לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2011, 21:32
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "האם יש לך חפץ כל שהוא שמצריך הערכה?"

התקליטים הראשונים, שיצאו לשוק בעולם, מכונת תפירה של זינגר ישנה מאוד ואל תשאל אותי בת כמה היא והיא במצב מושלם עם הארון איתו מגיעה והרגלית המקוריים שלה ועובדת, כלי להכנת קפה או תה רוסי ישן מאוד וגם לגביו אין לי ידע בין כמה הוא, כלי אוכל של מלך מת מאירופה ל 200 שנה (אני חושב,אם לא יותר ישנים מזה.) שמורים היטב ועוד כמה דברים, שמפוזרים בכל מיני בתים והכל משומר היטב ואנשים מוכנים למכור אותם.

הגיע הזמן לברר מה הערך שלהם ואם שווה אפילו למכור אותם לאספנים, למה לא.

יש משהו אמין ב 100% בעסק הזה, שיתן הערכה של הערך של כל הדברים האלה?

אני אצלם תמונות, אבל יקח זמן להעלות אותן של כל הפריטים ואם יש גורם מוסמך ואמין עם ידע שיתן להם ערך זה עדיף.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 24-01-2011 בשעה 21:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2011, 20:32
  לבני מנהל לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
מי כמוך יודע שלאו דווקא לסוחר שיושב על הרצפה בשוק אני מתכוון.....
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי broadaxe שמתחילה ב "סוחר זו לא מילה גסה"

אמנם יש בדברי מן ההכללה אך לצערי הרב (ומי כמוך יודע) לא תלוש מן המציאות הוא שלכשתגש לסוחר, גם אם מדובר בבעל חנות וותיק ככל שיהיה, והיה והוא רק יקלוט שאין לך מושג ולו יהיה אינטרס לשים יד על מה שאתה מציע למכירה, יש סיכוי גדול שהמחיר של המטבעות ייקבע לפי הגודל שלהם, המחיר של השטרות ע"פ שנת ההדפסה, המחיר של הבולים אם הם בשחור לבן או צבעוניים וכו'... וכו'... וכו'........
לצערי הרב, סוחר/אספן שמאוד מכבד את עצמו ונחשב למכובד ומוכר בתחומו, ידע לדחוף לי בתחילת דרכי כאספן, רפליקה שעלתה לי מאות דולרים בה בשעה שנשבע שמדובר בפריט אותנטי לחלוטין !
מה שיותר עצוב הוא שכשהתייעצתי עם "ארגון הגג" בה הוא חבר נרמז לי שעדיף לרדת מהעניין....
כחדש...ירדתי מהעניין.
היום, זה היה נגמר לגמרי אחרת.....
היחיד שעל מילתו סמכתי בעיניים עצומות נהרג לצערי הרב לפני מס' שנים בתאונה מצערת........

ישן 09-03-2011, 19:00
  broadaxe broadaxe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
חס וכרפס
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אין שום ויכוח בהקשר למה שכתבת!..."

יכול להעלות תמונות לכאן ולפורומים מקבילים (למשל אוספים ואספנות בפורטל מתחרה, שם, מה לעשות יש הרבה יותר גולשים) ויקבל חוו"ד ראשונית, פומבית ופחות משוחדת.
אגב לשאלתו המקורית, תקליטים, גם מאד קדומים לא שווים הרבה. מבחינת יושן רק לגלילי שעווה של פונוגרף יש ערך משמעותי שסמוך רק למהותם הבסיסית; תקליטים נמדדים לפי מידת נדירותם ועניינם האספני לא קשר לגילם (לדוגמה: אלבום "הקצבים" של הביטלס או האלבום הראשון של הצ'רצ'ילים, שניהם משנות השישים וכל אחד שווה מאות רבות של $, למעשה קרוב לאלפיים, אבל זה חריג. תקליטים קלאסיים נמכרים בשקלים בודדים אם בכלל). למכונות תפירה יש ערך די קבוע - השוק לא "מת" על פריטים גדולים, מה גם שמכונות תפירה, גם ישנות, נפוצות למדי. מכונה מושלמת על רגל ברזל יצוקה שווה כמה מאות ש"ח. כלי לקפה או תה - חובה לראות במה מדובר: סמובר פליז רוסי ממוצע במצב שלם ונאה שווה סביב 1000 ש"ח, אם חסר לו ברז, הידיות בצדדים והכפתורים למעלה ערכו ייפול לפחות ממחצית. אם זה כלי אחר - יישפט פרטנית. כלי אוכל של מלך - נו באמת. אפילו לא ידוע אם מדובר על סכו"ם או צלחות וכו', לפני שמשייכים למלך, מת או חי (סיפור יפה שמתאים לשוק הפשפשים).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר