לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2010, 20:46
  dror10 dror10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.08
ניצב בדימוס זאב אבן חן דיבר בערוץ 2

גיבור ישראל ואב שכול קורא להפיל הממשלה.

אני מביט במסך ואומר בקול רם, די!!!

אי אפשר כך יותר להמשיך,יש לנו ממשלה חולנית,שרים יהירים וחסרי עמוד שידרה הדואגים למשכורתם
ו-לעתידם בחברות המקורבות הזוכות להנות מסיר הבשר
פסה רוח ההתנדבות,והנכונות להקריב, איני מדבר כבר על מנהיגות ולקיחת אחריות..

רבנים (פוליטיקאים מושחתים הממונים לתפקידם בזכות יחוסם או קשריהם "בחצר") חותמים על אותם מסמכים שכמותם או בזכותם, שלחו חלק עצום מעמנו בעבר הללא רחוק למשרפות

מה נאמר לבני הנוער המבקשים "לצאת לאוסטרליה",אחרי שירות צבאי ארוך,השארו עימנו, תשנו מבפנים???

המצב נראה רע,חייבים לקום ולדרוש שינוי,לא ייתכן שזה באמת פרצופנו

נערך לאחרונה ע"י dror10 בתאריך 10-12-2010 בשעה 20:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2010, 07:43
  dror10 dror10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.08
אורי,תוותר על המלודרמה.
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אל תשאיר אותי במתח. אנא נקוב בשמות...:)"

מה קשר לאלטרנטיבה וללקיחת אחריות?
ע"פ שיטתך אין להחליף כל מי שסרח עד שלא ימצא עבורו מחליף?

היתכן שאינך חש באווירה העכורה באוויר,אולי אתה צעיר, ברם,אחרי מלחמת יום כיפור היתה אווירה כזו בדיוק בקרב הציבור,הצליחו להרגיע התסיסה בעם בזכות וועדת אגרנט

אני שומע חבר'ה צעירים (העתיד שלנו)ובדבריהם ייאוש מוחלט בכל הקשור למוסדות מדינה/הנהגה.
המגעיל מכל שזה מכבר חילחל לכל מוסד ציבורי, למשטרה (ראינו מה קורה לאחרונה-זה לא חדש זה היה תמיד, כעת זה צץ) ואפילו בצבא מדינות הכסת"ח נמצאת בראש המשימות.

מהיכרותי הקצרה עימך- אתה מכיר טוב ממני את האנשים הראויים והמתאימים להוביל ולהנהיג ובוודאי מבין את סיבותיהם מדוע הללו אינם פורצים בימים אלו להתייצב לדגל

מבחינתי מטרת האשכול הנ"ל הינה להביא אמפטייה לאב ולכלל המשפחות השכולות שבשל מערכת לקויה וחסרת בושה איבדו את היקר מכל.

אע"פ תמימותי, לו אצליח לגרום לעוד אחד להתעורר מההלם, להתחיל לשאול שאלות ולדרוש תשובות

דייני.
ישן 11-12-2010, 10:28
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "ציניות הינה מפלטם של החושבים..."

ואללה.... אם ציניות היא מפלטם של החושבים עקום אני גאה לחשוב עקום. באותה מידה אני יכול להגיד שכשאין תשובה טובה לטענות עוברים להתקיף את הדובר. תסלח לי אם אני חושד בכשרים אבל לי ניראה שיש לא מעט גורמים פוליטיים שמנסים להרוויח מהאסון הנוראי הזה (ואני ממש לא מדבר על זאב אבן חן) ותופסים עליו טרמפ. ההזנחה של שרותי הכבאות לא התחילה היום, גם השחיתות והריקבון לא התחילו היום. איפה היו אנשים מסוגך כשאולמרט היה בשלטון? כששרון היה בשלטון? כשברק היה בשלטון? כשרבין ז"ל היה בשלטון? ביבי לא המציא שום דבר חדש שאחרים לא עשו, או במקרה הזה לא עשו, לפניו. וזה לא שאני חושב שהממשלה הנוכחית חפה מטעויות, אבל לדעתי המקרה הנוכחי לא מצדיק התפטרות של הממשלה. אתה רוצה לשנות? בשביל זה יש בחירות.

ישן 11-12-2010, 12:24
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "איני יודע על אנשים מסוגי,אני..."

שוב אתה תוקף אותי, את התמונה שמצורפת ללינק שלי וכל דבר אחר שקשור אלי ושלא מצריך ממך להתעמת עם העובדה שדעתי כתובה כבר בהודעה שאליה הגבת בלא מעט דברי בלע נגדי. מכיוון שניראה שלא הצלחת להבין את דעתי בהודעה הקודמת אני אכתוב אותה שוב: יש אנשים שמנסים להרוויח הון פוליטי מהאסון הזה, אתה זו רק דוגמה אחת ולא מוצלחת במיוחד. אין שום סיבה שהממשלה הזו תתפטר כשהיא לא האחראית הבלבדית למחדל הזה. אם אתה ואחרים חושבים שהממשלה התנהלה בצורה לא טובה בקשר לשרותי הכבאות תתכבדו ותחליפו את הממשלה בצורה שבה מחליפים ממשלה בכל דמוקרטיה - בחירות. הלינץ' שגורמים מסויימים מנסים לעשות בממשלה הזו ובעומד בראשה מסריח ולי ברור שהמקור לו הוא פוליטי נטו. ד"א, אני לא ראיתי פאניקה בהתנהלות של ראש הממשלה, אני אשמח אם תוכל להאיר את עיני.

ישן 11-12-2010, 19:44
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "איני יודע על אנשים מסוגי,אני..."

אני קורא את הדברים שלך ומזדהה ומסכים
עם הכאב והרצון בשינוי ובדוגמה אישית של מנהיגים
אבל אני קורא את שאר ההודעות שתוקפות אותך ומתנגדות לדבריך והמסקנה מהן עגומה
עגומה ועצובה.
אמר ניצב בדימוס חיים קליין שלאלי ישי ולשאר השרים ובראשם ראש הממשלה אין את הגנים שיורו להם להתפטר. אין להם את הגנים האלה שדרושים להראות מנהיגות אמיתית וללכת הביתה אחרי מחדל.
מסתבר שכנראה לרב האנשים בישראל את הגנים האלה.
העם דפוק זאת לא קלישאה. זאת ממש עובדה.
מה עניין מי יחליף לעניין האשמה ?
בגלל שאין מי שיחליף אז האשמים צריכים לשבת על הכסא ?
ואז קופץ עוד מישהו ואומר שזהו מחדל של שנים, אז מה אתה רוצה מהנוכחיים.
מה רוצים ? לעצור סוף סוף את המחדל של השנים. אם גם הפעם לא ישלם אף אחד בכיסאו ובחירותו אז מה שוות כל המסקנות, והוועדות וההרוגים ?
אבל העם דפוק וזו המסקנה היחידה לכן המנהיגים הדפוקים והנוכלים והרמאים והמושחתים שנמצאים בעמדות מפתח לא ילכו לעולם הביתה.
עם שיודע רק להתלונן אבל לא עושה כלום בנידון.
זה מתחיל בעם שיודע לצעוק ולדרוש שירות, אבל משאיר כמו עבד פרייאר את הטיפ לנותן השירות. לכן השירות בארץ מתדרדר והופך לגרוע מבין המדיות המערביות (והערביות, והמדינות בכלל)
זה ממשיך בהתנהגות צרכנית נוספת, עם שצועק על העלאת מחירים, ועל מונופולים ועל מושחתים, אבל ממשיך לצרוך ובגדול. ההתנהגות הצרכנית בישראל היא מהגרועות בעולם, לכן היצרנים דופקים אותנו, ודופקים אותנו, וממשיכים לדפוק אותנו. ע"ע חברות הסלולר, האינטרנט, מחירי הקוטג וכו'
לכן אין שום סיבה שמישהו ילך הביתה, אם לא באמת מצפים ממנו ללכת הביתה.
במקום שאנשים יצאו לרחובות, ויחסמו אותם, ולא יחזרו לבתים עד שילכו הביתה האשמים והאחראים, כולם רואים עכשיו האח הגדול.
תראה מה קרה בצרפת עם הפנסיה, או עם הסטודנטים, ולא משנה מה היו התוצאות בסוף, העיקר הנסיון.
בארץ אין ניסיון לכן התוצאות ברורות.
אף אחד לא ילך הביתה ואנחנו נמשיך להשרף פה, חלקנו גם למוות לצערי.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 12-12-2010, 08:44
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "ציניות הינה מפלטם של החושבים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dror10
ציניות הינה מפלטם של החושבים עקום.

והיסטריה ופאניקה אלו דרכי תגובה שהן מפלטו של בעל הראש הקטן שהורגל שלועסים עבורו תשובה טובה לכל מצב. העובדה שבישראל המוני אנשים קטנים והיסטריים כמוך - בחיי שכשקיבלתי צו-8 ב 2002 לא פחדתי מהחמא"ס כמו שפחדתי לבלות שבוע בנגמ"ש עם אותו אחוז של ברברנים אחוזי פאניקה שלא סותמים את הפה ובמקום להלחם עסוקים בלהאשים את כל העולם מהרס"פ ועד הרה"מ - היא אסון ממשי כשלעצמו (או יותר נכון: האסון הוא שיש להם יכולת לזעוק ולקבל במה, למרות שאלה הגיגים נגזרי חדרות קיום בסך הכל). איזו ממשלה צריך להפיל בגלל אסון זה?

עשה טובה ואת התקפי החרדה שלך שמור לקרובים אליך. תן לנו לחיות.

ישן 11-12-2010, 13:01
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
חוששני כי אפילו בתמימותך לא תצליח לשכנע אותי
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי dror10 שמתחילה ב "אורי,תוותר על המלודרמה."

אנשי מופת הם נדירים, הם תופשים עמדות מפתח בעיתות מצוקה קיצוניים [צ'רצ'יל], וגם זה לא תמיד קורה ואין ערובה שלאנשים אלה אין תכונות שליליות שמועלמות מהצבור [בן גוריון כמשל]. יתכן אפילו שהאופי המופתי לא תמיד יאפשר להם לשפר את המציאות [בגין כמשל]

תאורטית אתה קורא לציבור הישראלי להחליף 120 חברי כנסת [נו טוב, 115] ולבחור תחתם אחרים בגין מחדל/העדר מוכנות לכבוי שריפות מהסוג שהתרחש כבר מספר פעמים בעבר ורק פסע היה בינו לבין מספר ההרוגים בארוע נקודתי בתוך משבר גדול כבשריפה האחרונה [שיתכן ולא היה נמנע גם אם היו לישראל 10 מטוסי כבוי ו8000 כבאים].

זו ציפיה רצינית?

זה לא רציני ואתה לא מאמין בכך. זה נראה ככסוי ל'בואו ונפיל את ממשלת ביבי ואז נחזור ונספר לציבור כמה הוא מאושר מפוליטיקאים כמו רבין". ובמילים אחרות הבה ונבנה מיתוס אשר ישרת זמנית את 3% הנהנתנים שהם אבות אבותיו של הסיאוב. בעיני - רבין היה רחוק מלהיות אור גדול ובשנתו האחרונה הוא היה אפילו חשיכה כבדה. בטחונית, ערכית ואף כלכלית [פזרנות בייגה]. פוליטיקאי גס רוח וחסר אחריות שמעל באמון בוחריו ואשר סיבך את ישראל לדורות. זה לא אומר שאני צודק אלא רק אומר שיש דעות שונות משלך ושל ניצב סבן ובשביל זה בדיוק יש בחירות ובהן נבחרים פעם רבין ופעם נתניהו, פעם בן גוריון ופעם בגין. מר סבן מוזמן להתמודד גם כן. איני חש מועקה חריגה לזו המלווה את חיינו בארץ הזו ובזמן פסטיבל השלום המפוצץ של רבין חשתי מועקה קשה אף יותר. תאור ה'מועקה' הוא מוטיב ציני שמייצרת התקשורת המשרתת את הצד שאינו בשלטון כרגע כשם שהיא ממחזרת את הסיסמאות בענין 'כולם יודעים איך יסתיים ההסכם' [כלומר 'כולם יודעים שהשמאל הקיצון צודק בכך שצריך להביא עוד מחבלים חמושים למרחק 10 ק"מ מגוש דן ולגרש 500000 דוסים וימנמנים מהבית אבל בגלל שיש את הענין המטופש הזה של דמוקרטיה הם מצביעים אחרת'..] ומילת ה'אפרטהייד' שמוכנסת בכח לשיח הפוליטי כנגד כל מי שחושב שרוב של שב"חים סודנים בבנין של סבתו הקשישה ברחוב נווה שאנן מהווה בעיה מעשית בעבורה אפילו שהם מוכנים לקצוץ דשא בזול לההוא מהרצליה פיתוח].

האב השכול שדיבר כבודו במקומו מונח אבל יש הורים שכולים רבים שחושבים אחרת ממנו ולכן בהתפלגות שסביר כי היא קרובה לשיעורם באוכלוסיה הם בחרו את הממשלה הנוכחית כמו את קודמותיה. זה שהם לא קיבלו פתחון פה - מעיד על האופי, מחשבות הזדון וחוסר היושרה של אמצעי התקשורת ולא על כך שזה שעלה לשידור הוא האמת האולטימטיבית.

ללא קשר ישיר לאיש שבגינו פתחת את האשכול ושאיני מכירו אזכיר לך במאמר מוסגר שבמערך הכוחות בארגונים גדולים - להיות ניצב זה להיות בעל נסיון בבטחון פנים אך גם לתפקיד זה לא יגיע תמיד האיש העדין ביותר, המתאים ביותר או זה שנמנע מלהכניס מרפק כזה או אחר למתמודדים מולו בכל מדרגה ומדרגה.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 11-12-2010 בשעה 13:14.
ישן 11-12-2010, 20:01
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "חוששני כי אפילו בתמימותך לא תצליח לשכנע אותי"

לגבי האחרים אינני יודע, לגביך אני יודע שאתה הורה
וכהורה אני חייב להגיד שאתה חוטא מחטיא ומכתים
אתה מסתכל על הכל מנקודת מבט פוליטית
הכותב דרור פתח את האשכול בקריאות כאב אמיתיות
שמישהו יקח אחריות הוא מבקש ואני מסכים איתו.
ואתה, מגיע לך, בניחותא, מפורר את הטיעונים והופך אותם לניגוח פוליטי.
ככה אתה מחנך ? ככה אתה נותן למחדלים לעבור רק בגלל שיש חשש לפוליטיזציה של המחדל ?
היה פה מחדל
המחדל התרחש במשמרת של השר ישי
השר ישי צריך ללכת הביתה במקרה הטוב, ולהכנס לכלא במקרה הנכון.
שמענו את הקול שלו בפרשת הילדים של העובדים הזרים
שמענו אותו בעוד פרשיות עומד על הרגליים האחוריות ומשיג את מבוקשו
אז במקה הזה הוא פישל ובגדול.
הוא היה צריך להשאיר את המפתחות מזמן מאחר והוא טוען שהוא היחיד שניסה לדאוג למכבי האש ואף אחד לא סייע לו. אז תלך הביתה השר ישי, אבל הוא לא הלך. ואז התגלה המחדל המכוער הזה. שכבר שנים מתרחש. אבל אין ברירה מישהו חייב לשלם את המחיר.
ואין כאן פוליטיזציה. תקים וועדה ותכניס לכלא את כל שרי הפנים הקודמים. אבל תתחיל בנוכחי.
למה ?
כי ככה צריך להיות. חייבים לעצור את הסחף.
זה חינוך. להגיד שעד כאן.
מי שמפשל הולך הביתה. במקום.
ובלתי תירוצים של ההוא התחיל ולמה רק אני.
המדינה שלנו במבנה הפוליטי המחורבן שלנו נועדה לכשלון.
ולכך תורמים האזרחים באי יכולתם לדרוש את הדבר הנכון.
הכל טובל וטבול בפוליטיקה.
מפחדים להפסיד במערכה הבאה אז מוכנים לבלוע צפרדעים.
זה חינוך זה ?

john reese

ישן 11-12-2010, 22:20

זה שמישהו מציג את נקודת מבטו הפוליטית לחלוטין כנקודת מבט של הורה - לא אומר שזה אכן כך
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לגבי האחרים אינני יודע, לגביך..."

וגם לא אומר שהוא צודק. זה רק אומר שנתנו לו להציג את עמדת ההורה "שלו" וזה קרה כי זה המסר הפוליטי המובהק שרצו השדרנים להעביר.

אלי ישי לא פישל יותר משרים שהיו שריפות ענק במשמרתם וגם לא משרים שלא היו שריפות במשמרתם. ההרוגים אינם נגזרת של המוכנות הכללית לשריפה אלא של טעות נקודתית של כוחות כבוי ושיטור באיזור האסון.

מושג 'המשמרת שלו' הוא גמיש מאוד ואין לי ספק שאם ישי יתפטר, ממשלת נתניהו תיפול, השדרנים החינוכיים ימנפו את מסע התעמולה ובקומבינה כלשהי תועלה ממשלת שמאל שתכלול את בראון/פינס/שטרית/רמון [שרי פנים צחים כשלג בנגבי בעשורים האחרונים] שתאפשר לשב"חים לשגשג ותקרב את האוייב לביתי - ארגיש כהורה שאני נכשלתי במשימתי אם לא התרעתי על מה שהראה בעיני כתרגיל פוליטי ציני.

חינוך זה גם האומץ לומר 'פוליטיקה של צביעות' מול מה שנראה כפוליטיקה של צביעות [ולמען הסר ספק אני לא מכוון אליך אלא למנתבי המסע נגד ישי שסומן כלבנה תומכת בממשלת נתניהו]
ישן 12-12-2010, 08:01
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "זה שמישהו מציג את נקודת מבטו הפוליטית לחלוטין כנקודת מבט של הורה - לא אומר שזה אכן כך"

הפוליטיקה הרגה כל סיכוי שאי פעם נוכל להתרווח ולהסתכל בנחת על היצירה הנקראית ישראל.
כל דבר נבחן אך ורק על פי מבחן התוצאה וזה חמור מאד.
אחריות אישית ודוגמה אישית אלו מילים שבקרוב יעלמו מהשפה העברית.
אז אלי ישי לא הכי אשם, יש אשמים כמוהו. נכון.
אז הההרוגים הם לא תוצאה ישיריה של המחדלים, אלא צירוף מקרים עצוב, אהה, נניח. למרות שאפשר היה ב 4 שעות לסיים שריפה פשוטה לפני שהפכה לענקית.
אבל אם אלי ישי ילך, תקום ממשלת שמאל, על זה בזבזת את מרבית ההודעה שלך.
לא ניסית לרמוז אפילו בקמצוץ שאכן צריך לגלות אחריות אישית, ואולי רק הפעם בשביל הדורות הבאים.
הכל מתגמד ומחוויר אל מול מי ישב בכסא ראש הממשלה.
אלי ישי יכול היה להשעות עצמו, יכול היה להגיד, המשרד שלי אחראי, אני לוקח אחריות, אני מציב לו"ז לתיקון המצב ושיפורו ואם לא אעמוד בהם אשים את המפתחות וכו'
יש הרבה דרכים להראות שאתה לוקח אחריות, לא חייבים ישר ללכת ולעשות חרקירי.
אבל כאשר אתה לא מבקש ממנו אפילו קבלת אשמה, ואתה מוכן לבלוע הכל למען יציבות הביבי, אתה עושה עוול חמור לך, למשפחתך, למשפחתי ולדורות הבאים.
חייבים להתחיל ממספר אחד, אי אפשר להתחיל את הדוגמה האישית והאחריות האישית מהמקרה השני, כי אז הוא יהיה הראשון בכל מקרה. כלומר עוד מחדל עבר לסדר היום על מנת שלא תהיה ממשלת שמאל.
ואני בכלל לא רוצה ממשלת שמאל כרגע, אני רוצה ראש על מגש. בשביל שהאחרים ידעו שראשם עלול להיות הבא על המגש אם לא יעשו את מה שהם צריכים לעשת במשמרת שלהם.
זה חינוך גרוע.
וככה ישראל נראית.
מבחן תוצאה אחד גדול ולעולם לא נבחינת איכות ההחלטה אלא רק מה ההשלכות שלה.

john reese

ישן 13-12-2010, 08:12
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה תמיד בעד לקיחת אחריות? גם בנוגע לפארסה שנקראת אוסלו?"

כן אני בעד
אם זה היה אפשרי, הייתי בעד לפנות את המדינה מאנשים ולהחזיר אותם אחד אחד דרך ועדת חקירה.
ואני לא מתלוצץ זה פשוט לא אפשרי.
אבל כן אני בעד, בעד לנער את המדינה מהעלוקות והקרציות שמוצצות את הדם של האנשים ומשאירות את האנשים רעבים ואת העלוקות שמנות ומדושנות.
אוסלו אולי היה מחדל, אולי כשלון. אבל אם חקירה תגלה שלא היה כל בסיס מעולם (כל בסיס, סיכוי זה כן בסיס) זה חמור מאד.
חוסר הטיפול במפונים זה מחדל חמור, חמור מאד.
אי המוכנות הישראלית לשום דבר, לא מלחמה, לא שריפה, לא גשם, לא רוח, זה מחדל.
על מחדלים צריכים לשלם.
אני חוזר על דברי חיים קליין. אין לשרים את הגנים הדרושים על מנת לקחת אחריות.
ואני מוסיף שאין לישראלים את הגנים הדרושים על מנת לדרוש וגם לדעת לשאת בתוצאות במיקרו על מנת שיהיה טוב במאקרו.
אבל לצערי ישראל זו ארץ המיקרו, לכל אחד אכפת עד קצה האף. וכל השאר זה סתם טוקבקים בלי כיסוי.
כאשר אזרחי ישראל יהיו מוכנים לכבות את הסלולרי ליומיים. לסגור את האינטרנט לשבוע.
לא לקנות לחם וקוטג' יומיים.
אז אפשר יהיה לדעת שיש עם מי לעבוד.
האמרה שהעם מקבל את המנהיגים הראויים לו היא כל כך נכונה שזה כואב.
ומה שכואב גם הורג ושורף ומשאיר אנשים בלי בתים.
כן אני בעד לחקור את כולם, כולל כולם.

john reese

ישן 12-12-2010, 12:19

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "הפוליטיקה הרגה כל סיכוי שאי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
חייבים להתחיל ממספר אחד,.

או-קי. אז בפעם הבאה שדמוי רבין ייבא לכאן 30000 מחבלים שמנהיגם מצהיר בריש גלי על תרמיתו ויחמשם ועדר של נהנתנים ממקורביו וממקורבי מספר 2 שלו יעשה הון ויארגן בהון הזה עצרות שיטנה נגד האופוזיציה בזמן שאני חושש לסוע באוטובוסים וה'עמך' זוכה למעמד של 'קורבנות שלום' - אתה ואני נשב יחדיו במשמרת מחאה ונדאג באופן אישי ש'מספר אחד' שכזה ילך הביתה לכתוב את זכרונותיו. רק אני מזהיר אותך מראש כי יש חבר'ה מהסוג של המתלהם באשכול הזה שעלולים להיות לא סימפטיים. ככה זה כשיוצאים כנגד שמש העמים...

ממעבר על הודעותיו של זה שאתה מזדהה עימו - איני מזהה שם ממש 'מוסר' 'שלום' או אפילו נטייה לנימוסי שולחן.

זה לא שהשודדים ברחו ואתה מתעקש עם מצוי הדין עם הנהג שלהם כי זה מה שנותר. הנה הם יושבים מולך: מפינס, בראון ושטרית ועד שני הליצים שהוציאו מדינה למלחמה חסרת תכלית ומבעירת צפון עם אותו שירות כבוי. ואתה מתעקש על פיטורי אותו אחד שעזיבתו תחזיר אותם לשלטון אולי אפילו כשותפים בקואליציה עימו....

אנחנו לא בחוג לפילוסופיה של המוסר וזה לא דיון תאורטי. לסכן את המדינה באוסלואיזם חדש בשמה של להבה בודדה משרשרת שריפות זהו ענין מעשי ומסוכן בעיני גם יותר מהאסון בכרמל.

ולענין הערתך על סכנת התבערה האורבת לכולנו - ובכן, חלקנו כבר בער פה ושם ודווקא בדלקות שהיה ניתן למונען אפילו יותר מבזו שבכרמל. מנקודת מבטי דווקא נתניהו היה הכבאי שבפסקי הזמן של שלטונו ירד יחסית מפלס הטרור ובאופן חינוכי למדי אין לי שום חשק למשוך את הזרנוק מידיו ולהעביר לפיד לידי מציתי העבר.

ברור שעניני שלום/לוחמה בטרור /עתיד המזה"ת אתה חלוק עלי אבל זהו בדיוק ענין הדמוקרטיה והבחירות שהכריעו באופן זמני בעבור ממשלה זו ופרץ החינוכיות/מוסריות של התקשורת והאופוזיציה [כולל התלהמות של שר פנים לשעבר...] הוא בסה"כ מהלך ציני במערך המפלגתי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:23

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר