לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2011, 12:46
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
בג"ץ: לא לפרסם כמה עצורי שב"כ לא ראו עו"ד

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4008719,00.html

כך יוצא בג''ץ שאמור להגן על חופש הביטוי וחופש המידע נגד חופש המידע, סתימת פיות, ותעמולה על ידי איסור פרסום נתונים סטטיסטים.
כנראה שהמדינה ממש מודאגת ממה שיתפרסם, והנושא מתגלגל ל "לפגוע בביטחון המדינה" שזה מילים בובסטיות להגיד לפגועה בתחת של אלה שיושבים בשלטון ומחזיקים בכוח בלתי מוגבל, בלתי מבוקר לענות בני אדם, להשליך לכלא ללא הוכחות, ואולי אף פועלים בסתר כדי לסתום פיות של אזרחים מתנגדי משטר ולהעלים את אלה שהם לא רואים בעין יפה ולהשתיקם, אחרת קשה להסביר למה למנוע את פרסום הנתונים.
קביעה שעומדת ותומכת בהפעלת טרור על ידי המדינה, כנהוג במשטרים אפלים.

נערך לאחרונה ע"י Homo sapiens בתאריך 04-01-2011 בשעה 13:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2011, 15:53
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "להם אני קורא פטריוטים..."

ציטוט:
מעצרו המנהלי של פדרמן החל בעקבות מעצר של חוליית הטרור מחתרת בת עין (החוליה נקראה כך מכיוון ששלושה מארבעת חבריה היו מבת עין) על ידי שב"כ והמשטרה באשמה כי הניחו מטען חבלה בבית ספר לבנות במזרח ירושלים בחודש אפריל 2002. הארבעה היו שלמה דביר, ירדן מורג, עופר גמליאל ויוסף בן ברוך, שהואשמו גם בשורת מקרי רצח לא מפוענחים של ערבים בשטחים באותה שנה ובשנה שלפני, בהם נהרגו 8 פלסטינים. מהאשמות אלו זוכו חברי החוליה לאחר שחזרו בהם מהודאתם, אך הורשעו בהנחת המטען ונידונו ל-12 עד 15 שנות מאסר לכל אחד (פרט לבן ברוך שזוכה). פדרמן נעצר בחשד שהיה מעורב וסייע לארבעה, ומעצרו הוארך לאחר החלטתו של שר הביטחון דאז, שאול מופז, לאחר עיון בחומר חסוי. פדרמן היה נתון 9 חודשים במעצר מנהלי, ולבסוף שוחרר בהחלטה של השופט דוד חשין. המעצר עורר ויכוח ציבורי נרחב בו גברו הקולות לשחרורו.‏[3] השופט בהחלטתו העביר ביקורת על המשטרה ושב"כ על הטיפול בפרשה זו. לאחר שחרורו, תבע פדרמן את המדינה, וזכה בפיצוי כספי‏‏[4]. ב-2003, במהלך ראיון טלפוני בתוכנית הטלוויזיה של שי ודרור, התבטא פדרמן בחריפות כלפי פוליטיקאים מהשמאל הישראלי באומרו כי "היה שמח לתלות את יוסי ביילין ושמעון פרס", ההתבטאות עוררה הדים רבים וחבר הכנסת מוסי רז פנה למפכ"ל המשטרה בבקשה לפתוח בחקירה פלילית באשר להסתה לרצח‏‏[5]. פדרמן עלה לכותרות שוב לאחר שאיים לפגוע במסילות רכבת, משרדי ממשלה וכלי תקשורת שונים כתגובה לאישור תוכנית ההתנתקות על ידי הכנסת. על רקע איומים אלו, פדרמן שוב נשלח למעצר מנהלי, במהלכו עתר לבג"ץ מספר פעמים, אך עתירותיו נדחו. ב-2006 ניסה פדרמן להקריב קורבן בשער האשפות וכן גם עתר לבג"ץ בבקשה לפנות את קברה של לילי שרון, רעייתו המנוחה של ראש הממשלה דאז, אריאל שרון, בטענה כי נקברה בצורה לא חוקית (לילי שרון נקברה סמוך לחוות שקמים ולא בבית קברות מוסדר). פנייה זו לבג"ץ, באה כתגובה להחלטת ראש הממשלה דאז, אריאל שרון, לפנות את בית הקברות בגוש קטיף. נועם פדרמן גם נעצר בהפגנת מחאה נגד הוצאת צווים מנהליים לתושבי המאחזים. ההפגנה נערכה מול ביתו של יאיר נוה, אלוף פיקוד המרכז. באוגוסט 2009 חייב ביהמ"ש את משטרת ישראל לשלם לנועם פדרמן 5000 ש"ח בשל מעצר שווא.‏[6] בעקבות דבריו בנושא גירוש ערבים בראיון לגיל ריבה בתוכנית הטלוויזיה "לימוזינה", נידון פדרמן בספטמבר 2009 ל-4 חודשי מאסר שירוצו בעבודות שירות. כתב האישום הכיל 25 סעיפים של הסתה לגזענות, כאשר פדרמן זוכה מ-24 מהם והורשע רק בסעיף אחד. לאחר גזר הדין, הצהיר פדרמן כי בכוונתו לערער על חומרת העונש‏‏[7]. בערעור שהגישה המדינה הורשע פדרמן בסעיף אחד של הסתה לגזענות מתוך 24 הסעיפים ועונשו לא הוחמר[8]

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0...8%D7%9E% D7%9F

אכן מלח הארץ... מי עוד פטריוט? ברוך גולדשטיין?
חוץ מזה, חשבתי שיש לך אמון מלא במערכת הביטחון, ונראה לי שמערכת הביטחון דווקא מאמינה שהוא עבריין ולא פטריוט.

ישן 04-01-2011, 19:37

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "אז היא ואתה מאלה שמצרפים,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
אז היא ואתה מאלה שמצרפים, ואני מאלה שלא מצרפים.

חבל שאתה לא פרופסור למשפטים...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
לא שאני חושד בכך שאתה יודע לקרוא - שהרי ערך עלוב בוויקיפדיה העברית לא הצלחת לקרוא - אתן קישור לטובת אלה שרוצים ויכולים לקרוא (והפעם באנגלית רחמנא ליצלן!): http://www.constitution.org/eb/rev_fran.htm

דווקא ערך בויקיפדיה הצלחתי לקרוא די בקלות, אבל אם הייתי מקשר למאמר בן כמעט מאה אלף מילים, כנראה שהייתי טורח לצטט את החלק הרלוונטי לדיון, מתוך הבנה שלאנשים פה יש עוד דברים שהם עושים בחיים חוץ מלקורא מאמרים שאני מוצא מעניינים.

ישן 04-01-2011, 19:00

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מוסר לא יעזור לך אם תמות. אם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
מוסר לא יעזור לך אם תמות. אם אתה מוכן להקריב את עצמך ואת הקרובים לך
על מזבח המוסריות אז שיהיה לך לבריאות, אבל אל תבקש (או במקרה הזה תכריח)
ממני להקריב את עצמי ואת הקרובים לי בשביל האידאלים שלך. אני לא אומר שאנחנו
צריכים להתיר כל רסן, אבל אין סיבה שלא ננקוט צעדים הגיוניים, גם אם בעיניך הם
ניראים לא מוסריים, שיקלו עלינו להילחם באלו שרוצים להרוג את כולנו רק בגלל שאנחנו
קיימים.

נראה לי שאתה לא מבין אותי נכון. אני לא חושב שהשיקול המוסרי צריך להיות השיקול היחיד והבלעדי. שיקולי הישרדות הם בהחלט משמעותיים. עם זאת, אני מאמין שהשיקול המוסרי צריך להיות כבד מאוד, ושצריכה להיות סיבה טובה מאוד לוותר עליו. ולא, זה שחמאס מוותרים עליו זאת לא סיבה מספיק טובה.

ישן 04-01-2011, 23:44
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]מוסר לא..."

העובדה שהחמאס נלחם בנו ללא מוסר זו הסיבה היחידה שבגללה גם אנחנו צריכים לשנות את
הגדרות המוסר שלנו, אם אנחנו רוצים לשרוד כמובן. אתה לא יכול להילחם במישהו שהמוסר לא
מגביל אותו כשאתה כבול לקוד מוסרי קשוח. אני שוב מדגיש: זה לא אומר שאנחנו צריכים להתחיל
להשתולל, אבל זה כן אומר שצריך להגמיש את המוסר שלנו כדי לשרוד. אם האויב מסתתר מאחורי
האזרחים שלו כדי לשגר טילים ולהרוג את האזרחים שלנו אתה לא יכול להגיד שזה לא מוסרי לפגוע
במשגרי הטילים בגלל שגם אזרחים של האויב יפגעו. באותה מידה אתה לא יכול לתת לאויב שלך
להיפגש עם עו"ד אם הוא משתמש בעורכי הדין שלו כדי לשבש חקירה שיכולה להציל חיים של
האזרחים שלנו. מי קבע שהזכות של האויב להיפגש עם עו"ד יותר חשובה מהזכות של האזרח הישראלי
לחיות? מי החליט שזה לא מוסרי למנוע מהאויב עו"ד אבל זה כן מוסרי שהאזרחים שלנו ימותו בפיגועים?

ישן 05-01-2011, 01:44
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
בינתיים, המצב בישראל לא רע בכלל מבחינות אלו, ולמעשה הוא טוב מבעבר מבחינות רבות
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "אבל לאט לאט זה משתנה."

כיום ההקפדה על זכויות אדם ואזרח בישראל חזקה מאי פעם. אתה שומע כל מיני טענות מטענות שונות בעיקר בגלל שהציפיות השתנו-הרבה בזכות זה שהמבצ השתפר. פעם היו מענים בלי חשבון ובלי דין, פעם היה בארץ ממשל צבאי על מיעוט גדול מהאכולוסיה והם היו צריכים אישורי מעבר רק בשביל להגיע מתרשיחא לחיפה, פעם היה מותר למנוע מערבים לקנות בתים ביישובים יהודיים רבים וכו' וכו'.
מבחינת אפלוליות-אני מעדיף את הצל הקל והבריא שיש בישראל על פני האור הבוהק, ההרסני והאובדני שיש במדינות כמו בריטניה, שם אין גבול לחופש הביטוי ויש לך הסתה גלויה לרצח ופעילות תמיכה בטירור כמעט בלתי מופרעת בשם ערכים אולטרה ליברלים מופרכים
ישן 04-01-2011, 23:32
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "[QUOTE]אם אפל לך פה אתה יכול..."

אתה צריך להבין שאתה לא אמת מידה למוסר ושאין לך מונופול על המוסר, אם לך אפל זה לא אומר שהמצב אצלנו גרוע או מתדרדר או נורא זה רק אומר שאנחנו לא עומדים באמות המוסר הצבועות שלך שאין שום קשר ביניהן לבין המציאות. זה ניראה שאתה משתייך לקבוצת מיעוט של אנשים שכל פעם שהרוב לא רוקד לפי החליל שלהם מיד שולפים את הדימויים המפחידים שלהם ומנסים להראות לנו כמה הכל נורא. אם אני זוכר נכון כבר הזכרנו לך פשיסטים, אני חושב שהיה גם איזכור (אולי מרומז) לנאציזם ועכשיו משטרים אפלים. יש לי כלל אצבע לגבי אנשים כמוך, כשאתם מתחילים להיזכר בפשיסטים/נאצים/משטרים אפלים זה סימן שהמצב של הרוב השפוי טוב והמצב של האויבים שלנו פחות טוב, ברגע שאתה ודומיך תגידו שהכל בסדר אז סביר להניח שאוטובוסים שוב יסיימו את הנסיעה שלהם בפטריית עשן. מה שאני מציע זה שאתה תמשיך לדאוג ולספר לנו כמה מדינת ישראל זה קקי מטומטם ואנחנו נמשיך לחיות בשקט יחסי, ככה כולם יהיו מרוצים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:17

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר