לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2010, 16:15
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אכן חבל שיש לנו 120 סמרטוטים שלא מסוגלים לנבוח חזרה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
63
.למה אף פוליטיקאי ישראלי לא קם ואומר את האמת בפנים
ישראלי
(27.11.10):

שטורקיה ועירק יקימו מדינה לכורדים, שהודו תחזיר לפקיסטן את קשמיר שסין תשחרר את טיבט רוסיה את צ'צניה מדינות אירופה יוותרו לגמרי על כל שליטה שלהם מחוץ ליבשת אירופה ספרד תקים מדינה לבאסקים בריטניה לצפון אירים
ארה"ב תחזיר שטחים שהיא כבשה ממקסיקו וקצרה היריעה מלהכיל את כל הכיבושים והשטחים שסופחו מדינה זו או אחרת אבל מה אף פוליטיקאי ישראלי לא קם ואומר את זה שיעשו סדר אצלם לפני שהם שופטים אותנו.

כי מה לעשות אנחנו זה לא הם. במשך 43 שנים אנחנו התייחסנו לרמה כשטח סורי.... אנחנו בעצמנו קבענו עובדה בשטח. עכשיו מאוחר מדיי בשביל לשנות.

אותי מרגיז דבר אחר. כל פעם שאיזה פוליטיקאי מנביח משהו כדי להביע אהדה למארחיו (נימוס דיפלומטי פשוט) כולם פה קופצים... יא אללה, מה הסיפור? אז היא אמרה משהו שהממשלה שלכם כבר 43 שנים אומרת?
ביום שנפסיק לקפוץ מכל נביחה קטנה יהיה היום שבו הנביחות הקטנות יפסיקו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2010, 16:42
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "שיחזירו את קשמיר...ואני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי FRESHMAKER
שיחזירו את קשמיר...ואני לא מבין למה מוכרים להם כל כך הרבה נשק(הודו היא הצרכן נשק הכי גדולה של ישראל),זה ידוע שהם פרו ערבים מבחינת המדיניות שלהם(יש להם מאה ומשהו מיליון מוסלמים במדינה).

זיבול מוח. איזה פרו ערביים ואיזה נעליים.... השת"פ הביטחוני כלכלי עם הודו הוא מודל שהלוואי והיה לנו כמוהו עם הרבה מדינות

תגיד לי, מר בל"ד, מה הסיפור עם הרצון שלך שישראל תנתק את קשריה עם כל שותפות המסחר שלה? אתה חושב שהכסף שמאפשר את רמת החיים הגבוהה שאתה נהנה ממנה בא משום מקום? אין לך בכלל מושג כמה כסף השוק ישראלי משיג מייצוא להודו, נכון?

ישן 27-11-2010, 17:18
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "השיתוף פעולה הביטחוני הוא..."

ציטוט:
השיתוף פעולה הביטחוני הוא הדוק וזה ידוע,כי יש להם איומים של טרור ואיומים מפקיסטן וכדומה,אבל הם מפרידים את זה ממדיניות חוץ. הדעות של הודו יותר קרובות לדעות של הערבים. ואגב למה אתה אומר שיש לי רצון שננתק קשרים עם כל שותפות המסחר שלנו? על איזו עוד מדינה דיברתי? ולא אמרתי שצריך לנתק את היחסים עם הודו,אבל אני לא יודע אם צריך למכור להם כל כך הרבה...ובאשר למדיניות חוץ של הודו,היא יותר קרובה לדעות של הערבים מאשר של ישראל(יש שם מאה ומשהו מיליון מוסלמים כמו שאמרתי).

לא ברור לי מאיפה אתה מנפיץ שהודו קרובה בדיעותיה לערבים... אבל ברור לי דבר אחד: אאתה חושב שמאה מיליון המוסלמים בהודו (שהם אתנית הודים, בדיוק כמו הפקיסטאנים) מקרבים את הודו לערבים.... אין שום קשר בין המוסלמים בהודו לערבים, ילד ומעבר לזה, הודו מאויימת על ידי האיסלם לא פחות מישראל.. ולשכנה המוסלמית ששונאת אותה בדם כבר יש נשק אטומי.
אגב, ביחס האחוזי, יש יותר ערבים בישראל מאשר מוסלמים בהודו... אבל למה שאבלבל אותך עם עובדות?

ישן 27-11-2010, 17:55
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "On December 29, India urged..."

ציטוט:
On December 29, India urged Israel to end its military operations against Palestinian civilians and expressed awareness of the "cross-border provocations" that led Israel to mount the operation. It urged an immediate end to Israeli "use of force against Palestinian civilians in the Gaza Strip that has resulted in large numbers of casualties."[123] On December 30, India released a second statement condemning what it called Israel's "disproportionate" and "indiscriminate" use of force, and expressed disappointment at the large number of civilian casualties.[124][125] On January 4, India condemned Israeli ground attack on Gaza.[126]

זה מבחינתי מראה את זה שהודו היא יותר פרו ערבית. הודו טענה בהצהרה השנייה שלה שהפעלנו כוח לא מידתי וללא הבחנה והיא גינתה את הפעולה היבשתית שלנו בעזה. אם היא הייתה פרו ישראלית,היא לא הייתה מגנה אותנו.

נו בחייך... כל העולם כולל ארה"ב גינה בחצי פה את עופרת יצוקה... לך ותבדוק מה הודו עשתה בעקבות עופרת יצוקה... האם היא תמכה בוועדת החקירה או דו"ח גולדסטון? האם הודו גינתה את פעילות ישראל נגד משט הטרור? האם הודו תמכה בוועדת החקירה לעניין הזה?

אתה מחפש בהיסטריה אויבים חדשים

ישן 27-11-2010, 18:03
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "בוא נמסור את האדמה שהבית שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
בוא נמסור את האדמה שהבית שלך בנוי עליה, תנסה שלא לקפוץ כמו גורילה.

כשממשלת ישראל מדברת על לעשות את זה אתה שותק אבל כשמישהו חסר השפעה מדבר על כך אתה קופץ, זה נראה לך הגיוני?

ציטוט:
אתה בסה"כ נשמע כמו עוד אחד מיני רבים שקמים בבוקר ויושבים בבית קפה, קוראים עיתון בחיבוק ידיים

שלושה דברים אני יכול לומר על ההצהרה שלך
ראשית: לא, אני לא.
שנית: אתה טועה
שלישית צונזרה מפאת חוקי הפורום ומתוך רצון להמנע מהסלמה.

ציטוט:
ואומרים לעצמם שכולם בורים חוץ מהם עצמם.

אמרת שמישהו בור? הגדרתי את התגובה שלך כלחלוטין לא פרופורציונלית. איזו אישה שהשפעתה על המזה"ת לא קיימת אומרת שישראל צריכה למסור את הגולן והופה, אתה עומד על הרגליים האחרות ופניך מאדימות מזעם... זו לא תגובה פבלובית? חשבת לעצמך מה בדיוק הערך שיש להצהרה הזו?

ציטוט:
תחזור ללמוד על כלבים ועל ההתניות של פבלוב בכדי שתוכל לשלוף עוד אמירות "חכמות" וציניות בכל פעם שתרצה להישמע חכם משהו.

אני לא צריך להישמע חכם. אני רק מנסה להעביר את הנקודה שלי. סליחה אם לא מוצא חן בעיניך שיש לי דיעה משלי ואני לא עושה מווו עם שאר העדר

ישן 27-11-2010, 18:37
צלמית המשתמש של דוד שמואל
  דוד שמואל דוד שמואל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
תגובה הולמת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "נשיאת הודו בדמשק: על ישראל להחזיר את הגולן"

מדינות כמו הודו שיחסיהן עם ישראל (כלכליים, בטחוניים תיירותיים ותרבותיים) מאד עמוקים, אינן מהססות להצהיר הצהרות אנטי ישראליות וזאת מסיבה פשוטה: אנחנו לא מראים שאיכפת לנו. מאד זול לתקוף את ישראל ולרכוש אהדה ערבית (מיליוני הודים עובדים בחצי האי ערב, ולהודים יחסים כלכליים עם מדינות אלו) בלי לשלם כל מחיר. אנחנו צריכים להגיב ובחומרה, אבל לא נגד הודו. המדינה הבאה שתלכלך על ישראל ואינה חשובה לנו כמו הודו צריכה לחטוף לפחות מילולית. מדינות כמו טורקיה, מדינות אירופאיות לא חשובות כמו בריטניה וכו' הן מועמדות ראויות. ברגע שהצהרות והצבעות אנטי ישראליות לא יעברו בשתיקה גם הודו תשקול מילים...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:04

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר