לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2010, 11:19
  jc1010 jc1010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.10
צריך את עזרתכם בכמה דברים..

1. יש באורנג' או בפלאפון מכשיר קבוע לרכב שכולל גם GPS (שלא דורש חיבור לאינטרנט) ושאפשר להשתמש בו ל3 מספרי אורנג'? הכוונה היא שכשאני אנהג ברכב , אני אבחר שהמכשיר יעבוד על המספר שלי וכשאחותי תנהג ברכב היא תוכל פשוט לבחור שזה יעבוד על המספר שלה ואז כל האנשי קשר שלה יהיו במכשיר,כל הזיהויים הקוליים והחיוב על השיחות יהיה על המספר שלה?
2. דיברתי עם נציגת שירות באורנג' לגבי מחירי חבילות אינטרנט סלולרי. המחירים שהיא אמרה לי מוגזמים ואני יודע שלכל מי שאני מכיר יש חבילות גלישה במחירים הרבה יותר זולים.
המחירים שהיא אמרה לי:
1 ג'יגה- 78 ש"ח
2 ג'יגה- 93 ש"ח
5 ג'יגה- 98 ש"ח
עד 15 ג'יגה- 148 ש"ח
מעניין אותי לדעת איזה מחירים אתם משלמים,באיזה חברת סלולר ואיך השגתם את המחיר הזה.
3. יש לי נוקיה 6720 ובזמן האחרון נוצרה בו בעיה ממש מעצבנת. יש פתאום קווים כאלה שחורים על המסך, קווים לא מסודרים. כיביתי את הפלאפון,הוצאתי את הבטריה והכרטיס סים והכנסתי מחדש וזה לא עזר. יש לכם מושג מה זה? אם לא ברור מה שהסברתי אני אצלם את זה..
4.כדאי להוציא את הניילון שעל המצלמה? מצד אחד נראה לי שהתמונות יצאו טובות יותר כי המצלמה לא תצלם דרך הניילון. מצד שני, הניילון בטח נועד להגן מלכלוך או שריטות.
5. עוד בעייה ממש מעצבנת זה כשאני כותב תזכורות בלוח שנה, פתאום באמצע הכתיבה נמחק לי הכל. אני לא לוחץ על שום דבר מיוחד ובטח שלא על כפתור המחיקה. פשוט מקליד.
6. יש דרך לעשות שהפלאפון ישמש כפנס? עם אור חזק?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2010, 21:46
צלמית המשתמש של stomer
  משתמש זכר stomer stomer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "צריך את עזרתכם בכמה דברים.."

1. כדי שהמכשיר יחליף מספר בהתאם לנהג, ניתן להגדיר לכל מספר סים נוסף, מה שנקרא אורנג' 2, ואז כל אחד יכניס את הסים שלו, בסים ישמרו האנשי קשר של כל נהג, ואז רק הם יוצגו שתחליפו את הסימים.
כמובן, בהנחה שהמכשיר תומך בדרישות הנ"ל.

2. בתור לקוח פרטי אתה יכול להנות מהנחות אם אתה משתייך לקבוצה מסויימת המקבלת הנחה.
לדוגמה סטודנטים חיילים, בדרך כלל יש לחברות הנחות לקבוצות אוכלוסיה מסויימות.
כמובן אם אתה חלק מועד, או חברה כלשהי תהנה מחבילה מוזלת כחלק מההסכם.
בקיצור, תחפש אם אתה באחת הקטגוריות באיזשהי צורה..

3. נשמע כמו בעיה במסך, אם יש אחריות, שווה לבדוק תיקון, או לפחות הצעת מחיר.
4. ניילונים למיניהם, כל עוד לא נקנו למטרה זו, נועדו שיורידו אותם. הם שם רק לטובת האריזה של המכשיר עד שהוא מגיע אליך.
5. האם זה קורא רק בלוח שנה?
6. ניסית להפעיל את הוידאו עם תאורה? זאת בדרך כלל האפשרות הקלה

ישן 08-12-2010, 00:12
צלמית המשתמש של stomer
  משתמש זכר stomer stomer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי jc1010 שמתחילה ב "1. יש עם זה שתי בעיות. אחת-..."

1. לא הבנתי את הכוונה ב"יבלבל את המכשיר", אבל בסדר, המכשיר הזה טוב בתתור GPS, כי המפות מובנות, ועונות על הדרישות שלך. אם אתה מחפש משהו איכותי בתור טלפון, לדעתי אין מנוס מלכלול אפשרות של GPS של המפעיל שלך.
אני עובד לדוגמא עם הGPS שבמכשיר של מוטורולה SPIRIT, בתור מכשיר הוא מעולה לרכב, והGPS לא מי יודע מה, אבל מספק אותי. כמובן שאם עושים שימוש במספר סימים, על כל סים צריך להיות החבילה של המפות של אורנג', במקרה כזה, אבל יתכן שאפשר למצוא סידור לזה אצל הספק, בוא נגיד שלשאול לא עולה כסף..

2. מחיפוש אחר מבצע ראיתי באתר שלהם, כתוב שם חבילת גלישה, אני מניח שמדובר בחבילה של ה1GB.
מדובר על המבצע לחיילים, על מכשירי הסמארטפונים.

ישן 08-12-2010, 10:15
  jc1010 jc1010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.10
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי stomer שמתחילה ב "1. לא הבנתי את הכוונה ב"יבלבל..."

1. אני גם לא הבנתי כ"כ אבל לפי מה שכן הבנתי, הכוונה היא שהוא יערבב בין האנשי קשר מהסימים השונים או שהוא לא יהיה מסוגל להוציא שיחות כי הוא לא יהיה מסונכרן כמו שצריך לסים מסויים..
ולמה אם עושים שימוש במספר סימים, על כל סים צריך להיות החבילה של המפות של אורנג'? הרי הGPS שבSPIRIT לא פועל על האינטרנט אם הבנתי נכון..
2. יש באתר אורנג' 2 תוכניות חיילים שכוללות חבילת גלישה. אחת זאת תוכנית smart שאתה מקבל סמארטפון וחבילת 2GB לגלישה באינטרנט והשנייה זאת תוכנית extra שכתוב שאתה מקבל "חבילת גלישה במחיר משתלם במיוחד". תוכנית smart יקרה מדי בשבילי (298 ₪ לחודש) אז חשבתי על תוכנית extra. הבעייה שהם לא מציינים כמה MB זה ה"חבילת גלישה במחיר משתלם במיוחד" וכמה זה יעלה.. הם בכוונה עושים את זה לדעתי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר