לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הכנס השנתי יערך בפאטיו של המבנה המרכזי ביד השריון בלטרון בתאריך 18/12/2017 שימו לב, להציג דגמים יוכל רק מי שחידש חברות לשנת 2018. שימו לב, להתחרות בתחרות יוכל רק מי שגם חידש חברות וגם מילא טופס מיוחד לרישום הדגם. יש למלא את הטופס עבור כל דגם ודגם. ניתן לשלם באמצעות PAYPAL. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2010, 16:29
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
F-15D מס' 957

היי.
אז ראשית רקע קל אודות מטוס בז מס' 957.
בתאריך 01/05/1983 השתתף מטוס בז 957 באימון בשמי הנגב עם מטוס עייט.
כפי שנאמר תאונות לעיתים קורות ורצה הגורל ו 2 מטוסים אלה "התנשקו באוויר.
הסקייהוק התרסק (הטייס נטש בהצלחה) ואילו מטוס הבז נפגע קשה מאד ע"י תלישת כנף ימין והמשיך לטוס כמו יוסף טרומפלדור עם כנף אחת עד לנחיתה מוצלחת בבסיס חיל האוויר בדרום.
משיטוטים באינטרנט 2 הטייסים שנהגו במטוס באותו יום בכלל לא ידעו כי הם טסים עם כנף אחת , ידעו כי ישנה בעיה רצינית במטוס והחליטו כל עוד ניתן למשוך ולא לנטוש הם יעשו זאת.
המטוס למזלנו נחת בשלום ורק לאחר הנחיתה הוברר לטייסים מה הייתה הפגיעה ומה חומרתה.
(קצת שוויץ עצמי... אחי אשר שירת באותה תקופה באותו בסיס היה עד בלייב כפי שנאמר לאותה נחיתה מפורסמת...)
כמובן שהאריקאים שלחו נציגים לראות את הפלא והמקרה היה מאד מפורסם.
מיותר לציין כי בחיל האוויר שיפצו את המטוס והחזירו אותו לשירות פעיל עד עצם היום הזה.
עם להתוודות ההחלטה לבנות את המטוס הנ"ל ספציפית הייתה בטעות , פשוט חיפשתי לבנות בז דו מושבי ומטוס זה (אולי גורל ???) נפל בגורל.
מדובר בדגם של רוול בקנ"מ 1/48 נבנה עם טיפה שינויים להתאימו מדגם E לדגם D.
נעשה שימוש ב - 2 קיטי הסבה / שדרוג :
1. קוקפיט חדש של איירס.
2. צנפים מפורטים של איירס.
דקלים הינם של רענן וייס ואני ידגיש כי מדובר בעבודה פשוט סיזיפית לשלט את כל המטוס הזה. פשוט יומיים עבודה כמעט רצופים ואני ממש לא מגזים.
עד עצם היום הזה המטוס עמד לו גלמוד וערום מחימוש.
רענן סיפר לי כי הוא עומד להוציא קיט של "מגרפות" עבור טילי פיתון 3. אז חיכיתי בסבלנות עד הכנס בחנוכה ורכשתי לי במיטב כספי סט כזה. מדובר בסט רזין המכיל את הנטלים המיוחדים לטילי הפיתון 3 הנקראים בחיל האוויר מגרפות וכמובן מכיל זוג טילים נחמדים מסוג .... פיתון 3.
טילי פיתון 4 ופצצות היו לי ולכן מה שנשאר אחרי הקנייה היה לשלב בינהם.
בעיקרון העסק כמעט גמור , נשאר לי לרסס לכה מט על הכל , להדביק את העיניים על טילי הפיתון 4 , לצבוע עיניים לפיתון 3 ולהרכיב על המטוס.
תצורת החימוש בה בחרתי הינה :
על כל בידון זוג טילי א"א 1 מסוג פיתון 3 ועוד אחד מסוג פיתון 4 כאשר בנקודת הנשיאה התחתונה מולבשת לה פצצת GBU 31 .
מס' תמונות להנאתכם , תמונות סופיות בימים הקרובים....

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מס' תמונות של המטוס...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זהו לעת עתה.
כי שכתבתי בימים הקרובים (כשיהיה זמן) נפרסם תמונות סופיות של המטוס בתצורה הסופית שלו.
להנאתכם.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2011, 11:58
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
פשוט מאוד
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי OrenArbiv שמתחילה ב "[QUOTE=zamir-bo] ניתן להכין..."

היי.
הווש בעיקרון נועד לשמש אותנו להבלטת קווי מיתאר בדגם בסיומו.
ניתן להשיג את הווש בשני דרכים:
1. ווש מוכן כפי שכתבתי לך (ניתן לרכוש אותו במפגשים החודשיים אצל רז גרש) , שיטת העבודה היא למרוח ביד חופשית לחלוטין , להמתין מס' דקות ולנגב בעדינות. החומר נשאר בתוך קווי המיתאר השקועים ומנוגב מסביב.
2. להכין ווש ע"י לקיחת צבע המיועד לדגמים , לטבול קיסם ערבוב לדוגמא בצבע (לאחר ערבוב טוב כמובן) ולהוריד טיפה אחת או 2 לתוך כלי ניטרלי. לתוך הכלי הנ"ל מתחילים להוסיף את המדלל של הצבע (צבע אקרילי - מדלל ייעודי או לחלופין אלכוהול 90 אחוז , צבע אנמל - מדלל ייעודי או לחלופין טינר 21)
מוסיפים את המדלל עד שמגיעים לחומר שהוא למעשה מים. פשוט מים בצבע שחור.
עם מכחול דק טובלים ב"מים" ונותנים נגיעה במקום שבו רוצים לעשות ווש. במידה והצבע מספיק מדולל , ברגע שניתן נגיעה , הטיפה תשתחרר מהמכחול והנוזל ירוץ בתוך הקו מיתאר השקוע. לאחר ייבוש ישאר הצבע בתוך קו המיתאר השקוע.

שים לב שקיימים עוד כמה מונחים שתאלץ ללמוד כגון פרי שיידינג , פוסט שיידינג , דריי בראש וכו...
תעיין בפתילים קודמים העוסקים בנושא בניית הדגמים , כלים , חומרים ושאר מיני ירקות.
באחד הפתילים הללו אני שמתי קובץ וורד עם מילון מונחים.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

ישן 18-03-2011, 23:05
צלמית המשתמש של OrenArbiv
  משתמש זכר OrenArbiv OrenArbiv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.10
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "פשוט מאוד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zamir-bo
היי.
הווש בעיקרון נועד לשמש אותנו להבלטת קווי מיתאר בדגם בסיומו.
ניתן להשיג את הווש בשני דרכים:
1. ווש מוכן כפי שכתבתי לך (ניתן לרכוש אותו במפגשים החודשיים אצל רז גרש) , שיטת העבודה היא למרוח ביד חופשית לחלוטין , להמתין מס' דקות ולנגב בעדינות. החומר נשאר בתוך קווי המיתאר השקועים ומנוגב מסביב.
2. להכין ווש ע"י לקיחת צבע המיועד לדגמים , לטבול קיסם ערבוב לדוגמא בצבע (לאחר ערבוב טוב כמובן) ולהוריד טיפה אחת או 2 לתוך כלי ניטרלי. לתוך הכלי הנ"ל מתחילים להוסיף את המדלל של הצבע (צבע אקרילי - מדלל ייעודי או לחלופין אלכוהול 90 אחוז , צבע אנמל - מדלל ייעודי או לחלופין טינר 21)
מוסיפים את המדלל עד שמגיעים לחומר שהוא למעשה מים. פשוט מים בצבע שחור.
עם מכחול דק טובלים ב"מים" ונותנים נגיעה במקום שבו רוצים לעשות ווש. במידה והצבע מספיק מדולל , ברגע שניתן נגיעה , הטיפה תשתחרר מהמכחול והנוזל ירוץ בתוך הקו מיתאר השקוע. לאחר ייבוש ישאר הצבע בתוך קו המיתאר השקוע.

שים לב שקיימים עוד כמה מונחים שתאלץ ללמוד כגון פרי שיידינג , פוסט שיידינג , דריי בראש וכו...
תעיין בפתילים קודמים העוסקים בנושא בניית הדגמים , כלים , חומרים ושאר מיני ירקות.
באחד הפתילים הללו אני שמתי קובץ וורד עם מילון מונחים.

ראשית , בועז מצטער אם אני "חופר" לך.
אני מאוד מעריך את העזרה שלך.

בקשר לקווי המתאר הבנתי , תודה רבה!
איפה נמצא המילון מונחים שלך , אני לא מוצא אותו חיפשתי בעמודים של הפורום והוא איננו(יכול להיות שפספסתי.)

בקשר למפגשים החודשיים , איפה הם מתקימיים ומתי?

תודה, אורן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:53

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר