לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2011, 11:40
צלמית המשתמש של jolynana
  jolynana jolynana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.03
עכשיו אני !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "עברה (כמעט) חצי שנה, ושוב אשכול "5 דברים שלא ידעתם עלי""

1. אני נשוי למישהי מהפורום
2. הכרתי אותה פה בפורום
3. אותה בחורה מהפורום שהתחתנתי איתה בהריון בחודש שישי .ממני לא מהפורום.
4. לילד יש כבר שם ארגנטינאי , כמו לאבא שלו ועכשיו אנחנו מחפשים שם ישראלי יפה שיתאים לטייס
5. קניתי HTC DESIRE HD ,אייפון 3GS , וקאנון ריפלקס כדי שלא נפספס פריים אחד של תינוק שעוד לא נולד
על פי החלטת המושבעים הצודקת והכוח שהופקד בידי ע"י המדינה אני שולח אותך בזה למאסר בלי אפשרות לחנינה לכל החיים !
חיים ? מה אתה מתכוון חיים ? אין לי חיים !
ילד , הנשמה שלך מוטב כי היא שייכת לישו ,מממממ... כי הישבן שלך שייך לי !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-01-2011, 12:36
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "עברה (כמעט) חצי שנה, ושוב אשכול "5 דברים שלא ידעתם עלי""

1. אני גזען, אבל גרוע מזה: אני מודה בזה בלי בעיה.

2. לא הומו אבל לא זכור לי שאי פעם הייתי הומופוב. לא יודע למה אבל איכשהו נראה לי מטופש שגבר סטרייט ירגיש מאויים מגבר הומו.

3. בגלל פרש (במיוחד הפורומים של האקטואליה) והסלולארי שלי (עם מקלדת) שני האגודלים כואבים לי כמעט תמידית. זה ללא ספק הנזק הפיסי המטופש ביותר שאי פעם גרמתי לעצמי.

4. אני שונא לדבר בטלפון מעבר למינימום ההכרחי. אין מה לדבר על שיחות חולין. פירוט השיחות שלי מורכב ממאות רבות מאוד של שורות ש-90% מהן מציינות שיחה של בין 5ל-30שניות.

5. מבחינת המצב המשפחתי והעבודה אני מאוד מזדהה עם לינט סקאבו מ"עקרות בית נואשות". זו פעם ראשונה ויחידה אי פעם שראיתי בטלוויזיה דמות שהיו בה (מבחינת הקרייריה וההרכב המשפחתי) דברים שמוכרים לי... כמובן שבניגוד לה אני דווקא בחרתי במשפחה גדולה.

ישן 25-01-2011, 12:42
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
מידע

1. אני לא מוריד תוכן לא חוקי מהאינטרנט. אני רוכש כמעט הכל. מסדרות טלוויזיה ועד סרטים. עם זאת, ישנם מקרים בודדים בהם אני משתמש בתוכן לא חוקי, כאשר חברים מביאים לי סדרת טלוויזיה שטרם יצאה על DVD. עם זאת, אני לרוב רוכש אותן גם אם כבר צפיתי בהן.

2. אני מדי יום קורא את הפורום הזה, גם אם כמעט ואינני כותב בו. פורומים נוספים שאני קורא מדי יום וכמעט ולא מגיב בהם: מה שבראש, מה שבלב, צילום והלוחות.

3. יש לי כלבה חדשה. גורת לברדור (בת 4 חודשים כבר). היא אצלי חודש וחצי, והיא מוציאה אותי מדעתי. מחרבנת ומשתינה בכל מקום. מה שגרם לי לגלות שכל מי שסובב אותי "מומחה" לגידול בעלי חיים. מסתבר שכמו בכל תחום, לכל יהודי יש עצות... המשעשע הוא ששני חברים שונים שלי שמגדירים את עצמם "גורו" לתחום האילוף, נתנו לי עצות סותרות לחלוטין - וכל אחד מהם כמובן הוסיף שהעצות שלו הן הנכונות והמבוססות, ושאני לא אקשיב לשני.
תאכלס אבל, עם כל התלונות - אני ממש מאוהב בה . היא מקסימה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

4. בשנים האחרונות, השלתי 80 ק"ג ממשקל גופי - ואני ממשיך לרדת. אני לא עושה את זה עם דיאטה מיוחדת או משהו כזה - פשוט התחלתי להזיז את התחת. התחלתי עם חדר כושר תקופה בשביל החלק העיקרי, ובהמשך עברתי לאופניים וסתם... הפסקתי להתעצל.

5. היו לי כ700 (בין 600-800) חברים בפייסבוק. לאחר שהגעתי למסקנה שאת רובם פגשתי פעם אחת בחיי, עם חלקם לא היה לי קשר מאז הצבא או מאז בית הספר היסודי, ועם אחרים לא יהיה לי קשר - צמצמתי את הרשימה ל175 אנשים שאני באמת יכול להגיד שאני מכיר.

ישן 25-01-2011, 13:10
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

1. בחיים לא ניסיתי לעשן (כל דבר שהוא..) אין לי מושג מה ההרגשה של זה
והאמת זה עושה לי כאבי ראש רק להריח את זה (סיגריות, דברים אחרים לא יצא לי כל כך להריח..)
2. אין לי דעה לגבי העניין של האם יש אלוהים או אין, במשך שנים אני מנסה לקבל דעה על כך
ולא ממש מצליחה. זה נראה לי הנושא היחיד שיש שאין לי עליו דעה ברורה, או לפחות כיוון ברור.
3. יש לי 3 צלקות על השפה (מבפנים, לא רואים את זה..) ואחת מתחתיה. נפלתי בכתה ג' מהגדר, זה
היה ביום הורים. נשברה לי חלק מהשן הקידמית, נכנסה לי בתוך השפה, היו אמורים לנתח אותי, אבל
החלק של השן יצא מלמטה (מתחת לשפה) ושמתי לב רק אחרי כמה ימים..
4. הלכתי פעם אחת מכות בחיים שלי - בכתה ז', ילדה מפגרת מהכתה שלי התעצבנה שקראתי לה
מפגרת כי היא הדליקה את המזגן כל הזמן () ואז היא התחילה להרביץ לי (אני ילדה טובה! בחיים לא
יזמתי מכות ) אז החזרתי לה.. כלבה
5. אמא שלי אמרה לי שכשהייתי קטנה לא הייתי מוכנה לדבר ולהתקרב לאף אחד ולכל מקום שהיא היתה
הולכת, הייתי באה איתה, אפילו לשירותים... הבנאדם הראשון שהתקרבתי אליו זו היתה דודה שלי..
בכלליות הייתי ילדה מאוד מופנמת ושקטה ותמיד המורים אהבו אותי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 25-01-2011, 14:39
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

1, יש לי נסיכה "קטנה" בת 11. (רועה גרמני) ואני מוציא עליה 400 ש"ח מינימום לחודש אבל היא שווה את זה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img31.imageshack.us/img31/4511/p1030358f.jpg]

2, אני נחשב אספן ושומר הכל.
3, אני אוהב מחשבים, ספורט, סרטים וסדרות וצופה בחדשות רק כאשר נסלי ברדה והילה קורח מגישות.
4, יש לי בדרך שני אתרים גדולים, כאשר אחד מהם בשלב ראשון שמסתיים עוד חודש וחצי ועולה לאויר ולא מטרות רווח והשני יהיה למטרות רווח,אבל עדיין רחוק מסיום.
5, אני עדיין רווק ובגלל האירועים האחרונים בחיים שלי, משהו התחלף אצלי וגורם לי לחפש משהי וילדים משלי, כאשר העצב יהיה תמיד,בגלל שסבתא שלי לא תראה אותם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 25-01-2011, 16:14
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "הוא מתכוון..."

אני מכיר את החנות ורוכש ממנה מוצרים מדי פעם, שהיא הנקודה של טושיבה בארץ, שנותנת למוצרים שלהם שירות לארץ והיא מקצועית מאוד ולא משחקת משחקים נפל או לא, עשית נזק או לא ואצלם אחריות זאת אחריות אצלם.

אני לא סתם הולך לחנויות האלה.

אגב אילן זה לא הנייד הזה והנייד עליו אני מדבר הוא של חברה אחרת עם אחריות לכל מקרה והחוכמה זה לחפש חנות אחרי חנות.
לא סתם אני עובר 30 חנויות, עד שאני מוצא חנויות טובות, אחרי מה שנועה מחשבים עשו לי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 25-01-2011 בשעה 16:19.
ישן 25-01-2011, 22:11
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06

אז רק מהשבוע הנוכחי:.\
1. אני שונאת ללמוד. זה לא שאני שונאת כמו שאין לי את היכולת. לעולם לא תתפסו אותי ממש יושבת עם סיכום בבית וקוראת אותו. אני יעשה את זה רק אם זה יעיל (נניח, מירקור), ורק אם זה פעם אחת ויחידה שאני מתכוונת לקרוא את הסיכום בשלמותו.

2. היה מבחן היום, כמובן שלא למדתי אפילו דקה, והציון 92 ממש לא מספק אותי... נתראה במועד ב'.

3. מחר יש מבחן אחר. התכוונתי לא ללמוד בכלל, אבל חברה הכריחה אותי ללמד אותה את החומר (היא הייתה במצב יותר אבוד ממה שחשבתי), אז אחרי 4 שעות של לימוד היום אני מאמינה שהציון מחר יהיה סבבה.

4. 6. זה מספר השעות שביליתי בחדרי העריכה היום רק בדגימה של צילומים ועזרה לאחרים. לפחות 80 אחוז מזה היה לאחרים...

5. יש לי בעיה מאוד קשה עם כתיבה ביד. אחרי בערך 3-4 שורות נהייה לי כואב ואני מרגישה את היד ממש רועדת מעצבים ואני חייבת לנער אותה ולהירגע.... זה לא קל להסתדר עם זה, בעיקר בסיכום בשיעורים, אבל זה מה יש

ישן 26-01-2011, 09:20

התנוונות יכולת הכתיבה ביד + כאבים היא תופעה מוכרת
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אז רק מהשבוע הנוכחי:.\ 1. אני..."

לפעמים אני פשוט לא מאמין שעוד הספקתי לכתוב עבודות סמינריוניות בכתב יד ממש טרם עידן ה"מעכשיו רק עבודות מוקלדות בבקשה". ... לא מזמן הייתי חייב לכתוב איזה תקציר של משהו וגיליתי שלא רק שבקושי הצלחתי לכתוב 10 שורות (בקצב ההאזנה) אלא שמייד אחרי לא הצלחתי לקרוא חצי ממה שכתבתי בעצמי. אפילו רשימת קניות קצרה שאני נותן לילד כשהולך למכולת אני לפעמים צריך לכתוב 2-3 פעמים עד שאני מצליח להוציא משהו קריא.

לגבי היכולת ללמוד: קיבלתי הבזק של נוסטלגיה... אני מביט אחורה ולא מבין איך בכלל עברתי כ"כ הרבה משוכות פדגוגיות על יכולת כ"כ עלובה לשבת ואשכרה ללמוד.

ישן 25-01-2011, 23:27
  sharoni.. sharoni.. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.09

1. יש לי 3 קעקועים על הגוף. כולם ממוקמים בגב (אחד בשכמה הימנית, אחד מתחת לעורף והשני על צלעות ימין מתחיל מהגב ועובר לחלק הקדמי מתחת לחזה), אני בחיים לא אעשה קעקוע לא על הגב מהסיבה הפשוטה שכשאזדקן ארצה לעשות זאת בכבוד ולא שהנכדים שלי יראו קעקועים על כל גופה של סבתא
2. אני סטודנטית שנה א' וקצת מתחילה להתחרט על זה - אבל לעולם לא אפרוש.
3. התחלתי לעשן סיגריות בגיל 12 (כן כן.. אני יודעת...)
4. הייתי בדיכאון קליני תקופה ממושכת בגלל פרידה כואבת מבנזוג ראשון, דבר שהפך אותי לקיצון המוחלט, סוג של כלבה קרה (וכן, אני דווקא רואה את זה כמשהו חיובי).
5. אני פריקית של חיות, בעיקר של חתולים, אני כרגע הבעלים המאושרים של 5 חתולים, כאשר החדשה ביותר היא רכש של האקס הטרי שעבר לאוסטרליה.

איזה אשכול נחמד !
ישן 25-01-2011, 23:45
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04

1. לא עשיתי טיול אחרי צבא. השתחררתי, שבוע אחר כך התחלתי פסיכומטרי, עוד שבוע עבר ובו מצאתי עבודה.
ככה הייתי עד שהתחלתי את הלימודים, למרות שהיה בשלב מסוים טיול של חודש בחוף המזרחי של ארה"ב עם החברה דאז, אבל לא משהו שאפשר לקרוא לו "טיול אחרי צבא".
זה מתקשר לסעיף הבא:

2. בעוד כחודש אני מסיים את ההתמחות ומתחיל ללמוד לבחינות הלשכה (שיתקיימו בחודש מאי). מיד לאחר מכן אני מתכוון לטוס לטייל/לנפוש, כנראה בתאילנד, אולי עם תוספת של כמה מדינות בסביבה. בכל מקרה זה יהיה לבד.

3. יש לי 315 חברים בפייסבוק.

4. בשנה האחרונה אני מתגורר בירושלים ונהנה מכל רגע. זאת ללא ספק אחת השנים היותר טובות בחיי.

5. למרות האמור בסעיף 4 לעיל, אני מאוד מתגעגע לעבודה הקודמת שלי ולאנשים שם.

6. ברגעים אלו ממש אני עובד על תגובה ל"בקשה דחופה למתן סעדים זמניים במעמד צד אחד" אשר הגוף שבו אני עובד כמתמחה הוא אחד המשיבים לה.
הלילה עוד צעיר חבר'ה...

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 25-01-2011 בשעה 23:49.
ישן 26-01-2011, 09:27

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "1. בקורות החיים שלי מצויין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
1. 3. עשיתי פעם מיונים לתפקיד של גיבור בשירות מדינת ישראל, כתוצאה מהמיונים הלכתי ללמוד רפואה..

עברת את המיונים: להיות רופא במדינת ישראל, ועוד מבחירה, זה פחות או יותר הכי גיבור שיכול להיות! אפילו יותר מאשר לשכב על רימון יד בשביל להציל את כל המחלקה. זה ששוכב מסב צער רב למשפחתו ובעצמו חוו 2-3 שניות מאוד לא נעימות. אתה, לעומת זאת, גם תסב צער רב למשפחתך, וגם את אותו סוג סבל שחוו מי שנשכב על רימון, אתה תחווה שנים על גבי שנים... לפעמים אני תוהה איך זה שלא מכניסים לתוכנית הלימודים צפיה מנדטורית ב"ניפ/טאק" בשביל שאנשים כמוך לא יעשו שטויות...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eshely77
1. 3.
4. 5. אני מתפרנס ממתן שעורי יהדות לגויות יפות במיוחד, הן מעריצות אותי, אני נאמן לחברה שלי.

רק תקפיד שבשלב שבו אתה עשוי לגרום להן לרצות ולהתגייר אשכרה, תסגור את הקבוצה לנוכחות רק של כוסיות על. אם ילך לך אתה תהיה גיבור X 2, כי מאז שפרס קימבן לנו את המפעל בדימונה, לא היה כזה ייבוא מוצלח של טכנולוגיה זרה ומצילת חיים.

ישן 28-01-2011, 09:56
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 124 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "1. יש לי עכשיו חבילה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shruki
1. יש לי עכשיו חבילה של טמפונים בארון (מה עושים בשביל סקס קבוע, יא אללה).
2. אני אוכל כ-30 ביצים בשבוע.
3. מעולם לא הלכתי מכות.
4. יש סיכוי טוב שדברים שכתבתי פה באתר הזה לא נכונים/מנופחים כדי להקשות על זיהויי.
5. יש ילדה בת 21 שמתקלחת אצלי עכשיו

3. פחדו ממך בבית - ספר?
4. הילדה כבר לא ילדה ועוד לא ילדה, אני מקווה.

30 ביצים בשבוע זה 4 ביצים ביום, בערך. אתה אוכל אותם יחד עם החלמון או שזורק אותו? כי אם לא, אולי כדאי שתבדוק את הכולסטרול שלך, במיוחד הLDL.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:11

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר