לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2010, 08:15
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
שאלה מה עושה שר החוץ ליברמן בזמן שראש הממשלה מבקש סיוע מהעולם?

אני מניח שזה לא נעים לליברמן להרים טלפונים למקבילים שלו במדינות אחרות בהתחשב בזה שהוא כבר הספיק, "בדיפלומטיות מרשימה", לשלוח נציגי מדינות להתעסק בעניינים שלהם ולהושיב אותם על כיסאות נמוכים.

זה נראה כאילו הוא שורף את הגשרים שלנו עם מדינות אחרות ואז מתפדח לבקש מהם להושיט יד. מזל שיש לו את אמא ביבי שתלך לדבר במקומו עם הילדים בשכונה שלא סובלים אותו בשביל לבקש עזרה עם משהו.

מי האנשים האלה שמצביעים לליברמן? מי האנשים האלה שסובלים משגעון גדלות כאילו ישראל היא מעצמה עולמית שיכולה להרשות לעצמה שהדיפלומט מספר 1 שלה יהיה אדם שבאופן קבוע מסתובב עם מיכל בנזין ביד אחת ומצית ביד השנייה?

נכון שזה כיף לראות את ליברמן נואם את נאומי ה"אני גבר גבר" שלו? אז זה לא כיף כשצריך להתמודד עם התוצאות. שמישהו יספר לו שהעולם זה לא צ'כונה ויש סיבות טובות לשימוש בדיפלומטיה מכובדת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2010, 09:58
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מה עושה שר החוץ ליברמן בזמן שראש הממשלה מבקש סיוע מהעולם?"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3993588,00.html

שר החוץ מסר, כי רוב כוחות הסיוע הבינלאומיים ינחתו בישראל עד שעות הצהריים, כולל מטוסי הכיבוי. "זה בעיקר מה שחסר, כי במורדות הכרמל קשה להתמודד עם הכבאיות", אמר ליברמן, "אני מקווה שמהיום בצהריים עד מחר בערב, נוכל להשתלט על כל מוקדי האש ולכבות אותן".

השר סיפר: "פתחנו חדר מצב אתמול משעות הצהריים ונמצאים בקשר עם כל הגורמים בעולם. גם קישרנו בין ראש הממשלה לראשי ממשלות ברחבי העולם.
נכון לרגע זה נחת מטוס מבולגריה עם 100 כבאים. הגיעו שלוש כבאיות מירדן עם צוות של תשעה איש והגיע מטוס ראשון של יוון עם הכבאים. בשעה הקרובה אמור לנחות מטוס כיבוי אש מיוון. מעבר לזה, אנו מצפים לשני מסוקים בריטיים שיגיעו מקפריסין, מטוס ומסוק מקפריסין
ישן 03-12-2010, 11:07
צלמית המשתמש של סוכן שקט
  משתמש זכר סוכן שקט סוכן שקט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.02
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אתם קצת פרימיטיבים במובן הזה..."

ואתה מה אתה עשית כדי לכבות את האש ???
התנדבת ל..? תרמת לאיגוד ערים?
בדקתה מה עשו שרים וח"כ אחרים למשל: אלו שמצביעי עוספייא הצביעו בשבילם???

או שאתה פשוט מצאת נקודה לנגת ולהתנגח.

אז אני חושב שזה לא הזמן,
הצעה שלי לך תתנדב, תאסוף איליך אדם או 2 או משפחה מפונה מאיזור האש... ואח"כ כשתשקע האש תבא לנגח.
שיהיה לך ולכל עמ"י שבת שלום ומבורך , ותנחומים למשפ' החללים ורפואה שלימה לפצועים.
במקור נכתב על ידי יחזקאל
וקראתי עליו לכל הרי חרב נאם אדני אלןהים חרב איש באחיו תהיה

Oui nous irons nous faire casser la gueule en cœur, Mais nous reviendrons vainqueur

נערך לאחרונה ע"י סוכן שקט בתאריך 03-12-2010 בשעה 11:08. סיבה: טעות בהקלדה
ישן 03-12-2010, 11:54
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "ואתה מה אתה עשית כדי לכבות את..."

זו לא העבודה שלי להוציא מכרז כשהמדינה מעוניינת לרכוש ציוד.
זו לא העבודה שלי לאסוף את האשפה מהבתים ברח' הרצל בתל אביב.
זו גם לא העבודה שלי להתקשר לנציגי מדינות ולבקש סיוע או לחילופין לקחת דלי עם מים ולנסות לכבות שיח בוער.

אני עושה את העבודה שלי ובעזרת הכסף שאני מרוויח אני משלם מיסים. מס הכנסה יורד ממני מראש ומע"מ יורד כשאני מבצע רכישות. כספי המיסים שלי ממנים את השכר של ליברמן ואני רוצה לדעת בדיוק מה הפועל שלי עשה מהרגע שנהיה לו ברור שיש צורך בפניה אל מדינות אחרות.

כמו כל בוס שהחשד שלו יכול להתעורר שהעובד שלו מחלטר ככה התעורר אצלי חשד ששר החוץ העדיף, מסיבות לא מקצועיות של אי נעימות, לא לתת כתף בצורה מלאה.

ישן 03-12-2010, 12:38
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "זו לא העבודה שלי להוציא מכרז..."

אתה סתם חופר מתחת לבלטות במעשה נואש לחפש רפש על ליברמן. יתכן ויש כזה רפש, אבל מכיוון שאתה לא מוצא אותו אתה מנסה להתפלש במה שיש...
אני מניח שמצידך ליברמן צריך להוציא לעיתונות רשימה של שרי חוץ ממדינות זרות שהוא צריך לטלפן אליהם אישית, ולידם מסומן "V", אבל מה לעשות שהעולם פשוט לא מתנהל כמו שאתה מדמיין שהוא מתנהל.
אולי חבל שזה כך, ולכן אני מציע לך לשקול ולהחליף את העם כדי שיתאים להזיה בה אתה חי...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 03-12-2010, 18:56
  אין זו אגדה אין זו אגדה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.10
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "זו לא העבודה שלי להוציא מכרז..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
זו לא העבודה שלי להוציא מכרז כשהמדינה מעוניינת לרכוש ציוד.
זו לא העבודה שלי לאסוף את האשפה מהבתים ברח' הרצל בתל אביב.
זו גם לא העבודה שלי להתקשר לנציגי מדינות ולבקש סיוע או לחילופין לקחת דלי עם מים ולנסות לכבות שיח בוער.

אני עושה את העבודה שלי ובעזרת הכסף שאני מרוויח אני משלם מיסים. מס הכנסה יורד ממני מראש ומע"מ יורד כשאני מבצע רכישות. כספי המיסים שלי ממנים את השכר של ליברמן ואני רוצה לדעת בדיוק מה הפועל שלי עשה מהרגע שנהיה לו ברור שיש צורך בפניה אל מדינות אחרות.

כמו כל בוס שהחשד שלו יכול להתעורר שהעובד שלו מחלטר ככה התעורר אצלי חשד ששר החוץ העדיף, מסיבות לא מקצועיות של אי נעימות, לא לתת כתף בצורה מלאה.

"זו לא העבודה שלי" - תמיד טיעון משכנע ביותר. אולי כשיבער בית של מישהו שזאת לא עבודתו לכבות, במקום לעבוד ולהציל - ימסרו לו דו"ח מפורט, המסביר את כל מעשיהם של אלו שזו "העבודה שלהם" בכל דקה ודקה. רק חבל שבדו"ח הזה הסעיף הארוך ביותר יהיה זה שמסביר את כתיבת הדו"ח עצמו...

יש מחדלים - נכון, וכרגע חווים את תוצאות אחד הגדולים. אבל מכאן ועד להאשמת שר בחוסר מעש מפני שאתה לא יודע מה בדיוק הוא עושה? אנחנו רואים רק חצי עבודה, ואין ספק שהתעקשות על זכוכית מגדלת בשעות אילו לא רק בלתי־נחוצה, אלא פוגעת.

ולעניין המהותי - איך אתה יודע שהוא לא עובד ומה הוא עושה? אני בטוח שח"כ זועבי למשל עושה ימים כלילות למען כיבוי השריפה. אפילו ונניח שכן, התעקשות על מעקב פרטני אחר כל מעשי האחראים כרגע תהיה איוולות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:23

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר