לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2010, 08:31
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A מנהל Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
מה אתם עושים כשאתם קמים בבוקר?

איך מתחיל היום שלכם?

היום יצאתי לקחת את הפיצית לגן, 08:30 ככה, אנחנו כבר כמובן ערות כבר איזה שעתיים, עירניות לגמרי והולכות ברחוב, ורואות אנשים טרוטי עיינים ומרוטים נוסעים במכונית עם כוס קפה מודבקת להם לפנים ונראים גמורים, ולקח לי רגע להיזכר שזה מוכר לי כי ככה זה אצל חלק ניכר מהאנושות שהתעורר לפני חצי שעה ועכשיו גורר את עצמו לעבודה

אצלי הבוקר מתחיל באופן גמיש בין 06:30-07:00 (גררררררר....) על פי היקיצה הטבעית של הגברת. היא שותה חלב ורואה קליפים של שירי ילדים בטלוויזיה, אני שותה קפה וקוראת עיתון, היא מסיימת עם עניין החלב, אנחנו מתלבשות, שמות מוסיקה ברקע ומשחקות קצת בשטויות כאלו ואחרות, ואז בסביבות 08:15 אנחנו יוצאות לגן והיא הולכת לענייני ואני לענייני...

איך נראה הבוקר שלכם?

(שונאת לקום בבוקר BTW)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-12-2010, 13:51
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
סבביבות 6:30 או 7:00 אני "קם" סופית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "מה אתם עושים כשאתם קמים בבוקר?"

אחרי שכבר "קמתי" לפחות פעמיים בין 23:30 (אז נגמר "עקרות בית נואשות ואני קם בשביל להניח את השלט במקום) ובין השעה הנ"ל לצורך החזרת אחד הילדים לעולם החלומות, בה תמיד לפחות אחד הזאטוטים מתעורר סופית. הלילות מקבילים עבורי לכיתת כוננות אחת ארוכה והאמת שאני בקושי זוכר מציאות אחרת. לא ממש נורא כשמתרגלים.

עד 7:40 כל הילדים מוכנים, תמיד בסיומו של ברדק נוראי שמערב בגדים, סנדוויץ' ארוז וצלחות חלב+קורנפלקס, לא פעם חלקם מגיעים למקומות שלא טבעי עבורם להגיע אליהם. ב 7:40 אלה מביניהם שיש לו עיסוקים מחוץ לבית לפי חוק חינוך חובה חינם בכסף, יוצאים תוך כדי פרץ אחרון של ברדק וריבים קטנוניים, ואז בא שקט של ארבעים דקות, בין 7:40 ל 8:20 ואני מסדר את רוב הברדק ודואג לנקות את שולחן המטבח, ובאמצע גם יושב עשר דקות עם כוס קפה וטוסט. אם יש זמן אני עושה מחזור כביסה אחד. ב 8:20 אני יוצא לעבודה, שלשמחתי ממוקמת ממש לא רחוק. בעשרים דקות שאחרי 8:20 אני לרוב מספיק לקרוא כמה דקות במקומות כמו "פרש" בסלולאר, או לבדוק האם יש מאמר קליל חדש של גיא בכור בחינם באתר שלו (תוך כדי הליכה). אחרי זה קורא חצי פרק ב"סילימריון", שאני קורא כבר זמן די רב מתוך הרגל (באוטובוס). מפה מתחיל החלק הקל של היום.

ישן 25-12-2010, 12:03
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
תלוי אם אני מסיע את החברה לעבודה או לא.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "מה אתם עושים כשאתם קמים בבוקר?"

אם כן, אני לרוב קם ב-07:20, שותה פחית דיאט XL, מתארגן, מחליף לתוכי את המים ומוודא שיש לו מספיק אוכל, ואנחנו יוצאים לדרך.

החסרון: לקום מוקדם.
היתרון: להספיק לעשות קצת עבודה רצינית בשקט לפני שמתחיל בית המשוגעים. יש מלא אוכל במטבחון.

אם אני לא מסיע את החברה לעבודה, קם בסביבות 07:40 כדי להספיק לומר שלום לחברה לפני שהיא הולכת לעבודה.
שותה דיאט XL.
משחק קצת עם התוכי, מחליף לו מים ומוודא שיש לו אוכל.
מעיין קצת באינטרנט, אולי כותב הודעה או שתיים בפרש ומעדכן סטטוס בפייס.
יוצא בנחת לעבודה בסביבות 08:30.

היתרון: לקום מאוחר יותר, להעביר את הבוקר ברוגע
החסרון: כשמגיעים מאוחר המטבחון בעבודה נראה כמו לאחר פשיטה של פה גדול על המזווה של הדרדסים. אין גרגר מזון לרפואה.

ישן 26-12-2010, 16:40
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile

זה תלוי.
האופציה המועדפת היא לקום ב5:45 ללכת להתפלל, לחזור הביתה להתקלח.
להעיר את הילדים, להלביש את הקטנות להכין להם ארוחת צהרים בקופסה ולשים אותה ליד הסנדוויץ שהאישה הכינה.
לעשות מסדר ציצית ,סיכה לכיפה, מערכת, הכנסת את האוכל לתיק?, ולשלח אותם לבצפר, להעמיס את הקטנות ולקחת אותם לגן.
להשתרך בפקקים עד לעבודה ואז יש זמן להפוך בטעם קרמל או וניל או סתם ליבנטו ואיזה אורחה קלה.

והאופציה הפחות מועדפת: לפקוח את העינים ב7:20 כשאחד הילדים בא להעיר אותי, ולעשות את כל הסידורים תוך 25 דקות, וכמובן לשכוח משהו אחד לפחות

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר