לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2011, 09:10
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "ישראל ביתנו: יש לחקור מקורות המימון של ארגוני זכויות האדם והשמאל הקיצוני"

אני הייתי שולל להם את האזרחות בכלל רק על חברות באותם אירגונים של הקרן החדשה ונותן להם צו גירוש מישראל בלי רכוש והאזרחות ובלי אופציה לחזור לכאן בעתיד, אבל אני עדיין לא ראש הממשלה למזלם של אותם אנשי שמאל קיצוני.

דבר אחד ברור ישראל ביתנו לקחה צד מול החרדים, הערבים ועכשיו אירגוני השמאל באופן פעיל ואחרי זה שואלים מדוע ליברמן תחת חקירה כל כך הרבה שנים בלי שום הוכחה אחת נגדו והתשובה היא הפחד של אנשים בימין ובשמאל ממנו וישראל ביתנו.

בכל מקרה ישראל ביתנו תהיה מפלגת השילטון בסופו דבר ואז אותם אנשי שמאל קיצוני ישלמו על הפעולות שלהם נגד ישראל בניגוד להיום, שמותר להם לפעול בצורה דמוקרטית נגד מדינת ישראל והקיום שלה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2011, 11:51

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ליברמן הוא עבריין מורשע והוא בחקירות כי הוא מושחת"

כמה שנים הוא תחת חקירה?
כאשר כל כמה שנים המשטרה נזכרת, שהוא תחת חקירה ואומרת שיהיה כתב אישום ואין כתב אישום כזה כתב שנים.
אני ספרתי פעמיים כבר שהמשטרה והמדינה הצהירו שיהיה כתב אישום וכלי התקשורת שאלו, אם ישראל ביתנו תשאר בממשלה בלי ליברמן ובאותם 2 פעמיים לא הגישו שום כתב אישום בסוף, אבל הכי חשוב לומר שהוא תחת חקירה בחייך.

ליברמן לא עשה כלום וצריך לסגור את התיק הזה, כי זה כסף של הציבור, שהולך לזבל בגלל רצון להרוס את שמו הטוב.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 05-01-2011, 18:27

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איזה כיף לך שאתה יודע את..."

עד עכשיו המדינה מוכיחה את הטענה שלי על הצד הכי טוב, כאשר חזרה בה פעמיים מהגשה של כתב אישום אחרי רעש וצילצולים בתקשורת, ככה שלמה לי לחשוב שהוא אשם אפילו לרגע אחד ori בדיוק?
כאשר החוק שהצהיר שהנה יש כתב אישום וביטל את העניין יותר מפעם אחת?

זה מראה על רדיפה פוליטית בגלל הדעות של ליברמן ונותן לי שקט נפשי לתת את הקול שלי בבחירות לליברמן וישראל ביתנו ועובדה אתה לא רואה ח"כ מישראל ביתנו הולכים לכלא כפי שח"כ מהליכוד וקדימה הולכים לכלא.

זה לא מספיק בשבילך לתת לישראל ביתנו את הקול שלך בבחירות?

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 05-01-2011 בשעה 18:29.
ישן 05-01-2011, 19:54
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אני לא נותן את הקול לאנשים שאני לא סומך עליהם במישור האישי. טעיתי ולמדתי מטעותי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "עד עכשיו המדינה מוכיחה את..."

ליברמן חבר של מרטין שלאף. לא יודע מה אומר לך השם הזה, אבל
לי השם הזה מבשר רע - המון רע.

זה האיש שלא בא ללוויית אביו בארץ, מתוך הנחה שייחקר כאן
בחשד למעורבות בפלילים.

בתוך כל הפוילעשטיקים המסריחים שקשורים בישראל של ימי
פוסט-אוסלו, לשלאף יש מניות-יסוד. שלאף קשור בקזינו ביריחו,
שלאף יוצג ע"י משרדו של דב וייסגלס, שלאף חשוד בקשר
לפרשת האי היווני ולפרשת סיריל קרן.

חברות עם האיש הזה היא דבר שאוטומטית אמורה פוסל
מבחינתי אדם מלהיות ראוי לקבל את קולי.

העובדה שאתה איש ימין ותומך בו, מעוררת בי חשש שאתה
"תזכה" ממנו לאותה חוייה שאני ומאות אלפי בוחרי ליכוד, זכינו
לה מידי שרון ושות'.

הצבעה לנקיים-מכל-רבב משקיטה את הנפש ומרגיעה אותה.
אותם יהיה קשה לנווט אל "הכיוון הנכון"...
ישן 05-01-2011, 20:28

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא נותן את הקול לאנשים שאני לא סומך עליהם במישור האישי. טעיתי ולמדתי מטעותי"

תן לי לומר לך למי הקולות שלי הלכו בעבר ואתה מוזמן לשמור את ההודעה לדיון עתידי, אם תרצה.
א, הקול שלי הלך לעבודה וקיבלתי סטירה.
ב, הקול שלי הלך לליכוד וקיבלתי שוב סטירה.
ג, הקול שלי הלך לקדימה ושוב קיבלתי סטירה עוד יותר חזקה.
ד, ישראל ביתנו קיבלה את הקול שלי בבחירות האחרנות ותקבל אותו גם בבחירות הבאות, כי היא עושה מה שאני רוצה בערך למדינת ישראל בניגוד לעבודה, ליכוד או קדימה.
היא מייצגת אותי מול החרדים, הערבים, אירגוני שמאל ואנשי ציבור לרוב מהשמאל והמגזר החרדי והערבי ולכן אני בוחר בה, כי אלה הדעות שלי.

עד היום החברים של ישראל ביתנו לא עמדו לדין ולא נכנסו על זה לכלא וזה אומר שהם ישרים לדעתי.

ישן 05-01-2011, 22:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "ואם "ישראל ביתנו" תרוץ ללא ליברמן בראשה (אלא רק כמספר 2 נניח, או כלל בלעדיו)?"

אתה לא רציני... ישראל ביתנו היא (למעט לנדאו) היא ליברמן נטו.
רק הוא קיבל שם קולות.

למעשה, במפלגות מהסוג הזה יש משהו לא מוסרי כשח"כים מנסים
לבטא עמדה שונה מהמנהיג שלו הם חייבים את הכסא שלהם. איש
מחברי סיעת ישראל ביתנו (למעט, כאמור, לנדאו) לא מייצג עולם
תוכן עצמאי או קיום פוליטי עצמאי אמיתי.

אדרבא, במפלגה יש תופעות מגוחכות כמו סופה לנדבר שקיימת
כדמות פוליטית במדינה בגלל שפעם הייתה המורה של שמעון
פרס לרוסית, ואז החליטה לרוץ במפלגת העבודה, ובפריימריס
שם היטו לטובתה את הקולות (מסאלה היה צריך להבחר...).
מאז עברה למפלגה של ליברמן, אבל אני מפקפק אם יש מישהו
שחושד בקיומה של אידיאולוגיה אצלה.

היחידים במפלגה של ליברמן שנראה כאילו יש לו חוט שדרה
אידיאולוגי הם פאינה קירשנבאום ודודו רותם - אבל עם כל
הכבוד, כשם שלא הצבעתי לליכוד בגלל מס' 16 ו-19 ברשימה, כך
לא אצביע לישראל ביתנו בגלל פאינה קירשנבאום - ואני מבטיח לך שגם 99.999999% ממצביעי רשימה זו, לא יעשו כן.

ישראל ביתנו זה ליברמן - לטוב ולרע.
ישן 05-01-2011, 23:28
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
ולכן שאלתי
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה לא רציני... ישראל ביתנו..."

האם מצביעים למפלגה או לעומד בראשה - הרבה יאמרו שהמפלגה והעומד בראשה היינו הך - אבל לדעתי זה לא תמיד נכון.
לדוגמא, אני חושב שנניח אם בבחירות הבאות ליברמן לא יעמוד בראש "ישראל ביתנו", המפלגה והעומד בראשה פשוט "יעשו קולות של ליברמן". הצבעות אוטומטיות כבר יהיו להם (סביר להניח שהקול הרוסי למשל כבר בכיס שלהם) וגם אם הם לא יקבלו את אותם מס' המנדטים בבחירות הקרובות, הם מהר מאוד ימציאו 'ליברמן' חדש שיאמר את אותם הדברים שליברמן האמיתי אמר והמפלגה תחזור לגודלה כמו בבחירות האחרונות שהיו (וזאת כמובן אם נצא מנק' ההנחה שהמצב הפוליטי וההשקפה הפוליטית של רוב העם בישראל לא תשתנה בצורה דרסטית עד אז), ואולי אז אף תתאפיין בניקיון הכפיים שחסר לך בה.

בכך אופן, אלו כבר ספקולציות רחוקות ואני ממש לא מבין גדול, כך שאפסיק עם זה פה - תודה על תשובתך.

עריכה: אגב, מה רע ב"ישראל ביתנו" בניצוחם של מיסז'ניקוב, מיכאלי ולנדאו וללא ליברמן? אני חושב שעם קצת רעש ופרסום טובים הם יכולים לפחות להחזיק את "ישראל ביתנו" במקומה, אם כי אני בספק אם יוכלו להריץ אותה כמפלגת שלטון עם רוב מנדטורי כעת...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

נערך לאחרונה ע"י efekt בתאריך 05-01-2011 בשעה 23:35.
ישן 05-01-2011, 18:18
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

צודק באלף אחוז - זהו לקח שעל כל תומך ימין להפנים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ליברמן הוא עבריין מורשע והוא בחקירות כי הוא מושחת"

אדם שאינו נקי כפיים - האידיאולוגיה שלו לעולם תהיה על תנאי,
שכן תמיד ניתן יהיה "להראות לו את האור", במידה וימשיך
בסרבנות שלו.

הסיבה הראשית שלא הצעבתי ולא אצביע לליברמן (שאומר המון
המון דברים חכמים ונכונים), היא הפקת לקחים מטרגדיית ההצבעה
לליכוד ב2003 - עת נתתי קולי לשרון, אולמרט, לבני, הנגבי,
הירשזון, בר-און, רומה, אפללו, עמרי ומי-יודע-כמה עוד חשודים
ומורשעים - שלפחות על חלקם כבר היה ידוע וברור מיהם ומהם.

זהו חטא קדמון שרק עליו היה ראוי לשלם מחיר כבד (המחיר
ששילמנו, העקירה, היה כבד מדי - אבל האמת היא שאל לנו
להלים).

ניקיון כפיים אינו חשוב פחות מעמידה על אידיאולוגיה - אלא
חייב להיות חלק בסיסי מאידיאולוגיה.

השמאל יכול להרשות לעצמו אנשים מושחתים, כיוון שהמערכת
לא תכפה עליהם שינוי אידיאולוגי - אבל הימין חייב, בגלל
שמערכת המשפט בישראל מוטה שמאלה - להקפיד פי 77 על
ניקיון כפיו. אגב, זה חשוב לא רק לשמירה על א"י - אלא על
המדינה בכלל. מדינות מושחתות נוטות להתפורר...
ישן 05-01-2011, 23:42
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "הסיבה היא פשוטה: המושחתים..."

לדעתי התשובה היא פשוטה עוד יותר - ככל שאתה מרכז עליך יותר את אור הזרקאורים ומושך תשומת לב, כך יחטטו בעברך יותר (מומלץ ועדיף שלשם כך תחזיק בדיעות פוליטיות שונות מהתקשורת) וישלפו משם את הרפש.
אני יוצא מנקודת הנחה שכמעט כל פוליטיקאי נגע ברפש זה או אחר במהלך כהונתו, ולדעתי צריך להיות אדם חזק ביותר עם תחושת שליחות אמיתית בכדי לישמור על כפיים נקיות בפוליטיקה, במיוחד לאור העובדה שהתקשורת מסוגלת לנפח כל דבר למימדים מפלצתיים, להעמיד אדם למשפט ראווה ולהעניש אותו גם אם מעשית לא עשה דבר...

גם למפלגות הקטנות והאזוטריות יש שלדים בארון, פשוט עד עתה את אף אחד זה לא עיניין.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 06-01-2011, 17:17
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

שלא נתבלבל, השמאל מושחת בהרבה מהימין - גם בגלל שהוא יכול להרשות זאת לעצמו...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "כמובן שזה נוגע לכל התחומים, ולחיים בכלל"

וגם בגלל שהשלטון משחית מטבעו - והשמאל בשלטון, לא משנה
כמה פעמים יובס בבחירות...

מרכז הליכוד ה-ר-ב-ה פחות מושחת מכפי שמציירים אותו בתקשורת. אחת ההוכחות להעדר השחיתות היחסית, היא הקמת אט"ד - שנבעה מכך ששרון ידע שאין דרך לקנות את החבר'ה שם
(לו יכול היה לקנות אותם - לא הייתה אט"ד).
שלא נטעה - היו מושחם בליכוד, ואני מוכן ןהתערב שגם היום ישנם
כאלה - אבל המפלגה כגוף, היא המפלגה הגדולה הפחות מושחתת
(גם בשנותיה הגרועות ביותר, והיו כאלה, בלי ספק), היא לא
דגדגה לשרגא נצר את הקרסול, בכל מה שנוגע לנפוטיזם, ועל
כל צעטאלע שהעביר בכיר בליכוד לחבר מרכז בבר מצווה כלשהי,
יש לך עשרות אירועי אט"ד, ומאות אירועי עבודה.

ולסיום-סיומים: המפלגה שבאופן יחסי הכי הרבה חברי מרכז בה
היו בעלי ג'ובים במגזר הציבורי היא... מרצ.
ככה זה, המרחק בין תדמית למציאות אצל השמאל, הוא כמו
המרחק בין התקשורת הישראלית לדיווח אמת.

אבל, ואני חוזר להתחלה - השחיתות היא סכנה בסיסית למדינה,
גם בלי שהיא עוזרת לקידום אג'נדה של השמאל. השחיתות מפוררת את המרקם החברתי בישראל, כאשר שכבות שלמות
מודרות מכל סיכוי להשתלב בגופים הקובעים (כתבתי "הדרה", כי גם אני רוצה להיות פוסט-מודרניסט נאור...).
ישן 05-01-2011, 21:15
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
אני לא מבין כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "ישראל ביתנו: יש לחקור מקורות המימון של ארגוני זכויות האדם והשמאל הקיצוני"

1. האם עמותות לא מחויבות לשקיפות מוחלטת לגבי מקורות המימון שלהן?
2. האם יש מקורות מימון אסורים לעמותות?
3. נניח שועדת החקירה תגלה שהמימון מגיע מנורבגיה, דנמרק וארגונים בארה"ב, מה בדיוק יקדם הידע הזה?
4. אם יש גופים שפועלים נגד צה"ל והמדינה באופן לא חוקי, אזי צריך לחקור חקירה פלילית. אם הם פועלים באופן חוקי, מה הטעם בחקירה?

אשמח לתשובות.

בינתיים אני מתרשם שמדובר בצעד פופוליסטי מזיק גם מפני שהוא מפעיל ביקורת באופן סלקטיבי (כלומר לא דמוקרטי) וגם מפני שהוא רק יחזק את זרימת הכסף לארגונים המדוברים (תיקיית הדואר הנכנס שלי כבר בכוננות ספיגה לאימייל של הקרן החדשה שמצליחה למנף כל ארוע כזה).
ישן 06-01-2011, 07:50
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נו, ואם מגלים שארגון מסויים מתנהל מן הפנים החוצה כמוסד פילנטרופי
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אף אחד מהארגונים הללו אינו חורט על דיגלו מטרות פוליטיות"

אבל "כולם יודעים" שאינו כזה, אז זה אומר שמרימים ידיים? גם בארה"ב, מעצמה של חוקתיות ובירוקרטיה שך חוקים, היו מצבים כאלה (ארגוני פשע מאורגן, לדוגמא) ושם חוקקו חוקים, שפאשר למצוא בהם הרבה יסודות לכאורה "לא דמוקרטיים" שנועדו לפעול נגד ארגונים כאלה נקודתית - מתוך ההכרה בעובדה שהסכנה שבהם, כולל בדרך הפעולה הנשענת בכבדות על ניצול ציני של האתיקה והחוק הנהוג (ובמקרה של הפשע המאורגן גם על בירוקרטיה משפטית המאפשרת לנהל מערך סבוך של הפרת חוק ללא שהחוק יוכל לך), גדולה בהרבה מן הסכנה שבנקיטת מהלכים של חקיקה, אכיפה וחקירה סלקטיביים.

אני חושב שההתפלפלות התאורטית הזאת בדבר "חופש הביטוי" או "זכויות אדם" כבר לא מקדת את מעמדם של אלה, אלא יותר מקדמת תחושה שרותחת מתפחת לפני השטח ש"זכויות אדם" ו"חופש ביטוי" הם סיסמאות שמלוות טיראניה אידאולוגית. האדם הפשוט יעול לחיות חיים שלמים בלי שהוא נזקק אפילו פעם אחת להגנת כללי האתיקה הללו (ואל תספרו לי שהוא "לא יודע מה היה בארצות אחרות, בדורות אחרים, כי אפילו בברה"מ של סטאלין אחוז מכריע מבין הרוסים לא ידעו אפילו שיש טרור ולא היו בכלל מטרה שלו, אפילו לא אקראית), אבל הרבה מאוד פעמים רואה שמאחוריהם מסתתרים השפלים והמרושעים. אני לא מקדם רעיון של השלת ערכים אלה, אבל מקווה אולי שישנם כמה שישימו לב לעובדה המדאיגה כי בעוד יותר ויותר אנשים (כולל אנשי ממשל וקצינים) מגלמים בתוכם ריסון "טבעי", דווקא מי שמתגלים כלא מרוסנים ולא כפופים לשום כללים של איזונים ובלמים, אלה האנשים שהם הראשונים לצווח בדיוק את אותן סיסמאות. מזכיר במשהו מצב שהיה קיים עד לפני שני עשורים לפיו התואר "הדמוקרטית" היה נסמך לשם מדינות שהיו כל דבר מאשר דמוקרטיה...

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 06-01-2011 בשעה 07:52.
ישן 06-01-2011, 15:56

האם כינוס ועדת שימוע של הסנאט בארה"ב
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אין בינינו מחלוקת על מהות הארגונים הללו"

מעידה על כשלון של רשויות אכיפת החוק הזוטרות יותר? ישנם עניינים שלא ניתן לחקור אותם בידי ערכאות אכיפה נמוכות, מכל מיני סיבות. במצב הקיים נוצר מצב (אבסורדי) לפיו ברור כשמש שעם כל הכבוד לשקיפות שיש (או אין) בדיווחי כל העמותות הללו, אין אפשרות למנף אותה לצורך אכיפה או "קריאה לסדר" של אותם ארגונים. מי שלא שם לב לשיטתיות שבה אפילו "שומרי חוק" כמו בג"צ פוסקים X כאשר זהות שמערערים היא Y ופסקים D כאשר המערערים הם מקבוצה אתנית/פוליטית Z (אבל במקרה זהה), פשוט לא חי בארץ הזו כנראה, (או שכן חי פה וכמובן הוא "חושב מהפוזיציה").

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 06-01-2011 בשעה 15:59.
ישן 06-01-2011, 16:34

נסיון פר עמותה? נסיון פר קדנציה? נסיון פר חשד?
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אני מתכוון לפניה למשטרה או לרשם העמותות"

אבל עזובתך' מסמנטיקה מסורבלת, אנחנו הרי אומרים וחושבים את אותו הדבר...
אני אומר "הנער חצוף, לא מרוסן ופרא ואני תיכף מוריד לו כאפה"
אתה אומר "ככל הנראה מחסור בדמות אב מרסנת הובילה את המסכן לדרך של מרידה, אולם לאור פוטנציאל התגברות הנזק, וכמובן שאחרי שיכשלו השיטות החינוכיות המתקדמות של זממנו, אני חושש שנאלץ לנקוט נגדו צעדי ריסון וענישה חריגים"
בסופה של הדרך זה אותו כאב צורב ביד ואותה חמסה על הפרצוף של הנער...
אני, מה לעשות, כבר מנסה אפילו להיות מנומס וגם לא מפחד ממה תגיד היועצת בבית הספר מחר, בעוד שאתה עדיין דבק בכללי נימוס ומידתיות. הבדל קטן ממה שמקובל לחשוב. אני לא נהנה לחלק כאפות, אבל אני חושב שאפ אין ברירה ונוקטים בשיטה זו, אז כבר עדיף להוריד לו אחת בלי התפלפלות משפטית למראית עין.

ישן 05-01-2011, 21:36
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אני לא מבין כמה דברים"

הביקורת לא צריכה להיות סלקטיבית, אלא מופעלת מול כל העמותות באשר הן.
כמו מימון מפלגות.
דוגמה: אם יש אגודה שפועלת לשינוי חקיקה בתחום הסמים, והדיוט ואידיוט שכמוני רואה את הפרסום ומושפע ממנו. במידה ואראה שאנשים המוכרים מהעולם התחתון הם בין התורמים הגדולים, אסיק דברים אחרים לגבי מסע הפרסום. גם את שמות התורמים למשקיעים הקטנים בשישנסקי & ליוויתן ותמר, צריך לחשוף. האם מדובר בהמון משקיעים קטנים, או בשלשה טייקונים גדולים.

יש כאלו שיראו בתרומה של ממשלות סקנדינביות סיבה לגאווה. לי הייתה נורבגית שתרמה לי פעם באופן אישי, אני ממש לא מתבייש בקבלת התרומה ממנה.

ישן 06-01-2011, 08:59

הבעיה בארץ היא שאין שום מנטליות של התעניינות בנושא
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "הביקורת לא צריכה להיות..."

מימון עמותות: האזרח לרוב לא ממש מודע לכך שכמעט כל ארגוני השמאל הקיצוני ("זכויות אדם", "זכויות אזרח" וכו' וכו' ולא נתווכח על המהות) הם למעשה פרוקסי אידאולוגי של מממנים שאינם אזרחים. רבים מהישראלים, לפחות עד ממש לא מזמן, היו בטוחים שמדובר על תנועות עממיות של "אזרחים שאיכפת להם". היה עדיף לקיים חינוך אמיתי להבנת מהות האזרחות, אבל אני לא רואה איך זה קורה (בטח לא כאשר ארוני שמאל קיצוני, בצורת עמותות וארגוני חוץ הפועלים תחת חסות משרד החינוך מנתבים במידה רבה את אותם לימודי האזרחות...)

ואם אתה מגלה שהשוטרים לא עושים כלום למיגור הפשע כי הם עצלנים/לא מוכשרים/מושחתים אז אתה יכול לעשות אחד משלוש דברים:

1. לא לעשות כלום כי אתה לא מבין/לא איכפת לך (מה שמימלא רוב האזרחים יעשו)
2. לא לעשות כלום כי תפקידה של המשטרה הוא לבצע אכיפת חוק ואם - רמנא ליצלן - אנחנו נעשה משהו במקומם זו "לקיחת החוק לידיים"
3. לבדוק דרכים, גם אם בחוסר נוחות אמיתי, לקיים לפחות אכיפה חלקית, גם אם נקודתית, מתוך קבלת ההנחה הטבעית כי "החוק הוא משרתו של הסדר החברתי", ולא הקלישאה שרובינו מדקלמים לפיה "חוק, הוא חוק, הוא חוק".

ארגוני השמאל הקיצוני פרצו את כל הגבולות, והם אפילו לא מסתירים זאת. אפשר עד מחר לדבר על "הימין" הנורא, האוונגליסטים/פשיסטים הולנדיים/אורטודוכסים מניו ג'רזי התומכים בו, אבל בסופו של יום כל הפעולות שלו הן בעלות זיקה ברורה לאידאולוגיה "מהבטן", ולא לשינוי המערך הפוליטי באמצעות מניפולציות שונות. כמובן שראוי לבדוק את מקורות המימון של ארגוני ימין/דת, אבל הי.... לא עושים את זה כבר על ימין ועל שמאל, יום אחרי יום? מספיק שתקשיב למונולוגים ההיסטריים של עקיבא אלדר בגל"צ כל בוקר: הוא עושה את זה כבר שנים. וגל"צ ב 8:10 זו אחת המדיות הנגישות ביותר לציבור הישראלי, בוקר אחרי בוקר כבר שנים.

ארגוני השמאל הקיצוני, לעומת זאת, פועלים לחלוטין בצללים - בעיקר כי מי שאמור להטיל זרקור על פעילותם הוא או שוטה או עוצם שני עיניים משום הפוזיציה שלו. כאשר תקפתי איזה דובר שבא להציע "תוכנית מנהיגות אזרחית" לתלמידים מובחרים בבית הספר של הבן שלי, בשאלות לגבי הזיקה של התוכנית לתכנים פוליטיים מובהקים ול"קרן לישראל חדשה" הוא פשוט בלע את הלשון... אני חושב שזו הפעם הראשונה שמישהו שאל אותו שאלה כזו, למרות שאני עוד הייתי מרוכך. בדיקה מאוד מהירה העידה על כך שמה שמסופר להורים הוא שקרי למחצה ("שקר שבסיסו אמירת רק חצי אמת"). היה מדהים לגלות שאיש מההורים לא שאל שאלות כאלה! אפילו לא אחד, וככל הנראה גם לא בעוד המון בתי ספר אחרים. אלה הורים שהופכים עולמות בגלל המורה למוסיקה שלא נחמדה לתלמידים שמפריעים לה, אבל הם בכלל לא יודעים שצריך לבדוק תכנים המוצעים לתלמידים "בחסות" בית הספר, אבל לא כחלק מתוכנית הלימודים. במדינות אחרות זה פשוט לא קורה!

עכשיו לו היו מביאים איזה חב"דניק לתת הרצה לתלמידים, מייד אחרי הלימודים, אבל כבר חושב על כמה הורים שהיו קמים... כאשר ספר ילדים אודות "בגין במחתרת" נבחר לצורך איזה פרוייקט קצר מועד בכיתה של הבן שלי, מייד קמו 2-3 ושאלו "למה דווקא הוא?". אבל כאשר ישנה תוכנית חוץ עתירת משאבים, שבבירור מממומנת ע"י גורמי חוץ שרווחת ילדי לא ממש לנגד עיניהם (איכפת להם מעתיד ילדי, בדיוק כפי שאיכפת לאוונגליסט מהבר מצווה של הבן שלי...) אף אחד לא טורח לבדוק.

ושוב: מאחר ומאוחר מדי לחנך את האזרח הישראלי - ומאחר וארגוני ימין/דת ממילא חוטפים על ימין ועל שמאל (תראה כמה במה קיבל השוטה ההוא - "בן הזוג של ניצב תומר" - עם הקצף שהוא מעלה על השפתיים.... עכשיו תחשבו שהוא היה מעביר אותה ביקורת על שר ממפלגת העבודה - הרצוג בוא נגיד - אתה באמת חושב שהיה מקבל כותרות?) אין ברירה אלא להמציא זרקור מיוחד שיטיל אור בעיקר על ארגוני שמאל קיצוני. האם לא הייתי מעדיף שיהיה זרקור שמיועד להציף את כולם באותו אור, ובאותה תדירות? בוודאי, אבל אין מצב שזה יקרה. השוטרים שאמורים לעשות זאת הם חדלי אישים, או מושחתים או פשוט יוצאי אותם ארגונים שאותם אמורים לבדוק. איך בדיוק אני אמור לחכות שהם יזיזו את התחת?

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 06-01-2011 בשעה 09:02.
ישן 06-01-2011, 06:37
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אני לא מבין כמה דברים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
1. האם עמותות לא מחויבות לשקיפות מוחלטת לגבי מקורות המימון שלהן?
2. האם יש מקורות מימון אסורים לעמותות?
3. נניח שועדת החקירה תגלה שהמימון מגיע מנורבגיה, דנמרק וארגונים בארה"ב, מה בדיוק יקדם הידע הזה?
4. אם יש גופים שפועלים נגד צה"ל והמדינה באופן לא חוקי, אזי צריך לחקור חקירה פלילית. אם הם פועלים באופן חוקי, מה הטעם בחקירה?

אשמח לתשובות.

בינתיים אני מתרשם שמדובר בצעד פופוליסטי מזיק גם מפני שהוא מפעיל ביקורת באופן סלקטיבי (כלומר לא דמוקרטי) וגם מפני שהוא רק יחזק את זרימת הכסף לארגונים המדוברים (תיקיית הדואר הנכנס שלי כבר בכוננות ספיגה לאימייל של הקרן החדשה שמצליחה למנף כל ארוע כזה).

[1] השקיפות היא לגבי מקור המימון הראשוני. אם הכסף מגיע לארץ מממשלת נורווגיה או מקרן האחווה העולמית אבל מקורו במשרד המלחמה הסעודי או במודיעין האיראני - אתה ואני צריכים לדעת זאת

[2] בודאי שקבלה סדירה של כסף מארגוני פשע וארגוני טרור היא דבר אסור על עמותות. הרי הדבר יהפוך אותן לבנות ערובה של הרשע. סביר כמובן ששום העברה ישירה שכזו לא תתגלה אבל מקור משותף ל'ארגוני צדקה של החמאס' ול'ארגון זכויות אדם' הפועל שיטתית ומשפטית נגד ההתיישבות היהודית היא דבר שצריך לבחון. נקיון כפיים הוא דבר בסיסי שנדרש ממי שמתייצב בפני בג"צ [זירה אהובה ומוצלחת לעיתים לתצורת הלוחמה הנוכחית בציונות ובזכות האזרח היהודי לחיים בטוחים על חשבון כבוד האויב, חופש עיסוקו וחירותו]. אם בעתירה למניעת הרס בית בדואי בלתי חוקי הצמוד לשטחי עומר יתברר לשופטים בפתח הדיון כי העותרים ממומנים ע"י ארגון המעודד מחו"ל בניה ערבית בלתי חוקית בארץ - יתכן וידחו השופטים את הפניה על הסף.

[3] נורווגיה דנמרק וארה"ב אינם סמל התום. הן מדינות בעלות אינטרסים. לארה"ב יש לעיתים חפיפת אינטרסים עמנו ולשתיים האחרות כמעט ולא. לי כאזרח חשוב לדעת אם נבחר ציבור ישראלי מקבל שכר ממדינות כנורווגיה ודנמרק המגלות לא אחת עוינות מדינית כלפי ישראל ופתיחות רבה כלפי האלימות המוסלמית. נראה לך סביר במושגים אמריקאים שאשתו של חבר סנאט חשוב תקבל כדוגמא בדויה שכר עתק מממשלת סין והדבר יוסתר מהציבור? שקיפות היא כלי בסיסי בדמוקרטיה ובמצב הנוכחי במקום שקיפות חוששני כי יש מחיצת זכוכית דקה הנראית שקופה אך מסתירה הרבה מאוד

[4] 'חוקי' אינו קדוש. 'חוקי' הוא מצב המותר משפטית ובדיוק דרך הפרצות בחוק הישראלי נראה כי מתקיימת מתקפה אזרחית ומשפטית כנגד ישראל והציונות. הצבור הישראלי לא אמור להיות סטטיסט ב'הצגה המערבית' אם תגלה כמחוקק עבודה שיטתית במסגרת החוק של גופים עוינים חיצוניים להשפיע על דעת הקהל, להגביל את פעילות כוחות הבטחון נגד האויב, להחזיק כחייבי טובה שופטים, פרקליטים, פוליטיקאים, בכירי משק, אלופים ושאר מקבלי החלטות - תוכל לשנות את החוק ולסתום ולו חלקית את הפרצות.

[5] אין כל בעיה בחקירת מקורות הזרמה גם לימין. אם יתגלה כי מפלגה ימנית או עמותה או ראשיהן מקבלים תמיכה עקיפה נאמר מממשלת רוסיה בכדי להיות מוחזקי טובה - בודאי שעל המצביעים לדעת זאת ובודאי שאת הפירצה צריך לסגור.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 06-01-2011 בשעה 06:41.
ישן 06-01-2011, 16:02
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
תודה על התשובות
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[QUOTE=Sam Weller]1. האם..."

ספק אם ועדת חקירה ממלכתית יכולה לחשוף הזרמת כספים כזאת. נראה לי שהמשטרה או המוסד הם הזרועות המתאימות לכך, ויש להפעיל אותם אם יש חשד להזרמת כספים על ידי גורמים עויינים. בעיני ממשלת נורבגיה היא גורם עויין מספיק בהקשר זה, אגב. התערבות בוטה כזאת של מדינה בענייניה הפנימיים של ישראל צריכה להיות לא חוקית. אם נדרשת חקיקה, אין שום טעם בועדת החקירה, הדברים ידועים וברורים.

את בג"ץ יעניינו מקורות המימון של עמותות השמאל כקליפת השום, זה ברור גם לך. לציבור יש משמעות למידע הזה, אבל חשיפת המקורות הכספיים אינה עניין לוח"ק פרלמנטרי שמתמקד רק בארגונים מסוג מסויים. אכיפה סלקטיבית של חוק, או שימוש סלקטיבי באמצעים חוקיים אינו דבר ראוי. יקומו חוקרים, עיתונאים מהצד הימני (יש בכל זאת כמה כאלה) ויחשפו את המידע. דומני שארגוני ימין הצליחו מאד לחשוף את הפעילות החתרנית של ארגוני השמאל, והצבור שופט אותם, זו הזירה הנכונה לעניין מצד אחד, והזירה השנייה היא הפלילית והרגולטורית. וח"ק פרלמנטרית שממוקדת בארגוני השמאל אינה מעשה דמוקרטי, וגרוע מכך, בעיניי, זה מעשה שאך יחזק את הארגונים הללו.
ישן 07-01-2011, 20:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מה ז"א מה גזעני בהן? מן המפורסמות הוא שהמפלגה גזענית - אפילו העיתונים כתבו ככה!
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כשאתה טוען טענה, עמוד..."

אני חושב שישנן אקסיומות שעל כולנו לקבל, בכדי לחסוך ויכוחים
מתישים שבהם לא נשיג דבר:

1. ביבי רע.
2. ביבי אוכל נקניקיות באופן זדוני.
3. שרה.
4. ליברמן הוא כמו הנאצים והפאשיסטים - וגם כמו הקומוניסטים.
5. להעלות שאלות על NIF זה מקארתיזם בולשביקי.
6. שלדון רוצה לחרב את חופש הביטוי (אני מושפע המתחקיר של ערוץ 10).
7. ביבי רע - ומזיע - ולחיץ
8. אלי ישי רע - לא כמו דרעי הג2ר.
9. הכיבוש משחית.
10. שלום עושים עם אוייבים.

האקסיומות הללו ברמות כאלה ואחרות של מובהקות, מייתרות את הצורך בקריאת עיתונים, האזנה לרדיו וצפייה בטלוייזיה בישראל.
ישן 07-01-2011, 22:13
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מה ז"א מה גזעני בהן? מן המפורסמות הוא שהמפלגה גזענית - אפילו העיתונים כתבו ככה!"

אני לא חושב שביבי רע, אני לא חושב שליברמן הוא כמו הנאצים והפאשיסטים (וגם אם הייתי חושב ככה לא היה לי מקום להגיד את זה כאן בפורום) ואני לא חושב שהכיבוש משחית... לעזאזל אני בכלל לא מאמין ב"כיבוש". אתה כנראה שכחת לחלוטין את כל מה שאני כתבתי בעבר בפורום הזה רק כי קראת שורה או שתיים ממה שכתבתי היום.

אז לא, אני לא שמאלני... לפחות לא שמאלני מדיני - על השאר אפשר להתווכח.

אני חושב שטוב שיש קיצון בכנסת, כדי שנוכל לראות קצת את הדברים ההזויים שיש בכנסת - ולדעת מה לא טוב.
לשרוקי, מה לא טוב? אני אגיד לך מה גזעני ואנטי דמוקרטי. מה שגזעני ואנטי דמוקרטי זה הצעת חוק לשלול אזרחות על בסיס דעה. או הצעת החוק שכנראה תעבור (אלא אם היא עברה כבר) של להעמיד כתנאי לקבלת אזרחות חתימה על הצהרת נאמנות למדינה.
עכשיו... התחבטתי והתלבטתי קשות עם עצמי אם אני מסכים עם ההצעת חוק הזו או לא. למען האמת גם עכשיו אני לא סגור על זה. באופן אישי אני חושב שיש הרבה דברים צודקים בהצעת חוק הזו, אבל קשה שלא להתעלם ממי שהציע אותה. העובדה היא שליברמן כיוון את ההצעה הזו כנגד ערבים, וחסוך ממני את המשפטים של "זה פוגע גם ביהודים" כי אני יודע טוב מאוד, גם אני נהגתי להגיד את זה. אבל השאלה היא - האם זה הופך את זה לדבר צודק? זה שזה פוגע גם ביהודים... האם זה בסדר? האם זה עדיין לא גזעני? כי וואלה, ההצעה הייתה עלולה לעבור כשהנוסח שלה הוא שהחתימה על הצהרת הנאמנות היא אך ורק כלפי מבקשי אזרחות לא יהודיים שבאים הנה, עד שבני בגין התעקש על שינוי הנוסח. וגם עכשיו - זה טוב לנו?
האם זה דמוקרטי באמת להכריח אדם להישבע למדינה דמוקרטית?
קשה לי להגיד שאני לא לגמרי מסכים עם ההצעה הזו, כיוון שהיא הגיונית - מדינה צריכה להתגונן מבחינה שלטונית, ובהחלט מדינה כמו שלנו שעומדת בסכנה יומיומית ובעיקר צריכה להישאר מדינה יהודית. אבל שוב, קשה שלא להתעלם מליברמן - ומהעובדה שיש מגמה מסויימת. בהתחלה הוא בכלל תכנן הצעת חוק קיצונית הרבה יותר. הוא דיבר על שלילת אזרחויות. וכן - יש כאן מגמה. ליברמן לא אחת מתבטא והתבטא בצורה גזענית כנגד ערבים. זה משהו שחשוב לחשוב עליו ולשאול את עצמך שאלות אם זה באמת דבר נכון כל הסיפור הזה.
ישן 07-01-2011, 22:50
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "המעגל כשלים היחידי שאני רואה..."

I pledge allegiance to the flag of the United States of America, and to the republic for which it stands, one nation under God, indivisible, with liberty and justice for all

לפנינו שבועת נאמנות למדינה "דמוקרטית". אני מציע שתכתוב להם
מכתב זועם ותתקן את השגגה שבדרכם!
לעתים קורה שגם הגדולות שבמדינות זקוקות לנער קטון שישים
אצבעו על הסכר ויחסום את הסחף הגזעני והפאשיסטי שליברמן, סליחה, ג'ורג' וושינגטון, מנסה לייצר.

אגב, האמריקנים הגזעניים הללו לא נרגעים רק בהקשר של
שבועת נאמנות בבתי ספר ממלכתיים, אלא דורשים שבועת
נאמנות מכל מתאזרח:

I hereby declare, on oath,

that I absolutely and entirely renounce and abjure all allegiance and fidelity to any foreign prince, potentate, state, or sovereignty of whom or which I have heretofore been a subject or citizen;

that I will support and defend the Constitution and laws of the United States of America against all enemies, foreign and domestic; that I will bear true faith and allegiance to the same;

that I will bear arms on behalf of the United States when required by the law;

that I will perform noncombatant service in the Armed Forces of the United States when required by the law;

that I will perform work of national importance under civilian direction when required by the law; and that I take this obligation freely without any mental reservation or purpose of evasion; so help me God

שבועה זו היא סימפטום נוסף של הליברמניזם השערורייתי
שפושה בארה"ב בימינו, ויש לקוות שיימצא האיש שיגיד להם
להפסיק עם הגזענות הזו. עלינו לנהוג כמו הגיבורים במלחמת
האזרחים בספרד ולזעוק יחדיו "הפאשיזם לא יעבור" (הוא כמובן
עבר, ובגדול, בספרד, אבל מילא...). עלינו להגיד שהעובדה שארה"ב היא דיקטטורה ליברמנית נפשעת, לא אומר שגם אנחנו נקבל שיטה נתעבת עם הפרדת רשויות, בחירות חופשיות ושקופות ואזרחים שאשכרה רוצים שמדינתם תשרוד. מדינות כאלה זוכות לגורל בהאכזר שזוכה לו ארה"ב ב234 השנים האחרונות: בידוד וחרם עולמי: אפילו בקובה לא אוהבים אותם (חוץ מהאזרחים,
כמובן, שנורא רוצים לעבור אליהם...).
ישן 08-01-2011, 22:50
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

ממה אני מפחד? מליצנים רצחניים דוגמת IT של סטיפן קינג...
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אז שיפשפשו במקורות התקציב של ארגוני הימין ו.... לא ימצאו כלום."

אין לי שום בעייה שיחקרו את כל הארגונים ביקום, אבל מכיוון
שבניגוד אליך, אני בעד לעשות רק עבודה שיש בה תוחלת, ולא
לבזבז זמן, חשבתי שכדאי להתמקד רק בארגונים שאשכרה יש טעם
לבדוק.

מכיוון שעד כה נטיתי לחשוב שאתה דווקא בצד השפוי של
השמאל, אני מתפלא מאוד על הלהיטות שלך לחבל בחקירה
פשוטה לבדיקת הארגונים שמקבלים כסף ממשלות זרות לצורך
פעילות פוליטית בתוך ישראל. לו הייתי אתה, אני מניח שהייתי
מתחיל לחשוד בסיבות שגורמות לך "לפחד" מחקירה רצינית של
הארגונים היחידים שמקבלים כסף מממשלות זרות (אני נותן לך
קרדיט שיש לך יותר משני IQ ושגם אתה מבין שאין ארגון ימני
שמקבל כסף מממשלות זרות...) - אבל מכיוון שאני לא אתה, אני
סתם ארים גבה בתמהון על הפייט המוזר שאתה נותן כאן, למען
אנשים שרוצים להחריב לך אתה הבית...
ישן 17-01-2011, 17:56
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
צריך לחקור על אירגון פוליטי שמקבל כסף זר. הציבור צריך לדעת מי מממן את הפוליטיקאים
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ממה אני מפחד? מליצנים רצחניים דוגמת IT של סטיפן קינג..."

ואת העמותות השונות. זאת שקיפות מינימלית והכרחית. ואגב, חלק מהמידע הזה אכן גלוי למי שבאמת רוצה לדעת. ושוב, בין אם מי שממן את הארגון השמאלי או הימני הוא ממשלה זרה או איש עסקים זר בעל אידיאולוגיה מפוקפקת או אינטרסים כלכליים ציניים (נגיד איזה קזינו בשכם או עתודות גז מול חופי ירושליים-) -צריך שהציבור הרחב יהיה מודע לכך. כנ"ל לגבי ארגונים אוונגליסטים שאומנם אין לי בעיה איתם אבל יש ישראלים שקצת יפריע להם הקשר הזה.
מעבר לכך, יהיה הרבה יותר קל להעביר בדיקה כזאת בציבור, בתיקשורת הבינלאומית ובמערכת השיפוטית אם לא תוגבל מראש לצד אחד במפה הפוליטית. לכן, זה אינטרס של מי שמעונין בבדיקה הזאת בכלל. ורק לשים לב לתגובת "על ראש הגנב בוער הכובע" של אופנהיימר ודומיו.
ישן 17-01-2011, 16:37
צלמית המשתמש של orreut
  orreut orreut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
אני היוצר.
בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אם אתה היוצר שמאחורי הקריקטורה - אני מתנצל על הערתי העוקצנית מקודם"

ומה שמישל קישקה הגיב:

אור יקירי, תרשה לי להגיד לך שהדימוי שבחרת
מאוד לא מוצלח בלשון המעטה
אני אומר זאת כאיש מקצוע שראה הרבה
ובלי שום קשר לדעתי הפוליטית
כמובן שזכותך לצייר את מה שאתה מרגיש
בידידות
מישל

ותגובה שלי למישל:

תודה מישל.
אני ממש שמח שהחלטת להגיב על הקריקטורה ולבקרה. זה בונה, ונותן לי מבט אחר במידה ויש.

לגבי הקריקטורה,
במידה והפיתיון לא מודע לנזק שהוא עושה, אני מאמין שהקריקטורה די פוגעת...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:00

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר