לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2010, 14:37
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
המלצה המלצה חמה (תרתי משמע): מסעדת "המזלג" בגן הטכנולוגי בירושלים

בקומה הראשונה של בניין העסקים הגדול הזה השוכן על יד קניון מלחה, נמצאת לה מסעדה, חדשה יחסית, הנקראת "המזלג". המזלג הוא מסעדת פועלים חביבה מאוד, אשר אפשר לאכול בה אוכל ביתי נהדר המשביע את הנשמה, "אוכל של אמא" אני אוהבת לקרוא לזה.
מה שיפה ב"המזלג" הוא שחלקה האחד הוא בעצם סטקייה בה אתה יכול להזמין בשר כלשהו על האש, בתוך סנדוויץ' או בפיתה, וחלקה השני הוא בסגנון בופה: אתה ניגש ומצביע על מה שאתה חפץ בו, והאישה המופקדת על אותו חלק של הבופה מוזגת לך בצלחת, ואתה ניגש עם הצלחת, אותה אתה מניח על מגש, לאחד השולחנות.
הבופה מתחלק לשניים: חלקו האחד מוקדש בעיקר לפחמימות השונות, ובו אתה יכול למצוא אורז, תפוחי אדמה אפויים וגם צ'יפס, ספגטי, קוסקוס, ועוד. בנוסף, ניתן למצוא בחלק הזה גם ירקות מבושלים (גזר גמדי, שעועית ירוקה או קישוא, למשל, חלקו השני מוקדש לבשר: אפשר למצוא שם כרעיים של עוף צלוי, בשר בקר מבושל ברוטב, מוסקה, שניצל, דג מבושל ברוטב בסגנון מזרחי, בורקס ממולא, עוף מוקפץ עם ירקות בסגנון תאילנדי, ועוד.
בנוסף, לאחר שבחרת לעצמך מנה עיקרית (בין אם זה מה"סטקייה" ובין אם זה מבופה האוכל הביתי, עומד לרשותך מבחר גדול ונפלא של סלטים, מהם אתה יכול לבחור את אשר חפץ לבך, בין השאר יש שם סלט ירקות רגיל קצוץ, סלט סלק אדום, סלט כרוב, סלט גזר מרוקאי, סלט חצילים, מטבוחה, סלט פלפל קלוי, סלט תורכי, ועוד.
הנשים שעובדות מאחורי הבופה הינן נחמדות ואדיבות, שירותיות ולבביות מאוד כלפי הסועדים, תמיד עם חיוך ויחס חם. אותי הן כבר מכירות וזוכרות, ומקבלות אותי כבת בית
המחירים ב"המזלג" הם עממיים, סבירים ונוחים: כ-35 עד 39 שקלים עבור מנה+שתייה (כשאני כותבת "מנה" אני מתכוונת כמובן לבשר+תוספות +סלטים, אז תגידו לי אתם, זה לא מחיר מציאה?
בדיוק לפני שעה סיימתי לאכול שם את ארוחת הצהריים שלי, היום אכלתי קוסקוס ועליו את רוטב מרק הירקות שבלעדיו הקוסקוס אינו בא בחשבון, יחד עם שניצלונים בסומסום, קצת גזר גמדי, קצת קישוא מבושל, וקצת מכל אחד מן הסלטים שאני אוהבת, ומה אני אגיד לכם? פשוט נהניתי עד מאוד, לא השארתי אפילו פירור בצלחת!
ממליצה בחום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר