לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2011, 07:16
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אכן, המחסומים קיימים כדי למנוע מעבר מפגעים לתחומי ישראל."

דבר ראשון, איך מה שעידו הציג מתיישב אם מה שמכשפות ווטש עושות במחסומים לדברך ?
ציטוט:
קראו לי פאשיסט ונאצי, צילמו אותי מכל זווית אפשרית והקליטו כל מילה שאמרתי, ותידרכו את הפלשתינים איך לעקוף את המחסום ומאיפה

דבר שני, הם שם בשביל להפריע, חייל צעיר מקבל פקודה שלא לתת לאף אחד לעבור כי יש מידע מודעיני שמחבל הולך לעבור שם, מה עושות אותם נשים ?, מתחילות לקלל והתסיס במחסום.
החיילים לא יכולים להגיד להם למה סגרו את המחסום, הם לא צריכים להגיד להם.
לנשים האלו יש שתי מטרות, אחת להעביר כמה שיותר ערבים במחסום ללא בידוק
שתים, לסכן את חיי החיילים כמה שיותר.

אני אישיות חושב שכל פעם שמגיע פעילה פוליטית למחסום צריך לסגור אותו בטענה שלא ניתן להגן על אותו אזרח ישראלי וגם לבדוק את העוברים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2011, 08:41
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "סליחה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
קראו לי פאשיסט ונאצי, צילמו אותי מכל זווית אפשרית והקליטו כל מילה שאמרתי

אגב, לא שזה כזה משנה, אבל מה שמתואר במשפט הקודם היה מנת חלקי גם כשעבדתי במשמר בתי המשפט.
יום אחד התקיימה הפגנה באוניברסיטת חיפה, הפגנה שבסופה נעצרו מספר מפגינים "צעירים".
למחרת הם הובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בעיר, ולדיון הגיעו עשרות אם לא מאות מלווים ודורשי שלומם אשר ביקשו להיכנס לבנין.
כמובן שנערכנו לזה מבעוד מועד - תחמנו את האיזור שבו הרשינו להם להתקהל, הוזמן כח תיגבור משטרתי, להיכל הוכנסו רק נציגי משפחות העצורים, וכל חומר התעמולה נשאר בחוץ.
כל זה לא הפריע לאותם "צעירים" להפגין ולכנות אותנו בשלל שמות חיבה.

האמת? זאת היתה אחת המשמרות היותר משעשעות שהיו לי במשמר...

ישן 06-01-2011, 08:02
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
את הדימוי של בוגדות הן הרוויחו ביושר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "פעילת מחסום watch : מנסים ליצור לנו דימוי של בוגדים."

ולא, אני לא חושב שאם בנאדם נכנס ליציע בטדי עם חצאית סקוטית, גרביונים וברט משובץ עם פונפון, אז זה אומר שהוא "אומו", או אפילו שצריך לקרוא לו ככה, אבל אם הוא עושה את זה ויודע לאן הוא נכנס ומתי) אז שלא יבוא לבכות שצעקו לו "יאומו".

בכל מקרה אני מכיר שתיים כאלה "אוף סטייג'", וכמובן שנתקלתי ברבות אחרות גם בפעולה, ורובן נשים שבלי הטיקט של "פעילה פוליטית" שאיכשהו עדיין גורר איזו תהילה בעולם הזה, היו נחשבות למוזרות/תמהוניות או סתם זקנות בודדות ורעות שהילדים בשכונה יודעים שלא כדאי לשחק תחת המרפסת שלהן. האמת שאין הרבה יותר מה להגיד עליהן כי באמת, אבל באמת, מעולם לא היה לי אפילו שמץ של חשד שהן יודעות מה באמת הן עושות.

ישן 09-01-2011, 00:13
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
שני דברים, שממחישים בדיוק בסוג האנשים בהם מדובר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "פעילת מחסום watch : מנסים ליצור לנו דימוי של בוגדים."

האחד - שם התנועה שלהם, שיש בו מילה לועזית - WATCH, מה שבא ללמדך שאולי המחסום הוא ישראלי - אולם הפיקוח עליו הוא "מבחוץ", רוצה לאמר - אנחנו לא "משלכם", אנחנו טובות יותר.
דבר שני - עם הערבים היא דווקא מנסה ליצור השתייכות - אומרת "קהווה", במקום קפה, אומרת "פינג'אן", במקום קומקום ורק שוכחת, בלהיטותה ללקק להם, ובהתנשאות אופיינית - שפינג'אן הנו כוס בטורקית. כל זה ממחיש היטב, שנשים אלו לא רואות עצמן כבוגדות, משום שניתן לבגוד רק בעם שלך והן לא מחשיבות עצמן כחלק ממנו. לדעתי יש לאסור על פעילותן כשם שאוסרים על פעילות כל סוכן זר. היא מנסה לגרום לנו לחשוב שאם רק נדבר איתם על עניני דיומא, כגון "בעיות של חקלאים בעמק יזרעאל" - נוכל להגיע להבנה. היא שוכחת את כל הפרעות שהערבים אחראיים להן - שנים בטרם היה "כיבוש" ושמאז הרצחנות שלהם רק התגברה. לפי דבריה - אביה עלה לארץ בשנת 1911. איני יודע מתי נולדה הדוברת הנכבדת של קן הנחשים הזה, אולם ייתכן והיא צעירה מדי לזכור את 1920, 1921, 1929, 1936-39 והיא זוכרת רק את ה"כיבוש". אני מייחל ליום שזרועות הביטחון יפסיקו לפחד מהמילה "פאשיזם" והכנסת - מ"מקארתיזם" ויתחילו לעשות מה שטוב לכלל העם - לא רק מה שמצטלם טוב. עד אז, נשים אלו ימשיכו להתעלל בחיילינו ויהיו, לכל עניין ודבר, סייעניות טרור. אין צורך לסתום לך את הפה - רק להשליך אותך לבור חשוך במיוחד לשארית ימייך.

ישן 24-01-2011, 07:52
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ממש מסכנים החיילים...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "אתמול עיכב להם אוטובוס, היום..."

לך תדע.. אולי אפילו 2-3 מהם, מובטלים, הלכו לפריקסט לשכב לנוח עם המזרונים הצבאיים הקורעי גב האלה, ואפילו דלת לא מצאו לשים מעל הקפיצים. בכל מקרה משעשע לשמוע רדיקלים, פעם אחר פעם, מגדירים עצמם "ישראלים טובים"... מתחרהבמידת הפאטתיות וההיבריס רק בסופרלטיב הויי.נטי של "צעירים". בכל מקרה באמת לקרוא לעצמן "ישראלים טובים" זה יותר קצר מלהגיד "צבריות-אשכנזיות-בלי נכדים-חושבות את עצמן צאצאיות המייפלאוור". בכל רחוב בשכונה הייתה אחת כזאת שגרה בבית פרטי גדול שהורישו לה ההורים שלה, כשהייתי ילד... מצחיק אבל פועלים עזתיים שעבדו בעירייה ובבניין גרו אז בכל מקלט שני, ובכל גלריה מעופשת של חנות ירקות או מכולת, אבל בכ"ז כילדים הסתובבנו לידם בלי שמץ של חשש - זה בעוד מהכסופות המרושעות הללו פחדנו פחד מוות כי אם הן רק חשבו שהסתכלת על העץ שסק שלהן, זה היה נגמר במקרה הטוב בצווחות איימים, ובמקרה הרע בהשלכת אבנים קטנות או עפר. מזל שלרוב המחשושות הללו לא היו ילדים ואחרי שהלכו לדיור מוגן אז האחיינים מכרו מייד את הבית לקבלן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר