לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2010, 00:47
  reakh reakh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.10
מידע קבוצות לבני נוער הומואים או לסביות

הי כולם,

(אני יודע שהנושא טעון, ואני מבקש ממי שכבר קופץ להגיב שיקרא לפחות את הפיסקה האחרונה. בנוסף, קראתי את חוקי הפורום ונדמה לי שההודעה תקינה).

בשנים האחרונות עניין הלהט"בים (הומואים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים) הדתיים עולה לכותרות. אולי כבר נתקלתם בארגונים הדתיים שהוקמו ב-6 השנים האחרונות: חברותא (ארגון חברתי להומואים דתיים), בת-קול (כנ"ל ללסביות דתיות), הו"ד (ארגון חברתי-הלכתי להומואים דתיים), שב"ל-שהכל ברא לכבודו (ארגון הסברה הפונה לסגל חינוכי במוסדות דתיים) והמניין הגאה (המקיים תפילות בהם רבים מרגישים רצויים לאחר שנים של תחושת חוסר שייכות).

בתוך כך, פתחו בתחילת שנה שעברה בארגון נוער גאה (או בקיצור איגי) מספר קבוצות הפונות לנוער דתי. למי שלא מכיר, איגי הוא ארגון המוכר ע"י משרד החינוך, ומפעיל קבוצות חברתיות במלא ערים בארץ. יש בכל עיר קבוצה בוגרת וקבוצה צעירה, והמפגשים הם כמו תנועות נוער אחרות (ע"ע בני עקיבא / הצופים הדתיים).

כאמור, בשנה שעברה פתחו קבוצות לנוער הקשור לעולם הדתי (קרי נוער דתי ודתי לשעבר) - קבוצת בנים צעירה (גילאי 15-18), קבוצת בנים בוגרת, (18-23) וקבוצת בנות דתיות (16-23).

הקבוצות הדתיות נפגשות (בנפרד) אחת לשבועיים בת"א, בחמישי בערב. מיקום המפגשים דיסקרטי ונמסר בארבע עיניים. לפרטים ניתן ליצור קשר במייל kipa.z@igy.org.il.

כמו כן, יש לקבוצות הדתיות פורום, בו ניתן לקרוא ולכתוב גם מבלי להרשם למערכת:
http://igy.org.il/communities/index...-הדתיים-והדתיות

אני רוצה לציין, שהנושא הלהט"בי טעון ואני מניח שהוא עלול להעלות כאן תגובות כלליות על התחום של נטיה מינית מול היהדות. אבל לא על זה באתי לכתוב עכשיו (למתענייינים בתחום ו"איך יכול להיות הומו דתי" יש באתר חברותא ובפורום "הומואים דתיים" בתפוז בלי סוף חומר ודיונים על זה).
אבל וודאי תסכימו איתי, שלא משנה אם אתם בעד או נגד להט"בים דתיים, לבן/בת נוער שמוצא עצמו עם נטיה מינית כזו או אחרת, או שהוא מבולבל קצת או הרבה, הדיונים העקרוניים פחות רלוונטיים, וטוב שיש קבוצה כייפית ותומכת שמאפשרת דיון פתוח ולא מכוון, שהוא יוכל לדבר איתה על זה (במקום להגרר לבדידות עצומה, דיכאון וח"ח יותר גרוע).

איתי
מדריך הקבוצה הצעירה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:31

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר