לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2011, 18:42
  s27 s27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "S27 יקרה. זמן לראות את הסרט אין לי. סמים הם איום שכל הורה צריך להשמר מפניו"

המממ...
:-/
תגובותיי:
1. הסרט הזה עוסק בהרבה יותר מסמים. זה איבוד השליטה על הבת המתבגרת שלך.
2. ומה זו השטות הזו "שיעורי הורות מפי אילנה דיין..."?? מה קשורה אילנה דיין עצמה?
ואם זה לא היה בתכנית של אילנה דיין אלא בתכנית אחרת, זה כן היה ראוי? :O
תכף תגיד שזה בגלל שהיא שמאלנית אוי ויי זמיר לא עלינו, פויה! ...אז הסר דאגה מלבך ידידי הקצר בזמן,
אילנה דיין לא בימתה את הסרט הזה, לא ערכה אותו, לא צילמה אותו, כל מה שכן זה שהסרט
הזה שודר בתכנית שלה. וזה לא קשור בכלל לאילנה דיין, כי אם לזוג הורים כואבים שאיבדו
בת בת 16 בלבד שהייתה פרח מוצלח.
3. לסיכום הסעיפים הקודמים: זה מאוד לא נעים ואף מעצבן לקבל תגובה לא עניינית ולא קשורה, בעיקר
בנושא רציני כל כך וכאשר כוונותיי שלי רציניות.

נערך לאחרונה ע"י s27 בתאריך 29-01-2011 בשעה 18:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2011, 19:11
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A מנהל Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
גם אני נגד לימודי הורות טלויזיונים...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "המממ... :-/ תגובותיי: 1...."

...לא משנה מפי מי.

לא משנה כמה ארוך הסרט הטלויזיוני, לסיפור עצמו יש עוד הרבה צדדים, הרבה גורמים, הרבה משתנים. סרט טלויזיוני, מטבעו, מציג "זווית". לסיפור יש הרבה זוויות. לילדים יש הרבה זוויות. להורות יש הרבה זוויות. אין בהורות נכון ולא נכון, אין צודק מוחלט וטועה מוחלט, ואין הילד שלך דומה לילד אחר. אני חושבת כי מי שאין לו את הכלים לחנך את ילדיו - שיפנה לעזרה מקצועית, שלא יחפש פתרונות אינסטנט בטלוויזיה.
להיות הורה זו עבודה קשה, מתישה, והרבה פעמים לא מתגמלת במיידי. אבל כשעושים אותה נכון אפשר לעזור הרבה לילדים שלנו ללמוד איך להתמודד עם סיטואציות (לא למנוע מהם את ההתנסות, אי אפשר. ללמד אותם איך להתמודד איתה). ולמרות כל זאת, יהיו מקרים שבהם לא נצליח. אלו החיים. אף אחד לא מושלם, לא אני ולא הילדה שלי (טוב, שלי כן מושלמת )

אה, וסמים הורגים הרבה ילדים. כולם ילדים טובים, גם אם הם לא מירושלים וגם אם הם לא למדו ב"לידה".

התגובה הייתה עניינית, האינטרפטציה שלך פחות. לא צריך לפרש הכל כהתקפה. כולנו חברים, לפחות בפורום הזה.

ישן 29-01-2011, 21:26
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
לא הבנתי איך הדעות הפוליטיות של אילנה דיין קשורות להודעה שלי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי s27 שמתחילה ב "המממ... :-/ תגובותיי: 1...."

עניתי לך בכל הרצינות

[1] סמים הם איום מוכר ולא חדש המרחף מעל ראש כל הורה (כמו כל עניין האיזון סוגיית שחרור החבל ופריסת הכנפיים מול אובדן שליטה בעולם כה מסוכן)
[2] לא כדאי ללמוד הורות מאילנה דיין (ולא מסופר נאני)
[3] בשל עיסוקי המעשיים בהורות ושאר ירקות לא משפחתיים הנוגעים לפעמים גם לנושא שהעלת - אני קצר בזמן מכדי לצפות בלימוד הורות מפי כוכבניות טלויזיה (מוטב לי להקדיש חצי שעה לשיחה כיפית או רצינית עם צאצאים מאשר לדרמטיזצית מסך של מצבי קיצון שכל מטרתה האמיתית היא מכירת זמן פרסום)

וגם ...[4] אני ממש ממש לא אויב/יריב אינטרנטי שלך והפורום הזה בעיני הוא ממש ממש לא זירת התנגחויות. רצ"ב חיוך על מנת להבהיר נקודה זו

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 29-01-2011 בשעה 21:52.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר