לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2011, 00:07
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "דרישה: לצרף ערוץ פורנו לעידן+"

אני מצרף פה את האשכול שפירסמתי בצרכנות:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=532376

ולמה אני חושב שהוא רלוונטי? כי הם יכולים! הם יודעים שכל עוד אין תחרות ממשית הם יכולים לעשות מה שמתחשק להם.

שר התקשורת עשה המון בכל מה שקשור לחברות הסלולר, ועל זה מגיע לו כל הכבוד וזאת בידיוק גם הסיבה שהתחרות בענף הזה מורגשת, לעומת זאת חברות הכבלים והלווין זוכות עדיין להתייחס ללקוחות בזלזול (ובמקרה של הוט הם מרשים לעצמם להתייחס ללקוחות כאילו הם עבריינים) כי הן יכולות, האלטרנטיבות לא ממש ראויות.

אני אמחיש את הבעיה בעזרת התייחסות לסטודנטים, פה הדוגמא בולטת ביותר - שלושת חברות הסלולר פתחו בזמן האחרון במבצעים לסטודנטים, נוצר מצב שאני מקבל הרבה יותר ומשלם פחות, מכשיר טוב בהרבה, חבילת שיחות וsms טובה יותר ויותר נפח גלישה, ב50 ש"ח פחות ממה שהייתי משלם עד עכשיו.

לעומת זאת, הוט מעדיפה להיאבק בסטודנטים גם אם הם לקוחות שלה (ואולי בגלל שהם לקוחות), נכון, סטודנטים רבים מתחברים פיראטית לכבלים ונכון שזה לא חוקי (אבל הוט חושבת שמותר לה להיות מעל החוק כי מישהו אחר עשה משהו לא חוקי) אבל חוסר התחרות הוא זה שמוביל לביריונות של הוט במקום למצוא אלטרנטיבות שגם יביאו רווחים לחברה וגם ימנעו את ההתחברות הפיראטית.

המחירים של הוט ויס גבוהים מידיי, אין היגיון בכך שסטודנט שסך הכל רוצה לקלוט מספר ערוצים (ובאמת, בחבילה האנלוגית פרט לערוצים המסחריים אין יותר מ2-3 ערוצים ראויים לצפייה) ישלם מאות שקלים בחודש, אם להוט הייתה תחרות אמיתית הם היו יוצאים בחבילות מיוחדות לסטודנטים של אינרנט+כמה ערוצי בסיס בתוספת מחיר סימלית אני בטוח שאלפי סטודנטים, שבכל מקרה מחוברים לאינרנט של הוט היו מוכנים לשלם את התוספת הזאת. (ולא, טריפל היא לא חבילה שמתאימה לסטודנט הממוצע)

אבל הוט לא יבינו את הדבר הפשוט הזה עד שלא תהיה אלטרנטיבה ראויה. נקווה ששר התקשורת יתחיל להאבק בחברה הנוראית הזאת - נראה איך הם יתמודדו עם העובדה שהם צריכים לכבד את הלקוחות שלהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2011, 08:20
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha מנהל Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני מצרף פה את האשכול..."

אז מדבריך אני מבינה שבגלל שאף אחת מחברות הכבלים והלוין לא מציעה הנחה רק כי אתה סטודנט, זה בסדר לגנוב מהוט?
איך זו בריונות של הוט בכך שהיא מנסה למנוע גניבת כבלים? זה גם לא התפקיד שלה לנסות למצוא פתרונות בשבילך.
אם אתה רוצה טלוויזיה- אתה זה שצריך ויכול למצוא פתרון. בין אם זה להתחבר לחבילת בסיס באחת מהחברות (+-180 לחודש)
בין אם זו התקנה של צלחת פרטית כמו של רבים מהפורום, בין אם זה להתקין ממיר דיגיטלי עם חמשת הערוצים ובין אם זה לצפות באינטרנט
ממאקו\רשת\YNET של הוט\WALLA של יס.

אני יכולה להקביל זאת לסופר. אם בא לי מסטיק והוא יקר מדיי, אני לא יכולה ללכת לסופר ולומר להם שזה לא הוגן שהם לא עושים
מבצע 1+1 על מסטיקים כי אני סטודנטית.
האופציות שלי הן או לחסוך למסטיק אם הוא כ"כ חשוב לי, או לבקש ממישהו מסטיק, או לקנות סוכרייה שזולה יותר ושלה יש לי תקציב.

09.07.00-16.07.12

נערך לאחרונה ע"י Samantha בתאריך 24-01-2011 בשעה 08:22.
ישן 24-01-2011, 08:28
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אז מדבריך אני מבינה שבגלל שאף..."

הבריונות שלהם נובעת מזה שאם נראה להם שאתה גונב שידורים, הם חושבים שהם גם הרשות השופטת וגם הרשות המבצעת, ודורשים להיכנס לבתים של אנשים, ולבדוק מה קולטים בטלוויזיה שלהם - לעתים - כך לפחות מספרים אנשים - תוך כדי הפעלת כוח. חיפוש בגוגל ימצא דוגמאות למכביר.

זה מה שמוגדר "בריונות". יש כאלה שיקראו לזה בשם המשפטי של זה: עבירה פלילית של השגת גבול.

כפי שקישר במעלה האשכול High_Hopes, זו הצורה האופיינית: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=532376 - הוא צריך לומר תודה שלא הופעלה נגדו אלימות, אני משער...

יש לכם חשד, המבוסס על ראיות בשטח (לא, תחושה לא נחשב...) - שמישהו גונב מכם שידורים? אדרבה, קחו את ההוכחות שלכם, והגישו תלונה במשטרה, או תביעה לבית המשפט. זה המסלול שאמורים ללכת בו. לא היכנסות בכוח לבית של אנשים, משל היית שודד.

ישן 24-01-2011, 08:46
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "הבריונות שלהם נובעת מזה שאם..."

אני יודעת על מה אתה מדבר, אבל ההיכנסות בכוח הזו היא רק ביוזמת האנשים שבודקים אתה זה.
למה הם נוקטים בשיטה אלימה שכזו? מהסיבה הפשוטה שבשניה שהם תופסים מישהו מחובר פיראטית, הם מציעים לו עסקה-
או שתתחבר להוט או שנתבע אותך בבית משפט. אם הוא אכן מתחבר דרכם- הם מקבלים בונוס שמן.
הדרך היחידה להפסיק את האיומים והאלימות היא שבמידה ומישהו מנסה להכנס לכם לדירה בכוח תקחו את שמו ושם הממונה עליו ותתלוננו.

אגב, בקישור שהבאת נשמע שהטכנאי ביקש להכנס לדירה ולא נקט באיומים או בכוח פיזי.
לטעמי High_Hopes הגזים מעט עם תגובתו- "חושבים שאני פושע", כי הוט לא סתם מגיעה לבניין רנדומלי ואומרת "פה יש חיבור פיראטי בוא נבדוק".
הם מודדים רמת סיגנל ורמת SNR ובמידה ויש חיבור פיראטי בדירה מסויימת זה יכול לגרום לכל הרחוב להיות עם ניתוקים באינטרנט ובטלפון והפרעות בVOD.
מבחינתי אם הייתי סובלת מתקלות והייתי רואה את הוט עושה פעילות כזו בשכונה שלי הייתי מברכת על היוזמה, כי אני יודעת שלי השירות ישתפר.

09.07.00-16.07.12

נערך לאחרונה ע"י Samantha בתאריך 24-01-2011 בשעה 08:48.
ישן 24-01-2011, 09:06

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אני יודעת על מה אתה מדבר, אבל..."

איזה אינטרס יש לאנשים שבודקים את זה, לעשות את זה?

למה הטכנאים של יס לא עושים אותו דבר?

זו מחלה שחולה בה רק מי שמתחיל לעבוד כ"טכנאי" בהוט?

את הפילטרים האלה שהם מלבישים על כבלי ה RF, הם גם מלבישים מיוזמתם? הם קונים אותם מכספם הפרטי?

נו באמת.

במקרה של High Hopes אכן לא ננקטו איומים, או היה שימוש בכוח פיזי. לא הייתה הזדמנות. הטכנאי לא בדיוק שאל אותו, ומרוב שהוא היה המום, הוא לא הספיק להגיב. אנחנו לא יודעים מה היה קורה אם הוא כן היה מתנגד.

ממדידת רמת סיגנל ו SnR, קשה לדעת מי הגורם "המפריע". אפשר רק לדעת שיש הפרעה. אם הם היו עושים מקטעי חלוקה, ולא מתקמצנים על מגברים (מה שיס עושים, אגב, אפילו שהתשתית שלהם מוגבלת לבניין אחד לכל היותר), אזי אף אחד לא יכל להשפיע על הרשת ככה, כי הייתה הפרדה. אבל לא ניכנס לזה. מי שיש לו חיבור מוסדר של הוט, לאינטרנט למשל, וצופה בטלוויזיה, הוא אולי "חיבור לא משלם", הוא לא חיבור פיראטי. למעשה, הכבלים והחיווט, במקרה כזה, נעשו על ידי טכנאי מדופלם של הוט, ואפילו לא על ידי הלקוח. זה היה המצב אצלי. זו גם הסיבה להפרעות הסיגנל שהיו לי. ההפרעות שהיו אצלי נבעו ממה שהוט עצמה עשתה. הטכנאי שלהם הודה בזה. יותר מזה... אחרי שהוא ראה את ערמת הציוד שלי (מודם אינטרנט הוט, מודם טלפון הוט, ו... ממיר של Yes), הוא אמר: "אה, אני רואה שאתה מחובר ל Yes, אז אני אוריד את הפילטר של התדרים..."

פילטר התדרים של הוט לא יכול למנוע הפרעות ל SnR של כל הרחוב. הפרעה זו הפרעה. אם אכן הפרעה כזו בכלל אפשרית לכל הרחוב - זה לא ימנע את זה.

מטרת הפעולה שהוזכרה לעיל הפשוטה: הוט מנסה להוציא כסף מכל מי שרק אפשר. אין שום קשר לפיראטיות (סחטיין על הדימוי לשודדי ים) - והיא עושה זו בשיטת "מצליח". מצליח - מצליח. לא מצליח? לא מצליח. לא נורא.

הוט אכן לא מגיעה לבניינים רנדומליים. יש פשוט הנחיה לטכנאים, שכל פעם שהם באים לתקן תקלה (ומשעשע יהיה לגלות מה הסטטיסטיקה של התקלות שנגרמת עקב עבודת הפילטור של הוט עצמה...) - הם רצים על כל הארונות, ובודקים למי אין פילטר על הקו למרות שלא מסומן בדף הטכנאי, בטור של הטלוויזיה, סימון X בתור אחד השירותים הנצרכים. היכן שאין פילטר כזה, זו עילה לחקירת משטרת-הוט.

זה לא איכפת לי למה הם נוקטים בשיטה אלימה שכזו. זה פלילי. ואם היינו מדינה מסודרת, האנשים האלה היו נכנסים למעצר לכמה ימים, והתופעה הייתה נפסקת.

* כל הנאמר בהודעה זו ובהודעה הקודמת הינו דעתי האישית, הנובעת מהסקת מסקנות מדברים שחוויתי בעצמי, ומידע מסויים בחשמל, פיסיקה, ולשון החוק בישראל. אי לכך, כל הטענות על מעשים מכוונים מצד "הוט", הינן טענות למעשים לכאורה, ואין בנ"ל משום קביעת עובדה.

ישן 24-01-2011, 09:18
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "איזה אינטרס יש לאנשים שבודקים..."

לא הבנת כנראה את מה שרשמתי.
מן הסתם הם לא מגיעים לבתים בזמנם הפנוי, ולא קונים פילטרים מכספם. הם נשלחים לשם מטעם החברה בשביל לבדוק הפרעות,
ומה שביוזמתם זו האלימות והכוחניות שהם מפעילים.
למה שהטכנאים של יס ייכנסו לבתים לבדוק חיבור פיראטי? 0.0 ממתי ליס יש אנלוגי?...

והמקרה של High Hopes קרה איך שקרה. אנחנו לא יכולים להאשים את הטכנאי שהיה שם שהוא "היה עלול לנקוט באלימות".

אגב, סיפור ששמעתי מטכנאי של הוט- הייתה הפרעה בשני בניינים, שלחו לשם טכנאי וגילו שמה שגרם לכל ההפרעה זה מייבש שיער של לקוחה-
שכל פעם שהיא חיברה אותו לחשמל הלכה הקליטה האיכותית לשני הבניינים.
את הפרטים הטכניים הוא לא סיפר לי, אבל מדובר בטרו סטורי, ומקרה ביזארי שכזה לא היה יכול להפתר לולא הייתה כניסה פיזית לבית הלקוחה.

09.07.00-16.07.12

ישן 24-01-2011, 09:27

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "לא הבנת כנראה את מה..."

אני חוזר (שוב) : למה שהם יפעילו אלימות וכוחניות? מה האינטרס שלהם לעשות את זה? ואם יש להם אינטרס שכזה, מי דאג שיהיה להם אינטרס שכזה? האינטרס של הטכנאי הוא לפתור את התקלה. זה לא מדע טילים, יש בדיוק שלוש דרכים לעשות את זה:

1. החלפת כבלי COAX פגומים, מחברים של כבלי ה COAX או ממיר אם הוא תקול...
2. סיגנל חזק מדי? שימוש במנחת סיגנל, או החלפת מגברים קיימים במגברים חלשים יותר
3. סיגנל חלש מדי? שימוש במגבר סיגנל, בעדיפות כמה שיותר קרוב לאיזור המוצא

זהו. זה הכל.

למה שיס לא יעשו את זה? כי אף אחד לא הנחה אותם לעשות את זה. זה למה. אין שום קשר לזה שיש או אין להם שידורים אנלוגיים (לידיעתך, לא רק שידורים אנלוגיים אפשר לגנוב). למה ביס זה לא גורם להפרעות? מאותה סיבה שבהוט זה לא גורם להפרעות. זה פשוט לא הגורם להפרעות! מה שהוט עושה, זה כדי לנסות להשיג לקוחות, אין לכך שום קשר לאיכות הסיגנל עבור המשתמשים האחרים. האם כשאותו לקוח שמאיימים עליו להתחבר, יתחבר, פתאום הוא לא יפריע לשכנים? הרי זה בדיוק אותו כבל שנשאר מחובר!

אני לא האשמתי את הטכנאי של High Hopes באלימות. אבל מותר לי לתהות (לאור סיפורים רבים של אנשים אחרים ברשת, על מה שהתחיל אותו דבר, והמשיך כך), אם זה גם היה יכול לקרות אצלו.

אשר למייבש השיער - אני מסכים לחלוטין שיכול לקרות דבר כזה. זו השראה אלקטרומגנטית, ודברים כאלה יכולים לקרות (למרות שזה קצת מוזר, כי כל הרעיון בכבל COAX זה שהוא מסוכך לעייפה...). אבל חיבורים "פיראטיים" (שכאמור, 99% מהם נעשו על ידי טכנאי הוט מורשה) הם לא ממש הסיבה לכך.

אם הוט היו רוצים להמנע מסוג הפרעות כאלה, יש כל מיני דרכים לסנן רעשים כאלה מהקו. דוגמא: http://en.wikipedia.org/wiki/Ferrite_core. או סתם להשתמש ב repeater-ים פשוטים שעושים re-generation של הסיגנל, ומהווים חיץ בין שני צידי ה repeater.

אנחנו טוחנים מים

ישן 24-01-2011, 09:38
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אני חוזר (שוב) : למה שהם..."

אכן טוחנים מים, ואני חושבת שאני אתקשר בערב להוט ואבקש תשלום טרחה.

האינטרס של הטכנאי מבחינת החברה היא לבדוק ולתקן את התקנה. האינטרס של חלק מהטכנאים זה תוך כדי לנסות ולהרוויח עוד כמה ג'ובות.
כי בתכל'ס אם הם מגלים שמישהו גורם להפרעה- הם פשוט יכולים לנתק אותו בארון וזהו.
זו הדרך הקלה. הדרך הקצת יותר מסובכת זה לבקש להכנס ללקוח לדירה ולבדוק ממה זה נובע. כן, יש טכנאים שלא מבקשים אלא ממש פיזית פורצים לדירה,
שזה משהו שאני מסכימה שהוא לא מקובל ולא אמור לקרות. וכמו שכבר רשמתי- הדרך למגר את התופעה היא להתלונן עליהם ספציפית.
אבל אי אפשר להכליל את כל הטכנאים של הוט- במיוחד כשאני מכירה שם כמה שהם אנשים זהב,
ואין מה להאשים את החברה עצמה, כי היא לא אומרת לטכנאים "תבדקו את זה בכל דרך שיש בין אם חוקית או לא".

אני מניחה שההסכמה היחידה שתהיה בנינו זה שאף אחד לא צריך להשתמש באלימות או כוחניות, וזהו

09.07.00-16.07.12

ישן 24-01-2011, 09:43

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אכן טוחנים מים, ואני חושבת..."

הטכנאים לא יכולים "פשוט לנתק", פשוט משום, שכפי שכבר נאמר, רוב ה"פיראטיים", הם אנשים שהוט עצמה חיברה להם את כבל ה RF של הבית, לתשתית הוט, לצורך אינטרנט/טלפון. הם לא ינתקו אנשים כאלה, כי אז יתבעו את הוט. לכל היותר הם יכולים לשים פילטר. ובשביל זה - הם לא ממש צריכים לבדוק אם אתה צופה בשידורי הוט או לא, אלא רק אם אתה משלם על שידורי הוט. כאמור, סימון על כך כבר קיים בדף הטכנאי (ראיתי במו עיני.)

ברשותך בואי נסכים על עוד משהו קטן.

לו לא יכלו הטכנאים (תזכורת: טכנאי בא לתקן תקלה, הוא לא אמור להיות איש מכירות) להרוויח "כמה ג'ובות" (זה האינטרס שלו רמזתי בהודעתיי האחרונות), האם עדיין, לדעתך, היו נוקטים בשיטות של אלימות / כוחניות?

אם אפשר תשובה של כן/לא, בלי פלסף

נ.ב. אף אחד כאן לא אמר שכל הטכנאים של הוט עושים את זה. יש פשוט מספיק כאלו שכן. וזה לא אמור להיות כך. לא אמור להיות אפילו אחד.

ישן 24-01-2011, 10:02

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "לטעמי הם לא היו ממשיכים בשיטה..."

תודה לך על תשובתך הכנה.

מסקנתנו המשותפת (והמוסכמת על שנינו, למיטב הבנתי) : אם הוט רוצה להפסיק את המדיניות הזו, תואיל נא ותתן לאנשי המכירות שלה להתעסק במכירות, ולאנשים הטכניים שלה להתעסק בתקלות טכניות.

ובא לציון גואל.

נ.ב. מסקנה נגררת: כיוון שהיא כן נותנת לטכנאים שלה לעשות את זה... אולי הטענה שנטענה לאורך כל האשכול, קרי שמדובר לכאורה במדיניות מכוונת של החברה (תגמול העובד לבצע מעשים פליליים, בידיעה שבממלכת פרטצ'יה הם לא יינזקו מכך) - נכונה.

ישן 24-01-2011, 10:04
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
חסרים המון פרטים טכניים בסיפור הנ"ל.
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "שבדרך כלל הם נכנסים לדירה על..."

האם הם שמו לב שמקור ההפרעה הוא בדירה שלה? כיצד? האם היא היתה לקוחה מן המניין או חשודה ב"חיבור פיראטי"?

האם מקור ההפרעה היה על גבי תשתית הכבלים או הפרעה חשמלית (שאולי הפריעה לציוד של הוט שסיפק שירות לשאר הבניין, ואז גם אם היו מנתקים אותה מתשתית הכבלים, עדיין היתה הפרעה).

אם אכן יש להם יכולת לברר מה מקור ההפרעה, מדוע, על פי הסיפורים שנכתבו באשכול, הם מחפשים טלויזיות מתחת למיטות?

בשורה התחתונה, אם מדובר בזיהוי מקור הפרעה באחת הדירות, אזי לגיטימי, במידה והדירה מחוברת לתשתית הכבלים כחוק, להכנס לדירה, ובמידה ונתקלים בסירוב לאיים בניתוק מן התשתית.

לא לגיטימי להטריד בטענות שווא לקוחות אינטרנט בכבלים רק כדי לקוות, שאולי, אחוז מהם גם קולטים שני ערוצים וחצי דרך התשתית האנלוגית (שזה אולי לא חוקי מהבחינה שהם אינם משלמים על כך, אולם הדבר אינו נכלל תחת קטגוריה של "חיבור פיראטי" שגורם לתקלות).

ישן 24-01-2011, 09:41
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אני יודעת על מה אתה מדבר, אבל..."

אמרת להתלונן? כשלאמא שלי נכנסו לשטח, בלי שום הזמנה או אישור, כי חשדו שיש יחידת דיור נפרדת (והיא לא, יש דלת מחברת ויש לה היום מינוי יחיד ביס), והגיעו אליה בתשע בלילה ואיימו עליה, והיא ביקשה את השמות והתלוננה,
לא קרה שום דבר. לא היה שום יחס לתלונה. עוד לפני התלונה, כשהיא ביקשה מהם לעזוב את השטח (אחרי שהיא
הבינה שהם הסתובבו, הציצו אל תוך הבית וכו') הם סירבו, ורק איום בהזמנת משטרה ותלונה על השגת גבול גרם
להם לעזוב אל המדרכה שלפני הבית, לדבר עם מישהו במשרד ואז להבין שוואלה, היא באמת יכולה להגיש תלונה
במשטרה...

עקב הבריונות, וחוסר ההתייחסות לתלונה שלה, הוט הפסידה שני לקוחות - אמא שלי שעברה ליס, ואני בעקבותיה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 24-01-2011, 09:11
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אז מדבריך אני מבינה שבגלל שאף..."

קראת את האשכול שפירסמתי?
כל התגובה שלך לא רלוונטית לחלוטין, לא כתבתי שחיבור פיראטי הוא חוקי או בסדר, כתבתי שלהוט אין זכות להתייחס לסטודנטים כפיראטים ולהתפרץ להם לתוך הבית. אני לא מחובר פיראטית וטכנאי של הוט עשה לי את זה, אחרי קריאה באינטרנט ושיחה עם נציגה קיבלתי את ההרגשה החזקה מידי שמדובר בנוהל ולא בטעות תמימה.

הנקודה שלי היא שהוט החליטה לפתור את בעיית הפיראטיות בצורה ביריונית ובדרך לדרוס לקוחות תמימים בצורה של איומים וייחס מזלזל ולעיתים אף פוגע ללקוחות. חברה שיש לה תחרות לא הייתה נוהגת ככה - זה לא אומר שהם היו מפסידים או מוצאים פתרון טוב פחות, אלא שהם היו צריכים לקחת גם את הלקוחות בחושבון כשהם מחפשים פתרון לתופעה. התוצאה של הפתרון היום הוא משחק של חתול ועכבר שבסופו של דבר אף אחד לא מרוויח ממנו.

והנה כמה נקודות למחשבה.
*סטודנטים רבים מביאים ממיר מהבית ומחברים אותו - אם חושבים על זה לרגע מדובר בממיר שמשלמים עליו, לא מדובר במוצר גנוב או פרוץ, לא מדובר בממיר שלא מכניס כסף לחברה - אבל נכון, מדובר בשימוש שהוא לא על פי תנאי ההתקשרות ולכן אסור לעשות זאת(וזהו, השימוש במילה פיראטי במקרה הזה הוא מוגזם ולא נכון). כמובן שהוט מתייחסת לזה כמינימום פשע מלחמה והם גם עובדים בשיטה מאוד מעניינת, למרות שהם יכולים לדעת את זה הם בוחרים לא לפנות ללקוח מיידית אלא לחכות כמה חודשים (בדרך כלל בסביבות השלושה חודשים) ואז לפנות אליו ולטעון שהם יודעים שהוא מחובר פיראטית ולאיים עליו שיש לו אפשרות לשלם קנס גבוה ולהתנתק, או שהם "יבואו לטובתו" ויאפשרו לו להתחבר להוט ושישלם רטרואקטיבית על כל החודשים שהיה מחובר עד עכשיו ויהיה מחוייב לעוד זמן... זאת אומרת, ביריונות כדי להשיג מכירה.

*כשלקוחות מתחברים לאינטרנט כמעט אף פעם הטכנאי לא מתקין פילטר - זאת אומרת שכמעט כל לקוח שמתחבר לאינטרנט יכול לצפות בשידורים האנלוגים. ואז הוט עובדת בשיטת מצליח (מה שקרה לי) נכנסים לבית של הלקוח בדרכים לא דרכים שחוקיותם מפוקפקת לחלוטין ומקווים לתפוס חיבור פיראטי, אם לא תופסים אז לא נורא, אם תופסים אז שוב מציעים את החבילה של האיומים.

אם הוט חושבת שלקוח שלה מחבל בתשתית שתתלונן במשטרה, אין לה זכות להיות מעל החוק ולהחליט שהיא מתפרצת לבתים של לקוחות תמימים.

ישן 24-01-2011, 09:30
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "קראת את האשכול שפירסמתי? כל..."

אבל כמובן שבדיקה במידה ויש חיבור לא חוקי או בדיקה במידה וישנה הפרעה מהדירה שלך שמפריעה לכולם זו בדיקה רלוונטית ונוהל מוסדר ולא טעות.
הטעות היחידה היא שיש טכנאים שמשתמשים בשיטות לא שיטות ומפעילים כוחניות על הלקוחות- שזו שיטה פסולה שיש לעקור אותה,
וזה ניתן רק אם אנשים יתחילו לקחת את הפרטים של טכנאים שמשתמשים באיומים וכוח ויתלוננו עליהם, כפי שכבר רשמתי.

לגבי התקנת הפילטר זה לא נכון. בד"כ כן טכנאים מתקינים אותו. ישנם מקרים, אבל זה לא משהו מכוון.

אוקיי, ונגיד והוט תתלונן במשטרה. מה יקרה?
מערכת המשפט במדינת ישראל היא כזו מדהימה שאשכרה יקרה משהו?
לא. זה ייכנס לסחבת אינסופית, בנתיים הלקוח יהנה מכבלים חינם ובסופה הלקוח פשוט
ינתק את הכבל מהטלוויזיה ויגיד שהוא לא יודע על מה הם מדברים.

כמו שכבר רשמתי- כן- צריך לבדוק חיבורים לא חוקיים, לא- לא בצורה שחלק מהטכנאים נוקטים בה.

פיו, אני חושבת שאני אתקשר היום להוט ואבקש תשלום על הודעות בפורום!

09.07.00-16.07.12

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:46

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר