לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2010, 13:03
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
מתלבט האם להשתעשע עם אישה נשואה

במסגרת של איזושהי פעילות שאני לוקח בה חלק הכרתי אישה נשואה שגדולה ממני במספר שנים. הכימיה בינינו והתסכול שלה ממערכת היחסים שלה עם בעלה הולידו אצלה עניין רגשי ומיני בי.

היא אישה מדהימה ואני נמשך אליה ומפנטז עליה בצורה הולכת וגוברת. היא מחזרת אחרי בצורה שמאוד מחמיאה לי: נותנת בלי סוף מחמאות, מביאה לי כל מיני דברים לאכול, מחפשת מתחת לאדמה סיבות לגעת בי.

כיף לנו לדבר, אנחנו מאוד נפתחים אחד בפני השנייה ומצחיקים אחד את השנייה. זה כבר הפך לקטע בינינו שבמסגרת הפעילות הזו שאנחנו נפגשים בה אנחנו כמעט כמו בעל ואישה. המתח המיני מטריף את שנינו.

אני לא מאמין במוסד הנישואין ככה שאני לא מרגיש שיהיה פה איזה פשע גדול אבל כן קיים בי איזושהי תחושה קלה של אשמה על שקיים שם בחוץ אדם שאני לא מכיר ואני 2.5 שניות בערך מלהיכנס עם אשתו למיטה.

יש מחשבות בעניין?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2010, 14:20
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אני הייתי מציעה לך להמנע מזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
בדרך כלל מה שמושך אותנו זה מה שאנחנו לא יכולים להשיג, אז תנסה לעשות חושבים בינך לבין עצמך מה בדיוק מושך אצלה
כי יש הרבה דגיגות בים! (:

חשבתי על זה ואני בטוח שאם היא הייתה פנויה היינו מתחילים קשר כי התקשורת בינינו קלה מאוד ויש משיכה חזקה מאוד.

יש פה סתירה שאני לא מצליח ליישב אותה: מצד אחד, אילו הייתה פנויה, הייתי נכנס איתה לקשר ומצד שני, אני מעוניין בקשר איתה דווקא בגלל שזה לא באמת יכול להתפתח לשום דבר.

הבעיה הכי גדולה כרגע מבחינתי זה ההתמודדות עם המשיכה החייתית המוחלטת שאני מרגיש כלפיה. בא לי לטרוף אותה בפראות ובעדינות.

ישן 10-12-2010, 19:15
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "כנראה שאתה מכיר רק שמרניות..."

אני חושב שזה לפחות שני שליש קשקוש, אבל אשה כתבה את זה...

ציטוט:
2. חשיבותו של הרגש אצל האישה

(בניגוד/בשונה לחשיבותו אצל הגבר)

בואו נתחיל מהעובדה (המדאיבה, אמנם) האקסיומטית: המבנה הנפשי הרגשי של האישה שונה בתכלית השינוי מזה של הגבר. זה דבר שצריך להבין ולדעת כאשר ניגשים לזוגיות - בין אם היא מוגבלת לסקס ובין אם היא פולשת לתוך אזור הדמדומים המפחיד שכולל ארוחת בוקר, לינה או מחויבות ודאגה הדדית ישמרנו השם.

נתמקד בסקס, שהרי זהו העניין שלשמו התכנסנו כאן כולנו, ונקדים באמירה שעליה מתבססת כל התיאוריה הזו: ותכתבו את זה בגדול על הקיר של השירותים (איפה שאתם מקבלים את כל ההארות שלכם):

אישה תמיד מתאהבת בגבר שמזיין אותה. לפעמים פחות ולפעמים יותר, אבל תמיד מתאהבת. ההסבר הפשוט הוא ההסבר הפיזי. לא נלאה אתכם ברוחניות. מבחינה ביולוגית, כאשר גבר חודר לתוך גופה של האישה, הוא הופך לחלק ממנה - כאשר הוא שופך את זרעו בתוכה, על אחת כמה וכמה. שלא כמו אצלכם הגברים שאצלכם האקט של החדירה נשאר חיצוני.

מספיקה תנוחה אחת פר משגל, עדיף שתהיה נוחה לכולם

אם זה היה ההפך, האישה הייתה חודרת אליכם לתוך הגוף הייתם מבינים את ההרגשה. נסו לדמיין את בת הזוג שלכם כשהיא חמושה בזין והיא נכנסת לכם לתחת. דמיינתם? רק לדמיין את זה מעביר בכם צמרמורת של חרדה.

אז שתדעו לכם שזין זה דבר נורא מפחיד, והחדירה היא אירוע טראומטי מאוד. אמנם נעים, אבל אלים ומפחיד מצד שני. לכן באופן שאולי נראה לכם פרדוקסאלי, כאשר אתם חודרים לתוך מישהי, היא הופכת להיות שלכם. אולי באופן תת-מודע, מבחינתה, אבל הרגשות שנלווים לתחושת הכיבוש הם רגשות חזקים שלא ניתן בשום אופן להתעלם מהם.

נשים בעידן הפמיניסטי שלנו מנסות בכל כוחן להיות הכובשות ולא הנכבשות, כאילו שכאן מתחילות הבעיות שלהן, ולעולם לא יצליחו, כי זוהי דרכו של עולם.

אתם הכובשים ואנחנו הנכבשות.

אין כאן עליונות או נחיתות, כוח או חולשה, יש כאן עובדה ביולוגית ואנרגטית פשוטה מאוד ובלתי ניתנת לשינוי או ערעור ואיתה נצטרך להתמודד.

גברים לא יכולים להפוך לנשים, לא על ידי כך שיתנו לגברים אחרים לזיין אותם בתחת, לא על ידי כך שפתאום יתחילו לבשל בבית, ולטפל בילדים ולבכות בכי רגיש בכל סרט של וולט דיסני.

בדיוק מאותן סיבות, ובדיוק באותה צורה, נשים לא יוכלו להפוך לגברים על ידי כך שלא יבכו לעולם, יהיו אסרטיביות, קרייריסטיות ויגדלו שערות מתחת לבית השחי. לא שאני טוענת שחילופי תפקידים לא יתכנו, אלא ששינוי מהותי לא יוכל להתקיים.
נשים הן נשים וגברים הם גברים וכך זה יישאר תמיד.

כל ניסיון להכחיש את המהות המינית שלנו, ייגמר בבעיות הפנימיות שלנו. אישה שטוענת שהיא רוצה זיון רק לשם הזיון - מ ש ק ר ת ! ! !

לכן, נשים לא צריכות להתכחש לרגש שחדירה מעוררת בהן אלא לזרום איתו ולהרגיש אותו, וגברים לא צריכים לנצל את חולשותינו הטבעיות ולזיין אותנו סתם בלי לאהוב אותנו בחזרה, אפילו רק תוך כדי הזיון.

גבר שאוהב את האישה שהוא שוכב איתה, מעריץ אותה ואת גופה ונותן לה להרגיש את זה במידה המתאימה (לא להשתפך יותר מדי) מבטיח לעצמו הנאה הרבה יותר גדולה וסקס הרבה יותר שלם ומונע את חוסר הנעימות שבידיעה שאישה אחת בוכה ומושפלת נשארה טבועה ברזומה שלו, כתם שהוא גם גול עצמי.

כבוד ואהדה הן מילות מפתח בין גבר לאישה גם אם הם שותפים למיטה בלבד. אישה לעולם לא תהיה ממורמרת ומושפלת אם תכבד אותה, תהנה אותה ותתענג עליה, אפילו אם תיפרד ממנה בנשיקת יד עוד באותו הערב עצמו. וזה כמובן בתנאי שהיית כל כולך איתה, התמסרת לה בהערצה הראויה לנושאת דגל האימהות והחיים בעולם הזה. אחר-כך תוכל ללכת ולא לשוב יותר לעולם. אדרבא, תותיר אחריך אישה מחייכת וסקסית שתשמח להיזכר בך בהנאה מלווה בפיק ברכיים עוד הרבה זמן אחר-כך.

אז גם אם היא "רק זיון" בשבילך, הייה נדיב בזמנך וביחסך החם כלפיה - הפגן רגש - לטובת שניכם ולטובת האנושות שכדאי לה שתמשיך להתבסס על שוביניזם בריא.
ישן 14-12-2010, 13:23
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
המילה האהובה עלייך, "פתטי", מתאימה פה יופי לכותרת
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אלעד, עכשיו זה 10 נגד 1,..."

האמת שזה מדהים עד כמה האינסטינקט הטמון בך לחפש ויכוחים רק לשם הוויכוח הוא גדול. אפילו שבעצמך כתבת את מה שאני כותב פה כבר עשר הודעות - את ממשיכה להתווכח על כלום, רק לשם הוויכוח. מדהים!

ציטוט של הגברת רדבלוסום:
ציטוט:
עובדה בעיניך*

בעיניי, למשל, גברים כאלו נקראים שרלילים, כמו שבחורות כאלו נקראות שרלילות.

ההבדל ביני לבינך זה בגישה לגבי איך האומה תופסת את הבנים המז***נים ולא איך שנתפסות הבנות - כי לפי מה שאת בעצמך כתבת - בנות נותנות נקראות שרלילות (בדיוק מה שאני טוען).

מ.ש.ל.
תודה רבה, אפשר למחוא כף או שתיים (אני מקבל צ'קים ומזומן בלבד, לא מתנות).

ישן 10-12-2010, 14:19
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
קודם כל תנסה להבין בינך ובין עצמך מה אתה בכלל רוצה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מתלבט האם להשתעשע עם אישה נשואה"

אם מדובר אך ורק בהשתעשעות, או שיש סיכוי ליותר.

אם מדובר אך ורק בהשתעשעות, ובמיוחד התשעשעות מוגבלת בזמן, אזי ברמת הסיכון מול תמורה, ניתן לומר שהכף נוטה לכיוון לעושת את המעשה (אם כי לך תדע, תמיד קיים הסיכוי שתמצא את עצמך שוחה עם הדגים בקישון בגלל בעל קנאי ועצבני).

אם אתה חושב שיש סיכוי (מבחינתך) ליותר מכך, הייתי ממליץ לוותר מראש.
הרי מלכתחילה ציינת שמבחינה כלכלית הסיכוי שהיא תתגרש ממנו עבורך הוא קלוש, וגם אם תעשה זאת, אתה חייב לקחת בחשבון שלפחות חלק מהריגוש שלכם נובע מהעובדה שמדובר בפרי אסור, אלמנט שמן הסתם יעלם אם תהיו זוג לגיטימי.
כמו כן, האם תוכל לסמוך עליה בתור בת זוג שלא תעשה לך את מה שעשתה לבעלה איתך?

ישן 16-12-2010, 01:48
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
למרות הסוף המר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מתלבט האם להשתעשע עם אישה נשואה"

קראתי כעת את השרשור במלואו ואין ספק שהוא מצחיק (הירידות אחד על השני פה הורגות אותי) ועם זאת אני לא חושב שהסיבות שבגינן החלטת להפסיק את הקשר הן לטובת כל הנוגעים בדבר (איזה שפה גבוהה אה? אני מרגיש אבשלום קור היום)

אתחיל ואומר שהייתי במצבך. במקרה שלי הבעל גילה ואחרי ריב ממושך איתו היא החליטה לחתוך, כך ששום דבר, בסופו של דבר, לא קרה ביניינו.

כולם פה פשוט שחטו את הבחורה - היא שרמוטה, שרלילה, אישה נוראית ולמעשה שטן במלוא מובן המילה. וכל זה על בסיס איזה ידע? בגלל שהיא חושבת על בגידה. כשלמעשה בעיני כולם, היא כבר בגדה...

בוא נסתכל על זה מהצד שלה - הבחורה מרגישה שהיא לא נאהבת. היא מרגישה מיואשת ומתוסכלת מכל בחינה שהיא - הבעל לא מייחס חשיבות למה שהיא אומרת לו ולא טורח להשקיע או לספק לה את מה שחסר לה בקשר הזה. הצורך הפיזי במגע ובחום של גבר רק גובר אצלה, הצורך בסקס מטריף אותה עוד יותר. מה לעשות, לפעמים בחורה רוצה מהגבר שלה שפשוט יתפוס יוזמה וסליחה על הביטוי, יזיין לה את הצורה.

אז למה היא לא מתגרשת? היא מרגישה את הצורך בסקס עכשיו, בזה הרגע. וההחלטה להתגרש זו לא החלטה שמחליטים ברגע. אולי דווקא זה היה מה שמעורר את בעלה לעשות מעשה ולהבין סוף סוף שהוא שגה באיך שהוא התנהג כלפיה.

אחד הטיעונים נגד המעשה היה הפחד שאחד הגיבורים שלך יחליט שהוא רוצה להרוג את הדרקון ולהעיר את הנסיכה שלה משנתה (פשוט זרום עם הסיפור), שיקול שלמעשה לא היית מכניס אם היא לא הייתה נשואה, כך שזה לא רלוונטי.

טיעון נוסף הוא שאולי אין אפשרות שיתפתח קשר מתוך המערכת יחסים הזאת וזה הכל אשליה. בוא נניח וכן, אז מה? מה רע באשליה הזאת? מה רע בסוף סוף לגרום לבחורה קצת אושר? בלתת לה משהו שהיא כל כך רוצה כל כך הרבה זמן?
בסופו של דבר כל החיים האלה הם אשליה אחת גדולה... כל הרגשה תלויה על חודה של תפיסה. תפיסת מצבים שונים בחיים. וכאן? סלח לי ידידי, אבל אני חושב שחשבת יותר מדי על עצמך פה, היית אנוכי.

יש שתי שאלות שמאוד מעניינות אותי -
1. אתה חושב שביצעת את ההחלטה הנכונה?
2. אתה חושב שעכשיו, אחרי שדחית אותה, היא לא תחפש מישהו אחר שיתן לה קצת אושר בחיים? שיוסיף לחיים שלה יותר עניין ופלפל?

בטוח יקומו כמה פה ויצעקו שאני הורס קשרים ומוביל לכאוס בעולם (יש לי נטיה לזה)
אז נקודה קטנה להבהרה,
אני מאמין במוסד הנישואין. אני גם מאמין בקשרים ארוכים וכרגע עם חברה כבר שנתיים.
ולא, בחיים לא הייתי מרגיש בסדר אם מישהו היה עושה לי את מה שאני "ממליץ" לך לעשות עם הבחורה הזאת. אבל בשבילי לפחות, כן הייתי רוצה שהבחורה שאני אוהב תהיה מאושרת. אם מישהו אחר גורם לה אושר, לא ארצה שהיא תשאר איתי. ואולי זה רק אני...

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 16-12-2010 בשעה 01:53.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:40

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר