לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2011, 12:02
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "בשעות העומס ספקיות "מצמצמות"..."

לא, הן לא...

בשעות העומס, פשוט, כשמן, יש עומס. אותו רוחב פס (שקיים גם לא בשעות העומס) נצרך על ידי יותר צרכנים, ועל כן, כל צרכן מקבל פחות...

אולי התכוונת לתעדוף? גם זה נעשה כל הזמן, אבל זה נעשה מוחשי יותר בתעבורה הבזבזנית כאשר יש עומס. מן הסתם תעדוף לא עושה כלום כשיש מספיק רוחב פס כדי להעביר את כל התעבורה.

הבעייה היא שרוחב הפס מישראל לחו"ל מתאים לצריכה של שעות הלא-עומס, ולא לשעות העומס, או במילים אחרות, פשוט לא מספיק. העובדה הזו כנראה לא הולכת להשתנות עד שיהיה מתחרה ל MED Nautilus, שימכור רוחב פס לחו"ל במחיר שפוי. וגם אז לא בטוח. הספקים כאן כדי להרוויח מקסימום, ואם יש קרטל שלכולם יש אותה חוויית שימוש גרועה, פחות או יותר, מקסימום הם יורידו לעצמן את העלות של התמסורת לחו"ל, יישארו עם אותו רוחב פס, ויגדילו את שורת הרווח...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2011, 12:11

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "תעדוף. וקראתי פעם משהו על..."

זה "מחמיר" משום שיש יותר אנשים שגולשים בכל סוגי התעבורה. למשל מורידים דברים ב HTTP. האנשים האלה מקבלים תמיד את רוחב הפס שלהם (כי HTTP מתועדף). בהגדרה, כל שאר הפרוטוקולים, שאוכלים מאותה עוגה, יהיו איטיים יותר.

זה לא אומר שבכוונה מנמיכים את רוחב הפס בשעות העומס. קצת אדיוטי לבנות מודל כזה. אם כבר היו בונים הפוך - שבשעות שאינן עומס, היו מנמיכים, ובשעות העומס היו מגדילים. יש יותר שעות לא עומס מאשר עומס, והיו מרוויחים ככה יותר כסף, וגם נותנים חווית שירות אחידה (וגרועה) ללקוח 24 שעות ביממה

ישן 21-01-2011, 14:11

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי fap שמתחילה ב "*חושב לפי מה ששימי רשם, אם..."

גם PNGN עובר על אותו סיב אופטי של MED Nautilus. יכול להיות שהם עושים הפרדת רוחב פס בין הגולשים, ויש הקצאות נפרדות, ואחד לא יכול לגנוב מהשני. לא בטוח שזה דבר טוב. ועדיין לא אומר שיש מספיק רוחב פס.

בתור אחד שמחזיק קו של NGN בעבודה (של 30 מגה), אני יכול להגיד לך שמהירויות ההורדה מחו"ל לא עוברות, לרוב, את הכמה מאות KB לשנייה. לפחות לא כשעובדים בחיבור TCP בודד. זו גם מגבלה של TCP בגלל ה RTT, בין השאר.

אתרים שיש להם אתרי מראה של הורדה בישראל, שם כבר מתקבלות מהירויות יפות של 2MB לשנייה וצפונה...

ישן 23-01-2011, 19:33
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "תנמיך ציפיות. האכזבה עלולה..."

מחזק - לצערי עברתי לטריפל של הוט בעקבות הפרסומים שלהם, ויש לי 12 מגה (כן, גם בנטוויז'ן). אני חייב
לציין שבהתחלה היו המון תקלות, גם בטלוויזיה, גם בטלפון וגם באינטרנט, אבל עכשיו אין תקלות למיטב ידיעתי.
לגבי מהירות האינטרנט - משום מה (לא יודע אם זה אפשרי) אבל טעינת הדפים לא בהכרח יותר מהירה
מקודם (5 מגה) והורדות רוב הזמן לא על מגה+ אלא על פחות.

הם תמיד יכולים לטעון ש"השרת של אתר האינטרנט איטי" ושזה "לא תלוי רק בהם", אבל שורה תחתונה, לא
יצא לי להוריד הרבה על מהירות באמת ראויה ל-12 מגה. אגב, לא טוען שהדיל לא טוב, רק טוען שבאמת יש
לקחת בערבון מוגבל את העניין ולא לפתח ציפיות של "אני אוריד סרט בשתי דקות" (כבר יצא לי להוריד סרט
ב-10 דקות אבל זה מאוד לא קבוע).

בכל אופן, תהנה מהשירות החדש, אני בטוח שתרגיש שיפור במהירות יותר מה-2.5 שהיו לך.

ישן 21-01-2011, 11:14
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
אתה חובבן...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מתי יגיע כבר יום רביעי ?!"

יש מדריך מקוצר:

אתה אומר להם שאתה רוצה לבטל את העסקה,
הפקצ'ה שואלת אותך למה, ואתה אומר להם שבזק\נטויזן\חברת שקר כלשהוא אמרה שהיא יכולה לחבר אותך כבר ביום ראשון, ובמחיר יותר טוב.

הפקצ'ה תעביר אותך לאחראי משמרת, תחפור עוד 2 דקות לאחראי משמרת, והוא יגיד לך שהוא חוזר אלייך אוטוטו.

אחרי כמה דקות תקבל לרוב מישהו בתפקיד רציני (כגון מנהל מחלקה).

ואז כאן בעצם מתחילה השיחה האמיתית.

אתה פשוט חוזר על מה שאמרת מקודם, אבל חשוב שתהיה רציני, ותגרום להם להאמין שאתה רוצה לבטל.

על המקום אתה תקבל התחייבות מאותו מנהל שההתקנה שלך תוקדם, אם יש לך ממש כוח, אתה גם יכול להתווכח על המחיר.

באינטרנט אין גבול, אפשר להשיג חבילות במחירים מגוכחים.

רוב האנשים במדינה משלמים מעבר למקובל (או במילים אחרות, הם יכולים להשיג במחיר הרבה יותר טוב).

אגב, זה גם ככה בקטע של HOT\YES,
אני עכשיו בחבילה עם 2 ממירים מקליטים של YES באיכות HD, ומלא ערוצים פתוחים במחיר של פחות מ180 ש"ח, ותאמין לי שזה נמוך, וכל זה רק בגלל שהקדשתי פחות מ3 שעות (במומצע) למלחמה עם כל מיני ראש צוותים ומנהלי מחלקות שם.

סה"כ (כמו שאמרתי מקודם) הם מאוד לארג'ים במה שהם מוכנים לתת, צריך לדעת איך לדבר איתם, ומתי לשחרר את הקלאץ' (אסור להיות תוקפני מדיי, ומצד שני לא להיות רך מדיי).

והכי חשוב, זה שהחוזה יהיה חתום, ובהתחייבות לשנתיים לפחות, אחרת יכול לקרות מצב שאחרי מספר חודשים מעדכנים לך את החבילה, ופתאום אתה משלם הרבה.

ברגע שיש חוזה חתום, הם לא יכולים לעשות כלום.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 21-01-2011 בשעה 11:16.
ישן 21-01-2011, 17:10
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי shai-li שמתחילה ב "אני קצת שונאת אותך. אני פה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai-li
אני קצת שונאת אותך. אני פה מוגבלת ל-1.5 מגה, הורדה על 30KBS כשהעולם יפה והציפורים מצייצות ואין מלחמות ופילים ורודים מרחפים להם כאילו אין דאגות.
אה וראש העיר הפסיק את החפירות של בזק ל-NGN עד להודעה חדשה, כי זה מפריע לו לאיזו ערוגת גרניום ליד הקניון או שקר כלשהו אחר.

יש לך ספה פנויה בחדר?

30KBS ?? אין מצב שבן אדם יכול להוריד משהו ב30KBS מבלי להתחיל לשבור דברים מסביבו.

אין לי ספה פנויה בחדר אבל יש שטח מלבני גדול במיטה שלי שאף אחת לא מאכלסת אותו כרגע
תחשבי על זה: כמה אינטרנט שרק תרצי... ראש העיר שלי שונא ערוגות גרניום

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:54

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר