לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2011, 05:35
  הרודן מלייפציג הרודן מלייפציג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.10
מעניין מאוד

כשנתניהו והשר אלי ישי מופיעים בטקס ממלכתי כלשהוא במקרה הזה לאסון 40 הרוגי האש בכרמל לחלק מהמשפחות השכולות מותר להתפרע ולהשתולל ולדרוש להוציא מן האולם את אלי ישי ואכן לבסוף הוא מוצא אחר כבוד מן האולם.
אבל טקס הממלכתי לאסון הרוגי אוסלו אסור בתכלית האיסור לחלק מהמשפחות לדרוש את הוצאתו של שמעון פרס מן האולם ולא רק שכך אלא שישר גברתנים (יענו אנשי בטחון) מופיעים וזורקים בכוח את המוחים מחוץ לאולם הטקס.
למה זה? בגלל שזה שמעון פרס? אבי אבות הטומאה והפשע טומאת אוסלו הרצחנית והפושענית מתכנן אוסלו שדם יהודים מרוח לו על כל הגוף ולא רק על הידיים.
אולי זה בגלל שהוא אשכנזי מן השמאל ואלי ישי הוא מזרחי ספרדי ?
אם החבר של אהובה תומר דורש להוציא את ישי מן האולם בגלל אחריותו האישית לאסון הכרמל קל וחומר שמותר לדרוש את הוצאתו של שמעון פרס מן הטקס לנרצחי אוסלו ואסור לפגוע במשפחות השכולות בגלל שאין אחריותו שך שמעון פרס פחותה מנתניהו ואלי ישי.
ולכן כשאני אומר לכם אזרחי ישראל היהודים אתם חיים בדיקטטורה שמאלנית פאשיסטית הקרויה בלופלנד תאמינו לי שאני יודע על מה אני מדבר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר