לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2011, 13:06
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה למשה קצב כשבזמן שנפתח האשכול הקודם,עדיין לא הורשע"

מה לא קרה השבוע(יים)?

קמתי לפני הציפורים, עבדתי הרבה.. סיימתי מאוחר ולמחרת שוב אותו הדבר. בין לבין 4 שמירות. השיא היה בחמישי עשעבר: קמתי כהרגלי מוקדם, הייתי צריכה לנהל משמרת לבד (נחפפתי לתפקיד חדש עם הרבה יותר אחריות.. אז זה היה סוג של מבחן לראות איך אני מתנהלת לבד), לאחריו היו לי סימולציות לקראת המבחן המעשי, חצי שעה שיעור מחלקתי מלאה במקצת והופ לשמירה 3 שעות פטרול בקור הזה עד 00:00.. (בזמן שחגגו לידיד מהמחלקה יומולדת )

לפחות עברתי את המבחן!

מה שמוביל אותנו לשני-שלישי השבוע! משמרות ראשונות עצמאיות, החופפים שלי אפילו לא היו בבסיס בחלק מהיום, לחץ, עבודה, קשיים.. לקום עוד יותר מוקדם כדי לסיים דברים בזמן (בגלל שאני עדיין לא מנוסה) ולצאת מהמחלקה בסביבות 02:00 בבוקר כדי שלא תהיה עבודה למחר ושמי שיחליף אותי ברביעי לא ייאלץ להתמודד בנוסף למשמרת שלו עם דברים שהצטברו מהמשמרת שלי.. ולקינוח עוד שמירה.. ובלי להרחיב בכלל על כך שמרוב לחץ לא הרשתי לעצמי לצאת להפסקות להתרענן. זה היה פשוט לופ מטורף של עבודה..

והכי הכי גרוע, ידיד טוב שלי שאנחנו מהטירונות ביחד עובר למקום אחר ואני אשאר לבד בשבתות (כלומר, עם עוד אנשים, אבל הוא היה הכי קרוב אלי)

העיקר שנגמר, ועכשיו בית ואוכל טעים ולישוןןןן..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2011, 19:45
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אוגוסט... אוגוסט... |מנסה..."

מקבלים 3 חודשים לפני שחרור או 4?

מעודד אותי לחשוב על זה בתור 4.. ואז כשיגיע התאריך ויגידו לי: "מה פתאום! יש לך עוד חודש!!" אני אגיד: "אה! באמת? טוב חפיף, חודש זה כשתי שבתות בבסיס, אין לי בעיה לחכות עוד שתי שבתות! "

ויש לי סטוק של שקיות חימום. אני שמה אותן על הכתף ואז החום של זה נשמר בצורה מושלמת תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

לגבי העיתונים - נראה לי לא ממש נוח.. אבל אני אשים עוד זוג גרביים..

אני גם מנסה לעשות לעצמי דמיון מודרך.. האמת שזה ממש עוזר להעביר את השמירה. פעם אני במסעדת בשרים, פעם בנשף, פעם שותה שוקו עם מרשמלו של ארומה ופעם אפילו הייתי בהוואי!!!

(כן, אני נואשת. )

ישן 06-01-2011, 13:44
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה למשה קצב כשבזמן שנפתח האשכול הקודם,עדיין לא הורשע"

הלך האינטרנט במחשב. התקשרתי לספק ואחרי שהם תידרכו אותי דרך הטלפון וניסינו למצוא ת'בעיה, הסתבר שהבעיה בכלל עם המחשב. משהו עם כרטיס רשת. המחשב נמצא בתיקון ובנתיים אני צריך להתשמש במחשב הישן שנמצא בחדר הילדים. המחשב הישן מאוד איטי ונדפקה לו הדרייב של הדיוידי. וכדי להדפיס הייתי צריך להעביר קבצים מהישן לחדש ע"י דיסקון-קי ועכשיו בכלל אני לא יכול להדפיס עד שהמחשב יחזור מתיקון. בקיצור, שישו ושימחו.

היום בבוקר, הבן איחר את ההסעה שלו לבית ספר (השעון מעורר לא עבד וכולנו התעוררנו מאוחר...) והייתי צריך להסיע אותו באוטו לבית הספר.חוץ מזה שהתינוקת חולה ומשתעלת ולא ישנתי טוב השבוע.

התינוקת חולה ומשתעלת ובגללה לא ישנתי טוב השבוע.

מה עוד? כבר שבוע שאשתי לוחצת עלי שאקנה משהו לאמבטיה (פקק כזה שמכסה את פתח היציאה ששמים אותו על הפתח. לא פקק רגיל) והיום נסעתי במיוחד לאייס ולא היה להם.

ועוד נאכס אחד להשבוע: כל הגינה שלי מכוסה עלים שנשרו מהעצים וכל הגינה שלי נראית ג'יפה.

נקודת אור: מחר יש לגיסתי ברית (לבן שלה, לא לה!) ואני מארגן להם "ברית יצחק" להיום בלילה.

ישן 08-01-2011, 21:44
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Eli173 שמתחילה ב "[font=Verdana]הלך האינטרנט..."

ניצחתי!

אאל"ט אני הזוכה השבוע באשכול הנאכס השבועי!!!

ביום שישי (אחרי הברית) נסענו להורים והתכנון היה לצאת מספיק מוקדם ולהגיע הרבה לפני שבת. הם גרים אי שם בנגב. באיזור להבים האוטו התקלקל ואיכשהו הצלחנו להביא אותו לתחנת הדלק הקרובה. מכרה של אישתי הלוותה ת'אוטו שלה וכך הגענו ליעד 20 דקות לפני שבת. רק במוצ"ש יכולנו לדעת אם האוטו עדיין איפה שהשארנו אותו (נגב, אתם יודעים...) להפתעתנו האוטו היה שם אז הזמנתי גרר לאוטו ומונית למשפחה. אשתי והילדים נסעו הביתה במונית (500 ש"ח!!!) ואני נסעתי עם הגרר לבאר שבע ומשם אוטובוסים הביתה. והאוטו עושה את דרכו הלילה איכשהו לאשדוד למוסך. מחר אני אצטרך להפסיד יום עבודה. אז אם אוסיף את כל זה לשאר הדברים הנאכסים שקרו לי השבוע, בהחלט זה לא היה שבוע המזל שלי.

ועל זה אמר פעם ר' נחמן מברסלב (או אולי זה היה ר' לוי יצחק מברדיצ'ב) כשיהודי אומר שרע לו אז ה' אומר "אני אראה לך מה זה רע" וכשיהודי אומר שטוב לו אז ה' אומר לו "אני אראה לך מה זה טוב"
ישן 08-01-2011, 16:29
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Scattered mind שמתחילה ב "ואני מניח שמספר המנויים לא ידוע, נכון?"

תראה מה זה, חבל שלא ביקשת מליון דולר.

http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000613424

בהגרלה השבועית של תוכנית המנויים משתתפים כ-550 אלף כרטיסים (מספר המנויים קטן יותר, כי חלק מהאנשים רכשו מספר כרטיסים). כל כרטיס עולה 60 שקל בחודש, שתמורתם מקבל המנוי השתתפות בחמש הגרלות, פלוס הגרלה אחת בונוס.

בכל שבוע מחלק מפעל הפיס בין מנוייו מיליון וחצי שקל ושתי מכוניות. אלא שסכום הכסף מתפלג באופן שונה בכל אחד מהשבועות בחודש. בשבוע הראשון בכל חודש יש זוכה יחיד במיליון וחצי. בשבוע השני מתחלקים בסכום 3 זוכים, כשכל אחד מקבל 500 אלף שקל. בשבוע השלישי הסכום מתחלק בין 6 זוכים, ברביעי בין 12, ובשבוע החמישי בין 30 מנויים שכל אחד מהם זוכה ב-50 אלף שקל. באותו שבוע גם נערכת הגרלת הבונוס שבה זוכים 75 מנויים בנופש זוגי בברצלונה. 4 לילות במלון 4 כוכבים, פלוס מדריך ישראלי.

מהמידע שיש לנו, 60% מהמנויים הם גברים. יותר מ-50% הם בני 54-25. ו-66% מהמנויים הם בעלי הכנסה מעל הממוצע

ישן 08-01-2011, 12:03
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10

כללית, מצב הרוח שלי אפור כמו מזג האוויר. זה הכל ביחד:
1. תקופת לחץ של עבודות ומבחנים
2. מסתבר שיש לי מינוס לא קטן שאני לא רואה איך אני סוגרת אותו בזמן הקרוב (לאחרונה חגגתי בחוסר זהירות, שלא לומר עיוורון) משום שבחיסכון שיש לי בצד אין לי אפשרות לגעת עד 2013, ועל מינוס הזה הבנק לקח לי עמלה ממש גבוהה (מנייאקים!), וביום חמישי הפקידה בבנק עשתה לי את שיחת הניעור המפורסמת שפקידים בבנק עושים, וכמובן זה לא עוזר ולא שייך שהם כולם מכירים אותי אישית ואוהבים אותי, ושפעם אף עבדתי לצידם באיזה פרוייקט זמני...
3. הגעגועים לאחותי הקטנה, חבל על הזמן, אוף, הלוואי שיוני יגיע כבר, בעזרת השם!
4. יש לי זוג כרטיסים (שזכיתי בהם) לסרט שאומרים שהוא ממש טוב, אבל מה זה שווה אם אין לי עם
מי ללכת?
ישן 08-01-2011, 12:18
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "באמת נשמע לא משהו.:) אבל איך..."

אוי, אם רק היית יודע איך אנשים מתנהלים עם החשבון שלהם (ואני לא מדבר על s27, אלא באופן כללי).

בשעתו שעבדתי בבנק, ראיתי כמה מקרים מדהימים של אנשים שאין להם מושג מה עם החשבון שלהם.
המקרה הכי קיצוני שנראה לי שנתקלתי בו היה שיום אחד מישהו מתקשר, ומבקש שחברה שלו תנהל את השיחה במקומו , מסתבר שכל כרטיסי האשראי שלו בוטלו, והוא קיבל גם איזה מכתב ע"כ שהחשבון שלו מוגבל, ובקיצור ברוך לא קטן. אחרי בדיקה קצרה, מסתבר שהחשבון במינוס של בערך 10,000 שקל (והמסגרת אולי 1500 ש"ח, מדובר בחייל), הבחור הזה לא בדק את החשבון שלו למעלה מחצי שנה...זאת היתה אחת השיחות היותר מביכות שהיו לי, כי בצד השני אני שומע את חברה שלו צורחת עליו איזה אידיוט הוא, ואיך הוא לא בודק והוא כמעט בוכה שם...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:47

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר