לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2011, 23:40
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חברים זה הגיע: טריילר ראשון לTransformers 3"

אוקי, רשמים חמים.
בגדול- הסרט טוב. אפילו מאוד. יש בו את כל החבילה- פיצוצים, אקשן, דמויות אהובות למי שגדל עליהן, כוסית חדשה, הומור רב.

אבל אם ניכנס לפרטים הקטנים והמעצבנים נגלה שיכול היה להיות טוב יותר.
לפחות בערך בוויקי, שוקווייב היה אמור להיות דמות מפתח בסרט. אפילו הביאו את המדובב המקורי של הסדרה. אבל אני מנייאק אם אני זוכר יותר מכמה מילים שלו וגם הן נשמעו כמו גרמנית מתכתית. בנוסף, פרט לעין ולתותח ביד הוא לא דמה כלל לדמות שלו. נכון שזאת רעה חולה בשאר הדמויות, אבל אפילו קצת סגול לא ראיתי. או שאולי היו אלו המשקפיים שמכהות הכל.

מגהטרון הפך לעלוב, אפילו מדי. בסוף הסרט השני הוא הרי מובס והנופל מושמד, אז הפכו אותו לנווד מסכן עם גלימה וכינים מתכתיות. מעורר גיחוך.

הדמות של פטריק דמפסי היתה מיותרת, כל הרעיון של מעורבות בני האנוש במלחמה הזאת היתה קצת מוגזמת. הייתי שמח לו היו נשארים בתחום הרובוטים.

הכוסית- רוזי הנטינגטון יפה. יפה מאוד. יש בהם גם סקסיות. אבל היא לא ברת השוואה למייגן פוקס. מייגן פוקס פשוט נטפה סקס, הבחורה הזאת מאוד יפה אבל מעט קרירה, לא יודע האם בגלל שהיא בריטית או כי היא דוגמנית דקיקה.

ההופעה של ג'ון מלקוביץ' היתה מוגזמת מדי. אמנם שחקן טוב עם טירוף בעיניים, אבל דמות מיותרת, לפחות כפי שהוצגה.

החלקים היותר טובים- העלילה היתה טובה משציפיתי. למרות שעדיין לא באים לסרט הזה בשביל העלילה, היה בה טוויסט מפתח אחד מרכזי של בגידה ועוד כמה קטנים.

הומור- אין על ג'ון טורטורו. פשוט שחקן מעולה. רגעים קומיים שהשכיבו את כל הקהל מצחוק. ותמיד בחן מסויים.
הופעה טובה גם של אלן טודיק, סטיב הפיראט מדודג'בול. אני אהבתי.
שלא לדבר על האפקטים המדהימים.

משהו שהיה לי מוזר- סצינות רבות הזכירו לי סרטים אחרים, מעניין אם גם לכם.
שני הרובוטים הקטנים שנשארו לבד ברחוב- הזכירו לי את שני המקלענים בבלאק הוק דאון. הסצינה בה החללית הקטנה מרחפת ויורה בבניין- שקרים אמיתיים. והיו עוד כמה שאני לא ממש זוכר. לא יודע אם זה רק אני או שבאמת היו פה קריצות כאלו.

אבל לכו לראות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-07-2011, 00:12
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "חברים זה הגיע: טריילר ראשון לTransformers 3"

אני הולך לכתוב ביקורת הפוכה לגמרי משרוקי.

אחד הסרטים היותר גרועים שראיתי איי פעם בקולנוע, ויותר מזה - בלי התלת מימד אין שום סיבה לצפות בו.
נתחיל בדברים הטובים - עד האמצע יש כמה קטעים מצחיקים, מצחיקים באמת.
יש 3 סצינות שבהם התלת מימד מרהיב בצורה שלא תאמן, שלושתן עולות על אווטר מכל בחינה, במיוחד סצינה אחת שמשאירה את הצופה פעור פה.
דווקא השילוב עם אירועים הסטוריים אמיתיים נראה מבטיח בהתחלה, אבל הם זנחו אותו מהר מאוד.

ועכשיו לחלקים הגרועים - העלילה גרועה לפחות כמו הסרט השני, כל כך גרועה שהיא פוגמת בסרט שבכל מקרה אין בו יותר מידי ציפיות לעלילה.
מייקל ביי ידוע בפטריוטיות מוגזמת ולא אמינה, אבל הפעם נראה שהוא הצליח לשבור שיאים חדשים של מגוחכות.
פה נכנסת עוד בעיה, נראה שהפעם ניתן הרבה מאוד זמן ל"עלילה" הסרט ארוך מידיי כי הוא מנסה לספר סיפור, בהרבה מאוד חלקים הורדתי את המשקפיים כי אין שום דבר מעניין בשתי אנשים מקריאים טקסטים טיפשיים - שסוף סוף הגיעו לאקשן כבר היה מייאש.

המחליפה של מייגן פוקס ממש לא עושה את העבודה, היא אמנם כוסית בטירוף, אבל חלק מהזמן אפשר לחשוב שהיא גם רובוטריק, יש לה הבעה אחת.

יש בעיה גדולה - שווה ללכת לסרט רק בגלל סצינות האקשן המעטות שיוצרות חוויה אמיתית, אבל לא שווה לסבול הכל כדי להגיע לסצינות האלו.
חבל מאוד, לפי הביקורות חשבתי שזה יהיה סרט נורמאלי, לא היו לי ציפיות גבוהות בכלל ועדיין הצלחתי להתאכזב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:02

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר