לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2011, 12:37
צלמית המשתמש של asx
  משתמש זכר asx asx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פומבה שמתחילה ב "בקשת ביקורת לאתרים"

תותבת - אין כל כך מה להוסיף. אחלה וורדפרס? לפחות להשקיע בעיצוב מינימלי, אפשר להוריד בחינם או לקנות ב10-20 דולר אני מאמין שזאת השקעה מינימלית לאתר..

משק - האתר עצמו בנוי בצורה לא נכונה. המון המון המון פניות מיותרות (http requests). תצמצם באמצעות שילוב תמונות (תחפש בגוגל css sprites), תנסה לשלב גם קבצי js ולקרוא להם בתחתית העמוד ולא בראש.
לשמור על קוד נקי, יש פה המון תגיות עיצוב שזרוקות (באמצעות style="" - לא טוב, לזרוק הכל לקובץ .css ולעבוד עם פוינטרים). באותו נושא, יש סקריפטים מיותרים שזרוקים בעמוד- למה? יש לך הרי גם ככה מליון קבצי JS שאתה מצרף, תדחוף את הסקריפטים האלה פנימה.
בנוסף, האתר לא עומד בתקנים ולכן נראה רע בפירפוקס

בגדול, מה שאני מנסה להעביר לך\לבנאדם שבנה את האתר - לעבוד על פי התקנים ובנוסף, דבר שלא פחות חשוב, לעבוד מסודר. אני יכול להגיד לך מניסיון שבמידה ותעבוד על פי התקן ובצורה מסודרת, אתה כבר בבדיקה הראשונה שלך תראה תאימות לא רעה בכלל בכל הדפדפנים (החל מפירפוקס, CHROME ועד IE6).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2011, 09:49
  Everybit Everybit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פומבה שמתחילה ב "בקשת ביקורת לאתרים"

לגבי המשק מינס, באמת שאפו על העיצוב, השילוב של הצבעים באמת על גבול השלמות ואתר זה הוא דוגמא מאוד טובה למידע רב ש"נזרק" על המשתמש כבר בדף הבית אבל מצליח לא להעמיס עליו יותר מדי.
מעבר לכך הבעיות שזה שמעליי ציין נכונות אך פחות קריטיות. וכמובן יפה מאוד על התאימות לאחורה של הדפדפנים.

בנוגע לאתר השני, אני חושב שיהיה נכון לשמור על עיצוב מינימליסטי שכן מדובר באתר על תחום רפואה שצריך לשדר סטריליות ולבן. הבעיה שהעיצוב או האי עיצוב שקיים כרגע פשטני מדי וכמו שאמרתי עוד חסר תוכן, לכן הייתי ממליץ לך לחפש באתרי THEMES מוכרים עיצוב כמה שיותר חלק וסטרילי ולהלביש אותו על הוורדפרס הקיים.
תוכל גם להסתכל באתר אווריביט שלנו לצורך רעיונות נוספים: www.everybit.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר