לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2010, 22:56
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
המקרה המוזר של המקלחת בשעת לילה...

מכירים את התחושה המופלאה שבלשוב הביתה אחרי יום ארוך ולהכנס למקלחת? מכירים את תחושת
Flight or Flight faster שתוקפת אתכם כאשר מתברר שהמים קפואים כעידן הקרח וזרם של פינגווינים פורץ מהצינור?

למוד נסיון ולקחי עבר עוד מתקופת הגייזרים במקלחות השדה - קשה להפיל אותי בכגון אלה. אני מוודא שכולם יסיימו מקלחותיהם, אוסף מודיעין מקדים על הפסקות מים צפויות מצב הכינרת ושביתות שרברבים מתוכננות. או אז אני מדליק את הדוד וממתין בסבלנות כקובוס המים המשחר לטרף... בהשמע הגונג אני מזנק לאגם החמים שלי ומשכשך להנאתי עד שבאים רבניתנו ותלמידנו ואומרים לי רבותינו תפסיק לשיר במקלחת וכבר הגיע זמן תנומה של כריות...

כך גם הערב. הבטתי בפורום וראיתי שאשלי עמיתי לא חדל מהערצתו לסייד קשוע... קצת בעיה עם האשלי הזה שכן מאחר ושנינו בחרנו להתפרנס מאותו תחביב לחיים אנו מחוייבים לשוחח זה עם זה בשפה מנומסת ולא יכולים לשאוג פשוט 'קדדיימממה הסתעעעררר!!! ולנגח. כל ויכוח צריך לכלול בטויים כמו "לאור הדוקטורינציות המסתמנות בהליך הפרסרבציה סבורתני כי ידידי המלומד טועה באומרו ההפך ממני" וכן הלאה. תשובות מורכבות כגון דא אפשר לנסח הרי רק במקלחת ולזאת בדיוק התכוננתי. מרוצה ממצוי ההכנות פסעתי פנימה לדוש תוך שאני מהרהר מה אענה לאשלי ולחצתי על הכפתור הדיגיטלי המסמן 'חם ביותר' + 'קילוח מפוזר בזוית 80'" [סתתם... האמת היא שפתחתי את הברז כמו כולכם אבל תודו שזה רעיון לא רע לסטרט-אפ]. התענגתי על המים הנעימים המחממים את אוזני גבי וכפות רגלי. נהנתי מהטמפרטורה העולה באיזור הקרסולים והשוקיים ומשקשוק המים הנופלים מטה עד שלפתע נזכרתי שהמים לא אמורים להגיע לאיזור הפטישונים שבצידי הקרסול ולא להשמיע שום קול שקשוק בנופלם. הבטתי מטה ו...אבוי... סתימה...

בתחילה עוד נסיתי לתפעל את המשבר בתנועה כמו בשריון. רעייתי הביאה מברג עימו פתחתי את המכסה ושלפתי בעכסים כאשר המים נופלים על ראשי. ברווזים חמודים שהחלו לשוט ולגעגע על רצפת המקלחת בואך חדרי השינה הבהירו כי התנאים משתנים. סגרתי את המים והתחלתי לעבוד כמו משלחות המחקר באנטרטיקה - נוטף ורועד. חמוש בחוט ברזל ארוך השמור עימנו למשימות מיוחדות שכאלה פתחתי מכסים והעברתי חוטר. בשלב כלשהו עטיתי עלי שוב את החולצה המלוכלכת מה שחימם את מוחי ושיפר את כושר החשיבה שלי. נגחתי, פתחתי, שרשרתי והעברתי עד שהחוצבים שמעו זה את מהלומות הפטיש של זה, בא קול בעבוע ובישר כי המים מתנקזים בואך שפד"ן.

למזלי הדליקה רעייתי את הדוד מיד כשהבחינה שאני יוצא למשימה המסוכנת וכך בתום הליך הצנתור של הביוב המקומי יכולתי לשוב למים החמים.

על תשובה לאשלי לא חשבתי כך שיוצא שהוא וסייד קשוע הם המרוויחים העיקריים מכל הענין ובמחשבה שניה אני מתחיל לחשוד בהם... חשוד מאוד... חשוד מאוד...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2010, 20:21
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "המקרה המוזר של המקלחת בשעת לילה..."

זה לא פייר, אני צעיר חסר פז"מ.
בעוד אתה, הוותיק, מחפש את התשובות בזמן מקלחת חמה. אני, שהחלב עדיין מאתר את שפתי, מחפש את התשובות בזמן שאני מנסה לפתור שאלות באימונו. איך שהוא לנסות להסביר לך את גדולותו של סייד קשוע, וזה הרבה יותר מעניין מלזכור על איזה לוקוס בדיוק נמצא ההבי צ'יין של איזה אימונוגלובולין.
(תמיד כשמדברים על לוקוס אני נהיה רעב, ותוהה למה לא נשארתי מדריך צלילה?

ציטוט:
וח צריך לכלול בטויים כמו "לאור הדוקטורינציות המסתמנות בהליך הפרסרבציה סבורתני כי ידידי המלומד טועה באומרו ההפך ממני" וכן הלאה

בבעיה הזאת דנו גדולים ממני, בכלל אני מרגיש שאני לומד דברים פשוטים שמתעקשים להגיד אותם במילים ארוכות ומרשימות.

נערך לאחרונה ע"י eshely77 בתאריך 26-12-2010 בשעה 20:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר