לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2011, 20:48
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מי שם יונק את שעות השינה?

רומק, אשלי - נא לסגור אוזניים. הנושא עדיין לא בטריטוריה שלכם!!

התסריט מוכר: שעת לילה מאוחרת, שלב III של השינה ולפתע ווווהההההההה. חמוד או זועף מפלח את החשיכה. שזה אומר שמישהי צריכה לקום להניק, שזה אומר לשבת על הכורסא לבד בחושך עם יצור חמוד אבל עירני ונטול מחויבויות ליום המחרת או שעת השכמה מתוכננת כלשהי. שזה אומר להרגיש את הסדקים בפיטמה באיזורים בהם לא נמרח אורקרם ולהחליף חיתול מבלי לראות את המגבונים ושפופרת הבייבי פסטה/בפנאתן/פנטן/איכטיול/דזיטין/ד"ר פישר/משחה מיוחדת שדודה מצרפת הביאה לארץ/קרם הפלאים שמשווק מר גוטמן מבית המרקחת הרצל ובניו.. שלא לדבר על החובה להשליך את החיתול לפח ולא להכניסו בטעות לפריזר כשמוציאים את הנשכן.

והשאלה הנשאלת היא: האם בן הזוג צריך לקום ולממש את עפוצים השניים יחדיו - אם לאו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2011, 12:36

ההבדל העיקרי בין 'מסדר תינוק' ל'מסדר מג"ד' הוא שהמג"ד לא מצפה לחיבוק נשיקה בסוף הארוע
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "ישנם אנשים שלהם אין בעיה כזו..."

[ככה לפחות היה בנח"ל אבל אתה מגולני ולכם יש מנהגים קצת שונים ]

ואני חייב לומר קבל עם ועדה שרעייתי שתחי' אשר הקפידה על מצוות הנקה - טענה בתוקף שמאחר וכל מה שמסביב להנקה [הרמה/החתלה/החזרה] אינו מצדיק יד נוספת - הרי שאין טעם ששניים יסבלו ולמעט מקרי חירום נדירים של תגובת שרשרת ילדותית הניחה לי לישון.

טיפ מקצועי להנקה גל: הנקה בשכיבה/גהירה מקלה מאוד במקרים של דלקות וסדקים / טיפ מקצועי חשוב יותר: הנקה בתנוחה זו בלילה מסוכנת ואסורה בתכלית האיסור ללא בן זוג שומר מחשש הרדמות ופגיעה חלילה בתינוק.
ישן 05-01-2011, 10:10
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני שוב אנפץ את מיתוס ההורים המדעיים שכולנו אוהבים לשווק....
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "1+ לגבי לקום בלילות: אין דבר..."

בשלבים בהם היה שואב זמן דרדק אחד המתעורר בלילות (בו זמנית) השאלה "מי קם הפעם" הייתה נפתרת (שוב חוזרים לצבא) לפי מתווה "מי ינקה את החדר?" במקרה של בסיס הדרכה, וחמישה וותיקים שנשארו להם 5-10 חודשים לשירות.... פשוט נותנים לזבל להערם, משתדלים להתעלם, ומחכים לראות מי ישבר ראשון ויקום לסדר תוך קללות והטחת האשמות בשותפים. היו שלבים שאני פשוט זוכר שכל אחד העמיד פנים שהוא מעולף וחיכה לראות אם השני יעבור את המשוכה המפרידה בין "אני יכול לחיות עם הבכי" ובין "לעשות את עצמי ישן/ה בעוד הבכי מתגבר לא משתלם יותר מאשר לעשות מאמץ ולקום". זה כמובן באותם שלבים מאוחרים של הילד השני/שלישי (לפחות) שכבר אין שום נופך רומנטי בשום פעולה סיזיפית של טיפוח העולל - ממש לא במקרה של בעלי הילד הראשון (או הראשון מזה 7 שנים...) שעוד נהנים מכל הסיפור.

ולמרות הכל.... (ואני דווקא אדם שאוהב לישון) כשאני שומע רווקים/ות מדברים על הבעיות שלהם (בבאר, או באיזה בית קפה שאליו אני נכנס עם עגלת תינוק לקבל קצת מזגן/מחסה מגשם) אני תמיד מודה לכל יכול שהבעיות שלי הן תינוקות שלא ישנים...

ישן 05-01-2011, 12:05

אצלנו כל החבורה ישנה יחדיו באותו החדר עד גיל די מאוחר
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני שוב אנפץ את מיתוס ההורים המדעיים שכולנו אוהבים לשווק...."

מה שמצמצם מאוד את יקיצות 'אני לבד' של גיל הפעוטות. הם פשוט מקבלים כח אחד מהשני.

התעוררויות של רעב וכאב אוזניים די מצומצמות לשנים הראשונות ככה שמרווח של כשנתיים בין ילד לילד מאפשר רוב הזמן שינה של רוב כח האדם בחדר הילדים.

תאומים זה כמובן כבר סיפור אחר... [אבל תתנחם בזה שקיבלתם מהמשווקים בבית יולדות מארז מהודר של 5 קופסאות מטרנה ושתי חבילות פמפרס + ציור כזה של חסידה שמביאה תאומים ועפה בקלילות מחוייכת כל כולה כי כנראה אפילו כאבי גב אין לה ]

*** לענין הותיקים בגולני שלא מנקים את העמדות במוצב ולא מרוקנים את הפח באוהל - בשביל זה בדיוק מחזיקים בנח"ל בכל מחלקה איסטניסט אחד שמקלל ומנקה מקלל ומנקה ויסורי המצפון שהוא מנסה לזרוע בזולה אף פעם לא חוצים את דופן שק השינה של החבר'ה. אני חושב שכבר בגיוס עולים עליהם ומדווחים לשלישים כדי שיפזרו אותם שווה בשווה. בלי אחד כזה אפשר להסתדר חודש חודשיים אבל שניים פדנטים כאלה באותה מחלקה עלולים להטריף את שווי המשקל של הציבור.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 05-01-2011 בשעה 12:09.
ישן 05-01-2011, 12:25
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הי! לא אמרתי שאנו לא ישנים כמו חתולים בחורף
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אצלנו כל החבורה ישנה יחדיו באותו החדר עד גיל די מאוחר"

אבל בכל זאת הערב מתחיל עם "כל חתול בארגז שלו" ורק מאוחר יותר מתחילים להאסף/להתאסף כל החתלתולים לחדר ההורים. לשמחתי מחלות למיניהן לא היו עבורינו מטרד בקנה המידה שהן עבור אחרים. אולי (ואני לא בטוח) זה משום שכהחלטה לא עטפנו את הקטנים בצמר גפן של סטריליזציה מוגזמת, או טמפרטורה סופר ממוזגת, כבר בשלב מוקדם.

בכל מקרה השלב התבאי עליו דיברתי כבר לא גולני, אלא דווקא שירות כמ"כ/סמל טירונים, והיו יוצאי כל החטיבות בחדר (אני חושב). באמת בהתחלה היה לנו מין בחור אחד ענק מימדים, אבל כמעט נשי לחלוטין בהתנהגותו (האמת שאז זה היה משהו מאוד נדיר, גם אם היום לאור פריחת הריאליטי עושה רושם שצעירים רבים מאמצים אופי כזה מרצון. אאל"ט היה יוצא גדוד צבר בגבעתי), שלא היה מסוגל ללכת לישון, לא משנה כמה כלום שעות שינה עמדו לפניו, לפני שעשה ספונג'ה יסודית, והיה נחשב לנכס בחדר שלנו, אבל אז הוא השתחרר ואני זוכר כמה חודשים של חיים בזבל.

ישן 09-02-2011, 16:10
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אנחנו דוגלים בחלוקת עבודה טוטאלית"

טפו טפו טפו (טפו טפו ועוד אחד ליתר ביטחון), שתי הבנות בריאות כמו שני שוורים ברפת סטרילית, וישנות כמו שני דובים (אם כי קשה להשכיב אותן לישון). הבעיה היא עם האבא....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר