לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2010, 14:08
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ובינתיים השר אבישי ברברן: כן להתנצל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "שר החוץ ליברמן : "ארדואן שקרן, ישראל לא תתנצל.""

השר ברוורמן לעיתון כוויתי: להתנצל בפני טורקיה לפני שהיחסים יורעו 13:56 28.12.2010
השר אבישי ברוורמן אמר בראיון מיוחד לעיתון הכוויתי "א-ראי" כי הפתרון היחידי לסכסוך עם הפלסטינים הוא שתי מדינות שיתנהלו בקשר קונפידרלי בינהן. ברוורמן אמר כי בראייתו יש לערוך ישיבה של העבודה במהלך החודש ולהעריך את עמדתו של נתניהו בנוגע לשלום. "יש לשקול נסיגה מהקואליציה במידה והקיפאון הנוכחי יימשך", אמר ברוורמן. השר קרא להתנצל בפני טורקיה לפני שהיחסים יורעו עוד. (שי כהן)

http://news.nana10.co.il/Ticker/Tic...73&Inews=0&p=48

ואין ברירה, גם אם נגרום פה אי נוחות לכמה חברים, אלא לשוב לבדיחה הישנה אודות שני האינטלקטואלים היהודיים המגיעים בטרנספורט לאושוויץ ועומדים על פתחו של תא הגאזים...

אחד מהם, בפרץ פתאומי של ראיית המציאות נחוכה, יורק בפניו של הנאצי העומד לידם.

"טיפש!" עונה חברו, "בגלל הפרובוקציות שלך עוד יהרגו את כולנו".

עצוב עד כמה שבדיחה כזו (ששמעתי כמה פעמים, בגרסאות שונות, מזקנים בני דור השואה, אבל אני יודע שמקורה הוא טרם השואה, בגרסא שונה מבחינת התפאורה) נכונה לפעמים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2010, 14:25
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
הפרופ. המלומד חושב שנמצא באירופה ששם חושבים אחרת.
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "ובינתיים השר אבישי ברברן: כן להתנצל"

הוא שכח שהוא בליבנט וכאן מדבר רק כח. לדעתי רק אדם מזרחי (יוצא עדות המזרח) יכול להבין
את המנטיליות אשר מסביבנו. אני כפולני מבין את ראשו של הפרופ. אבל כאן צריך לחשוב "מזרחית"
ולא "פולנית".

נ.ב.
הרבה מידידי הפולנים האמרים שלא נעז לבקש סליחה ולשלם פיצויים לתוקפים.
(נדמה לי שיש עוד אחד בממשלה שמבין את זה-אך לא נגלוש לפוליטיקה יעני "סיאסה")

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 28-12-2010, 20:39
צלמית המשתמש של האזרח

נכון, אבל גם תסכים איתי שזאת היתה ההתקוממות העממיות הגלויה היחידה
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ההתקוממות נגד הנאצים הייתה..."

נגד הנאצים שהיה להם כל הנשק הכבד: מטוסים,טנקים, תותחים לעומת הנשק הקל היחידי של הפולנים.
אפילו אם כבר ראו את סוף המלחמה לא התקומם בצורה כזו. זוכר את צרפת ששטחה ואוכלוסיתה גדולים מפולין ומה הם עשו בכלל?

ישן 29-12-2010, 08:20

האמת שצורפתים, האיטלקים והצ'כים התקוממו גם כן
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "נכון, אבל גם תסכים איתי שזאת היתה ההתקוממות העממיות הגלויה היחידה"

הצ'כים הרימו את "מרד פראג" שהיה אחד המהלכים הפוליטיים-צבאיים האחרונים במלחמה. נכון שהגרמנים לא ממש הגיבו בכל הכוח, אבל בכ"ז זה היה מרד. אם תשוטט בפראג פה ושם תמצא על הקירות לוחות זכרון לצ'כים שנהרגו במרד.

בצורפת המחתרת השתלטה על פאריס עוד לפני כניסת לקלרק והאמריקאים, גם אם זה היה תוך כדי נסיגה פעילה ושקטה של הגרמנים.

האיטלקים ניהלו מלחמת גרילה אכזרית בגרמנים, ולמעשה שלטו בפועל על חלקים גדולים מצפון איטליה: כל זה בעוד הגרמנים מגיבים בפראות כנגד גרילה זו. להזכירך : מוסולוני וכנופייתו נלכדו בידי פרטיזנים כאלה - למעשה נשלפו מתוך שיירה גרמנית נסוגה שעברה לא מעט בחסדי הפרטיזנים האיטלקים (שידעו שעדיף להם לתת לגרמנים לסגת לשבי אמריקאי מאוחר יותר, מאשר להסתכן בקרב עמם).

ישן 28-12-2010, 19:31
צלמית המשתמש של האזרח

באותה תמונה המפורסמת ...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אתה שובר לי מיתוס"

... כשרואים פרשים פולנים מסתערים, הם הדפו את הגרמנים לאחור בכמה עשרות ק"מ.
יש מספיק קישורים באינטרנט, חפש בעצמך אם עדיין אינך מאמין ותעזוב את המיתוסים בשקט.
לידיעתך, כל העוצמה הצבאית המודרנית של הגרמנים הופעלה כנגד הפולנים אשר החזיקו מעמד כשלשה שבועות. מצד שני גם צבא האדום התקיף ממזרח בכל עוצמתו, שכחת?

ישן 28-12-2010, 20:24

אני בטוח שאתה כבר יודע מה דעתי על "אבל אותי לימדו"
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אתה שובר לי מיתוס"

אפשר עד השנה הבה להפריך בלי סוף מיתוסים כאלה... אני גם בטוח, אגב, שלימדו שהצבא האמריקאי נחת בנורמנדי ומאותו רגע נלחם בגרמנים בגבורה ונחישות מרמת החייל הפשוט ולמעלה, בעוד הרוסים.... גנרל חורף נלחם בשבילם. האמת שבעוד שבצרפת הג'י אייז בעיקר התקדמו היכן שהגרמנים לא ממש נלחמו ותחת חיפוי יעיל ומכריע של חיל אוויר וארטילריה ועם לוגיסטיקה עצומה מאחור, הרוסי בבלארוס מכתר 3 ארמיות ומביס חזית גרמנית עם אבידות ביחס של אחד לחמש לטובתו. כנ"ל מיתוס "סטאלינגרד ואל עלמיין יחדיו צמד..." הרוסים מוחצים חזית גרמנית בתרגיל טקטי מתואם להפליא בעוד הבריטים מועילים בטובם להדוף צבא גרמני חלש ומנותק.
בכל מקרה כיבוש פולין עלה לגרמנים ביותר אבידות ממה שאיבדו בכיבוש כל שאר מדינות אירופה יחד (בלגיה, הולנד, צרפת, דנמרק, נורבגיה, יוגוסלביה, יוון וכו'). זה מדבר בעד עצמו.

ישן 29-12-2010, 08:13

לא תבוסתן - עסקן
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "תבוסתן גלותי. זה פשוט מקומם."

שייך לזן של היהודים שאחראיים לכך שאנטישמים מן הדור הישן (=אלה שעוד חיו עם יהודים) יגידו לך בקריצה "אצלכם היהודים הרי הכל ביזנס, היה יותר טוב כשהייתם פה ברומניה/פולין/אוקראינה - "הגלגל היה מסתובב" - מאז שהלכתם הכל אפור והסוכר לא מתוק... אולי תחזרו?"

בעוד השמאל הקיצוני בישראל הוא רעה חולה של פונדמנטליזם כמו דתי, השמאל ה"מתון", וגם המרכז וחלקים מן הימין, (בלי ידיעתם) הם סוג של עסקנים שבשבילם החיים בישראל זה ביזנס. המזל היחיד שלנו, שמונע מכך שנמכור את המדינה הזו על שטר מכר חתום ע"י עו"ד לאיזה נסיך סעודי, הוא שהערבים הם מצ'ואיסטים חסרי תקנה שחייבים נצחון שבו היריב מרוסק על הרצפה, ולא עוזב את הזירה כי שילמו לו. פעם אחר פעם, אפילו כאשר ידינו כבר מתחילה לגשש לכוון החתימה, הערבי מרים ידיו, מסטול מניחוח הדם הצפוי. פה, לפחות אצל רובינו, עוד קיים האינסטינקט של להתגונן. אבל איך שהסורים נעלמים מהגדרות, יוצאים כל העסקנים ומתחילים לחשב חישובים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:18

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר