לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2010, 09:29
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
שבועות/חודשים בודדים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "בהנחה וכך הדבר, מתי אמור להגזר גזר הדין?"

השלב הבא הוא שלב הטיעונים לעונש.
כל צד (תביעה והגנה) יטען מדוע יש להקל או להחמיר בענישה.

התביעה תטען שמדובר במעשים חמורים ביותר - עבירות מין חמורות שבוצעו ע"י נבחר ציבור אשר צריך לשמש דוגמא ומופת.
שקצב שיקר (כך קבע ביהמ"ש) לאורך כל הדרך והתנהל בצורה מתנשאת ומזלזלת.
שמדובר במעשים שנעשו במספר הזדמנויות, למספר נשים, ולאורך תקופה ארוכה, מה שמצביע על היותו של קצב עבריין מיד סדרתי, ועל כן יש להחמיר עימו.
ההגנה תטען שמדובר באדם מבוגר, אדם שנתן את רוב חייו למען המדינה ואזרחיה וכיהן במשרות ציבוריות וכו' ועל כן יש להקל בעונשו.
בסוף הטיעונים לעונש ינתן תסקיר מעצר.

לאחר מכן ינתן גזר הדין.

בוא לא נשכח גם שסביר להניח שיוגש ערעור לביהמ"ש העליון, מה שכנראה יעכב את ההליך עוד קצת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2011, 08:40
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
גילת מתאר חלק מהסתירות בעדותו של קצב בענין קלטות כלשהן ותאריכי מפגש
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "עוד שתי נקודות שיועלו בשלב הטיעונים לעונש"

חלק מהדברים סביר שקצב ופרקליטיו ידעו שבעזרת בדיקה קצרה ניתן להפריך. איני איש משפט אך ברורה המשמעות בעיני שופטים של הסתבכות נאשם בשקרים על גבי הדוכן.

קצב אדם פיקח ביסודו. בנוסף, לאיש היו את הפרקליטים הטובים בתחומם. ליבאי, אמיר פלדמן ולביא יכולים הרי כל אחד לחוד להוציא את אל קפונה חייב בסעיף של חניה במקום אסור בעסקת טיעון ואת דון קורליאונה זכאי + חיוב תשלום הוצאות משפט למדינה.

כיצד מכניס עצמו נאשם ביודעין למלכודת שכזו המערערת את אמינותו כאשר ברור שבשאלת הליבה של 'מה התרחש בתוך החדר' תעמוד בעיקר שאלת האמינות של כל אחד מהצדדים? מה אמור לעשות עו"ד אשר רואה לאיזו קטסטרופה משפטית מוביל לקוחו?

פרשן כלשהו הציג מספר טעויות במהלכי ההגנה והנאשם: [1] הפניה ליועץ המשפטי אשר הניעה את גלגלי החקירה והמשפט [2] הסרוב לעסקת הטיעון [3] ההגררות למשחק התקשורת ויחסי הציבור אשר פגמה באפשרות של 'הגנה מהצדק' [4] שימוש במהלך העדות בטענות הניתנות להפרכה ופגיעה באמינות עדות הנאשם.

________

אני אגב משוכנע שקצב עצמו אינו רואה עצמו כעבריין. מבחינתו הוא עשה את שנראה לו כלגיטימי כאשר הכח והשררה כלפי הסביבה המיידית ומן הסתם חנופה עוטפת שליוו אותו משנות העשרים הגנו על תפישה זו עד כה.
מבלי להסתבך בלשון הרע - אני מניח כי ניתן למצוא בהסטוריה של מדינת ישראל עוד מקרים של קיום יחסי מין בין פוליטיקאי או איש צבא עתיר כח עם עובדת הכפופה לו כאשר ההסכמה לא הייתה מלאה והיה סיכון בסרוב מצד האשה [וסכוי לטובת הנאה כלשהי מנגד]. אכן מבחינתו 'שינו את הכללים ולא אמרו לו' אבל פרקליטיו היו צריכים לגלות לו את זה ואולי אף עשו כך.
ישן 30-12-2010, 13:40
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
ואני שואל: למה כן?
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "למה לא?"

כשאתה כותב שלמישהו מגיעה (אולי) חנינה, אתה צריך לפרט למה אתה חושב שזה מגיע לו.
אז מה אם הוא היה נשיא המדינה? הוא עבריין מין מורשע.
לשלאתך, למה לא מגיע לו לקבל חנינה?
מהיכן להתחיל? הוא הורשע לא באחד, אלא בשני מעשי אונס. הוא הורשע גם במעשה מגונה בכוח, בהטרדה מינית, ובעוד עבירות קטנטנות ושוליות (יחסית).
הוא עשה את זה לאורך שנים, שיקר לאורך שנים, זילזל, התנהג ביהירות, ניסה להכפיש את המתלוננות, ויותר מזה, הטיל כתם גדול (כן, בחירת מילים מעניינת...) על מוסד הנשיאות.
מה עוד אתה רוצה?

לאיש הזה מגיע להירקב בכלא, ועל כל דקה שהוא יישב שם הוא יגיד תודה שהוא לא קיבל את העונש המקסימלי (שבזה אין לי צל של ספק, עונש מקסימלי הוא לא יקבל).

הערכה שלי: על קצב ייגזרו 11 שנות מאסר בפועל.

ישן 31-12-2010, 06:54
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
מבחינתי היום הזה משמח מסיבה נוספת....
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "יחד עם הערעור שיוגש"

אני כל כך נהנה לשמוע שוב ושוב את עורכי דינו הנאמנים כל כך מתפתלים מול התקשורת ומנסים בכל מחיר להסביר את כשלונם המוחץ!
איזו השפלה זו עבור סוללת עורכי הדין הללו.....

הגדיל לעשות אתמול בצהריים אחד מעורכי הדין אשר בראיון לגלי צה"ל שב וטען את הטענה המופרכת שמי שסובל מחוסר ההוגנות של בתי המשפט אלו המורשעים/עבריינים שעליהם מוטלים בגלל שרירות הלב של בתי המשפט עונשים כבדים מדי...(!)
הייתה זו הצצה נדירה לעולם הערכים ותפיסת העולם המעוותות של עורך דין פלילי במעמד שכזה...
הלוואי והייתי מוצא את הראיון הזה ולו בכדי להעלותו לכאן...
מדהים.

ישן 31-12-2010, 12:26
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
ירד המחיר של עורכי דינו של קצב בשוק..
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "מבחינתי היום הזה משמח מסיבה נוספת...."

במקומו הייתי תובע אותם על "התיימרות" ושיקול דעת של טירונים.. (כזכור, היתה אפשרות של עיסקת טיעון אבל היא התמוססה)
מאז ימי דרעי העליזים, הולך וגובר זרם הפוליטקאים הנכנסים ויוצאים משערי בית הכלא.
להרשעת הנשיא במיל. קצב, יש ערך מוסף גדול מאין כמוהו.
זהו, אין יותר חסינות לנבחרי הציבור שסרחו ויותר מזה, גם עורכי הדין (מן השורה הראשונה) ה"מקושרים והמתוקשרים" כל כך, אינם יכולים לספק להם יותר חסינות, שלא לדבר על מניעת הרשעה..
תמה התקופה שנבחרי הציבור יכולים היו לעשות את כל שברצונם (או לבבם..) מבלי לחשוש. אני משוכנע שכל נבחר ציבור עם קופת שרצים מאחוריו חושש מאוד..
אני גם משוכנע שלאולמרט רועד עכשיו הפופיק, כאשר הוא עד לשיירת הנבחרים המורשעים המושלכים לכלא.
אם טובי הפרקליטים במדינה (נגיד.. ) לא הצליחו למנוע את הרשעתו של נשיא המדינה (לשעבר) אז אולי מדינת ישראל, סוף סוף מתחילה לצעוד בכיוון הנכון.
אפשר למחוא כפיים להרכב השופטים במשפט קצב. ללא מורא, ללא משוא פנים, ללא מיצמוץ מיותר, הרשיע הרכב השופטים את קצב פה אחד.
נפל דבר בישראל!

נערך לאחרונה ע"י looopy בתאריך 31-12-2010 בשעה 12:50.
ישן 31-12-2010, 16:43
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
אפקט פרעה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ההכרעה במשפט קצב הבוקר - הנשיא לשעבר הורשע באונס ובביצוע עבירות מין"

א. זוכרים את יציאת מצרים? אז בכדי שהיציאה תיה טובה וחזקה, ה' הקשיח את לב פרעה.
אפשר גם כאן לראות, איך משה קצב הקשיח את ליבו ומה יצא מזה. אז חברים בואו ונלמד מזה לעתיד שלנו
שלעמים כדאי לבלוע את חצי הצפרדיע במקום עדר צפעונים...
ב. צריך לבדוק טוב, טוב את כל אלא בפרקליטות שהלכו ל"עסקת טיעון" וגם יועץ המשפטי הקודם.
על פני השטח נראה שלא טובת הציבור היתה נר לרגליהם-אלא שיקולים זרים, תחת השם (.......)
תבחרו בעצמכם מה להכניס לסוגריים.

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 01-01-2011, 11:47
צלמית המשתמש של האזרח

בקשר לא' מלשכת הנשיא
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אין לי ספק שיש כאן כמה וכמה סיפורים מאחורי הקלעים...."

יש שם כנראה איזה בעיה אישית, שכולם יודעים אך לא מספרים.
לדעתי , יש כנראה עדויות ה"המפילות" את טענתה שהיא נאנסה שזה בעיתי איך שמדברים בפרקליטות.

ישן 03-01-2011, 10:52
צלמית המשתמש של האזרח

בעקבות פס"ד ולפני גזר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ההכרעה במשפט קצב הבוקר - הנשיא לשעבר הורשע באונס ובביצוע עבירות מין"

בעקבות הפרשות האחרונות, במשטרה ובצה"ל מסיקים מסקנות.

החל מהיום, אין להשתמש בצה"ל בביטויים כמו "כולם לעלות על א' " או
"כולם לרדת מ-א' ולעלות על ב' ".

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:32

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר