לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2011, 07:53
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
פינת ההומור:נ.רז בNFC בקריאה מרגשת להשתתפות רבבות בצעדה להגנת הדמוקרטיה ['העממית? ']

ברשימותיו של הנ"ל מומלץ בחום להכנס לתגובות ולדלג על התוכן שתמיד נראה זהה כמו בימיו הטובים של מאמר המערכת בפראבדה. http://www.news1.co.il/ShowAllTalkB...717&subjectid=3

למתעקשים לקרוא אתרגם:
החלטות נציגי הצבור בבחירות דמוקרטיות יחסיות ומסודרות = חוצפה
שר חוץ ישראלי שאינו חביב על מקבץ של 100 רדיקלים ועל ידיד הטרור בטורקיה= זהה לנסראללה אבל קצת יותר חמור
הטענה כי ישראל רוצה שלום והערבים מלחמה = חוצפה

והמשפט האיזבסטיוני הממצה: "פוליטיקאים חלולים מתלהמים במיטב המסורות של הבולשביקיות והפשיזם - תוקפים שוחרי שלום, דמוקרטיה וזכויות אדם במיטב החזון המערבי. טרור רעיוני. הגיע הזמן להתייצב בהמונינו להגנת הדמוקרטיה."

[וואו! לא הייתי מצליח לדחוף כל כך הרבה שקרים וקלישאות למשפט אחד אפילו אם הייתי מקבל גראנט מהNIF]

אבל אני רוצה להתמקד במענינת שבפסקאות שעלו במניפסט הרועש: "השתתפתי במאות הפגנות בימי חיי. בעשרות מהן ריכזתי את הארגון." ...

תגידו לי חבורת צבועים - מתי אתם עובדים? אם לא הייתי משוכנע בתום ליבם של טיפוסים כמו פולק, שפירא וכו' עוד הייתי חושד חלילה שהחבר'ה הללו מתפרנסים מהרעש שהם מייצרים..

אבל כתוב בדף האישי של בעל המניפסט שהוא לא רק איש חינוך ומורה דרך אלא גם ממקימי "שלום עכשיו", מייסד מדרשת "אדם" ע"ש אמיל גרינצווייג, מרכז "המועצה ליוזמות שלום", עורך ראשי ויו"ר עמותת "על צד שמאל" - כך שאין לו כל סיבה כמובן לחשוש כי ועדת החקירה תמצא קשר בין מי מהארגונים שהוא קשור אליהם לאיזה שהוא דולר או יורו שהגיעו ממדינות זרות ולא ידידותיות.

ולחלק המעשי: אנו פותחים קו הימורים רשמי לגבי [1] מספרי המשתתפים ב'הפגנת הרבבות' [2] החלוקה בינהם לפי אזרחים ישראלים שיש סכוי שישרתו בצה"ל / אזרחים ישראלים שכמעט ואין סכוי שיעשו זאת אפילו שהם מצביעים לא-סנע / אזרחים סודנים [3] מספר המשתתפים שידווח בתקשורת

הפרס למנצח הוא כמובן: "פטרור-דולר" אחד.[ותודה על הרעיון למגיב 'יוני שדה' בתגובה 12]

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 15-01-2011 בשעה 07:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2011, 09:38
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
רק במאות הפגנות השתתף?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "פינת ההומור:נ.רז בNFC בקריאה מרגשת להשתתפות רבבות בצעדה להגנת הדמוקרטיה ['העממית? ']"

הלוואיי! מי שמכיר את האיש יודע שהוא פשוט הפגנה מהלכת... מה שכן לולא הייתי מודע לאזלת היד המוחלטת של הרשויות, כמו גם ארגונים לאומיים, הייתי בטוח שהוא סוכן מושתל... האיש פשוט קריקטורה של רדיקל... שום דבר לא מצליח לו (הוא ניסה, בין השאר, לרוץ לפריימריז בעבודה כמו גם למועצת מבשרת ירושלים..), אין לו ברזומה שום דבר שתופס את העין (איזה סמל מפקדונר, או אולי סמ"ר ושורה של פרטי חיים משמימים של תמיד להיות "בין המקימים/מארגנים") ובאופן כללי אדם בינוני שמדקלים את כל הקלישאות הנבובות שאפשר. מין אורי אבנרי לעניים מרודים.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 15-01-2011 בשעה 09:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר