לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2010, 14:09
  CoPilot CoPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי _Everest שמתחילה ב "תפקידים אפשריים בחיל האוויר כללי"

זה בדיוק מה שקרה לי לפני שנה וחצי.
התגייסתי והייתי מיועד לגבעתי, וביום גיוס הורידו לי פרופיל לעורפי. הגעתי לקצין מיון קורסים ושם ביקשתי וקיבלתי חה"א כללי.
שלחו אותי לטירונות 02 בעובדה, כשבמהלך הטירונות הטיסו מש"ד כמה קציני מיון שהסבירו לנו על התפקידים ועשו לנו שיחות אישיות.
בגדול לבעלי פרופיל לא עורפי ניתנו האפשרויות: כבאי, מפעיל מערכות ל"א, מגן האלה, מאבטח מתקנים, ובטח עוד תפקידים ששכחתי.
לבעלי פרופיל עורפי נתנו תפקידים שלישותיים בעיקר, אבל היו כמה הברקות כמו מש"ק מיפוי מבצעי (פוטוגרמטר בשם הישן), מפעיל מערכת תמונ"א ותצפיתן.
אני ביקשתי להגיע לפיקוח או להדרכת סימולטור. פיקוח תפקיד מבוקש אז מהתחלה כבר הודיעו לי שהמיונים הם קדם צבאיים בלבד, להדרכת סימ' דווקא יכול להיות שהיו מאשרים אם המיונים למחזור האחרון לא היו נסגרים שבוע לפני שהתגייסתי.
בכל מקרה חיל האוויר הוא חממה, ולפחות בתקופה שאני עברתי בה את התהליך עשה רושם שלאנשים באמת אכפת ממך וינסו לעזור לך... והיו אנשים שלא יצאו מרוצים מ4 תפקידים ועדיין המשיכו להציע להם עוד תפקידים לפי הת"ש שהם חיפשו, למרות שממש לא חייבים להם את זה.
בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2010, 10:26
  Haim-c Haim-c אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי CoPilot שמתחילה ב "זה בדיוק מה שקרה לי לפני שנה..."

אחי צא מה סרט חממה עלק חיל האוויר זה חיל מגעיל ומעמדי ז"א יש את צוותי אוויר ואת כל השאר, גועל נפש של חיל, יש שם יותר נגדים מחיילים (אצלנו זה יוצא נגד אחד על כל 2-3 חיילים!!! וכל אחד מהם מנסה למצוא חן בעיני הבכירים על הגב של החיילים),הקצינים הם הכי בלאי גם צהובים מתים וגם בלי שום אופק שירות (רק ציוותי אוויר מגיעים לדרגות הגבוהות), ויש את "גף הגנ"ק" שזו באמת מוטציה מוזרה שהתפתחה רק בחיל האוויר, פירוט- לקחו את הג'ובניקים שרצו לצאת הביתה עם מקוצר+מפרו ואת כל הטום בוי המושפעות עשו להם טירונות שואתית של חצי שנה ובסוף הסמיכו אותם לתפקידם החשוב: לפרוק את נשקם של מאבטחי המתקנים. עזוב את זה שכל אחד ואחת מהם מסתובב עם רצועה וכיסוי דסקית שהשיג מדוד\אח\חבר, אישית ראיתי אחד מהם עם רצועה של פלחו"ד פתן
ודסקית של של הנדסה נראה לי601, פשוט בושה,
דבר נוסף רק תעשה לי טובה ואל תזבל לו את השכל שחיל האוויר זה חממה, אולי חראממה, 90 אחוז מהחיילים שם טוחנים 11-3 בכל מיני תפקידי מיחשוב ומנהלה שבירוקים זה יומיות, שלא לדבר על הטכנאים- תורנויות על גבי תורנויות, טיסות לילה, כוננויות בדת"קים והכי גרוע תפקידים משפילים שלא קשורים להכשרה (חבר שלי למד הנדסאי אלקטרוניקה יג-יד עבר קורס בטכני והתפקיד שלו זה לגרז איזה ג'ק שמרים פצצות),
לסיום עניין הת"ש- שותים לחייל את הדם בקשית עד שמאשרים ת"ש 3!!! שלא לדבר על ת"ש 7 אצלנו שבהוראה של המב"ס בוטל,
וכל זה מחייל חפשן מת שעושה שבוע שבוע ועובר לקרבי כנראה במרץ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר