לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2011, 07:15
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אשכול 'הכותרת האווילית של היום'

ומחזיק הפרס נכון ל28/1 בבוקר הינו עיתון גלובס המעניק לערעור המזה"ת ולסכנת השתלטות הטרור האיסלאמי על חייהם של מאות מיליוני ערבים את הכותרת: "מעבדות לחרות". בגוף הכתבה עצמה יש הרבה תובנות מעמיקות שניתן לצפות להן מנערה נלהבת בת 14 בסניף מפ"ם בשנות ה50 אבל לא מבגיר ואפוטרופוס לעצמו המחזיק תעודת לע"מ בשנות האלפיים.

אז אוטוטו חברים הפרולטריון הערבי יגרש את הרודנים ויתברר לכולם שהעם המצרי כמו זה האיראני הוא נפלא ורוצה רק שלום ושלווה [ואת ירושלים ות"א, ואת הזכות להיות שהידים ולהתפוצץ במסגד של הסונים אם אתה שיעי ושל השיעים אם אתה סוני ושוטריו הנוראיים של מובראק יוחפו באנשי באסיג' עדינים ותמונת אובאמה משיח השלום תתלה ליד זו של קארטר בלובי של הבנין הגבוה קרית חתני פרס נובל ברישון וכו']. יש לי יסוד סביר להניח שבזמן שמשרדי התעמולה פימפמו לעם היהודי המתפוצץ את הסיסמה השיקרית "שלום עושים עם אויבים" [ולא - שלום עושים עם "אויבים לשעבר"] דוקלמה בצד השני הסיסמה "שלום אעושים עם מטומטמים,.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2011, 16:59
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני שמח שאתה ממש מרוצה מהאפשרות שדיקטטורה איסלאמית חמושה תלחם בך בדרום
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "מה הקשר? מה אתה מערבב את טובת..."

אין ספק שזה יאפשר לפתוח מספר אשכולות עומק.

אם כותב הכותרת היה חבר באחים המוסלמים - זו אכן לא הייתה כותרת אוילית. מאחר וכותב הכותרת הוא בהחלט יעד אפשרי לשלטון הלא ממש ידידותי לנו שיעלה במצרים אם תצליח ההפיכה הרי שהכותרת היא אווילית להחריד.

החיים זה לא דאחקות, כפתורי לייק וחולצות ילדותיות של צ'ה. מהפיכה מוסלמית דמוקרטית או לא במצרים משמעותה מבחינת קוראי גלובס וכותביו - צורך בגיוס מילואים לאלה שמשרתים בדבר המשונה הזה על כל ההשלכות כלפי המשק הישראלי. הרחבת צה"ל ומספר לוחמיו, הקצאת משאבים שיכלו לשמש לפיתוח כלכלי הפיכת חוזה השלום עם מצרים ממתנה למטלה [מצרים יכולה להכניס צבא לסיני, כמטחווי קשת משרתי 'פרש' ובכך תחשב כמפרת חוזה אך לא כמכריזת מלחמה], תגבור הטרור מעזה שויסות רתיחתו הופקד לא מעט בידי השכנה הדרומית ובעיקר תגובת דומינו בעולם הערבי.

לפי אותו הגיון אתה גם אמור לפרגן לממשלה הדמוקרטית של חיזבאללה בלבנון המשקפת את רחשי לב הרוב השיעי ולרוב המוסלמי המשקף את רצון העם האיראן - אשרינו...

ביום בו אעביר בקורת על כותרת עיתון ישראלי שתספר בשמחה על פריצת דרך בפרוייקט הגרעין האיראני גם יהיה לך משהו להגיד על העדר האובייקטיביות שלי כלפי שמחת העולם המוסלמי בקדמה טכנולוגית?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 28-01-2011 בשעה 17:06.
ישן 28-01-2011, 22:20
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "זו המציאות אם זה מה שהעם..."

מעניין, אתה טוען שאם המצרים רוצים להעמיד בראשם חבורה מופרעת שתהפוך אותם לסכנה לעולם,
עדיין לעולם אין זכות להתערב. אני חייב לציין שזהו סוג חדש ומסעיר של נאורות, "נאורות האני מוכן לחטוף
מכות ובלבד שזה מרביץ לי בחר בעצמו את הרודן שלו"...

וברצינות, גם אם נשכח מהעובדה שמדובר בגישה שאין לה בדל של חיבור לדמוקרטיה (אתה באמת חושב
שהאספסוף האלים ברחוב הוא תמיד מייצג את הרוב?), הרי שהיא גישה שמזלזלת בחיי אדם של אנשים
במדינות שאינן מצרים, ושעלולות להיות מאויימות באופן ישיר ע"י "הבחירה החופשית של העם המצרי",
דהיינו, אותם גופים סלפיסטים שעומדים מאחורי ההשתוללות ברחובות הערים במצרים.

לפי שיטתך-שלך אמורה כל מדינה שחשה מאויימת ע"י משטר חדש במצרים - לפעול כנגד כל העם המצרי,
שבחר במשטר זה...

אני כמובן לא חושב שמה שקורה במצרים זה עניין פנימי בלבד, ובכל מקרה, אני לא חושב שאפשר לקבוע
שהאחים המסלמים טובים למצרים יותר מאשר מבארכ, בדיוק כפי שחומייני ךא היה טוב מהשאה, גם אם
האספסוף שגירש את השאה חשב כך בשעתו - והיום הם אוכלים עצמם...

ולסיום, אשוב ואציין שאין כזה דבר "בחירה חופשית", כאשר המהלך הנבחר הוא כזה ששולל בחירה
חופשית מכל הבאים בתור
...
ישן 28-01-2011, 23:03
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
לדעתי, אם יהיה במצרים שלטון מוסלמי רדיקלי שיקרע את הסכם השלום לגזרים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אשכול 'הכותרת האווילית של היום'"

זה דווקא מעולה. לפני כמה חודשים הייתי בסיני בספארי צלילות וקיוויתי בכל ליבי שיום יבוא ואני אוכל לבוא לצלול בסיני מבלי לעבור ביקורת גבולות, והנה - יש פוטנציאל...

אגב, זה יכול גם לשחק לטובתנו בזירה העולמית, אם מצרים תהיה מדינה מוסלמית עם שלטון פונדמנטליסטי. מעניין גם אם איראן שופכת שמן למדורת ההפגנות במצרים ובוחשת בקלחת מאחורי הקלעים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 28-01-2011, 23:19
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

הכוונה היתה לזירה הפוליטית העולמית
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מצטער, אבל אני מתקשה לראות את היתרון בצמיחתה מחדש של חזית דרומית..."

כשארה"ב ומדינות אחרות ירצו מאוד בטובתנו כדי לתפוס קצת אחיזה במזה"ת, מעבר בתעלת סואץ וכו'... הרי בסופו של דבר נהיה המדינה הדמוקרטית היחידה באמת במזה"ת - זה לא שלא היה לנו את התואר הזה עד עכשיו, אבל אם עד היום יכלו לומר בעולם "אבל גם מצרים דמוקרטית" עם קריצה קטנה - משטר פונדמנטליסטי במצרים יעלים גם את זה...

ציטוט:
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 29-01-2011, 00:46
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

אופטימי?
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אוי אתה אופטימי... עד כמה שאני מזהה כרגע, ארה"ב ואירופה, דווקא מעודדים את יריבי מבארכ"

לגבי מה? דווקא חשבתי שהתרחיש שתיארתי הוא מאוד פסימי
אה, אלא אם אתה מתכוון ליחס שנקבל לאחר שנהיה הדמוקרטיה היחידה באיזור - אז כן, פה באמת "התפלקה" לי האופטימיות.
בכל מקרה, בפעם האחרונה שמצרים החליטה לסגור את מיצרי טיראן ואת סואץ, זה נגמר במלחמה שלא רק אנחנו דחפנו לפתוח אותה, ואני חושב שדווקא אם מובארק יעוף אז מי שיחליף אותו ישקול לחיוב לסגור אותם שוב (הרי זה לא שיש למובראק ממש אופוזיציה דמוקרטית ליברלית אמיתית)...

ציטוט:

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר