לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2011, 08:38
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
בעקבות הסכמי אוסלו יש בארץ עשרות אלפי מאבטחים

לפני הסכמי אוסלו שבוצעו על ידי שונאי ציון, לא היו כל כך הרבה מאבטחים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4016326,00.html
תוצאה קשה בתום קטטה אלימה בין מאבטחים בתל-אביב: מאבטח של הבר-מסעדה "ביבלוס" ברחוב קויפמן בטיילת בתל-אביב ירה למוות אמש (יום ד') במאבטח של בעל המסעדה ופצע באורח בינוני מאבטח נוסף, שעמם הסתכסך. אחר כך נמלט היורה מהמקום, והסגיר את עצמו במשטרת רמת-גן. המשטרה פתחה במצוד אחר שני חשודים נוספים שהיו בזירה ונמלטו.

----------------------------------
צריך שאחד מקרובי משפחה של המאבטח הנרצח יעשה מהומות נגד נשיא המדינה שמעון פרס שיצא מאולם, שהוא אשם. הרי הנשק של המאבטחים, והמאבטחים הם תוצאה ישירה של הסכמי אוסלו. בדיוק כמו שעשו לאלי ישי, למרות שהנפגעים היו כתוצאה מטעות טרגית לא צפויה כלל.

אבל הימין היהודי שלנו הוא לא קיצוני, הוא עדין נפש. הוא לא יעשה את זה.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...991#post3925006
ציטוט:

האם ערבי שבא להר הבית, מקום קודש הקדשים של עם ישראל, ועוד טוען שליהודים אין שם מה לעשות, האם הוא נקרא אצלך ערבי קיצוני?

לשם השוואה, אם יהודי היה רק חושב לבוא למכה, ולהקים שם מעל האבן השחורה בית כנסת מפואר, ולא להרשות לאף מוסלמי לבוא שם ולהתפלל, או-אז אני לא הייתי מהסס וקורא לו יהודי קיצוני.

אבל עם כל העדינות לא צריכים לוותר, וצריכים להזכיר להם בלי הרף ולהשוות.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 20-01-2011 בשעה 08:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2011, 09:54
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני חושב שסוכן חשאי 9090 צוחק צחוק מריר וממש לא מתכוון ברצינות...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אתה חבר ברש"פ?"

אבל לא הגנגסטרים של הרש"פ מבחילים אותי אלא דווקא 'אנשי המוסר והשלום' שלנו. אלה שקיבלו יש מאין זכיונות תמוהים ליבא לרש"פ מוצרים שעד אז יובאו בדרך שפיזרה קצת אחרת את הרווחים. לזה זכיון למלט על בסיס קקאו, לזה לחלקי מחשב מפלסטלינה, זה יועץ מיוחד לערפאת לעניני שפת הגוף וזה שותף ברחוב החלונות האדומים ביריחו...

מתחסדים שהפכו מולטי מיליונרים תוך שנתיים בעת שבני עמם שלא ייצגו את המדינה פה ושם במו"מ מופקר מול הטרור הערבי או שלא היו מקורבים למובילי מו"מ זה - מתפוצצים באוטובוסים מתוך ידיעה שהם 'קורבנות שלום'.
אותם טיפוסים מתחסדים שלא ישכחו לישראל את היחסים המסחריים עם דרום אפריקה לא תהו לרגע כשנגע הדבר בהעשרת חשבון הבנק שלהם ללא מכרז או שקיפות תוך 'מסחר' עם ישות טרוריסטית הרוצחת יהודים, מונהגת ע"י דיקטטור אלים ורוויה מנגנוני שוחד ושחיתות.

ישן 21-01-2011, 17:05
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
[1] ממש לא תמכתי במהומות המלאכותיות/צבועות/ציניות/פוליטיות-תועלתניות כנגד אלי ישי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "בעקבות הקמת Fresh.co.il יש בפורום כל כך הרבה זיבולי שכל"

[2] אורי לצערי כבר מזמן יצא מהאולם. הוא ממעט לכתוב - מה שאומר שאו שאין לו זמן או שאין אינטרנט חופשי בעבודה שלו... למעשה אחד היתרונות הבולטים שלך הוא שאתה בחסדיך מצליח לגרום לו להגיח מפעם לפעם בשנה האחרונה.

[3] אני חושב שבסה"כ כמו חברי קבוצה בטיול מאורגן - התרגלנו כבר אחד לשני. מדינאי הוא מדינאי. לא תמיד מובן, לא תמיד רואה את עמדת האחר [קורה לכולנו...] לא תמיד קונפורמיסטי ולעיתים קרובות אפילו משעשע. אבל [או כמו שאומר אורי הזכור לטוב מסעיף 2 'א-ב-ל'] הוא תמיד נראה כאדם המדבר מדם ליבו. לא על מנת לקנטר, לא על מנת להוציא יריב ותיק ממחבואו רק בשביל לחטוף חבטות פומביות [ ולא על מנת להעביר חמש דקות של זמן פנוי בעבודה. עד כמה זה נשמע משונה - קיבלתי את הרושם שהוא מאמין בכל הדברים שהוא אומר. יש משהו יפה בתום שכזה כל זמן שאינו גולש לפגיעה בזולת.

כפי שגל כתב - 'מדינאי' מגיב כמעט תמיד בנימוס לבקורת כלפיו גם כשאנו משתמשים במיטב הציניות והוא מוכן לספוג לא מעט בכדי להביע את דעותיו. אני חושב שכל זמן שמישהו מביע דעות או עמדות במסגרת הקיום היהודי העצמאי בא"י [מה שקוראין 'ציונות' על שלל גווניה] - אין בעיה שיכתוב גם על העוול הנוראי במניעת זכות הצבעה מג'ירפות או על חוצנים שמפיצים שפעת. קל וחומר אם כל מה שהוא רוצה זה לכתוב שהחרדים תמיד צודקים בעיניו ושרבין לא נחמד.

הפורום היה בעיני משעמם יותר בלי 'מדינאי' ואשכולות 'למה רבין אמר ככה' שלו כמו שכולנו נתרמים גם מאשכולות 'למה שרה אמרה' [כל זמן שמקפידים על לא יותר מ3 אשכולות שרה/רבין ליום כמובן].

הקיצר - עזוב. חיך והמשך הלאה. אני חושב שהיכולת הזו היא חלק מההנאה בפורום.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר