לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2011, 07:16
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "למה לדבר בחידות? למי אתה מתכוון?"

הוא מתכוון לאלה המעדיפים את המתה הקדושה מבילעין... :S

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2011, 17:14
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "זה רק מוכיח שה"חקירה" מכורה..."

אני עומד נפעם מול כמות שמות התואר שהשמאל ממשיך להמציא לליברמן, רק בכדי להעצים את הדרמה ולהוסיף נפח לטיעונים ריקים מתוכן. נראה שמצב הרטוריקה כה קשה עד שהם נופלים לבורות פרוידיאנים על ימין ועל שמאל.

בוגד? על מנת לבגוד, צריך קודם להיות נאמן למשהו.
בהנחה שפוליטיקאי צריך להיות נאמן לשני דברים חשובים- מדינתו וקהל מצביעיו.
מדינתו- ליברמן מבקש לחקור ולצמצם את פעילותם של אלה שפוגעים במדינה. בגידה? נהפוכהו.
קהל בוחריו- ביקשו מישהו שיביא שינוי ויעמיד את השמאל במקומו- וגם קיבלו.

אז מי כאן הבוגד?
כנראה שאלה שחברו למקהלה האנטישמית של האו"ם בהנצחת גולדסטון להשפלת מדינת ישראל.
או אלה שמקבלים כסף מאויבי המדינה מחוץ, על מנת לקדם את האינטרסים שלהם בתוך אותה מדינה ריבונית.
ישן 10-01-2011, 17:30
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "אני עומד נפעם מול כמות שמות..."

ציטוט:
אני עומד נפעם מול כמות שמות התואר שהשמאל ממשיך להמציא לליברמן, רק בכדי להעצים את הדרמה ולהוסיף נפח לטיעונים ריקים מתוכן. נראה שמצב הרטוריקה כה קשה עד שהם נופלים לבורות פרוידיאנים על ימין ועל שמאל.

ואני עומדש נפעם מכמות השטויות ששפכת בהודעה

ציטוט:
בהנחה שפוליטיקאי צריך להיות נאמן לשני דברים חשובים- מדינתו וקהל מצביעיו.

הנחה יפה ומאוד אצילית אבל מנותקת לחלוטין מהמציאות.
הדברים היחידים שהפוליטיקאים נאמנים להם:
1. הם עצמם
2. קבוצות הלחץ

ציטוט:
מדינתו- ליברמן מבקש לחקור ולצמצם את פעילותם של אלה שפוגעים במדינה. בגידה? נהפוכהו.

עוד שטות.
ליברמן כמו כל כך הרבה דיקקטורים שקדמו לו מצייר תמונה של: פגעת בליברמן=פגעת במדינה
הרי את מי הוא רוצה לחקור? את אלה שמתנגדים לו, את אלה שלא חושבים ורואים את הדברים כמוהו, הוא רוצה סמכויות נרחבות לידיו.

ציטוט:
קהל בוחריו- ביקשו מישהו שיביא שינוי ויעמיד את השמאל במקומו- וגם קיבלו.

קהל בוחרים שעלו מברית המועצות שידועה בערכי הדמוקרטיה וזכויות האדם הנפלאים שהיו שם.
עוד נקודה מענינת שהוא נבחר כדי להסדיר את עניין חסרי החיתון (שזה נראה יותר כמו קהל הבוחרים שלו)

ציטוט:
אז מי כאן הבוגד?
כנראה שאלה שחברו למקהלה האנטישמית של האו"ם בהנצחת גולדסטון להשפלת מדינת ישראל.
או אלה שמקבלים כסף מאויבי המדינה מחוץ, על מנת לקדם את האינטרסים שלהם בתוך אותה מדינה ריבונית.

ליברמן ואלה התומכים בו.
הם הבוגדים בליב ליבה של המהות הדמוקרטיה הקפיטליסטית שהם חופש הפרט להביעה דעה גם אם גם השלטון או חלק מהאנשים מאוד מאוד לא אוהבים אותה.

ישן 10-01-2011, 18:02
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "[QUOTE]אני עומד נפעם מול כמות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Homo sapiens
ואני עומדש נפעם מכמות השטויות ששפכת בהודעה

עוד שטות.
ליברמן כמו כל כך הרבה דיקקטורים שקדמו לו מצייר תמונה של: פגעת בליברמן=פגעת במדינה
הרי את מי הוא רוצה לחקור? את אלה שמתנגדים לו, את אלה שלא חושבים ורואים את הדברים כמוהו, הוא רוצה סמכויות נרחבות לידיו.

נתחיל מזה שהארגונים אותם הוא מבקש לחקור לא פגעו בו אישית. ליברמן לא היה בתפקיד שר בכיר לא במלחמת לבנון השנייה ולא בעופרת יצוקה. אותם ארגונים ביקשו לפגוע דווקא בברק, לבני ואולמרט שברוב חוסר עמוד שידרתם ממשיכים להתרפס לאותם ארגונים. ליברמן מנמק את מהלכיו בכך שאותם ארגונים שימשו כנותני עדות לועדת גודלסטון שהוקם בעקבות לחץ הבלוק הערבי האנטישמי.
היה זה דו"ח מזיק, מוטה ושקרי שבסופו פגע במדינה ובבטחונה. טבעי לחקור מה מקור המימון לאותן העדויות... שכן אם מקורו הוא באותם אויבי ישראל שבהם צה"ל נלחם, אז כן זה מוציא מהארגונים את כל הרוח מהמפרשים כארגונים "אובייקטיביים".
טענתך כאילו מדובר פה במשהו אישי שאינו קשור למדינה ובטחונה היא השטות.

ציטוט:
קהל בוחרים שעלו מברית המועצות שידועה בערכי הדמוקרטיה וזכויות האדם הנפלאים שהיו שם.
עוד נקודה מענינת שהוא נבחר כדי להסדיר את עניין חסרי החיתון (שזה נראה יותר כמו קהל הבוחרים שלו)

שוב נופל לתהומות הפרוידיאניזם. זועק על גזענות ופשיזם ועושה זאת בעצמו.
וחלק ניכר ממצביעי האבודה, מרצ וכמובן 99% ממצביעי הבלוק הערבי הם הערבים שאף ידועים יותר בדמוקרטיה ובזכויות האדם בחברתם ובכל מדינה ערביתֿ-מוסלמית שתבחר על הגלובוס.
כמו גם הארגונים הערביים (שלכאורה שמאלניים), מציגים אינטרסים ערביים וכנראה גם כספים ערביים.
לשיטתך אם כך גם אותן המפלגות ואותם הארגונים הם ראי של החברה המניע אותם? דיקטטורות גזעניות המונעות על בורות ועניות העם שרומסות כל שמץ של זכויות אדם או דמוקרטיה.

ציטוט:
ליברמן ואלה התומכים בו.
הם הבוגדים בליב ליבה של המהות הדמוקרטיה הקפיטליסטית שהם חופש הפרט להביעה דעה גם אם גם השלטון או חלק מהאנשים מאוד מאוד לא אוהבים אותה.

אף אחד לא מנע ולא מונע מאותם ארגונים להביע דעה... גילוי מקור הכנסותיהם לא יסתום להם את פה (בהנחה שהם לא עוברים על חוק העמותות, שכן גם במדינה דמוקרטית יש חוקים בנידון). אלא רק יגלה לעם ולעולם את האינטרסים של מי אותם ארגונים מקדמים... ככה שהעם יוכל לראות ולשפוט בעצמו עד כמה אובייקטיביים אותם הארגונים, וגם כשיגיע גולדסטון הבא, הם לא יוכלו לשפוך רפש על צהל והמדינה תחת מסכה של "ארגוני זכויות אדם אובייקטיביים".
ישן 12-01-2011, 07:19
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "[QUOTE]אני עומד נפעם מול כמות..."

ציטוט:

גזען.
מה שעולים מברית המועצות יודעים לעשות טוב, זה לזהות את הבולשביק התורן, ואתה בהחלט גורם לבריה וחבריו להתגאות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 12-01-2011 בשעה 07:22.
ישן 12-01-2011, 01:06
צלמית המשתמש של Kidonkey
  משתמש זכר Kidonkey Kidonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Kidonkey
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אז רגע, אתה נוצרי מאמין? כי..."

אכפת לי (לא יודע מה איתו) כי ככל שעובר הזמן רק הפסיכים ההזויים האלה תומכים בנו ולמען האמת הם לא שמים עלינו... הם היו שמחים שמטאור ימחץ אותנו או תהיה מלחמה שתמחק אותנו העיקר שחסוס יגיע.. לא מסוג האנשים שהייתי קורא להם תומכים.. מצד שני העולם היהודי מתחיל יותר ויותר להתבייש בנו ולא להבין את ההחלטות ההזויות של ---שר החוץ--- (יותר נכון השר לסכסוכי חוץ) שלנו איווט ליברמן שממשיך להביך את ישראל בכל העולם ולהרחיק עוד ועוד את תומכנו.

אנחנו מוצגים בגללו כהזויים ומרושעים לא בגלל השמאל! ותבין את זה מהר לפני שיהיה מאוחר מדי
שאתה לא נותן לפלסטינים שעזרו לכבות את הכרמל להכנס לישראל זה לא אשמת מי שדווח את זה לעיתוני העולם זה אשמת מי שלא עשה דיי בכדי למנוע את הבדיחה העצובה הזאת.
הזויים שנתמכים ע"י הזויים. ממש מערכת יחסים בריאה!

ישן 12-01-2011, 01:40
צלמית המשתמש של Kidonkey

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "ומה עשית בזה אם אתה נותן להם..."

שמע רגע, הם לא פוגעים במדינה. הטרור לא מקבל את התמיכה מהם הוא מקבל את התמיכה מהימין שממשיך לתת לו סיבות להתקיים! כל עוד יש דיכוי של העם הפסלטיני (ואל תגיד לי אין עם כזה חאלס עברו 63 מותר להם להקרא כבר עם!) ויש מלחמה יש לטרור לגיטימציה. אם יהיה שלום והעם הפלסטיני ישגשג הטרור ילך ויצטמצם. מה אנחנו עושים? מאכילים אותם בשנאה כמו בצלחת פטרי ולא מבינים למה הם מתנהגים ככה נגדנו. אני לפחות יודע שאם הייתי פלסטיני לא הייתי פועל נגד מדינת ישראל ואני בטוח שאם אתה היית פלסטיני היית פועל נגד מדינת ישראל, כי הימין לא שונה באופיו מהימין של הצד השני - כל צד הוא ימין אחר והימין הטרוריסטי של הפלסטינאים לא קשור לשמאל! הוא קשור אליכם! אתם תומכי טרור!
ואם בבוגדים עסקינן, ליברמן בוגד במדינה ללא הרף הוא מציג אותנו כמטורפים בעיניי העולם, משפיל את ישראל ומסכסך ביננו לבין עצמנו בשמחה גדולה.
סתם איש עלוב שאוהב כוח ולדבר עם עיניים פקוחות.

ישן 12-01-2011, 02:06
צלמית המשתמש של Kidonkey

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "איש "עלוב" שמנהיג את המפלגה..."

ותראה לאן אנחנו הולכים! איזה שגשוג!
יצאנו לא אומר עשינו שלום כל עוד אני לא ארגיש בטוח לנסוע באוטו שלי עד לאירופה זה לא יהיה שלום.
זה בדיוק כמו לתת למישהו אגרוף ולהגיד לו לא רוצה להיות חבר שך'
כן אני חושב שאם נעשה שלום ונשתמש בצה"ל רק בכדי להגן על עצמנו ועל שטחנו עתידנו מובטח ואם מישהו מהצדדים יפר חוק בנלאומי ויפגע בריבונות של הצד השני - שהאו"ם יטפל בו.
זה יקח המון עבודה וזה לא פתרון קל אבל הוא הפתרון היחידי! מלחמה לא פתרה מעולם כלום ולא תפתור. הדרך היחידה לעצור את הטרור היא להעיף את הלגיטימציה שלו בעיני עמו כי מה לעשות שם יש אנשים כמוך שחושבים שאלימות ופחד היא דרך לגיטימית לפתור בעיות.

ישן 12-01-2011, 02:17
צלמית המשתמש של Kidonkey

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "נראה לך שהאו"ם יגן עלינו? אתה..."

גם בהרבה תקופות חשוכות בהיסטוריה ההמון גבר על השמאל זה לא אומר שמבחינה כלשהי השמאל חלש.

כמו שאמרתי צה"ל יגן עלינו אבל אם יהיה צורך בתגובה כלשהי צריך לתת לו צ'אנס (עריכה: לאו"ם) אבל קודם כל אתה צריך להבין שהרעיון של שלום הוא שלא יתקפו אותך, סביר להניח שבהיסטורית הנצח יעלה שם איזה דיקטטור פסיכי וירצה לתקוף אותנו - נחצה את הגשר כשנגיע אליו! כל מה שאנחנו צריכים זה להתרכז בלעשות שלום. אבל אתה בטח שואל את עצמך איך נעשה שלום עם האויבים שלנו? אז אם עם מי אם לא הם?! עם חברים שלך?

אני מאמין שכשיעבור זעם האו"ם יגן על כולנו בצורה שווה.

נערך לאחרונה ע"י Kidonkey בתאריך 12-01-2011 בשעה 02:25.
ישן 12-01-2011, 02:43
צלמית המשתמש של Kidonkey

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "איך אתה יכול להגיע לעמק השווה..."

הסכם שלום עם מצריים... הסכם שלום עם ירדן... בואו נתעלם מאלה...
שלום הוא אפשרי ולדעתי צריך להשקיע הרבה יותר בשלום עם ירדן ומצריים אבל בינתיים שלום כמו שיש לנו עם מצריים וירדן הייתי קונה בכל לבי אם היה לנו כזה שלום עם הסורים, הלבנונים והפלסטינים. כל ה"שיחות" שהצגת הם לא כלום לעומת תהליך אמיתי של הסכם שלום.

אבל לסיום כי כמובן אני לא יכול לשנות את דעתך לצערי וכי חרגנו הרבה מהנושא של האשכול
אני מציע בניה ואתה מציע הרס
אני לא תומך בטרור כי אני לא תומך באלימות
בוא נגמור עם זה כאן כי אני לא מתכוון להגיב יותר ולא רוצה להמשיך יותר כי זה לא מתקדם לשום מקום. אני מקווה שהצלחתי ולו במעט להוריד את התמיכה שלך בליברמן ובשנאה שהוא מפיץ.

אתה מוזמן להגיב מה שאתה רוצה עכשיו אבל בזה זה נגמר
לילה טוב

ישן 12-01-2011, 06:28
צלמית המשתמש של Kidonkey

בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אני חושב שהרבה יותר מצחיק המשפט:"

אני מניח שהבנת שניסיתי להיות ציני איתו נכון? ההיסטורית נצח הייתה כי כל הימין חושב במונחים כאלה...
ואורי ההקנטות לא במקום, זה שכולם בארץ שמים פס על החוק הבינלאומי זה ידוע אבל זה לא אומר שאם אנחנו נשתף פעולה לאחר שכבר לא יהיה להם שום תירוץ לשנוא אותנו וביחד עם עוד ארצות נאורות נוכל להפוך את זה לגוף ששווה משהו אני לא חושב שאי אפשר לחלום שהמדינה שלנו לא תשים פס על כל שכנותיה והעולם כולו!
ובהרבה תקופות חשוכות התכוונתי לנאציזם. כן! שטוקבקים בYNET כובתים שצריך לחסל את כל הערבים ולקטוש את עזה ושטויות כאלה ומכתבי רבנים ושנאת חינם אני רואה את התקופה הזאת כהכנה לא רעה לתקופות חשוכות בהיסטוריה שהימין זלזל בשמאל.

ישן 13-01-2011, 03:32
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
כמו: בני בגין, מרידור, רובי רבלין וחבריהם
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אכן, דן. זוהי הסכנה האמיתית - אלה שמפריעים לעדאלה..."

לא עדלה יוריד את מדינת ישראל ביגון שאולה - עליהם ניתן להתגבר, אם אכן זוהי מטרתם.

הבעיה שלנו היא של גופים משלנו יהודים "טובים" ו"נקיים", שלא דבק בהם רבב. "יהודים" שעבורם הגוי נועד אך ורק לשרתנו, במקרה הטוב ולהשמדה, על פי חלק מהמקורות, עליהם הם מסתמכים. "יהודים" שיאבקו וינסו להשתיק כל יהודי/ישראלי "דפוק" המאמץ את דרכי הנועם של תורת ישראל, בהקשר לגר/הזר היושב בתוכנו.

יהודים תמימים כמותך (אני בטוח שאינך תמים), היודעים את האמת ואת מה שחייבים לעשות על מנת להבטיח קיומה של מדינת ישראל ומתוך שקולים, שאין לי הסבר עבורם, משתמשים במלל, שאינו תואם להבנתם הבסיסית.
ישן 13-01-2011, 11:24
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מענין שעד היום לא גיליתה מהו היום המופלא שלך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה
כוונתי לחזון שיהיה ראלי יותר מחזוני. חזון שיהיה מקובל ובמיוחד, שבצועו יתאפשר ויפסיק את ההרג ואת שפיכת הדם.

אתה רוצה להיות ריאלי? אל תתכונן לשלום, שכן הוא לא יגיע במאה השנים הקרובות. עד שהפונדמנטליזם האיסלאמי לא יעלם לגמרי, וממשלות במדינות ערביות לא תפסקנה להאשים את ישראל בכל החולי בעולם בכדי להסית את דעת נתיניהן מהמצב הגרוע במדינות הללו - עד שכל זה יקרה, אני מציע לך לדחות את הביצוע של "וכיתתו חרבותיהם לאיתים..." אם ברצונך לשמור על רמת ריאליזם כלשהיא או סתם על קשר עם המציאות.

תתכונן לחיות על חרבך עוד הרבה שנים - הערבים כבר מוכנים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 13-01-2011, 10:32

שאול טשרניחובסקי
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "דן, כהרגלך אתה מפגין בטחון בצור השלומיזם וגואלו. המציאות, כמובן, הפוכה..."

שחקי שחקי על החלומות,
זו אני החולם שח.
שחקי כי באדם אאמין,
כי עודני מאמין בך.

כי עוד נפשי דרור שואפת,
לא מכרתיה לעגל פז,
כי עוד אאמין באדם,
גם ברוחו, רוח עז.

רוחו ישליך כבלי-הבל,
ירוממנו במתי-על:
לא ברעב ימות עובד,
דרור לנפש, פת-לדל.

שחקי כי גם ברעות אאמין,
אאמין, כי עוד אמצא לב,
לב תקוותי גם תקוותיו,
יחוש אושר, יבין כאב.

אאמינה גם בעתיד,
אף אם ירחק זה היום,
אך בוא יבוא - ישאו שלום,
אז וברכה לאום מלאום.

ישוב יפרח אז גם עמי,
ובארץ יקום דור,
ברזל- כבליו יוסר מנו,
עין-בעין יראה אור.

יחיה, יאהב, יפעל, יעש,
דור בארץ אמנם חי,
לא בעתיד, בשמים -
חיי רוח לו אין די.

אז שיר חדש ישיר משורר,
ליפי ונשגב לבו ער
לו, לצעיר, מעל קברי
פרחים ילקטו לזר.
ישן 11-01-2011, 19:51
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מודה שאהבתי את הצוהל"

הנקודה היא שחוקרים את המימון ולא את הארגון וזו הנקודה השגויה
עושים פה מקרה אל קפונה שמכל העבירות שלו תפסו אותו על עבירות מיסים
אפשר להגיד מבורך, בא נתפוס את הפושעים ולא משנה איך
אבל מי אמר שהם פושעים ?
קודם תנסה לחקור את הארגונים ולהוכיח שהם עוברים על החוק
מכיוון שאנחנו בזמנים מודרנים, ברגע שארגון עובר על החוק, אפשר לתפוס אותו רק על זה ואין צורך ללכת למימון שלו
כאשר הולכים על מימון של ארגוני שמאל, ורק שמאל, ולא מנסים בכלל להוכיח האם הארגונים עוברים על החוק אלא יוצאים מנקודה הנחה שזה המצב
אתה יודע מה אומרים על הנחות יסוד, בגלל זה צוהל מי שצוהל אחרון
ליברמן מנסה לייצר פה מה משהו מסוכן מאד שמתאים למשטרים מסוכנים מאד
בהם יוצאים מנקודת הנחה ש X הוא עבריין ומחפשים את הדרך המהירה לסלק את X, אפילו לא להרשיע אותו
אבל אולי גם ארגון Y ששייך לימין מקבל מימון ממקור לא לגיטימי כמו זה שעזר לסלק את X ? על פי האנלוגיה זה הופך את Y לאותו עבריין בדיוק כמו X
אם ככה צריכים לחקור את המימון של כל הארגונים, בלי קשר לדעות שלהם

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 12-01-2011, 07:05

אמירות אמירות אמירות
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי FRESHMAKER שמתחילה ב "ובטח אתה זוכר שבן-גוריון אמר..."

שתי גדות לירדן זו שלנו זו גם כן
כבר אמירה זו פגעה בגבולות ההבטחה
לאן הגענו היום שחניכי ז'בוטינסקי (אלו שאכן גדלו על תורתו, קדשו אותה ונלחמו בעדה) מוכנים לחלוקת הגדה המערבית של הירדן ולאפשר הקמתה של מדינה פלסטינאית.

השומר הצעיר/מפ"מ ( בסיס מר"צ דהיום), דגלו במדינה דו- לאומית והיכן הם היום.
הם ראו בסטלין כשמש העמים והיכן הם היום.
הם דגלו בחיי שיתוף ושוויון מלא והיום הם "מפריטים עצמם לדעת".

איך התבטא השבוע רובי רבלין "רק חמור אינו משנה דעותיו. חמור הוא מי ששיך לימין ועקבי הוא מי ששיך לשמאל".

כל אמירה מתאימה לרוחו והשקפתו של האומר בעת שנאמרה. לאחר שיצאה מפיו עבר תוקפה והכונו לאמירה הבאה.
ישן 12-01-2011, 09:22
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אז אתה טוען שאם ליברמן היה..."

בתור בחור צעיר יש לך תובנות של איש זקן
תשאיר קצת תמימות ואל תספר לי שאתה יותר חכם מזה ויותר מנוסה מזה ויודע הכל
כל מה שאמרתי זה שאם אתה רוצה את הסיסמה שלי בשביל להגיב להודעות כפי שאתה יודע (משוכנע, בטוח, מכיר אותך וכו') שלח הודעה בפרטי ותענה לפי התור
אם ליברמן היה נותן את פלשתין לפלשתינאים בטוח שהייתי מברך אותו בצורה זו או אחרת
זאת לא חכמה לקחת ארוע מהעבר, לעשות כאילו מישהו אחר עשה אותו ולחזות את כל התגובות
זה אפילו די דבילי, לא ?

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 13-01-2011, 10:38
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
לא הבנת את התוכנית של ליברמן. הוא מזמן אותם לככר כדי ללכוד אותם בדרכו של סלאח א דין
בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אם לשפוט לפי חבריי - ליברמן הצליח להפיח חיים בנבלת השמאל"

אנשי מפלגתו יתפסו מבעוד מועד את כל בתי הקפה הלא כשרים שסביב הכיכר והש"סניקים יערכו במקביל ביקורת רבנות במסעדות הכשרות. כל 300 השמאלומיים + 20 חברי מועדון ההסתדרות בכפר שמריהו יגיעו לכיכר וכעבור 15 דקות בהם ישיר עמוס עוז שיר אהבה לעצמו וגרוסמן יודיעו על הצטרפותו למרצ - הם יחפשו מקום להרוות את צמאונם בלאטה-שמאטה אך כמו הצלבנים מול הבארות התפוסות בזמנו יעמדו מול שוקת שבורה. הם יאלצו להמשיך ולעמוד בככר ולהאזין לשיר חדש של אביב גפן, לנאום חדש שנתגלה בעזבונו של ירוחם משל ויוקרא ע"י גילה אלמגור שנתגלתה בעזבונו של תאטרון הבימה. הם יחפשו בצידה המערבי של הכיכר ספסל לשבת עליו בזמן שציפי לבני תעלה לברך בעזרת דף מסרים באותיות דפוס מנוקדות שהכין ארדלר אך כל הספסלים יהיו תפוסים ע"י לובשות שביסים מוקפות פעוטות. בצר להם ידדו לצידה השני ושם יפגשו ברע מכל - מיצג אומנותי תמוה ומחליד שהכין לפני שנים אחד מהנרקסיטים על הבמה. שם בתוך חלל סגור הם יאלצו להעלות תובנות אמנותיות אחד באוזני השני עד שהקקפוניה תכריעם והם יפלו על רצפת הכיכר אוחזים בכרסם וממלמלים גדראנוצ'ינו-לאטה-קצר...

רק מהלומבגו של אותו ערב הם לא יהיו פעילים פוליטית שנתיים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:58

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר