לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-04-2005, 13:46
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אפרופו קיבוצניקים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "כן הקיבוצניקים זורעים טרור ברחבי הארץ"

הם (הקיבוצניקים) מסייעים לארגוני טרור (אבל הם לא מסכימים למונח טרור אז אולי זה באמת OK?!)
הם (הקיבוצניקים) תומכים ,משתתפים ומארגנים בפיגועים
הם (הקיבוצניקים) קוראים לרצח אנשים מבני עמם
הם (הקיבוצניקים) משמיעים קריאות עידוד להריגת חיילים
הם (הקיבוצניקים) מעודדים עריקת חיילים וקוראים להצטרפות לארגוני הטרור
הם (הקיבוצניקים) מארגנים קייטנות לילדים ובהם סימולציות של אימוני "גרילה" ופיגועי טרור .

(דרך אגב, בעניין ההערה הצינית שלך בנושא "לכלוך הארץ בשלטים" ......התכוונת להיות ציני , אבל כנראה שלא נסעת לארוך כביש החוף בתקופת בחירות או סתם בעת קמפיינים ?!! או שמא שלטי "מרץ" "יחד" "עבודה" "בגין רוצח" או סתם תמונות של ביבי מזווית צילם תחתונה לאחר שעברו ריטוש אינם נחשבים לכלוך בעיניך ?)

לכל מי שנסער ודמו גועש ....לפני שתכתוב לי הודעה נוזפת , האמור לעיל בא רק כתגובה לדקדק (למרות שיש גיבוי מאחורי כל מילה) , לו עצמו זה לא מחדש דבר שכן הוא כבר שמע את הדברים בתגובה להכללות שלו ....אבל כמו שאמרתי, החינוך שלו גורם לראות את העולם בשחור ולבן.

נערך לאחרונה ע"י קופדנוטס בתאריך 15-04-2005 בשעה 13:50.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-04-2005, 10:18

הנה דמעות התנין .....עוד דוגמא וחיזוק להשוואה שאני עושה בינך לבין המדתא ושות'
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "אותי אורי היה קורא לסדר"

קיצוני פאנאטי הוא קיצוני פאנאטי אם מימין ואם משמאל .

קח את הדברים שלך ותאר לעצמך מה היה אומר לך בן למשפחה שכולה דתיה/מתנחלת ......

ושוב אזכיר לך שכן מילה שאמרתי וכתבתי ניתנת לביסוס (גם ההכללות המרושעות וגם האמירה המדוייקת לגבי כביש החוף), נכון שרובם נאמרו בהכללה , בדיוק כמו הדברים שלך בראש השרשור.......ההבדל ביננו שהככלות וההשמצות הם לחם חוקך ואין בילתם.

ישן 16-04-2005, 21:03
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
טעות , המילה גם הייתה טעות .
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי מרקו פולו שמתחילה ב "ולמה/למי אתה משווה את זה במילה "גם", בדיוק?"

אני עונה לך וגם לשאר הגולשים שחושבים שאני גולש (ומנהל) עצמאי . השאר , שלפחות אחד מהם משוכנע (למרות היותי פיקציה בעיניו) שאני עובד אצלו ואסור לי להתנתק מהפורום למשך השבת האחרונה יכולים מבחינתי לקפוץ לי .

המילה גם נכתבה כאן בטעות , חשבתי על המחתרת eta שקראתי על הפעולות שלה לפני כמה ימים ועל החיבור שלה ל ira ולמחתרות שמאל אחרות , לכן כתבתי שגם המחתרת הקולומביאנית הצטרפה לרשימה זו .

אין לי ספק בכלל שיש אנשים בשמאל הקיצוני בישראל שהיו רוצים לפעול כלפי מתנחלים בדרך דומה ( אני לא צריך להזכיר כאן בטאון פנים קיבוצי שהתפרסם כאן לפני כמה שנים בשם "קורמורן" ) אבל לשמחתי אין להם את האמצעים להוציא תוכניות כאלה אל הפועל . לכן ההשוואה בינם לבין הקולומביאנים אינה במקום ואני מצטער שהכותרת שלי יצרה פרשנות כזו (פרשנות שהיא לגיטימית , אך לא מחויבת) . (עליה קפצו כמה כותבים "מאוד הגונים" כמוצאי שלל רב) לצערי זמן העריכה חלף עבר לו ועל כן אין באפשרותי לתקן את המעוות .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-04-2005, 07:57
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
בטאון פנים קיבוצי עלאק
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "טעות , המילה גם הייתה טעות ."

עד לאן תובילו בשקרים הכרונים .בטאון פנים קיבוצי ?????????. קבוצת נערים בני 14-17 מקיבוץ נירים
ועוד מספר נערים משאר הקיבוצים באזור . הוציאו. כתב עת קומיקוס מגעיל ודוחה שבין השאר . באחד החוברות כתב אחד הנערים איחול למוות של מפקדם בעתיד . סלידה למדים . ועוד תיאורים נוראים . כמו כן סלידה מהממסד . פנוגרפיה. וגם בגנות הקיבוצים. גם הורים שלהם היו כוכבי המאמרים שלהם
א. הנערים האלה לא. לא ביקשו רשות מאף גורם במשקים שלהם להוציא את החוברות המגעילות ההם
ב. השתמשו ללא רשות במכונות הצילום במזכירות. כשניצלו זמנים שלא היו נוכחיים במזכירות
ג. יש לציין כי מאז המקרה רשוית החינוך בקיבוצים בנגב טיפלו חינוכית בנערים המופרעים האלה
ד. שוחחתי אתמול בערב עם חבר מקיבוץ אורים שהוא סמג"ד בגדוד סיור מיל ( בקירבת צאלים). והוא סיפר לי כי אחד מהנערים האלה שהוא מכיר . הוא כיום מפקד מחלקת טנקים בחט 7 .
ה. הנערים האלה היו מוקצים בקיבוצים שלהם מאז המקרה. והיו תחת זכוכית מגדלת
ו. דווקא בימים אלא לקחו שטחים מקיבוץ נירים ע"מ להקים באזור מפקדת חט,

ושוב אני מגנה כל תופעות מהסוג הדוחה ומגעיל הזה שכתבו הנערים האלה. ובכלל אין לראות מעשי נערים בודדים ככלל על נערי השמאל. ד"א כמדומני זה היה ותתקנו אותי. כבר לפני 3 שנים.כבר אז גיניתי את המקרה . לאחר שאחד העיתונים כתב על המקרה

אבל אם תכנסו לשירותים בצבא בעיקר בבסיסי הטירונות והקורסים תראו כל מיני כתובות על המפקדים. שלהם. שגם זה מגעיל בפני עצמו.
ישן 17-04-2005, 15:30
צלמית המשתמש של looklook

הצלחת , כקודמיך להנעל על מילה .
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "בטאון פנים קיבוצי עלאק"

טוב בסדר , לא בטאון פנים קיבוצי , בטאון "מחתרתי " של כמה נערים מקיבוץ נירים , ששוכפל בעזרת מכונת צילום של הקיבוץ ובמקרה היה ניתן לרכוש אותו בכל הארץ ...
הקיבוץ חש זעזוע עמוק מאותם נערים , שהרי ידוע שאותם נערים זכו לביקור של המשטרה מיד עם פרסום העלון... גם אבו וילן מהקיבוץ הארצי , הגיב בשאט נפש ודרש להביא את הנערים לחקירה .
או שחיכו שהפרשה תתפוצץ בעיתון ועד אז לא עשו כלום וגם אחרי שהסרחון התפשט אבו וילן שתק . אתה מוזמן לבדוק ב- גוגל ולגלות את האמת בעצמך .

(צדיק יחיד בסדום , היה במקרה זה דווקא הח"כ יוסי שריד שבניגוד לוילן כן גינה את פרסום עיתון הקומיקס)

נראה אותך חושף את אותו חרון זעם קדוש בכל פעם שמישהו ישתמש בביטוי מתנחבלים... אופס , מעניין מי משתמש בביטוים כאלה (ואחרים כאן) ... אז אכן הכללתי , לא מדובר בכל הקיבוץ אלא באותם אנשים בתוך הקיבוץ ובאלה שידעו ושתקו .

ישן 18-04-2005, 20:14
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
את זה לא מחקת ? מענין למה ? הוראה של אורי
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "תגובתו של dkdkd נמחקה"

אפרופו קיבוצניקים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "כן הקיבוצניקים זורעים טרור ברחבי הארץ"
הם (הקיבוצניקים) מסייעים לארגוני טרור (אבל הם לא מסכימים למונח טרור אז אולי זה באמת OK?!)
הם (הקיבוצניקים) תומכים ,משתתפים ומארגנים בפיגועים
הם (הקיבוצניקים) קוראים לרצח אנשים מבני עמם
הם (הקיבוצניקים) משמיעים קריאות עידוד להריגת חיילים
הם (הקיבוצניקים) מעודדים עריקת חיילים וקוראים להצטרפות לארגוני הטרור
הם (הקיבוצניקים) מארגנים קייטנות לילדים ובהם סימולציות של אימוני "גרילה" ופיגועי טרור .

(דרך אגב, בעניין ההערה הצינית שלך בנושא "לכלוך הארץ בשלטים" ......התכוונת להיות ציני , אבל כנראה שלא נסעת לארוך כביש החוף בתקופת בחירות או סתם בעת קמפיינים ?!! או שמא שלטי "מרץ" "יחד" "עבודה" "בגין רוצח" או סתם תמונות של ביבי מזווית צילם תחתונה לאחר שעברו ריטוש אינם נחשבים לכלוך בעיניך ?)

לכל מי שנסער ודמו גועש ....לפני שתכתוב לי הודעה נוזפת , האמור לעיל בא רק כתגובה לדקדק (למרות שיש גיבוי מאחורי כל מילה) , לו עצמו זה לא מחדש דבר שכן הוא כבר שמע את הדברים בתגובה להכללות שלו ....אבל כמו שאמרתי, החינוך שלו גורם לראות את העולם בשחור ולבן.

איפה ואיפה יהודה לא מתאים לך. אותך אני מחשיב כמנהל טוב בהשוואה למנהלים האחרים וכאן כשלת!
ישן 17-04-2005, 10:29
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
אני מסיר בפניך את הכובע
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "טעות , המילה גם הייתה טעות ."

מבלי להתייחס לתוכנה של תגובתך זו (דקדקד וקופדנוטס היטיבו כבר להעמיד אותך על טעותך בעניין הבטאון ה"פנים קיבוצי") - אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהחמיא לך על תגובתך כאן:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...1227#post269665

אני חושב שזו אחת התגובות היותר מכובדות ויותר מרשימות שאי פעם קראתי כאן. אני חותם על כל מלה שנאמרה בה (והייתי מאוד גאה בעצמי אילו אני הייתי חתום עליה). תגובה בהירה, חדה, נטולת פלפולים והתפתלויות.
הצלחת להתעלות בתגובה הזאת מעל כל השיקולים הפוליטיים והאישיים שבאו לידי ביטוי באשכול. זה היה נצחון גדול של האינטגריטי על פני ענייני אגו וחשבונאות אישית. ומעבר לכל - זו תגובה שהחזירה את הנושא לפרופורציות הנכונות, החזירה את השפיות, ומחתה את הכתמים שאנשים מכוערים הטיחו בזכר השואה ובקורבנותיה.
התגובה הזו היא גם משב-רוח מרענן על הכבוד העצמי של פרש, שקיבל באותו אשכול נוק-אאוט עגום.
כל הכבוד!

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

ישן 17-04-2005, 13:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הכבוד העצמי היחיד שחטף נוק אאוט, הוא של אלה שרצו חסימה על רקע פוליטי נטו...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אני מסיר בפניך את הכובע"

וקיוו לסתימת פיות, ללא קשר לחוקי האתר, כפי שהיו אז.
"הם" לא יכלו להתעלות מעל לעמדתם הפוליטית, ובכך הגיעו ב-ד-י-ו-ק לאותה רמה, שנגדה הם כביכול
התרעמו באותו אשכול.
תמיד מצער לראות שאדם שראית כבעל אינטגריטי, מוכן לעשות שקר לנפשו, בשל עמדה פוליטית
כלשהי. באשכול זה היו רבים שעשו שקר לנפשם, אבל רק אחד מהם היה מוכר כבעל אינגריטי, כאשר
עשה זאת (הוא גם זה שהכריז על הצעד הקיצוני ביותר כ"אות מחאה"...). זה חבל...

בכל מקרה, משמח לראות שאתה גם מסוגל לתת מחמאה למאיר (גם אם זה מתוך מטרה מקודשת -
לתקוף "מישהו אחר" על רקע שהוא כל-כולו פוליטי...), ולא רק להשמיצו...
ישן 17-04-2005, 17:01
צלמית המשתמש של משוטטת_פה
  משוטטת_פה משוטטת_פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.04
העיקר שאתה משכנע את עצמך.
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הכבוד העצמי היחיד שחטף נוק אאוט, הוא של אלה שרצו חסימה על רקע פוליטי נטו..."

אני בטוחה שאם תמשיך לשנן אתה מה שאתה אומר לנו, בסוף תשכנע את עצמך.
תשכנע את עצמך ואת עצמך ושוב את עצמך שלא היתה השוואה עקיפה בין הנאצים ליהודים.

אתה היחידי שלא הצליח להתעלות על עצמך לפחות הפעם בדעותייך הפוליטיות.
אתה מבייש את האתר שאתה הקמת.
אתה הצלחת להגיע לרמה הכי נמוכה שיש.
אתה מבזה את עצמך.
אתה צריך להתבייש בעצמך.
אדם בעל אינטגרטי יודה בטעותו ולא ימשיך להגן עליה באובסיסיביות.

בתור אדמין פה, אתה צריך לדעת מתי להתעלות על עצמך ולהציב קווים אדומים.
אך כמובן שאינך יכול, זה חזק ממך.

השפויים האחרונים שנשארו, גם הם מחליטים לעזוב. ישארו פה רק אנשים חולניים שיתמכו אחד בחולניות של השני.

נערך לאחרונה ע"י משוטטת_פה בתאריך 17-04-2005 בשעה 17:07.
ישן 17-04-2005, 17:18
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

LOL, אז עכשיו זה תורך בסבב לענות?:)
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "העיקר שאתה משכנע את עצמך."

את וסרטן ממש עושים תורנות תגובות...
בכל אופן, אני לא באמת מאמין שיש לך איזשהו מושג מהם יודנראטים, ועל כן כל הסבר יבוזבז עלייך.

אגב, את צודקת בכך שאדם בעל אינטגריטי יודה בטעותו - לו למישהו מחברייך ה"שפויים" היה
אינטגריטי, הוא היה מודה שאותו עניינה החסימה, ללא כל קשר לחוקי הפורום דאז (שלא הופרו, לא
יעזור...). לפחות כמה מהם (לא שותך לסבב) דווקא כן יודעים שהיודנראטים לא היו נאצים, ושהפלפול
המשעשע של לראות בנאצים "מעסיקים" של היודנראטים, זה "טיפ-טיפה" הזוי...

לא נותר אלא לאחל לך ולשאר ה"שפויים", הצלחה בכל אשר תעשו...
עכשו תקראי לו להגיב, או תגיבי בעצמך, אין לי כוח לנהל דיון שרוב-רובו יתבזבז בנסיון לפענח מה
את/הוא כותבים...
ישן 17-04-2005, 19:04
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
אוהה אז הגיע גם תורי !
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "LOL, אז עכשיו זה תורך בסבב לענות?:)"

איך אפשר גם בלי שאני אגיב,

טוב אז אני לא הייתי פעיל בפורום הזה כי הוא כבר נהיה יותר מידיי מגעיל לטעמי, התגובות חסרות תוכן ענייני וחסרות איטלגנציה ואינפורמציה כלשהי , בדרך כלל זה רק השמצות והסתה !

אני לא ממש מתכוון להתחיל פה דיון סתמי וגם אין לי שום עניין בסתם להגיב תגובה חסרת טעם .

הלינק לאשכול שעכבר הפנה אליו מקומם, לפי מה שחוקי הפורום שאתה מבין מייסדיו הודעת הפתיחה עוברת על החוק הכי חושב כפי שהבנתי ובמיוחד אחרי שנחסמתי בגללו פעם .

נכון הוא לא כינה את היהודים בנוצים אבל השווה אותם השוואה מלאה ... ואם אתה כאילו עושה עקיפה מאחור זה לא מצדיק את התגובה שמאוד לא מובנת לדעתי ...

אני אתחיל חוק חדש בפורום עכשיו :
אפשר להשוואת ערבים ושמאלנים לנאצים, גם את כל החיילים שהולכים לפנות את המתנחלים אבל אסור להשוות ימני או לא משנה מה לנאצי .
אילו החוק היה כזה הייתי מוכן לקבל תגובה כזו , אבל דומני שאז בכלל לא הייתי מגיב או קורא פה בכלל כי סירחון של גזענות היה הורג אותי בשנייה .

בכלל פעם היה איזה בחור שהשווה ואמר שצריך להרוג את כל הערבים ושצריכים לרצוח אותם ובלא בלא בלא, התגובה שלי הייתה שאתה חושב ומתנהג כמו נאצי וזו היתה אמת לשמה !
אני נחסמתי אז , טוב דיי היה צפויי אבל לא ממש הזיז לי ...

אבל גם אז הבחור ה"יהודי" ברור שהוא לא היה נאצי (לפי ההסבר הטיפשי שנתת)
אין לי מושג לאיפה אתה מגיע אבל זה הסריח מקודם ועכשיו עוד יותר !

בקשר לקולמביה, אני לא מבין את ההשוואה הזו :

ואללה כן השמאלנים בקולמביה רוצחים ותוקפים, אז אתה משווה את השמאל בישראל כמוהם ?

עד איזה רמה הגעתם תגיד לי ?

ואללה נראה לי שאתה צריך לשנות את שם הפורום ל"פרש הפורום הפרו ימני" זה יתאים לו יותר!

בכל מקרה הסירחון כבר כבד מידיי ..

אני לא בטוח אם הפסדת את עכבר הנפלא אבל אותי הפסדת כגולש כבר מזמן ועכשיו עוד יותר .

תיהנה לך בפורום

נערך לאחרונה ע"י White-Night בתאריך 17-04-2005 בשעה 19:11.
ישן 17-04-2005, 19:13

הערה קטנה
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "אוהה אז הגיע גם תורי !"

בלי להתייחס לעיקר הטיעונים שלך (שכן נראה לי שהם נשענים על מיטעני עבר אותם אני לא מכיר) הרי שנפלת בפח בו נופלים רבים וטובים והסתכלת על הדיון במשקפיים מסננות !! ....... ולמה הכוונה ? , שים לב שאתה מלין על השוואת הרוצחים הפוליטיים הקולומביאניים למפלגות השמאל בארץ אבל מכיוון שהמשקפיים שלך מסננות גוון מסויים ורק אותו הרי שאתה מפספס כי האמירה הזו נאמרה מספר פעמים באשכול הזה מפי מספר דוברים בציניות וכמענה לראשון שפתח בהשוואה המטופשת הזו !

ישן 17-04-2005, 19:28
צלמית המשתמש של looklook

hold it....
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי קופדנוטס שמתחילה ב "הערה קטנה"

אני לא פתחתי בשום השוואה מטופשת . כמו שכתבתי למעלה , לא התכוונתי בכלל להשוות את השמאל הקיצוני הקולומביאני לזה של ישראל משום ששלנו לא ביצע פעולות דומות למה שביצעו הקולומביאנים .

מה שכן , הייתי צריך לחשוש משני דברים 1. אנשים שיפרשו באופן תמים את הכותרת הלא מוצלחת שלי ויגיעו למסקנה שהתכוונתי לשמאל הקיצוני שלנו , שהרי הכל אצלינו בישראל מתכנס בסופו של דבר לויכוח השגרתי ימין-שמאל 2. מציקנים מיקצועיים שיפרשו במכוון את הכותרת הלא מוצלחת שלי כדי "להכנס בי"

אם הייתי חושב פעמיים על הכותרת הזאת , היא לא הייתה יוצאת לאור . לצערי פעלתי בשיטת ה"שגר ושכח" , זאת הייתה טעותי .

ישן 18-04-2005, 00:41
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
LOL - יצאת כרגיל אנטיליגנט ... :P
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי cancer שמתחילה ב "נכון, אתה הסיבה לכך שאני ופאדי ועכבר לא כותבים פה.."

שמת לב מה כתבת ?...

שלושה גולשים: סרטן, עכבר פאדי...

סרטן: ברור לי, אני אישית מרוצה מכך - וצא מפה כמה שיותר מהר.
העכבר: כנראה אתה ממש לא יודע מה הלך העניינים פה - העכבר יעיד
אם הוא כותב פה או לא ואם אני הסיבה לאיזו בעיה.
פאדי: פאדי לא כותב כמעט בכל הפורום אז תנוח דעתך, ספציפית
לפורום הזה אין לו משהו אישי...

אגב, משום מה התחלת לדברר גולשים אחרים - היכולות שלך מדהימות אותי כל פעם מחדש !
רק לא ברור לי איך מכל היכולות והסגולות האלה, לא נמצאת יכולת לשונית של ילד בן 5....

בקשר אלייך - תפסיק להזדנב מאחורי כמה אלילים\ות שלך, זה פתטי וגרוטסקי (זה הזמן ללכת
למילון), תפסיק לשקר, תפסיק לכתוב בפורום שאני מנהל בו כפי שהבטחת לי (ולצערי לא
קיימת - היו לי ציפיות שהתבדו...).

נ.ב.
אולי תפריח איתי את השממה ?...
ובקשר לעכבר, שאל אותו ו"תיווכח" לגלות שאני לא מהווה שום בעיה עבורו.

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 18-04-2005 בשעה 01:07.
ישן 18-04-2005, 01:00
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
הימין הקיצוני משתולל גם בגרמניה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "השמאל הקיצוני משתולל גם בקולומביה"

גרמניה: הניאו-נאצים יצאו לרחובות; אלפים הפגינו נגדם

גרמניה נערכו (שבת, 2.4.05) שורת הפגנות ניאו-נאציות. אלפי שוטרים אבטחו את התהלוכות שגררו פי כמה וכמה מפגיני נגד מאשר מפגינים פשיסטיים.

בעיר מינכן הפגינו כ-400 ניאו-נאצים כשמולם 1,400 שוטרים ו-6,000 מפגיני נגד, בראשם, ראש העיר כריסטיאן אוד, שאמר: "לעיר הזאת נמאס מניאו נאצים".

בעיר ורדן שבסקסוניה התחתונה, צפון גרמניה, הפגינו כ-200 ניאו-נאצים, חלקם גלוחי ראש ונושאי דגלים של המפלגה הימנית-קיצונית - המפלגה הלאומית דמוקרטית. מול הפשיסטים הפגינו כ-750 סטודנטים.

כזכור, סקר חדש שנערך בחודשים האחרונים בקרב כ-2,000 מתושבי גרמניה והתפרסם בתחילת השבוע, העלה כי 16% מתושבי ברלין סבורים שליהודים יותר מדי השפעה; אחוז דומה הסכים עם ההצהרה: "ישנם אנשים שחייהם חשובים יותר משל אחרים"

עשירית מתושבי העיר שוקלים להצביע למפלגת ימין קיצוני; 12% - "גרמניה זקוקה למנהיג חזק שישלוט ביד חזקה"; 15% - "בתורה הנאצית ישנן נקודות חיוביות".

מתוצאות סקר שערכה בשנה שעברה ממשלת גרמניה עלה, כי 15% מהנוער הגרמני סבור כי הנאציזם הינו רעיון טוב; 5% מסרו כי הם "מעריצים את אדולף היטלר"; 14% הסכימו עם המשפט: "זרים החוצה, גרמניה לגרמנים".
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-...tml?tag=1-57-50
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:24

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר