לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2011, 14:04
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הרודן מלייפציג שמתחילה ב "יש להכריז על השמאל הישראלי"

לפני כחודשיים בערך (לא לתפוס אותי במילה, ניתן למצוא באינטרנט את התאריך המדוייק) נכחתי בדיון מרתק בכנס שדרות על התייחסות המדינה ליורדים והאם צריכה להיות להם זכות הצבעה.

כל הדוברים הסכימו שהייחס ליורדים כל השנים היה לא הוגן ("נפולת של נמושות" של רבין שסך הכל מתאר טוב מאוד את הייחס ליורדים במהלך כל השנים) אבל בדיון האם מגיעה זכות הצבעה ליורדים לא הייתה הסכמה כלל וכלל.

את האמת, הדיון גרם לי לחוסר נוחות לא קל בכלל, הדוברים (אחד מהם בחור מוכשר ברמה יוצאת דופן, לא יודע את תפקידו אך הוא קשור לתנועת הליכוד העולמית) היו מאוד משוכנעים, הם ידעו למנות את ההצלחות והקשר החם בין היורדים לישראל וידעו גם להסביר שתחושת הניקור נובעת מהייחס שלנו אליהם.

הודעות כמו שלך ועוד כמה "כוכבי רשת" (עזרא הסופר, למי שמכיר) מזכירים פעם אחר פעם שתרומת היורדים למדינה שואפת לאפס (ואין לבלבל בינם לבין יהודי ארה"ב, שתורמים רבות, אך עדיין צריכים לכבד את עצמאותנו), בטח שאינם ראויים לקחת חלק בקבלת החלטות במדינה ואת המרמור שלהם עדיף שיוציאו על ועד ההורים של העיירה בה הם חיים ויעזבו אותנו בשקט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר