לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2010, 10:16
  winter_forever winter_forever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
מידע בן ארי יוזם: לשכן את המסתננים ברמת אביב

ח"כ בן ארי ותושבי שכונות בדרום ת"א מתכננים לשכור דירות לעובדים זרים בשכונות היוקרה. "נראה את אבירי הדמוקרטיה, כשיגורו לצידם"

"אם אותם פעילים בארגוני זכויות אדם ואנשי שמאל מבקשים לדאוג לעובדים הזרים, לחוס על המסתננים ולבצע מעשים של הומניות, אז אדרבא", אמר בן ארי. "הגיעה השעה להעמיד אותם במבחן ולגלות האם הם כנים במעשיהם, או שמא מדובר בחבורת צבועים העושים מעשי זמרי ומבקשים שכר כפינחס.

ח"כ בן ארי מציע להפעיל תוכנית פיילוט ולהעביר כמה עשרות עובדים זרים לריכוז מסוים ברמת אביב, המהווה לדבריו סמל לשכונה שבה מתגוררים אנשי שמאל שחרטו על דגלם את נושא זכויות האדם במדינת ישראל. בן ארי הודיע כי בכוונתו לגייס סכום של כ-180 אלף שקל לביצוע התוכנית לשכירת דירות עבור העובדים הזרים לתקופה של שלושה חודשים.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...&loc=2&tmp=4814
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2010, 19:56
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תשאל את תושבי אילת או תושבי..."

יש מספרים ויש סיפורים, זה כמעט אותם אותיות
אני לא אומר שאין בעיה ולא טומן ראשי בחול
אני מסתובב בדרום תל אביב לא מעט, כמעט מדי יום
הבוקר שמעתי ברדיו את אחת הפעילות שמספרת שלא מעט פעילים באים בכלל משכונות הדרום
לא כל מה ששומעים בתקשורת נכון.
יש בעיה, צריך לטפל בה, לא בדרך של בן ארי ולא בעזרת ניפוח מספרים על פשעים.
הפשעים שמבצעים המסתננים נמוכים בצורה משמעותית מאחוזם באוכלוסיה.
זה היה גם בחדשות ולא רק באתרי תמיכה.
כשנח מאמינים לכל שטות, וכשלא נח, תשקורת.
לא ככה ?

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 15-12-2010, 20:34
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
זהו. שהעניים היהודים סבורים שלא נעים להם לחיות ליד הסודנים.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "כנראה באמת צריך להיות דוקטור..."

לכן, המעבר יקל עליהם. נכון, אנחנו יודעים שהם שוגים וכל סודני ששולח ידיים לנערה או פורץ לדירה מדווח ישר למשטרה שמגיעה מיד ומפצחת את התיק. אבל הם, יהודים פשוטים לא הצליחו עדיין לפתח את ה'מצפון' שלהם מספיק כדי להבין את זה. לכן הסודנים יועברו לצפון העיר , ימחישו לנו דו קיום מהו וכולם יהיו מרוצים.

חוץ מזה, הסודנים האלה כל כך מסכנים. לא אמרת שצריך לדאוג להם? אז מה אם יש עניים יהודים. אוהבי זכויות אדם אמיתיים משתמשים בתקציב כדי לדאוג לכוווללם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-12-2010, 20:42
צלמית המשתמש של looklook

כן. יקרה אחד מהשניים.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה באמת חושב שהרעיון שלו..."

או שיהיה נפלא לגור עם הסודנים בצפון תל אביב וכפי שאתה סבור הם יורידו את אחוזי הפשיעה ואז תושבי צפון תל אביב יוכלו להראות לכל עם ישראל כמה כדאי להיות מכניסי אורחים למסתננים בלתי חוקיים וכמה טוב הדו קיום שנאמר "מה טובו אוהליך יעקב, משכנותיך ישמעאל"

או שיקרה הבלתי יאמן והמסתננים יעשו בעיות ואז תושבי צפון תל אביב יקבלו סוף סוף את טענת תושבי הדרום (כן, למעט 2-3 מפעילי nif שתומכים במסתננים) ויבינו מה שמתרחש ביתר המדינה.

הצעד הזה יש בו כדי להבהיר מי צודק בויכוח על מסתננים, מי צודק בויכוח על מגורים מעורבים ואחרי שהניסוי יגמר אפשר יהיה לגזור ממנו משמעויות ליישום.

ישן 15-12-2010, 21:02
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "כן. יקרה אחד מהשניים."

אתה כל-כך טועה.

יקרה התרחיש השלישי: ה'פליטים' יעברו לצפון תל-אביב, יעשו שם צרות, והמצפוניסטים ודאי שלא יקבלו את טענת תושבי הדרום, אלא יאשימו את המתנחלים, את החרדים ואת הכיבוש בבעיות שלא יגרמו חס ושלום הצעירים החדשים.

מה עוד תגיד, לוקלוק? שאם ניישם את הסכמי אוסלו, נביא למחבלים נשק, ונראה שהם באמת רוצחים יהודים זה יגרום למצפוניסטים לקבל את טענת אלה שזעקו "אל תתנו להם רובים"? נראה לך שאם נברח עם הזנב בין הרגליים מעזה ונחטוף עשרת אלפים טילים (אחד לכל מגורש, כנראה; ממש כמו במטריקס) יקבלו המצפוניסטים את טענת תושבי הדרום (במקרה הזה דרום מישור החוף ולא דרום תל אביב)?

אני חושש שלא. עם בורות בלתי-מנוצחת אי אפשר להתווכח, ועפ"י הגדרה אי-אפשר לנצח אותה.
הפתרון צריך להיות אחר.
ישן 16-12-2010, 11:10
צלמית המשתמש של looklook

סוף סוף שאלה רצינית
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "שאלה רצינית: על בסיס מה אתה סבור שרוב תושבי צפון תל אביב תומכים בהגירת הסודנים?"

אני חושב שמרבית תושבי צפון תל אביב לא תומכים בהסתננות הסודנים ואני לא חושב שהפתרון הוא להעביר את הסודנים לצפון תל אביב. אני חושב שהפתרון הוא לשלוח אותם הביתה.

יחד עם זאת, בצפון תל אביב (כמשל, אבל לא רק) יש גרעין קשה של אנשים כמו 'מצפון', שבטוחים שהסודנים מביאים אלינו ברכה. את הגרעין הזה אני רוצה לערער ואת הרוב האדיש אני רוצה לעורר. כשיושב ראש ועד השכונה של רמת אביב גימל נשאל מה דעתו על היוזמה הוא אמר שהוא בעד צעדים הומניטריים אבל הוא משוכנע שהצפון תל אביבים לא ישכירו את דירותיהם לסודנים בגלל איזה אלמנט טכני כזה או אחר . בקיצור , הוא ניסה להתחמק מהשאלה

אסור להתחמק מהשאלה. אסור לשפוך את כל הסודנים באזורים עניים! יש שתי אפשרויות , הטובה שבהם - לשלוח אותם הביתה. הרעה שבהם - שכל תושבי המדינה יחלקו בנטל של לגור עם סודנים כדי שלא יעזו לגחך על התושבים העניים ולספר להם , כמו שעשה מצפון, מתוך דוחות המשטרה כמה נפלא לגור איתם.

*למען הסר ספק, בכל מקום שבו כתבתי סודנים התייחסתי לאפריקאים בכלל שמהווים 100% מהמסתננים.

ישן 15-12-2010, 20:01
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
כמה מצער לראות אנשים קשישים מבני עמנו וארצנו המאבדים את בטחונם ובפועל את ביתם
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "תשאל את תושבי אילת או תושבי..."

כשאחיהם משחקים ב'נדמה לי'.

לינוקס לינוקס... בדרכך החביבה אם כי משונה אני בהחלט חושב שבנקודה זו אתה בהחלט צודק.

המשטרה לא מסוגלת כלל לחקור עבירות אלימות ורכוש בתוך הפולשים הסודנים ודומיהם בשל מחסום השפה. האוכלוסיות היהודיות החלשות והתשושות בשכונות העוני כבר לא מוצאות טעם להתלונן על הטרדות קטנות. זהו כר נהדר למשחקי סטטיסטיקה אבל אני בטוח כי ברגע שפולש סודני אחד יפגע ולו בקצה אצבעו באזרח ישראלי תמים - מיד יטלו אחריות אישית כל ראשי ארגוני זכויות האדם ויתפטרו מתפקידיהם בכדי לשמש דוגמא.

Operating system: Linux OpenSuse. The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to apple and extremely iphone & ms, say yes to google. ehud barak no, tzipi livni no, benjamin netanyahu no,Muhamad saragosa Yes, Mehuman Bazta Harvona YES, nesli barda YES

will you marry Linuxsboot Avigdor Lieberman ?
ישן 15-12-2010, 15:19
צלמית המשתמש של looklook

ומה עם צורכי הדת?
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "חתונה זה ארוע נקודתי. הייתי הולך יותר בכיוון של 'בית פתוח' לחבר'ה שנותרו בנווה שאנן"

מה עם איזו תפילה בנווה צהלה? בדמיוני אני רואה מאות סודנים כורעים על הכביש ומתפללים לאללה (עד שיוקם המסגד) בעוד נהגי צפון תל אביב עוצרים בשמחה את המכוניות כדי לתפוס איתם שיחה על "הכרת האחר במרחב הרב תרבותי בצפון תל אביב"

ושרותי דייטינג? אין לי ספק כלל כי כאשר התושבים יפגשו בצעירים הסודנים הנמרצים והחביבים הם יעריכו אותם כל כך שיתנו להם את הטלפון והכתובת של הבנות שלהם. למה שיטרחו לשלוח ידיים לנערות שהם לא מכירים? זה כבוד האדם זה?

ישן 15-12-2010, 20:38
צלמית המשתמש של looklook

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לא לא דיברתי שטויות ואין לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
לא
לא דיברתי שטויות ואין לי מה לענות
יש לי המון מה לענות, ואתה זה שתחפש עכשיו את החלון

אין לך מה לעשנות ויש לך מה לענות? לחפש את החלון? איזה חלון? נראה לי שאתה קצת מבולבל היום. תגיד חבר, אתה רוצה שנשלח לך הביתה איזה מסתנן סודני ותיק ( לפחות שנה בארץ) שיעזור לך עם העברית?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אתה מפיץ את הזלזול שלך באנשים האלה.
אתה מפיץ את הגזענות שלך ואת הזלזול בדתם של האנשים אלה.
וכן, הם על תקן עבריינים, שוהים בלתי חוקיים, מסתננים וגם מוסלמים.
הלצחוק על חשבונים זו הרי הגבורה הלוקלוקית הישראלית.
לצחוק על דתם זו מצווה יהודית.

נכון, אני מפיץ זלזול בעבריינים. כמה טוב שיש אנשים כמוך שמראים לי את האור ונותנים לעבריינים את הכבוד המגיע להם. בקרוב כל צפון תל אביב תוכל לתת להם את אותו כבוד. תגיד, אתה תושב צפון תל אביב?

ישן 15-12-2010, 20:54
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "[QUOTE=מצפון]לא לא דיברתי..."

קודם כל שעור קצת בעברית
ציטוט:
לא
לא דיברתי שטויות ואין לי מה לענות
יש לי המון מה לענות, ואתה זה שתחפש עכשיו את החלון

קח את הדיברתי שטויות ואין לי מה לענות ועשה מהם מקשה אחת.
תוסיף לא בהתחלה.
תקבל, גם לא דיברתי שטויות, וגם לא על האין לי מי לענות
כלומר, יש לי מה לענות.
אולי העברית קצת מסובכת אבל עם קצת רצון ניתן להבין את זה נכון.

לגבי העבריינים, והזלזול שלך בדתם.
אתה הרי תמיד צודק.
גם כשאתה גזען אתה צודק.
גם כשאתה שונא מוסלמים אתה צודק.
גם כשאתה טועה אתה תמיד צודק.

אתה מפיץ שנאה, שנאה לא לכך שהם משיגי גבול.
שנאה למי שהם.
מסתננים מוסלמים.

ואני גר בתל אביב מהצד הדרומי של הירקון.
מה שנקרא הצפון הישן.
אז כן, אני גר בצפון תל אביב.

john reese

ישן 16-12-2010, 12:20
צלמית המשתמש של looklook

ברור שצריך להחזיר גם אותם.
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "הוא דווקא העלה נקודה מעניינת"

אין שום סיבה לתת מעמד למסתננים לא חוקיים או שוהים לא חוקיים מכל סוג. לארצות הברית יש את הזכות לא לתת גרין קארד לישראלים אם היא לא רוצה בכך. מישהו כתב באשכול שיפן כלאה אותו לכמה חודשים ורק אחר כך גרשה אותו. גם זה לגיטימי אם כי אתה רואה שאני לא מציע לעשות את זה לסודנים ויש בכך להעיד על כך שאני לא שונא אותם ורוצה להעניש אותם. אני רק לא רוצה שהם יציפו את ישראל כך שיום אחד נאלץ לתת להם אזרחות (שזה בדיוק מה שרוצים בארגוני הזכויות)

אני לא חש שום תיעוב כלפי הסודנים. מבחינה עובדתית הם אוכלוסייה בעייתית של משפרי עבודה וצריך להחזיר אותם למולדתם.

ישן 16-12-2010, 16:35
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ברור שצריך להחזיר גם אותם."

הוא כתב שאם היו תופסים אותו היו כולאים אותו ואחר כך מגרשים אותו מיפן.
אבל אחרים אכן גורשו מיפן, ולרב לא נכלאו.
גם בארץ היו כולאים עובדים זרים בעבר על עצם השבחיו"ת שלהם.
אני חייב להתוודות שמשפחתי בעבר העסיקה עובד ניקיון גנאי שנכלא לתקופה מסוימת ושוחרר דרך אגב בחזרה לביתו בישראל ולא בגנה.
בכל מקרה עולה מדבריך שאתה באמת לא שונא אותם על עצם היותם אפריקאים מוסלמים אלא מבכה רק על התופעה והמצב הקיים ועל כך אני רק מברך.
טעות בזיהוי שלי היא ברכה לאנושות טובה יותר, לכן אין לי שום בעיה להודות בטעות שכזו.

john reese

ישן 15-12-2010, 23:37
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "השאלה היא האם אתה קורא את..."

לעקור יהודים מבתיהם בלי למצמץ עין זה בסדר בטענה כי הם אינם תושבי המקום בו גרו וזו אינה אדמתם אבל להחזיר אנשים למולדתם האמיתית בטיסה בצורה הכי אנושית שיש זה פשע נגד האנושות.

למה לא לרכז את המאבק לזכויות אדם נגיד בזכויות השיעים בסעודיה? למה לא להפגין נגד שלטון האימים בצפון קוריאה שמי יודע אילו חיים חיים התושבים שם, היחס לקופטים במצרים, היחס של הטורקים לכורדים ועוד מלא בעיות שבצורה לא מובנת ארגוני זכויות האדם אינם כל כך מתאמצים לפעול למענם. למה להיטפל דווקא לאלה שמנסים להיות הכי אנושיים שאפשר? אתה באמת רוצה שכל הסודנים והאריתראים יהגרו לכאן, האם זה ששרדנו את השואה והיינו לפליטים אומר שאנחנו חייבים להכחיד את העם היהודי בדרך איטית יותר? , אף אחד לא רוצה להרוג אותם מהגרי עבודה או להתעלל בהם. כשם שהצרקסים רוצים לשמור על עצמם גם ליהודים מותר(בכפר קמא אסור ללא צרקסים להתיישב על מנת לשמר את העם הצרקסי).

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 15-12-2010 בשעה 23:40.
ישן 16-12-2010, 07:47
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "אני לא השוויתי בין ישראל..."

לא תמצא את דעתי על החזרת המהגרים מאחר ולא כתבתי אותה
לכן הביקורת שלך על דעותיי מיותרת
אני יצאתי נגד השנאה הגזענית שיש פה באשכול כנגדם

להגיד מה נטפלים לישראל ולא מתחילים קודם בערב הסעודית צפון קוריאה או מצרים זה בדיוק להשוות בינהן מאחר ואתה שם את כל המדינות על אותה סקלה של השוואה.
אם אתה מוכן להיות גזען עד שלא יטפלו בשאר המדינות הגזעניות זה מעיד יותר עליך מאשר על המדינות הגזעניות החשוכות האחרות.
עם סגולה לא ?
שרדנו שואה לא ?
אלו כנראה רק סיסמאות ריקות מתוכן

john reese

ישן 16-12-2010, 12:02

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "לא תמצא את דעתי על החזרת..."

אני לא ראיתי פה שמישהו כתב: סודני נחות, אני שונא סודנים, סודנים הם תת גזע , צריך להשמיד את הסודנים.

איפה גזענות?.

האם זה שיהודים רוצים לשמר את התרבות שלהם ואת צביון העם היהודי, אלו רצונות גזעניים?. אם אותם סודנים ירצו להתגייר ולהיות חלק מהעם היהודי אני אקבל אותם בשמחה. כל הדיון סביבם הוא על כך שהם פה בצורה לא חוקית והם צריכים לחזור לארץ מוצאם, אותו הדבר היה אם היו פה יוונים, טורקים, גרמנים ומלטזים אם היו מסתננים לארץ בצורה לא חוקית. האם אתה גם תקרא לאמריקאים שמגרשים אלפי מסתננים מקסיקנים גזעניים? .

בתור אחד שלא מגדיר את עצמו גזען, איך אתה רוצה לפתור את בעיית ההיסתננות ?

אני לא העליתי את ישראל וסעודיה על אותו משקל, אני ציינתי שישראל אינה דומה למדינות הללו "וארגוני זכויות האדם" עדיין נטפלים רק אליה . אני סבור שגם אם ישראל תרצה אותם עדיין לא תראה מאבק נגד אותם מדינות שציינתי קודם.

חיילים מצרים שיורים על אותם מסתננים, מה איתם? איפה הזעקה נגד הירי המיותר על בני אדם?.

ישן 16-12-2010, 19:06

בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ולמה לא לירות במסתננים? אם יש אזהרה ברורה שכל מי שמנסה לחצות את הגבול ייחשב כמחבל"

אני אישית חושב שלא צריך לירות, אני פשוט תמוה על דעות של אנשים כמו הגולש מצפון שיותר בוער להם לקרוא לי גזען (ובכך לכל ציוני שרוצה בהישרדות היהדות ) מאשר לגרומים גזעניים אמיתיים, אם אני הייתי רואה שאותם אירגונים באמת פועלים למען הצדק בחברה האנושית ולא מכוונים להתעלם (שים לב מצפון, איני משווה) ממדינות דיקטטוריות , משטרים אפלים,רצחי עם ועונש מוות להומואים ולהתמקד במשטר דמוקרטי שבו אנשים כן חיים בחופש וכותבים מה שהם רוצים בעיתונים (גדעון לוי) , אני הייתי מסכים לקבל כל ביקורת מצד אותם לוחמי צדק.

תבין קגנס, מצפון חושב שבכך שנאפשר לכל תושבי סודן ואריתראה להגיע לפה יסיים את האי צדק בעולם במחיר זעום של חיסול החברה היהודית ציונית (והרי זה גזעני לדבר כך לא?) , הרי מדינת ישראל היא מקלט לכל העולם נכון? שום מדינה אחרת לא יכולה להיות מיקלט חוץ מישראל נכון? תגיד קגנס,אם אתה היית גר בקומה שלישית והשכן בקומה ראשונה היה צריך להגר מדירתו והשכן מקומה השנייה ירה עליו באקדח ואתה כבר מארח מספיק אורחים, האם כשהשכן בקומה ראשונה יצעק עלייך שאתה לא הומאני בלי לציין את השכן מקומה שנייה שירה עליו שום דבר, האם לא תתרגז? במיוחד כהשותף שלך לדירה צועק עלייך שאתה גזען.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 16-12-2010 בשעה 19:10.
ישן 17-12-2010, 05:45
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי Mike24zl שמתחילה ב "אינפנטיל שכמוך, השוואה לא בהכרח יוצרת שיוויון."

אני לא בטוח שמותר לך להשתמש בכינויים האלה פה, למרות שזה אני

ומה אתה בא ללמד אותי פה ?
שישראל נופת צופים ? אל מול מי ? צפון קוריאה ? מצרים ?
זה לא חכמה להשוות את ישראל כל פעם להכי גרועים ולהגיד שאנחנו יוצאים בסדר ושצריך לרכז את המאמצים בלהפגין כנגד אותן תפלצות כמו צפון קוריאה.
אבל תנתח את ישראל אל מול עצמה ואל מול שהיא היתה צריכה להיות ותגלה מדינה קשה ורעה.
אמירות של רבנים ראשיים הן קשות מנשוא במדינות מערביות (הלו, מערביות לא ערביות) אחרות.
היחס לזרים פה מחפיר. היחס לשונה פה מחפיר.
תוסיף לזה שישראל עברה שואה ושרדה אותה, ותקבל מדינה עם יחסים בין חברתיים רעים. רעים מאד.
תוסיף לזה איך רואים אותנו בעולם כעם כובש, עם שמחזיק מחסומי דרכים בין ערים. עם שמדכא יצרים. עם שמפולג מבחינה דתית. ואתה יודע מה ? אולי באמת עדיף להשוות לצפון קוריאה ומצרים.

john reese

ישן 17-12-2010, 06:24
  Mike24zl Mike24zl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
מחיאות כפיים סוערות על הנאום המרגש..
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אני לא בטוח שמותר לך להשתמש..."

דמעה זולגת על לחיי וחנק קל צובט בגרוני.

ישראל היא נופת צופים מול כל מדינה על פני כדור הארץ. אין צבא יותר הומאני מצה"ל עלי אדמות, ואין חברה בעולם שמוכנה לספוג את מה שישראל סופגת בשם הדמוקרטיה...

אתה מגן פה על אנשים שהם עבריינים (ולפני שתקפוץ, הם עבריינים כי הם הסתננו בצורה בלתי חוקית לא בגלל הדת או הגזע שלהם...) ולא מבין מה לא בסדר בזה. לנסות לשכנע אותך שעבריינים צריכים להיות בכלא (אם הם אזרחי המדינה) ומגורשים אם הם אזרחי מדינה אחרת משול לנסיון לשכנע תרנגולת ש-פאי הוא מספר אי רציונלי.
אתה באופוריה, בהיי, אתה חומת המגן על זכויות האדם, הלוחם למען הדמוקרטיה ושלום עולמי.

בוא אנפץ לך כמה חלומות (לא רציתי לעשות זאת אבל אין ברירה):
1) סנטה קלאוס לא באמת קיים.
2) מרגע שתצבור פה רוב מוסלמי, חייך יהיו קצרים מאוד (וגם חיי) לפחות בצורה שאתה מכיר אותם כיום.
3) אתה לא באמת מגן הדמוקרטיה, אתה משמיד את הדמוקרטיה היחידה באיזור.
4) לא כל מי שמסכן הוא מסתנן, לא כל מי שמסתנן הוא מסכן ולא כל מי שמסכן\מסתנן יש לו זכויות אזרח במדינת ישראל שאליה הוא פלש בניגוד לחוק.
5) סוסי פוני לא קיימים במציאות.

נ.ב
אני אכן רשאי לקרוא לך אינפנטיל משום שזאת אינה קללה (חפש בגוגל מה פירוש המילה), הרבה יותר חמור לכנות מישהו "גזען" או "פאשיסט"...
ישן 17-12-2010, 08:05
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי Mike24zl שמתחילה ב "מחיאות כפיים סוערות על הנאום המרגש.."

אתה יכול לקרוא לי איך שאתה רוצה כולל לקלל, לקרוא בשמו גנאי ומה שבא לך.
לי היה פעם אישור מיוחד לקלל אבל לקחו לי אותו, לכן כל מילה גסה שיוצאת מפי מייד הופכת לחסימה שעולה בטור הנדסי כלשהו אז אין לי ברירה אלא לדבר יפה גם לשכמותך

ישראל היא ממש לא נופת צופים, מוכרים לנו את זה שנים על גבי שנים.
כמו שמכרו לנו שאנחנו הכי חכמים וגם זה לא נכון.
זה שמתוך החכמים יש הכי הרבה יהודים, לא הופך את שאר היהודים לחכמים. בגלל זה פעם היינו צריכים לרמות ולשלוח את התוצאות של המחוננים בשביל להוביל את הטבלאות ואחרי שעלו עלינו התחלנו להוביל את טבלאות ציוני הלימודים מלמטה. אפילו באום אל פחם יותר חכמים מבישראל, רק אין להם את ההזדמנות שיש לנופת צופים שלך כשליטת הארץ.
סתם עוד מיתוס, ולא צריך לזלזל בי ובשאר הקוראים עם סנטה וסוסי הפוני.
יש לא מעט מיתוסים שקריים שהתרפקנו עליהם,

שים לב, שאני לא הגנתי ולא פתחתי רגליים וגבולות לאף אחד.
יש כאן בעיה וצריך לטפל בה.
אני נזעקתי על הדרך ועל האשמות השווא ועל הגזענות.
האם כל מי שיעיר לך שזה לא יפה להגיד "כושי" הוא שמאלן צפון תל אביבי משמיד המדינה והדמוקרטיה פותח גבולות והורס שכונות ?
אז אינפנטיל או לא, תחייה לך אתה באשליית הנופת צופים, ומי שמביא את ההשמד על ישראל כמו שהיא קיימת כיום הם אלו שחושבים שאנחנו באמת אותו עם סגולה ומהווים דוגמה לכל העמים.
הכי הומנים, הכי דמוקרטים, הכי עאלק
ואתה עוד אומר לי שסנטה לא קיים.

john reese

ישן 17-12-2010, 15:21
  Mike24zl Mike24zl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
מי אמר "כושי"? גזען שכמוך..
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה יכול לקרוא לי איך שאתה..."

אתם, דובוני האיכפת לי, הגזענים הכי גדולים. לא תמצא "כושי" אחד בכל האשכול הזה (מלבד אולי בהודעות של עצמך)..
אם אתה מסכים שיש כאן בעיה שצריך לטפל בה אזי סוף סוף אנחנו מגיעים לתוצאות (בפעם הבאה אולי אפילו אצליח לגמול אותך מגזענותך ואגרום לך להפסיק לראות כל מסתנן\עבריין כ"כושי").

ישראל היא לא נופת צופים, ישראל היא נופת צופים לעומת כל דמוקרטיה אחרת בעולם ובטח לעומת המדינות שמשם אתה רוצה לעודד "עלייה" ולחזק פה את התרבות (איסלאם)
והדת (איסלאם)של אותן מדינות, כדי להגיע לתוצאה המיוחלת - מדינת-איסלאם-כל-אזרחיה ובא לציון גואל.
זה ש (2-) גדול יותר מ (400-) לא אומר ש (2-) אינו מספר שלילי. יש לך בעיה רצינית בהבנה לוגית (אתה חייב לחזור ללמוד בבית ספר במקום לזעוק כל היום למען מסתננים).

ציטוט:
שים לב, שאני לא הגנתי ולא פתחתי רגליים וגבולות לאף אחד.
יש כאן בעיה וצריך לטפל בה.
אני נזעקתי על הדרך ועל האשמות השווא ועל הגזענות.

סוף סוף אתה יכול להפסיק לזעוק, להלן דרך הפעולה שגיבשנו ביחד לטיפול במסתננים:
בלי הערות גזעניות, בעדינות, תוך חיוכים וליטופים בלתי פוסקים, להעיף אותם מפה על טיל.
אני מוכן אפילו שכל מסתנן יקבל קוביית שוקולד קטנה (על חשבון משלם המיסים) ואף ברכת שנה טובה ונשיקה על הלחי משלי יחימוביץ' - לפני שהם מוטסים חזרה לכל חורי תבל ללא עצירות קונקשן.

ציטוט:
ואתה עוד אומר לי שסנטה לא קיים.

אני מצטער שהייתי חייב לגלות לך אבל לא השארת לי ברירה.
ישן 17-12-2010, 15:37
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי Mike24zl שמתחילה ב "מי אמר "כושי"? גזען שכמוך.."

אנחנו בהחלט מתקדמים.
אני לא חי בתוך הפורום ותתפלא גם לא חי בפייסבוק
יש לי חיים מלאים ומאושרים אי שם בצפון תל אביב (כן, המקום עם האנשים הנוראיים האלה)
ההערה שהערתי היתה לגבי העולם שבחוץ הבא לידי ביטוי של לא מעט כותבים פה.
כאשר מישהו יוצא נגד גזענות, או נגד קריאות גזעניות, זה לא אומר שהוא בעד פתיחת גבולות לכל דכפין, זה לא אומר שהוא נגד מדינה יהודית ישראלית, וזה לא אומר שאני כזה.

יש לישראל הרבה מה ללמוד ולהשתפר, במיוחד ביחסים בין אישיים ושיפור הגזענות הפנימית והחיצונית.
אנחנו עדיין לא המקום הכי נהדר ונאור בעולם, אבל יש תקווה, התקווה בת שנות אלפיים.
עכשיו אחרי שישרנו את ההדורים, ואתה לא תקרא לאחרים בשמות שבדיקה בוויקיפדיה תגלה שזו לא באמת קללה, אפשר לגשת לטפל בבעיה בצורה בוגרת.
הנסיונות שלך לתקוף את דעותי בעזרת העלבות ושמות גנאי תוביל לאשכול מדרגות ארוך ארוך שיש בו בעיקר התנצחות וחידודי לשון ומקלדת. בלי דובוני אכפת לי, בלי בעיות בהבנה לוגית ובלי לשלוח אותי חזרה לספסל הלימודים. אם ויכוח איתך עובר דרך העלבות ועלבונות אני מוותר מראש ומכתיר אותך כמנצח וצודק.

john reese

ישן 16-12-2010, 16:28
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי KenMasters שמתחילה ב "אנא ענה לי עניינית"

חלק מהמסתננים בורחים מחרפת רעב בארצם ולעיתים בורחים מסכנות מוות שם.
אני מודע לכך שיש כאלה שבאים בשביל לעשות "קופה" יפה בישראל אבל חלקם באמת בורחים ממצב המסכן אותם ואת משפחתם מחרפת רעב אמיתית.
כמו בני ישראל שירדו למצרים ברעב הגדול שהיה, ותראה איזה מהומה עשינו להם שם בגלל שהם רכזו אותנו במחנות, העבידו אותנו בפרך, הצליפו בנו עם שוטים ונגסו בנו תרתי משמע.
אנחנו אפילו אוכלים מצות ומצווים באכילת מרור לזכר כמה מר היה לנו וכמה טוב שברחנו משם.
האם אנחנו עושים לאחר מה ששנוא עלינו ?
השאלה האחרונה היא רטורית ולא מתייחסת למקרה הזה בלבד והתשובה היא כן.
אנחנו חופשי עושים לאחר מה ששנוא עלינו.
וכן אני יודע, אנחנו מסכנים, מאוימים, שנואים וכו'
עדיין זה לא תירוץ לעבור על הדיבר הזה.

john reese

ישן 16-12-2010, 18:48
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
לא מספיק שרדפו אותנו, צריך להעניש אותנו על כך?
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "חלק מהמסתננים בורחים מחרפת..."

יהודים סבלו בצורה קשה מרדיפות שהגיעו לשיאן בשואה, שלפניה ואף במהלכה לא הותר לחלק מהקורבנות להכנס לארצות מקלט. ההגיון אומר שלנוכח גל פליטים חדש, מי שיצטרך להכות על חטא פעולתו בעבר ולכן לקבל את הפליטים, הם אותם אלו שסירבו להם בעבר. בייחוד כשמדובר במדינות גדולות ומבוססות. לא הגיוני לפנות לקורבנות ממקודם ולומר להם: "טוב בגלל שחטפתם כהוגן בעבר, במידה רבה בגללנו, אתם צריכים להראות גדלות רוח ולטפל בבעיה הזאת, אפילו שלכם יש הרבה פחות אמצעים לעשות זאת". זה פשוט לא הגיוני ולא מוסרי.
מה עוד, שישראל בהחלט כן קיבלה ומקבלת פליטים רבים, קרוב לוודאי יותר מכל מדינה אחרת מלבד ארה"ב (באופן יחסי לאוכלוסיה)-זה שמדובר במקרה ביהודים, לא צריך לשנות דבר. האם כשקורבן עונה לשם אחמד אז הוא פליט מעירק, מצריים, או אתיופיה וכשהוא עונה לשם כהן או אבבה אז הוא "עולה חדש"?
ישראל קלטה ה-מ-ו-ן פליטים. היא הצליחה להתמודד עם האתגר העצום הזה משום שהיה מכנה משותף בסיסי בין הקולטים והנקלטים. כל זה נעדר כאן. ואני, אגב, חושש מהדור השני יותר מאשר מהמסתננים עצמם. הניסיון העולמי עם הגירה מהעולם השלישי מלמד שבעוד המהגרים עצמם בדרך כלל חסרי ביטחון, עובדים קשה וחיים בשקט, בני הדור השני כבר מרשים לעצמם הרבה יותר, שקועים ברגשי נחיתות ו"מגיע לי", עוסקים הרבה יותר בפשע ומהווים מוקד מתמיד של תסיסה חברתית אלימה. אני מעדיף להימנע מכך מראש גם אם זה ממצב אותי לא בעמדה המוסרית האידיאלית.
ישן 16-12-2010, 02:29
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "בתור אחד שגר קרוב לרמת..."

אם חושבים על הנושא לעומק, בן ארי אולי מצא דרך כיצד לשבור את השמאל ולהציג את אותם אנשי שמאל רע בכל מקרה וזה על ידי להביא את הבעיות, שיש מחוץ למדינת תל אביב והמרכז אל אנשי השמאל לשכונות שלהם.

יודע מה? אולי צריך לתת לערבים מליד כרמיאל ואיזורים עם בעיות אחרות של המגזר לגור בצפון תל אביב עם כל הבעיות, שהם גורמים ולתת להם את הכסף לדיור ולמיסים שם ואז נראה מה תהיה התוצאה אחרי שנה, כאשר הילדים שלהם והרכוש שלהם לא יהיו בטוחים מפני השכנים החדשים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 16-12-2010 בשעה 02:33.
ישן 18-12-2010, 06:28
  495 495 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי winter_forever שמתחילה ב "בן ארי יוזם: לשכן את המסתננים ברמת אביב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי winter_forever
ח"כ בן ארי ותושבי שכונות בדרום ת"א מתכננים לשכור דירות לעובדים זרים בשכונות היוקרה. "נראה את אבירי הדמוקרטיה, כשיגורו לצידם"

"אם אותם פעילים בארגוני זכויות אדם ואנשי שמאל מבקשים לדאוג לעובדים הזרים, לחוס על המסתננים ולבצע מעשים של הומניות, אז אדרבא", אמר בן ארי. "הגיעה השעה להעמיד אותם במבחן ולגלות האם הם כנים במעשיהם, או שמא מדובר בחבורת צבועים העושים מעשי זמרי ומבקשים שכר כפינחס.

ח"כ בן ארי מציע להפעיל תוכנית פיילוט ולהעביר כמה עשרות עובדים זרים לריכוז מסוים ברמת אביב, המהווה לדבריו סמל לשכונה שבה מתגוררים אנשי שמאל שחרטו על דגלם את נושא זכויות האדם במדינת ישראל. בן ארי הודיע כי בכוונתו לגייס סכום של כ-180 אלף שקל לביצוע התוכנית לשכירת דירות עבור העובדים הזרים לתקופה של שלושה חודשים.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/...&loc=2&tmp=4814

האיש מדבר הרבה ותופס נפח תקשורתי
הוא מומחה לזה
מה כושר הביצוע שלו
רק רעש תקשורתי
או שהוא גם עושה
בדרך כלל יש קורלציה הפוכה בין בצוע בפועל לדבור ועשית רעש תקשורתי
ברצף יש גם מעשים לא אמיתים אבל מיוחצנים

בקצות הרצף של השגרה נמצאים
בקצה אחד הרבה דבורים בלי מעשים
ובקצה השני מעשים ופעולות אמיתיות בלי דבורים

מדורת השבט של הקבוצות אוהבת את הרעש התקשורתי

נערך לאחרונה ע"י 495 בתאריך 18-12-2010 בשעה 06:30.
ישן 18-12-2010, 20:13
צלמית המשתמש של looklook

רעש תקשורתי אינו תמיד נטול-תועלת.
בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי 495 שמתחילה ב "[QUOTE=winter_forever][b]ח"כ..."

במקרה הזה הרעש התקשורתי חשף המון צביעות.

כשרבנים מעזים להתנגד למגורים משותפים עם ערבים בתוך אותה שכונה קוראים לזה "גזענות". כשאנשי השמאל קוראים ל - 2 מדינות ל - 2 עמים. "הם שם ואנחנו כאן" . קוראים לזה תוכנית מדינית ושאיפה לשלום. כשבונים גדר הפרדה אומרים שגדר גבוהה עושה שכנים טובים.

לכולם ברור שיש צורך בהפרדות בגלל הפערים התרבותיים שמי יודע אם 100 שנה יעזרו לגשר עליהם. אבל כשזה בתוך ערים מעורבות או באופן כללי מחוץ למדינת תל אביב אז פתאום כל הפערים התרבותיים נעלמים ואנשים צריכים לקבל את הערבים ואת המסתננים הזרים לתוך השכונה שלהם. להפגין פתיחות, רב תרבותיות ואהבת האחר.

אבל רק חכה לזרים שיגיעו לרמת אביב. ראינו מה קרה עם החרדים וזה לא יהיה שונה עם סודנים או ערבים.

ישן 18-12-2010, 20:28
  495 495 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.10
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "רעש תקשורתי אינו תמיד נטול-תועלת."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
במקרה הזה הרעש התקשורתי חשף המון צביעות.

כשרבנים מעזים להתנגד למגורים משותפים עם ערבים בתוך אותה שכונה קוראים לזה "גזענות". כשאנשי השמאל קוראים ל - 2 מדינות ל - 2 עמים. "הם שם ואנחנו כאן" . קוראים לזה תוכנית מדינית ושאיפה לשלום. כשבונים גדר הפרדה אומרים שגדר גבוהה עושה שכנים טובים.

לכולם ברור שיש צורך בהפרדות בגלל הפערים התרבותיים שמי יודע אם 100 שנה יעזרו לגשר עליהם. אבל כשזה בתוך ערים מעורבות או באופן כללי מחוץ למדינת תל אביב אז פתאום כל הפערים התרבותיים נעלמים ואנשים צריכים לקבל את הערבים ואת המסתננים הזרים לתוך השכונה שלהם. להפגין פתיחות, רב תרבותיות ואהבת האחר.

אבל רק חכה לזרים שיגיעו לרמת אביב. ראינו מה קרה עם החרדים וזה לא יהיה שונה עם סודנים או ערבים.

השאלה אם ח"כ בן ארי רק מדבר
או גם עושה
ועושה זה לא מעשה שולי של שכירת דירה
אלא מעשים בגדול
למה נדמה לי שהוא דבר
עשה רעש קבל כותרות
והרבה לא יעשה
ואולי אני טועה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:19

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר