ועוד לשלב הכי גבוה בהיררכיה לציבור אין כאן שום say, בניגוד לנתניהו הציבור לא יכול להפעיל שום סנקציה. היחידים שיכולים להחליט בעניין הם הפוליטיקאים הממונים עליו. מכיוון שמדובר בסוגייה ציבורית ולא משפטית, חייבים לשקול את העניין הזה.

נקודה נוספת - נתניהו לא ניצל את קשריו הפוליטיים על מנת לבגוד בשרה. בר לב ניצל את כוחו במשטרה. זה רע מאוד

נקודה נוספת - נתניהו כשל פעם אחת . אצל בר לב יש איזו שיטתיות.

בקיצור, חושב שיש הבדל בין מעשיו של בר לב למעשיו של נתניהו. הן כמותית והן איכותית. וכל זה בהנחה שבר לב לא כפה את עצמו - שאז בכלל אנחנו עוברים למישור הפלילי.

אני שואל את שניכם - האם "נוח" לכם עם זה שאדם כזה יקודם לתפקיד מפכ"ל ? כל הסיפורים האלה לא מגעילים אותכם? מה עוד דרוש? שהוא יבגוד באשתו גם עם הבת של השכנה?

ישן 25-11-2010, 01:41
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "נכון. טעיתי. אבל למה מתמם?"

ראשית, אתה לא יודע שאצל ביבי היה מדובר במעידה חד פעמית.

שנית, מדוע בגידה אחת היא גרועה פחות מכמה בגידות?

ההשוואה עם שכרות לא תופסת. נאמנות זה כמו אמונה באלוהים - או שזה שם כל הזמן, או שאתה צבוע ומעמיד פנים. אין אמצע.

בהנחה ומדובר במקרה הטוב - כלומר שניצב בר-לב הוא נואף, לא אנס - הרי שאין הוא גרוע יותר מביבי, רק פעיל יותר מינית.

אישית לי לא ממש אכפת מה בנאדם עושה בחדרי חדרים, כל זמן שהוא לא פוגע באיש ונאמנות בחיי הנישואין איננה מדד לאופיו של אדם. אם הוא עושה עבודתו נאמנה, מבחינתי שיהיה במסיבות סווינגרים כל סופשבוע...

כל זמן שמעשיו של בר-לב אינם פליליים, זה לא צריך להשפיע על בחירתו לתפקיד.

כמובן, אם ההאשמה באונס נכונה, הרי שהאיש צריך לעבור, במיידי, לצד השני של הסורגים.

ישן 25-11-2010, 06:46
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ראשית, אתה לא יודע שאצל ביבי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
ראשית, אתה לא יודע שאצל ביבי היה מדובר במעידה חד פעמית.

אתה מצפה שנשפוט אותו על מעידות שאנחנו לא יודעים עליהם ואולי לא היו ולא נבראו?

שנית, מדוע בגידה אחת היא גרועה פחות מכמה בגידות?

שור מועד. מכיר?

ההשוואה עם שכרות לא תופסת. נאמנות זה כמו אמונה באלוהים - או שזה שם כל הזמן, או שאתה צבוע ומעמיד פנים. אין אמצע.

אני לא מסכים.

בהנחה ומדובר במקרה הטוב - כלומר שניצב בר-לב הוא נואף, לא אנס - הרי שאין הוא גרוע יותר מביבי, רק פעיל יותר מינית.

זו לא סוגייה מינית. לדעתי יש הבדל בין אדם שמעד בגלל היצר לבין אדם שעושה פארטיה כל היום ולא חושב על ההשלכות על אשתו, ילדיו וכו'

אישית לי לא ממש אכפת מה בנאדם עושה בחדרי חדרים, כל זמן שהוא לא פוגע באיש ונאמנות בחיי הנישואין איננה מדד לאופיו של אדם. אם הוא עושה עבודתו נאמנה, מבחינתי שיהיה במסיבות סווינגרים כל סופשבוע...

מסיבת סווינגרים זה בדרך כלל בהסכמה.

כל זמן שמעשיו של בר-לב אינם פליליים, זה לא צריך להשפיע על בחירתו לתפקיד.

הזוי. התנהגותו משפיעה על בחירתו. כשלונו החוזר להיות נאמן לאשתו היא חלק מהתנהגותו. לא הכל משפטי.

כמובן, אם ההאשמה באונס נכונה, הרי שהאיש צריך לעבור, במיידי, לצד השני של הסורגים.

ואם הוא רק ניצלח כפופות (תרתי) שעשו זאת בהסכמה , אז צריך לקדם אותו במיידית לתפקיד רב שגל

ישן 25-11-2010, 02:34
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
בחייאת, מאיר, בחייאת...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מגיב לשניכם."

מצד אחד, ראש המדינה - שפיץ ההירארכיה, היהלום שבכתר - הוא איש שבגד באשתו. מצד שני מועמד למפכ"לות במשטרת ישראל. לא השפיץ של השפיץ במדינה - ולדעתך הוא לא ראוי כי הוא בגד באשתו. הממ, קצת בעייתי. אתה עומד בניגוד עניינים בין האמונה שלך שמעשים כאלה לא צריכים להיות קיימים בקרב אנשים כאלה (ובכלל) - ומצד שני אתה תומך נתניהו ולא יודע איך להוציא אותו נקי מהסיפור הזה (או את האמירה שלך שבר-לב לא ראוי אחרי שגילינו לך שביבי גם סרח).

בר לב ניצל את כוחו במשטרה? צר לי אבל אתה לא בדקת לעומק את הפרשה. גם גברת א' וגם גברת מ' לא היו פקודות של בר-לב. אם אני לא טועה (ואני לא מתיימר להתעניין במאת האחוזים בכל פרט ופרט בפרשה), הגברת א' באה מהמשרד לבטחון פנים ולא הייתה תחת מרותו של הניצב. מ' לא הוזכרה בשום מקום כעובדת במשטרה, אדרבא שהיא לא עבדה תחת מרותו של בר-לב. מרות\ניצול לרעה של תפקיד לא ממש היו פה.

שיטתיות? כי לבר-לב יש יותר נשים ועדיין לא גילו את הבגידה השנייה של נתניהו (לכאורה)? לא רציני. הוא בגד פעם אחת, צריך שתיים כדי שתגיד שהוא לא ראוי לכהן כראש ממשלה? שתי בגידות זה כבר לא בסדר ובגידה אחת זה נבלע?
אני מנסה לדמיין מה היה קורה אילו היינו תופסים את אולמרט כראש ממשלה בוגד. אילו מטעמים היינו קוראים ממך אז.

ישן 25-11-2010, 06:54
צלמית המשתמש של looklook

שוב פעם.
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "בחייאת, מאיר, בחייאת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי EtEoR
מצד אחד, ראש המדינה - שפיץ ההירארכיה, היהלום שבכתר - הוא איש שבגד באשתו. מצד שני מועמד למפכ"לות במשטרת ישראל. לא השפיץ של השפיץ במדינה - ולדעתך הוא לא ראוי כי הוא בגד באשתו. הממ, קצת בעייתי. אתה עומד בניגוד עניינים בין האמונה שלך שמעשים כאלה לא צריכים להיות קיימים בקרב אנשים כאלה (ובכלל) - ומצד שני אתה תומך נתניהו ולא יודע איך להוציא אותו נקי מהסיפור הזה (או את האמירה שלך שבר-לב לא ראוי אחרי שגילינו לך שביבי גם סרח).

הרי כתבתי - נתניהו לא יוצא נקי מהסיפור הזה. הוא מעד, הוא הודה בכך, הוא התנצל, זה רע מאוד, אבל אני לא חושב שכל אדם שמעד אינו ראוי.

בר לב ניצל את כוחו במשטרה? צר לי אבל אתה לא בדקת לעומק את הפרשה. גם גברת א' וגם גברת מ' לא היו פקודות של בר-לב. אם אני לא טועה (ואני לא מתיימר להתעניין במאת האחוזים בכל פרט ופרט בפרשה), הגברת א' באה מהמשרד לבטחון פנים ולא הייתה תחת מרותו של הניצב. מ' לא הוזכרה בשום מקום כעובדת במשטרה, אדרבא שהיא לא עבדה תחת מרותו של בר-לב. מרות\ניצול לרעה של תפקיד לא ממש היו פה.

טוב, אני מכיר נתונים אחרים מבחינת המרות. השתי הנשים הועסקו על ידי המשטרה, אבל נמתין לפרסום מלא של כל הפרשות

שיטתיות? כי לבר-לב יש יותר נשים ועדיין לא גילו את הבגידה השנייה של נתניהו (לכאורה)? לא רציני. הוא בגד פעם אחת, צריך שתיים כדי שתגיד שהוא לא ראוי לכהן כראש ממשלה? שתי בגידות זה כבר לא בסדר ובגידה אחת זה נבלע?

אתה רוצה שנשפוט את מה שלא גילינו? אי אפשר. אתה רוצה שהציבור יצביע נגד מינוי בר לב? שוב אי אפשר, אתה רוצה שהגורמים שאמורים למנות אותו לא יתחשבו בכלל בכל הסוגייה? לדעתי, לא לגיטימי.
כן. שתי בגידות זה יותר גרוע מאשר אחת, שלוש בנסיבות מפוקפקות זה בוודאי יותר גרוע. לא ברור לך ההבדל בין מי שפשע פעם אחת לפושע שיטתי? שור נגח - מכיר?

אני מנסה לדמיין מה היה קורה אילו היינו תופסים את אולמרט כראש ממשלה בוגד. אילו מטעמים היינו קוראים ממך אז.

אצל אולמרט זה היה שינוי חיובי, הייתי כותב שהאיש לקח הפוגה מחליבת המדינה.

ישן 25-11-2010, 03:08
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]אתה מתכוון..."

חוקרים אותו יותר משלושה שנים ולמעשה קרוב לעשרה שנים ולא מוצאים נגדו חומר פלילי וזה אומר לי שהוא זכאי, עד שהמשטרה תמצא עליו משהו באמת ויגישו כתב אישום אמיתי, אם קיים בכלל חומר פלילי עליו וזה התחיל עוד לפני שאדם מהמפלגה שלו היה השר לביטחון פנים להזכירך ועד אז התמיכה שלי תהיה בו וישראל ביתנו.
לדעתי זו רדיפה פוליטית נגדו ונגד ישראל ביתנו בגלל הדעות שלו ושל המפלגה שלו, שלא הערבים ולא החרדים אוהבים משום מה.

זה לא נראה לך חקירה של עשרה שנים בלי תוצאה ועדיין אין כתב אישום אחד, למרות כל מיני הצהרות של המשטרה מדי פעם, שעכשיו מגיע כתב אישום ובסוף אין?
מעניין כיצד תגיב על זה , אחרי שתבדוק כמה זמן הוא תחת חקירה של המשטרה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 25-11-2010, 03:20
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "חוקרים אותו יותר משלושה שנים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
חוקרים אותו יותר משלושה שנים ולמעשה קרוב לעשרה שנים ולא מוצאים נגדו חומר פלילי וזה אומר לי שהוא זכאי, עד שהמשטרה תמצא עליו משהו באמת ויגישו כתב אישום אמיתי, אם קיים בכלל חומר פלילי עליו וזה התחיל עוד לפני שאדם מהמפלגה שלו היה השר לביטחון פנים להזכירך ועד אז התמיכה שלי תהיה בו וישראל ביתנו.
לדעתי זו רדיפה פוליטית נגדו ונגד ישראל ביתנו בגלל הדעות שלו ושל המפלגה שלו, שלא הערבים ולא החרדים אוהבים משום מה.

זה לא נראה לך חקירה של עשרה שנים בלי תוצאה ועדיין אין כתב אישום אחד, למרות כל מיני הצהרות של המשטרה מדי פעם, שעכשיו מגיע כתב אישום ובסוף אין?
מעניין כיצד תגיב על זה , אחרי שתבדוק כמה זמן הוא תחת חקירה של המשטרה.

אם המשטרה תחת ממשלה שמאלנית הייתה רודפת אותו, ניחא.
אם המשטרה תחת ממשלה שנתונה בכפם של החרדים הייתה רודפת אותו, ניחא.
אבל כשממשלת ביבי, שחפצה מאוד בייקרו, לא מפסיקה את מה שלדעתך הוא רדיפה פוליטית, הרי שעל אחת כמה וכמה יש לשאול מדוע הוא עדיין נרדף.

להזכירך גם אריה דרעי טען שרודפים אותו פוליטית.
גם שלמה בניזרי.

הבעיה של המשטרה היא שהיא לא יכולה להסתפק בפחות מהרשעה אם היא לוקחת את ליברמן לבית משפט, אחרת ישחטו אותה פוליטית ותקשורתית. וכדי להשיג הרשעה צריך להוכיח מעבר לכל ספק סביר וזה הרבה יותר קשה ממה שאתה חושב.

יותר מכל, ליברמן מזכיר לי מישהו אחר שאת פשעיו לא יכלה המשטרה להוכיח... אל קפונה...

ישן 25-11-2010, 07:32
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לא הכל זה חוק. קח את הבחירות לראשות הממשלה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
הציבור יכול לשקול את נושא הבגידה ולהכריע. מדוע אתה חושב שמי שממנה משרת ציבור (ועוד ממונה על המשטרה) לא אמור לשקול התנהגות? בוודאי שכן, עוד מעט תגיד שלא צריך לשקול גם אינטיליגציה וחריצות..

אז מבחינתך אתה רוצה לכפות את אמות המוסר שלך על החברה? אם יבוא טבעוני וירצה לכפות את אמות המוסר שלו על החברה, אז מפכ"לים גם לא יוכלו לאכול בשר?

שמע, זה נורא פשוט: אינטליגנציה וחריצות משפיעות על איכות העבודה של האיש. נאמנות לאישתו לא משפיעה, לכאן או לכאן. הווה אומר, מתוך איזושהי פוריטאניות מזוייפת הבנאדם צריך להיפסל על בסיס זה שהוא דופק לכל כיוון?

כל זמן שמעשיו היו בהסכמה, מה שהוא עשה זה חוקי לגמרי.
מפכ"ל המשטרה איננה עבודה שדורשת מונוגמיה יציבה בחיי הנישואין. זה כל הסיפור.

ישן 25-11-2010, 08:33
צלמית המשתמש של looklook

היא דורשת נאמנות שהיא רלוונטית כמו חריצות.
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]הציבור יכול..."

אז אם בר לב היה מסתובב ברחובות מחובק עם שתי אהובות (יד אחת על הישבן , השנייה על הציצ) תוך שהוא שותה וודקה אבסולוט מהבקבוק, מקלל את העוברים ושווים כל זה כשהוא לבוש שרוואל ומודיע שהוא מצטרף לכת עדי ה' ובשעות הפנאי שלו יהיה מיסיונר, מפריח נודים לחלל האוויר (ומצית) כשעל המכנסים שלו כתמי זרע ושתן ומדי כמה שעות מקיא את האלכוהול ששתה רק כדי שיוכל לעשות פרצופים מוזרים לעוברים ושווים - אתה היית בעד מינויו למפכ"ל. הרי הוא לא עבר על החוק..

ישן 25-11-2010, 08:41
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "היא דורשת נאמנות שהיא רלוונטית כמו חריצות."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
אז אם בר לב היה מסתובב ברחובות מחובק עם שתי אהובות (יד אחת על הישבן , השנייה על הציצ) תוך שהוא שותה וודקה אבסולוט מהבקבוק, מקלל את העוברים ושווים כל זה כשהוא לבוש שרוואל ומודיע שהוא מצטרף לכת עדי ה' ובשעות הפנאי שלו יהיה מיסיונר, מפריח נודים לחלל האוויר (ומצית) כשעל המכנסים שלו כתמי זרע ושתן ומדי כמה שעות מקיא את האלכוהול ששתה רק כדי שיוכל לעשות פרצופים מוזרים לעוברים ושווים - אתה היית בעד מינויו למפכ"ל. הרי הוא לא עבר על החוק..

ראשית, בוא נבהיר דבר אחד: אני לא בעד או נגד בר-לב. אני פשוט לא חושב שאי נאמנות בנישואים זה issue.

בקשר לשאר מה שאמרת, זה זיבול שכל אחד גדול שלא קשור. מה אם היה מופיע פה איזה טבעוני ודורש שהמפכ"ל לא יאכל בשר? או איזה דוס שמפריע לו שהמפכ"ל אוכל חזיר?

טיפסת על עץ, רד ממנו. נאמנות בחיי הנישואין איננה קשורה, במאום, לעבודת משטרה. תוכיח אחרת, יהיה לך קייס.

ישן 25-11-2010, 08:50
צלמית המשתמש של looklook

מה יש? לא נעים לך מהמפכ"ל ש"מינית"?
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=looklook]אז אם בר לב..."

הרי הרגע אמרת שרק החוק קובע.

הנה מתוך אתר המשטרה "חזון וערכים" (מכיר ערכים?)

דוגמה אישית-

השוטר ינהג באופן הראוי לשמש מופת בחברה הישראלית ביחידתו, תוך הכרה ביכולותיו ובאחריותו לאכיפת החוק.

הזדהות ומחויבות לארגון-

השוטר יפעל מתוך הזדהות עם ייעודה של משטרת ישראל, רוחה, ערכיה, מטרותיה ומורשתה, בעת מילוי תפקידו ובחייו האישיים. יפגין נאמנות כלפי עמיתיו והארגון. ישמור על כבודה ומעמדה של המשטרה בעיני הציבור.

http://www.police.gov.il/ABOUTPOLICE/Pages/hazon.aspx

בקיצור , רד אתה מהעץ , תתחיל עכשיו.. בכל זאת, טיפסת 40 אמה..

ישן 24-11-2010, 16:29
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "מ' המאשימה את בר לב באונס טוענת שחברתם המשותפת ש' סיממה אותה לפני הפגישה עם בר לב"

סליחה, אני יודע שזה לא נושא להתבדח עליו אבל עדיין, זה לא נראה לכם כמו עלילה של טלנובלה?

משה (כל השמות בדויים, כל קשר למציאות מקרי בהחלט) הוא ניצב במשטרה שאשתו המבוגרת אך עדיין סקסית (גילת אנקורי פנוייה לתפקיד?) שוכבת מן הצד עם חברו, קצין השב"ס מאיר. משה מוצא נחמה בזרועותיה של ליאורה (יעל בר זוהר), שוטרת אמיצה אך לא חכמה במיוחד. כשחברתה של ליאורה, תמימה (עדי הימלבלוי) מאבדת את עבודתה בשב"ס בגלל ששכבה עם האסיר המסוכן בינטו (סמי הורי בתפקיד אורח), ליאורה מסדרת לתמימה עבודה כמזכירתו של משה, הניצב האמיץ. כשמשה מחליט שבא לו על תמימה הוא משכנע את ליאורה להגניב לכוס הקפה של תמימה את סם האונס... ואז מתברר שהשוטרת שרה-לילה (מאיה בוסיקלה, באימא!) המדווחת תכופות למשרדו של הניצב גם שוכבת איתו... והכל מתפוצץ כשדוד, השר לבטחון פנים (אבי פניני הבלתי נשכח) מחליט לקדם את הניצב האמיץ לדרגת המפכ"ל....

ישן 24-11-2010, 23:24
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הח לכולם

עם כל הכאב של הפרשיה העגומה הזאת.
אין אנו יודעים מה התרחש באותו חדר במלון בנתניה.
בנתיים חורצים גורלות. ושופכים דמים לשווא.

כקצין משטרה לשעבר, היה לי הכבוד להכיר את בר-לב. משכמו ומעלה. שרחוק ממעשים מסוג זה כמו מזרח ממערב.

מצד שני אי אפשר להתעלם מתלונה על מעשה חמור שכזה.

לגבי "זמן התגובה". מנסיון רב שנים, אני אומר בצורה חד-משמעית. עבירות מהסוג הזה. לפעמים לוקח שנים לקורבן, לאזור את האומץ הנדרש ולהתלונן. מה גם שמדובר בקצין בעל מעמד בכיר ביותר במ"י. וצריך הרבה אומץ לקום ולהתלונן. החקירה עצמה היא בהחלט מעמד לא נעים, הכוללת לירידה לפרטים האינטימיים ביותר, ובעצם מהווה מעין מעבר מחדש של התראומה. ודבר זה מאד מרתיע את הקורבנות מלהיתלונן.

היבט נוסף, הוא העיתוי של הגשת התלונה.
נכון שאפשר לשאול "היכן היית עד היום?"
ונכון שאפשר לקבל את התפיסה של "כאשר ראיתי שהוא מועמד למפכ"ל, הייתי חייבת לדבר"
ונכון שאפר לקבל את החשיבה של "לא היה לי אומץ, עד היום"

אבל העיתוי המדוייק הזה. די מטריד.

לכן אני מציע להמתין עד גמר החקירה, עד הסקת המסקנות. ואם (ח"ח) יהיה משפט. בואו ניתן לבית המשפט לומר את דברו.
ישן 25-11-2010, 11:04
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כאדם שמרן אני חיב לומר שחייו האישיים של בר-לב כלל לא מענינים אותי ואם לא ימצא אשם
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי שמולביץ אשר שמתחילה ב "הח לכולם"

או שלא תהא עילה להגשת כתב אישום - חשוב לי שהאיש המסויים הזה ישוב למרוץ על המפכ"לות כשווה בין שוים ושמהימנות המתלוננות תחקר באותה חומרה.

הכל יתכן - חשש מכוחו של האיש, הלם שלאחר מעשה נורא אבל גם האפשרויות האחרות תתכנה וחזקת החפות של בר לב אינה נופלת בעיני בשלב זה מחזקת הקורבן של א'.

השליפה של תלונות ישנות כנגד אנשי מפתח ברגעי מפתח צריכה בהחלט לשחק לטובת המואשמים. קצת קשה לי לקנות שמישהו שלא אכפת לו להתמנות במכרז כה יחודי שאילו אני הייתי מגיש או מוגש בו היית נבדק זה מכבר - חרד לפתע לכבוד המשטרה ובטחון הפנים ולמען מטרה זו אוזר אומץ.

כמו בפרשת גלנט גם כאן אני סבור שעל המשטרה לבחון גם את האפשרות לנסיונות טרפוד של מינויים בכירים ועל הפרקליטות להתייחס לכך בכל כובד הראש.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:02

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר