לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2010, 08:57
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי BLACK ONE שמתחילה ב "ברור שניסיתי כניסה אחרת"

בהצלחה עם החזרה למערכת ההפעלה האחרונה של מיקרוסופט שפחות או יותר עבדה כמה חודשים לפני שהיה צריך להתקין אותה מחדש - XP...

כמובן שאתה יכול לחכות עד שיבוא התרצן התורן ויסביר למה 7 היא מושלמת ולמה אתה אשם שהכונן החיצוני שלך, שעובד בכל מערכת אחרת בעולם, לא עובד דווקא ב 7 (כמו כל דבר אחר שלא עובד שם...)... ואולי תהיה לו אפילו קומבינה איך לסדר את זה, עד לבעייה הבאה. בינתיים, אתה יכול לחזור ל XP.

(כן, סתם ביקשתי שתכניס ל USB אחר. חשבתי שהפעם אתן פוטנציאל לבעיית חומרה, למרות שהיה ברור לי בוודאות של כמעט 100% שאם 7 מעורב, הבעייה שם, ולא בשום דבר אחר...)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2010, 20:57
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כי כנראה קרה איזשהוא שינוי, ש..."

רגישה, לא רגישה, מנסיון שלי מדובר בבעית חומרה.
גם XP לא היה מזהה\גורם לבעיות הרבה פעמים במקרים בהן 98 היה פועל, ואחרי כמה זמן כצפוי היית מגלה שהזכרון\משהו אחר\.. באמת דפוקים לגמרי.

אין כאן מקום למשחקים, במקום להגיד לבחור שהWD(מי בכלל קונה WD?), דפוק וכדאי ללכת להחליף אותו כמה שיותר מהר(ובטח, לגבות מידע), התחילה פה מלחמת אנטי-מיקרסופט.

נכון שמדובר במערכת מטופשת, שבמקום לעשות את הדבר ההגיוני(לתת לוג של שגיאה), להזהיר את המשתמש מפני בעייה אפשרית בקשיח, ועדיין לתת גישה, היא עושה את הדבר הכי הזוי בעולם, אבל מנסיון שלי, לא צריך לזלזל בפני "שינויים קטנים"\ שינויים כאלה בד"כ כלל משתמעותם אחת==> הדיסק הקשיח הולך למות בקרוב.

**במקרה המדובר אני פחות בטוח שמדובר בבעית חומרה דווקא, אלה דווקא בחלונות 7 עצמן, (סתם תחושה שכזו, מאחר ומדובר בUSB..), אולי איזה עדכון "1512" של חלונות 7, שדפק את הכונן..
הייתי מנסנ את הכונן על מערכת 7 "ערומה", בלי עדכונים, בכדי להיות בטוח..
ואולי לפני זה לנסות לחבר את הכוננן ישרות לSATA.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 24-12-2010 בשעה 21:03.
ישן 25-12-2010, 16:44
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "רגישה, לא רגישה, מנסיון שלי..."

אני לא יודע מה הנסיון שלך

אבל מהנסיון שלו בכל XP זה עובד, בכל 7 זה לא עובד

ובהימור שלי, זה יעבוד לו בכל מערכת בעולם חוץ מ 7.

חומרה - או שהיא מקולקלת - או שהיא לא. אלא אם כן אתה טוען שיש negotiation בזמן חיבור ה USB שבו חומרת הכונן מבררת מה מערכת ההפעלה שרצה על המחשב (ושמערכת ההפעלה בכלל מיידעת את ההתקן בגירסתה - ה SPEC של USB מאפשר את זה, לדעתך?) - וכשהיא רואה 7 היא אומרת: "אה אה, לא נראה לי!"

so what would it be ?

האם כל ציון באג שקיים במוצר מיקרוסופט (ומה לעשות, יש המון כאלה) הוא "מלחמת אנטי מיקרוסופט"? או שאולי פשוט מדובר בציון המציאות ופקיחת עיניים עבור המשתמש?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:00

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר