לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2010, 09:03
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
תמונות הגופות מהשריפה בפייסבוק

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3994064,00.html
"
שני אתרים ישראלים ומשתמש פייסבוק העלו לרשת תמונות של הרוגי אוטובוס הצוערים בטרם פונו על ידי זק"א. משתמשים פנו למשטרת ישראל ולהנהלת הרשת החברתית בבקשה להסיר את התמונות, שמחללות את כבוד המתים
....

האתרים האלו הם אתר האינטרנט של החינמון מגזין המושבות, שם פורסמו התמונות על ידי המו"ל יואב איתיאל; וקהילת החדשות האלטרנטיבית רוטר, המשגשגת מדברים שהתקשורת בדרך כלל לא מפרסמת. התמונות של איתיאל מראות אזרחים ואנשי כוחות הצלה על רקע האש המשתוללת ביערות ואת השלד מעלה העשן של אוטובוס הדמים, כמו בכל כלי התקשורת; אבל בין התמונות נכללו גופות הצוערים שנספו בשריפה המוטלות מחוץ לאוטובוס; תמונה אחרת מראה את אנשי "חסד של אמת" עוסקים במיון הגופות.

לא כל קוראי מגזין המושבות ורוטר אהבו את הפרסום: גולשים רבים הגיבו בזעם, וכינו את הפרסום "פורנוגרפיה של המוות".
"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-12-2010, 14:39
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אני אגיד לך איזו סקרנות...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "לא מצליח להבין איזו סקרנות יש..."

אותה סקרנות בלתי מוסברת (אני מעריך שאנשי מקצוע ידעו לתת לה הגדרה מדעית) שגורמת לנהגים לעצור ולהביט בדחף בלתי נשלט לעבר תאונות דרכים ובכך תוקעים חצי מדינה בפקקים שלא אמורים בכלל להיות, אותה סקרנות שהביאה אלפים רבים מבני ישראל לנסוע דווקא בשבת האחרונה ולו בכדי להצטלם על רקע הכרמל הבוער (ותוך כדי גם לגדף ולהתעמת עם השוטרים שביקשו מהם להתפנות) משל היה זה סוג של הפנינג משפחתי ואני מאמין שאותה סקרנות מקורה בעוד כמה וכמה תופעות מכוערות שאני ואתה מכירים היטב....
תמהל זאת בחוסר טאקט וחוסר שכל/טמטום ומצאת את התשובה.

ישן 05-12-2010, 14:48
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אני אגיד לך איזו סקרנות..."

זהו, שסקרנות מהסוג שתיארת (עוד לפני המחסור בטאקט ובשכל) אני עוד מצליח להבין. לא אעשה זאת, אך זה לא נשגב מבינתי. כשהכרמל בוער, שזהו אסון נוראי לכל הדיעות, הוא מחזה יוצא דופן, מרהיב ומדהים בעוצמתו. אם נשים בצד את הקשר האישי שלנו לאירועים, ובכלל, נשים את אירועי המוות והיגון בצד (עד כמה שניתן, כאמור, אני אישית לא מסוגל לעשות כן), מדובר בתופעת טבע בשיא תפארתה, כפי שהר געש שמתפרץ או רעידת אדמה שמפתיעה הם מושא מבטם וסקרנותם של רבים - כולל אותי. לכן, את אלו שמגיעים להביט בכרמל כמחזה מרהיב - אני עוד מסוגל להבין.
(אם הדבר לא היה משפיע לרעה על כוחות הבטחון, ולא היה מדובר בהרוגים או בנזק משמעותי - אולי אני עצמי הייתי ניגש לראות ולצלם).

מחזה בגופה מרוטשת ופחמית הוא נורא, מעורר חלחלה ושאר מריעין בישין. את המחזה הזה, בניגוד להר בוער, לא ניתן להפריד מהנספים ואירועי המוות והיגון.

עדין אינני מצליח להבין זאת, ואולי טוב שכך..

ישן 05-12-2010, 14:48
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
לבני, הבעיה היא שהמשטרה לא חילקה שם דוחו"ת...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אני אגיד לך איזו סקרנות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
אותה סקרנות בלתי מוסברת (אני מעריך שאנשי מקצוע ידעו לתת לה הגדרה מדעית) שגורמת לנהגים לעצור ולהביט בדחף בלתי נשלט לעבר תאונות דרכים ובכך תוקעים חצי מדינה בפקקים שלא אמורים בכלל להיות, אותה סקרנות שהביאה אלפים רבים מבני ישראל לנסוע דווקא בשבת האחרונה ולו בכדי להצטלם על רקע הכרמל הבוער (ותוך כדי גם לגדף ולהתעמת עם השוטרים שביקשו מהם להתפנות) משל היה זה סוג של הפנינג משפחתי ואני מאמין שאותה סקרנות מקורה בעוד כמה וכמה תופעות מכוערות שאני ואתה מכירים היטב....
תמהל זאת בחוסר טאקט וחוסר שכל/טמטום ומצאת את התשובה.

אם אנשים היו מתחילים לקבל דוחו"ת רציניים על עיכוב התנועה,
תוך כמה שעות הכל היה משתחרר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר