לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2011, 15:39
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
קטעים קרה לכם שקיבלתם SMS פירסומי והתפוצצתם מרוב כעס? למחבלת זה קרה, אבל לא מתוך כעס

"תאונה" ברוסיה: מחבלת קיבלה SMS והתפוצצה

מחבלת מתאבדת שתכננה לבצע פיגוע בבירת רוסיה בערב ראש השנה האזרחית נהרגה ב"תאונת עבודה". כך דיווח היום (ה') העיתון הבריטי "טלגרף" שציטט גורמי ביטחון במוסקבה. על פי החשד, מטען החבלה שנשאה המחבלת התפוצץ בטעות כשהיא קיבלה הודעת SMS.

לפי הדיווח ב"טלגרף", התא שביצע את הפיגוע האחרון בנמל התעופה דומודדובו במוסקבה שיגר מחבלת נוספת לבירה הרוסית בערב ראש השנה האזרחית. "האלמנה השחורה" נשאה חגורת נפץ במטרה לפוצץ את עצמה בכיכר האדומה וכך לפגוע במאות בני אדם.

גורמי ביטחון רוסים טענו שמטען החבלה תוכנן להתפוצץ באמצעות הפעלת טלפון סלולרי. אולם שעות ספורות לפני שמתקפת הטרור אמורה היתה לצאת לפועל, קיבלה המחבלת פרסומת לא רצויה בהודעת SMS. בכך למעשה נמנע אסון, משום שבאותה שעה שהתה המחבלת במקום מסתור בעיר ביחד עם שניים ממפעיליה. היא נהרגה במקום, ואילו המפעילים ניצלו ונמלטו.

המשך הכתבה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4019895,00.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2011, 07:58
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
השאלה היא האם פעילי השלום מארגון "שוברים הקלקה" יעידו...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "לוחמת SMSים תעמוד במבחן משפטי..."

"ד. מ. - סמל מחלקה בפלוגה המקלידית של הנ"ס (נגד סלולארי) השתחרר לא מזמן ומאז הוא לא ישן בלילות"
"לפעמים האייפון של אחותי מזמזם בגלל קבלת כמה הודעות רצופות ב"ווטסאפ" ואני קופץ מהמיטה בבהלה ורץ לחפש את עמדת המחשב. ואז אני פורץ בבכי כשאני נזכר איך שלחנו באמצע הלילה מסרונים לתושבים בחווארה ובהם כתוב "רק היום 1+1 על כל הצ'ייסר-קאהווה בבית המקלובה של נביל ברחוב השאהיד מרון תלאט'ה".
"רק עכשיו אני מבין כמה הכיבוש משחית אותנו שהפכנו תאומים למשטרים החשוכים של צפון קוריאה או סלקום..."
"אני ישראלי גאה ואוהב את המדינה שלי. גדלתי ברעננה להורים ציוניים, אבל סבא שלי שבנה את המדינה הזו בחיים לא חלם שהיא תשלח מסרונים לאזרחים שלווים"
"אני קורא לנוקיה שלא למכור מכשירים למדינת ישראל"
* הערת הרדיקל הלא ישראלי: אנחנו דווקא בעד מכירת מכשירים של נוקיה לישראלים לאור הקרינה העצומה שהם פולטים. רק טיגון המוח של הישראלי ישים קץ לכיבוש האדמות של הפלסטיניאנז.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר