לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-11-2010, 16:29
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי אחמד48 שמתחילה ב "למה אין שום תוכנית איך..."

זה על גבול הבלתי אפשרי.
במלחמה הקרה, הנשק הגרעיני במידה מסויימת מנע את פתיחת המלחמה. שכן עם כל האכזריות הסובייטית וחוסר היחס שלהם לחיי אדם. הם מעולם לא קידשו את המוות. הם אולי היו מוכנים לסבול מספר אדיר של הרוגים על מנת להרוויח נצחון, אבל בשום שלב המוות עצמו לא היה מטרה.
את האויב בדמות אירן ושות' קשה יותר להפחיד עם יכולת המכה השניה.
במסגרת השליחות האלוהית שלהם כמה מליונים של מאמינים מתים הם קורבן ראוי על מנת למגר את הכופרים הרשעים.

אני מניח שיש את אלו שמשחקים משחקי מלחמה שמדמים את הבוקר אחרי שאירן מבצעת ניסוי גרעיני ראשון.
אבל אתה ואני, שבעיקר רוצים לחיות בשקט. צריכים לקוות שיהיה למנהיגים שלנו מספיק אומץ ושכל כדי שלא נתעורר לבוקר בו הגמד הפירומן קיבל מצית וחבית בנזין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-11-2010, 21:07
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
מי שטוען שאין שום אפשרות למנוע מאיראן יכולת גרעין הוא כנראה זה שמעוניין באיראן
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי אחמד48 שמתחילה ב "למה אין שום תוכנית איך..."

גרעינית.

עובדה שלסוריה ולעיראק אין יכולת גרעין.

ברגע שלאיראן תהיה יכולת גרעינית, אני צופה שכמות המלחמות במזרח התיכון רק תלך ותגדל.
החל ממלחמות שליטה בין הערבים/פרסים, וכלה במלחמות נגד ישראל. אם מדינות ערב חששו עד כה ממלחמה בסדר גודל מלא (שלא היתה מאז מלחמת יום כיפור), הרי שברגע שיש "גיבוי" גרעיני איראני, לא תהיה להן בעיה לפצוח במלחמה כל כמה שנים, כי ישראל תחשוש במנקיטת צעדים המוכיחים נצחון מוחלט מחשש לתגובה אטומית ערבית, ומצד שני, ישראל תחשוש משימוש בנשק אטומי במקרה של הפסד מוחלט.

הדבר יותיר אותנו במעגל אינסופי של דם ואלימות, כיצד אתה בדיוק מתכנן להתמודד עם זה?

ישן 28-11-2010, 21:25
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "מי שטוען שאין שום אפשרות למנוע מאיראן יכולת גרעין הוא כנראה זה שמעוניין באיראן"

הכל טוב ויפה, עד השורה האחרונה.
למה צריך "להתמודד עם זה"? תחשוב שמישהו היה שואל אותך, נניח שמתגלה מקור אנרגיה זול וכמעט בלתי-נדלה ומגיע שלום עולמי - איך תתמודד עם זה?

התרבות הבדווית הייתה תמיד תרבות של נקמת דם. חלק משמעותי מאוד מההיסטוריה של האסלאם הייתה אלימה ומדממת. כזו הייתה גם ההיסטוריה של הערבים מאז התפשטות האסלאם. ההיסטוריה של הערבים בעת המודרנית רק שכללה את המצב (עם רובים אוטומטיים, הפצצות אוויריות, ארטילריה ונשק כימי אפשר לעשות יותר מאשר עם חרבות וסכינים, לשמחתנו או לצערנו). למה אתה מניח שצריך להתמודד כאן עם משהו? אולי זה פשוט המצב הרצוי...
ישן 28-11-2010, 18:09
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "עובד בכור איראני צולם מודה: מכינים נשק אטומי"

אני משתדל לא להכניס את עצמי לדיונים האלה על הגרעין האיראני אבל היום אני אחרוג ממנהגי ואשתף את חברי הפורום בדעתי בנושא, ברשותכם.

יהיה לאיראן גרעין או לא יהיה. זה לא כל כך משנה.
ההיסטוריה חוזרת או לא, זה לא משנה.
יהיה מלחמה אטומית עם מליונים רבים של הרוגים או לא יהיה, זה גם לא משנה.

מה שמשנה זה דבר אחד: אנחנו עם הנצח. ואנחנו לא מפחדים.

אני יודע שהרבה אנשים יגידו שאני הוזה, שאני מיושן, שאני חי בסרט, אבל אם נסתכל בצורה רצינית ואובייקטיבית על ההיסטוריה שלנו כעם, נראה שיש נתון במשוואה שאנחנו תמיד שוכחים. לנתון הזה קוראים "עם ישראל". יש לנו איכות מסויימת שלא ניתן להסביר. יש לנו משהו בדם שאי אפשר לגלות. יש לנו אל ששומר עלינו (לפעמים יותר, לפעמים פחות).

כל שנה בהגדה של פסח אנחנו אומרים "שבכל דור ודור קמים עלינו לכלותינו והקב"ה מצילנו מידם". הגיע הזמן שנתכוון לזה.

אני אישית לא מפחד מפצצת אטום איראנית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר