לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2010, 18:52
  danieI danieI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.10
התגייסתי לפני שלושה שבועות, ואובחנה אצלי מיגרנה לפני יומיים, השאלה בפנים

אני בחייל התותחנים עם פרופיל 72 כרגע (סעיפי ליקוי על: סטייה מאוזנת במבנה עמוד השדרה, אלרגיה לאבק ללא הפרעות נשימה, ליקוי ראייה קל, "קלה PES PLANUS", כאבי בטן "הנסמכים על תלונות בלבד", ואנמיה).
אחרי תלונות רבות על כאבי ראש בצידי הראש (2-3 פעמים בשבוע למשך יום-יומיים כל פעם, שהתחילו כבר לפני מספר חודשים), וסחרחורות שמלוות בסימפטומים כמו הירדמות הידיים ואזור הפנים, נקודות שחורות בעיניים והבזקי אור בעיניים, שלח אותי רופא הטירונים להפנייה לניורולוג. (בנוסף שמתי לב שפעילות גופנית גורמת למצב להעשות הרבה יותר גרוע, ודיווחתי על זה לרופא ולניורולוג).
הגעתי בעצם למצב שבו לא יכולתי יותר לעמוד במסדר או לכוון במטווחים כשהכאב התחיל, למרות שיריתי בכלל לא רע אחרת.
ביום רביעי יצאתי להפנייה לחר"פ ב"ש, והניורולוג קבע שיש לי מיגרנה. בדף שאמר לי להביא לרופא בבסיס, המליץ הניורולוג על פטור מפעילות גופנית למשך חודש, אפשרות לשבת בצד כשאני לא מרגיש טוב, ובנוסף נתן לי מרשם לתרופה לשיכוך כאבים.
באותו יום בערב מסרתי את הדף לחופ"ל שיביא אותו לרופא, ומאז לא שמעתי כלום על זה, והמפקדים המשיכו להכריח אותי לעשות הכל בגלל שאין לי פטור או שום דבר אחר בידיים.

עכשיו השאלות שלי הן- האם הם מחוייבים לתת לי את הפטור שהניורולוג המליץ עליו?
האם מיגרנה תגרום לרופא היחידה לשלוח אותי לועדה רפואית להורדת הפרופיל?

תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:56

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר