לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2010, 15:00
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "הנה עכשיו הכותרת באמת עניינית. זה אכן לא מאבק אישי נגד ישי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
זה אכן לא מאבק אישי נגד ישי אלא חלק מכלל המאבק נגד החרדים.

אוסף ציטטות מחמשת הימים האחרונים:

"שירותי הכבאות הם בחמישית מהתקן בכל מדינה מערבית אחרת" - חזי לוי, כבאי ודובר, ערוץ 2

"כשעתיים עברו בין הדיווח הראשוני ועד שהגיע מטוס הכיבוי הראשון" - אלון חיים, טייס, ערוץ 2

"אין לנו היכולת לתת מענה לכל הקריאות" - טפסר שמעון רומח, נציב שירותי הכבאות, מסביר את המשפט הקודם.

"הכבאים נלחמים באש ללא הפסקה זה היום השלישי, למרות שעדיין לא קיבלו את משכורות אוקטובר ונובמבר" - שרה ב"ק, ערוץ 2, יום ראשון

"אלי ישי סירב לתרומה של כבאיות מארגון נוצרי על רקע דתי" - ג'רוזלם פוסט, אתמול.

ארבעים ושניים אנשים מתו, ואתה טוען שרודפים את החרדים? אין לך כבוד ל42 מתים? אתה חושב שאנשים זועמים סתם כך?
ביום הכיפורים הקרוב, האם אלי ישי יבקש סליחה באמת בתמים מ42 קורבנות המחדל, החרפה שלה הוא אחראי, או שהוא ימשיך לזבל את המוח עם טענות שרודפים אותו?

אם הייתי שותף, ואפילו בצורה הקטנה ביותר, למחדל שכזה, שגבה כל כך הרבה קורבנות וגרם כל כך הרבה נזק, הייתי על שתי ברכיי מול אלוהים, מתחנן לסליחה שלא מגיעה לי... אבל בשגעון הגדלות שלו, בגאוותו ושחצנותו, אלי ישי מסיר מעצמו כל אחריות, בורח ממחדליו, מכסה על חרפתו, וטוען שהכל זה רדיפה.....

האיש הזה איננו האחראי היחיד, אך אחריותו רבה ואין לו הזכות להתחמק ממנה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-12-2010, 17:11
  מיכאל חי מיכאל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.10
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ישי התנגד להוצאת היעריות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
ישי התנגד להוצאת היעריות משירות, דבר שהיה נדרש למען שלמות המסוקים... לאחר שהוצאו משירות ישי לא דאג לאלטרנטיבה הולמת אף כי היה זה באחריות משרדו.
מה זה לא דאג,לפי מה שקראתי הוא שר הפנים היחידי שהעלה את הנושא על סדר היום,למרות שלתקשורת היו דברים כנראה יותר חשובים להתעסק איתם,הוא הרי לא חי בחלל ריק,אם אין אסונות איש לא בא אליך בטענות על המחדלים שעשית או לא,אני מקוה מאד שתוקם ועדת חקירה בעקבות האסון הנורא ואז כולנו נהיה הרבה יותר חכמים בקשר למי אשם ומי לא,כרגע היחידי שביקש זאת זה אותו שר הפנים שאם חייזר היה נוחת כאן היה משוכנע שהוא זה שהצית את השריפה בכרמל וחסם את האוטובוס שלא יברח,כמובן בהוראת הרב עובדיה יוסף.
ישן 07-12-2010, 18:44
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "[QUOTE=MS_Rogue]ישי התנגד..."

סליחה, אדוני, תסתכל על השרשורים מיום שישי ואילך - לכל אורך הדרך אני תולה בישי חלק מן האשמה, תולה את האשמה גם באחרים (כיוון שישי לא לבד באשמה זו) ומתעקש שאנשים, דווקא מהמחנה שקרוב יותר לדעתי שלי לגבי ש"ס, ישארו ענייניים.

אני לא מעוניין בלינץ' באלי ישי. אני רוצה שכל, כל האשמים במחדל הזה, ישאו באחריותם ויוותרו על כסאותיהם....

כל זה לא אומר שאלי ישי יכול לחמוק מחלקו באחריות. הוא אומר שעשה... טוען שקיבל אישור למאה מיליון, בפועל נאמר שהשיג ארבעים מיליון... וגם הם לא הגיעו לתעודתם... אז מה הוא עשה? יצר מראית עין של פעילות.

האם זו הדרך של יהודי מאמין? (אני שואל ברצינות, לא בקנטרנות)

אני מניח שתסכים איתי שלא כך ראוי שאדם יתנהג, באשר הוא.

ישן 07-12-2010, 19:23

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "סליחה, אדוני, תסתכל על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
סליחה, אדוני, תסתכל על השרשורים מיום שישי ואילך - לכל אורך הדרך אני תולה בישי חלק מן האשמה, תולה את האשמה גם באחרים (כיוון שישי לא לבד באשמה זו) ומתעקש שאנשים, דווקא מהמחנה שקרוב יותר לדעתי שלי לגבי ש"ס, ישארו ענייניים.
אני לא מעוניין בלינץ' באלי ישי. אני רוצה שכל, כל האשמים במחדל הזה, ישאו באחריותם ויוותרו על כסאותיהם....
כל זה לא אומר שאלי ישי יכול לחמוק מחלקו באחריות. הוא אומר שעשה... טוען שקיבל אישור למאה מיליון, בפועל נאמר שהשיג ארבעים מיליון... וגם הם לא הגיעו לתעודתם... אז מה הוא עשה? יצר מראית עין של פעילות.
האם זו הדרך של יהודי מאמין? (אני שואל ברצינות, לא בקנטרנות)
אני מניח שתסכים איתי שלא כך ראוי שאדם יתנהג, באשר הוא.
תראה אין לי הרבה זמן פנוי לשוטט בפורום ולבדוק איך וכיצד הגבת בנושא הנ"ל,אבל ממה שכן ראיתי אתה בהחלט אחד היחידים שהתיחס לנושא בעניניות,לכן אני שוב חוזר וכותב לי נראה על פניו שכל השרים שישבו באותו משרד לא התייחסו לנושא הכיבוי ברצינות הראויה לו כפי הנדרש,חכי"ם ואנשים שלא בדיוק שסניקי"ם כמו שלי יחימוביץ' טוענים שהוא שעיר לעזאזל והוא כן העלה את הנושא ביתר שאת על סדר היום של הממשלה,הוא בעצמו דורש ואולי היחיד שדורש ועדת חקירה ממלכתית שתבדוק את העניין ותמצא מי האשמים בעניין ואיך אפשר לתקן את הדרוש תיקון,לכן שוב אני כותב אין לי בעיה שמי שאחראי ישלם את המחיר אבל מכויון שאני יודע שהרבה מהשיח הציבורי בתקשורת הכללית וכאן בפורום נובעות משנאה ודמגוגיה צרופה,אין לי הרבה תקוות שהאמת שתתברר תזיז מישהו מעמדתו כהוא זה.בקשר להערתך לגבי יהודי מאמין והתנהגותו אומר לך בפשטות,ובלי שום קשר לאלי ישי שעניתי לך קודם שאין לי או לך מושג מה הוא אשם בדיוק באסון הנורא הנוכחי,דיברתי עם כמה תלמידי חכמים בעניין גם גדולים ואיש מהם לא היה יהיה מוכן להפוך לפולטיקאי או לשבת בכנסת,כולל הרב אמנון יצחק שאני משוכנע שאם יתמודד הוא יעבור את אחוז החסימה ויותר,כל זאת מהסיבה הפשוטה שהם לא מעונינים לשבת בכנסת הם לא מעונינים בג'ובים אין להם רצון או יכולת לשמוע את חנין זועבי,כאלב א-סענע או ציפי ליבני,הם מצילים נפשות בשטח,לומדים תורה כותבים ספרים,ומצילים נפשות מאבדון תרתי משמע.
ישן 07-12-2010, 16:30

בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "השד העדתי הוא הנשק הכי חזק של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
השד העדתי הוא הנשק הכי חזק של החרדים ולכן אתה רואה את ש"ס עושה בו שימוש, כאשר נוח לה פוליטית.
להזכירך הקמפיין, שאריה דרעי זכאי, או ביטויים אחרים של הרב הרוחני של ש"ס עם השד העדתי, כאשר זה נוח לו פוליטית ועכשיו אלי ישי.

לא יודע, אם הבוחרים שלהם מאמינים לזה כבר, אבל זה שומר על כוחה של ש"ס בכנסת.
אתה משוכנע שאין שד עדתי?מדוע הסיסמא רק לא ש"ס,שאני משוכנע שאתה מכיר הייתה גולת הכותרת של כמה מפלגות בבחירות,ומדוע מפלגת שינוי הסכימה לשבת בממשלה עם אגודה בתנאי שש"ס תישאר בחוץ,למרות שרוב מצביעי ש"ס דווקא כן שרתו או משרתים בצבא כמו רוב החכי"ם של ש"ס,נסה לענות לעצמך על השאלה הזאת ואולי התשובה לא תמצא חן בעיניך אבל לפחות תהיה אמיתי עם עצמך,ועם מי שקורא את התגובות כאן בפורום.
ישן 07-12-2010, 17:20
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]השד העדתי..."

שינוי נכשלה נכון בשינוי החברתי של ישראל, אבל החרדים מרגיזים את רוב עם ישראל ובנקודה הזאת לא יעזור לך כלום בכל הנוגע לישיבות של החרדים ואתה יכול לומר כמעט הכל על "שינוי" כאדם דתי, אבל לא תמצא סיבה אחת מוצדקת מדוע לחרדים (חלקם) מגיע ללמוד תורה ולקבל על זה כסף בלי לעשות כלום ולכן שינוי קיבלה את הכוח הזה מהעם לעצור את החרדים ולכן, מי שיצר את מפלגת "שינוי", אלה החרדים בכלל באופן עקיף.

השד העדתי עליו ש"ס מדברת כבר לא קיים ואנשי עדות המזרח חיים כמו כולם, אך ש"ס מנסה לצייר תמונה לא נכונה, כאילו השד העדתי עדיין נמצא והם נרדפים על ידי התקשורת, כי הם מזרחים, למרות שהוא לא קיים כבר בישראל ואם כבר קיים בישראל השד העדתי, הוא קיים אצל האתיופים כיום ולכן כל טיעון שלך עד הרגע הזה נגד שינוי לא נכון.
עריכה: כיצד השד העדתי קיים אצל האתיופים? אי קבלתם לבתי ספר או הפרדתם בכיתות נפרדות וזה מזכיר לי כיצד בנו גדר בקום המדינה בירושלים, שהאנשים, שהגיעו, מעירק (המשפחה של אבא שלי) לא יהיו עם היהודים שכבר היו כאן במגע בכלל בחלק מהשכונות.
אגב החרדים בהפרדה הדתית שלהם והכפיה הדתית שלהם כלפי החילונים עושים בדיוק אותו דבר, כמו שאשכנזים עשו לעדות המזרח בקום המדינה ועל הנקודה הזאת בחרת, שלא לדבר משום מה.

עכשיו בנוגע שינוי, היא צדקה בטענות שלה כלפי החרדים ואולמרט ביטל את ההצלחה הכי גדולה שלה כראש ממשלה, שזה ביטול משרד הדתות, כאשר החזיר את משרד הדתות ועוד כמה חוקים למגזר החרדי בתמורה לקולות של ש"ס לבחור בפרס לנשיא המדינה והעניין פורסם בתקשורת.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 07-12-2010 בשעה 17:28.
ישן 07-12-2010, 17:47

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "ואיפה שינוי עכשיו? איפה כל..."

שינוי איבדה את קולו של העם ואיפה אותם אנשים? שאלה טובה ידידי ואני מניח, שחלקם איבד אמון במפלגות בישראל וחלקם הלך לחוף הים ביום הבחירות ואז אותם אנשים יוצאים נגד החרדים או הממשלה, כאשר חלקם לא נתן את קולו בכלל ביום הבחירות.

אישית בבחירות האחרונות גרמתי לכמה אנשים לתת הקול שלהם, אפילו שחלקם נתנו את הקול שלהם לליכוד ולקדימה, אבל זאת חובה דמוקרטית, שכל אזרח צריך לעשות פעם ב 4 שנים או כאשר יש בחירות.

אישית? אני הלכתי ובחרתי בישראל ביתנו, שזה כבר ידוע לכולם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 07-12-2010, 17:50

אני מחפש למצוא תשובה לשאלה הפשוטה ששאלתי אותך ופשוט לא מוצא
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "שינוי נכשלה נכון בשינוי..."

ועוד דבר,תסביר או תראה לי היכן הייתה או ישנה הפרדה עדתית או אתיופית אצל המוסדות של ש"ס ואני מוריד בפניך את הכובע,הציבור החרדי לא סתם יושב ולא עושה כלום כל היום בני הישיבות(רובם)יושבים ולומדים תורה כל היום אתה יכול לקרוא לזה כלום אבל יהודי מאמין יודע שלומדי התורה מגינים על עם ישראל לא פחות ואולי יותר מצה"ל,אבל אני לא מתכוון להתווכח איתך כרגע על עיניני אמונה והשקפה,רק שואל אותך בפשטות את אותה שאלה ששאלתי קודם מדוע ומי המציא את הסיסמא רק לא ש"ס ומדוע אותם אנשים היו מוכנים לשבת בממשלה עם אגודה ולא עם הפרענקים מש"ס,אתה טוען שזה לא שייך לעדתיות,בכבוד תן לי תשובה פשוטה לשאלה.
ישן 07-12-2010, 18:11

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי מיכאל חי שמתחילה ב "אני מחפש למצוא תשובה לשאלה הפשוטה ששאלתי אותך ופשוט לא מוצא"

ש"ס הוציאה הרבה כספים דרך הסכמים קואליציונים מנתניהו בקדנציה הראשונה ואז מברק ומצאו אי סדרים בחינוך החרדי כולל של ש"ס לקבל עוד תקציבים מהמדינה עם תלמידים, שלא לומדים שם בכלל ואלה חלק מהסיבות מדוע שינוי יצאה נגד ש"ס ולא רצתה לשבת איתה בממשלה.

אך, עד כמה שזכור לי, הטיעון שלך כנגד שינוי לא הכי נכון, כי הם ישבו בממשלת שרון עם ש"ס יחדיו ושינוי וש"ס היו בעד הפינוי של עזה, כאשר כל אחת בתמורה להסכם קואליציוני משלה כמובן.

עריכה: אתה מתכוון לסיסמאות כגון: "יש לפיד לחילונים", "חייבים שינוי בממשלה" או "שינינו את שינוי, נשנה את המדינה.", כי הסיסמה עליה אתה מדבר לא נמצאת בחיפוש.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 07-12-2010 בשעה 18:22.
ישן 07-12-2010, 22:34

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "[font=Verdana]מדינת ישראל לא..."

ללמוד תורה לא צריך רבי או ישיבות ואפשר ללמד את זה בבית ספר כמו שצריך ללמוד את זה, כי הוא נותן דרך ארץ בלי שום קשר לדת ומי שרוצה מעבר לזה, יכול ללמוד בזמנו החופשי ומהכיס הפרטי שלו תנ"ך יותר לעומק, כמו שנוהגים בישיבות של החרדים, אבל לא על חשבון המדינה.

אני עם כל ה"אהבה" שלי לחרדים ולרבנים של החרדים נותן כבוד גדול לספר התנ"ך ותן לי לגלות לך סוד בתנ"ך והיסטוריה תמיד היה לי 85-100, ככה שאני יודע מה כתוב בו ועד ספר מסויים אני אגיד לך באיזה פרק קרה כל סיפור בדיוק ואני לא אדם דתי וכל זה מחינוך חילוני בלבד!

ישן 07-12-2010, 22:20
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הוא יכול להירגע - זה לגמרי נגדו, אבל הוא צודק בזה שזה לא קשור לשריפה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב ""זה לא מאבק נגדי, אלא נגד כלל המגזר החרדי""

אנ"ש מחפשים לספקו מזה חודשים, מאז שהסתבר שהוא טרפד
לאט"ד את הקמת ממשלת לבני בספטמבר 2008, וכפה עליהם
בחירות שבהן התחייב מראש ללכת עם הימין. מאותה שנייה,
ובעיקר מהרגע שהקלון של דרעי פג, החבר'ה מגוייסים לאג'נדה של הפלתו (עד כדי כך מחוייבים, שהם היו מוכנים אפילו לשבח את
הרב חיים אמסלם, רק מתוך עובדת היותו אופוזיציה לישי).

החבורה הזו, שהוכיחה דעתה על שלטון החוק בכך שהמתינה
בהתלהבות חסרת מעצורים לשובו של אסיר משוחרר שישב בכלא
על עבירות שחיתות חמורות, אבל לפחות מחוייב לעקרון
המסורתי של ישישבה בקואליציה עם המרבה במחיר - מצאה
סופסוך הזדמנות מצויינת להכות בישי על משהו שבאמת הוא
אחראי לו, לפחות חלקית.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:02

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר