לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2011, 17:14
  Adiel-San Adiel-San אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.09
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "seriously? כמה משתמשים בו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
seriously? כמה משתמשים בו זמנית אתה צופה שיהיו לך במשחק?

ויותר מזה, האם נראה לך שמישהו הצליח לכתוב אפליקציית דוט נט שמצליחה לדחוף 100 מסל"ש לאינטרנט? (איכשהוא, לא נראה לי. אפילו שירותים של מערכת ההפעלה עצמה מתקשים בכך...)

בכל אופן, תמורת תשלום מתאים, כל חברת אירוח בעולם תסכים להקצות לך איזה רוחב פס שתרצה. גם gigabit.

שים לב שהרבה משחקי רשת רגישים גם לעניין ה latency, ואז לקוחות בישראל עם שרת בסאן פרנסיסקו זה לא נחמד.

יהיו כמה שיהיו וזה יצליח לדעתי, מדובר במשחק די פשוט שהם אמרו בעצמם שהוא ממש פשוט לתכנות.
פשוט אבל גאוני למשחק..

עכשיו בקשר לחברת אירוח, מזה?
ן-gigabit זאת לא חברה שמוכרת חלקים של מפרטי מחשב?
מה הקשר שלה לשרתים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2011, 17:22
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Adiel-San שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]seriously? כמה..."

צר לי שאני נשמע ככה, אבל נראה שאין לך כל כך מושג למה אתה נכנס אם אלה השאלות שלך...

חברת אירוח היא חברה שבה ישב השרת שלך, שלה יש חיבור מהיר לרשת האינטרנט. רוב ספקי האינטרנט בעולם נותנים שירותים כאלה (וביניהם כל חברות האינטרנט הגדולות בישראל), ויש גם חברות שמספקות רק את השירות הזה, בלי לספק שירותי אינטרנט ללקוחות ביתיים/עסקיים.

ולא, זאת חברת gigabyte. רוחב פס של קווי נתונים נמדד בכמות הביטים (0 או 1) שהם מסוגלים להעביר בשנייה אחת. גיגה-ביט פירושו 1,000,000,000 ביטים לשנייה (כ 125 מגה-בייטים לשנייה אם לא היה overhead של TCP/IP ו Ethernet...)

ישן 31-01-2011, 19:06

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "צר לי שאני נשמע ככה, אבל נראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
צר לי שאני נשמע ככה, אבל נראה שאין לך כל כך מושג למה אתה נכנס אם אלה השאלות שלך...

חברת אירוח היא חברה שבה ישב השרת שלך, שלה יש חיבור מהיר לרשת האינטרנט. רוב ספקי האינטרנט בעולם נותנים שירותים כאלה (וביניהם כל חברות האינטרנט הגדולות בישראל), ויש גם חברות שמספקות רק את השירות הזה, בלי לספק שירותי אינטרנט ללקוחות ביתיים/עסקיים.

ולא, זאת חברת gigabyte. רוחב פס של קווי נתונים נמדד בכמות הביטים (0 או 1) שהם מסוגלים להעביר בשנייה אחת. גיגה-ביט פירושו 1,000,000,000 ביטים לשנייה (כ 125 מגה-בייטים לשנייה אם לא היה overhead של TCP/IP ו Ethernet...)

השרת שלי הוא של ספק אינטרנט והם נותנים לי רק 10MBIT, אולי אם אבקש חבילה מיוחדת הם יתנו לי יותר.

אבל זאת אומרת שאני יכול גם לבקש מHOT? ושאר ספקי האינטרנט הישראלים?

ישן 31-01-2011, 21:15

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "עניתי לך. תשלם מספיק, יתנו לך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
עניתי לך. תשלם מספיק, יתנו לך גם גיגהביט. לא נותנים לך? לך לספק אינטרנט פחות דביל.

הוט זה ספק תשתית, לא ספק אינטרנט. הם יכולים להביא לך הבייתה קו של 100 מסל"ש סימטרי. זה יעלה לך סדר גודל של עשרות אלפי שקלים לחודש וצפונה (לא כולל ספק האינטרנט). אם בא לך, לך על זה. האופציה של ה 200-300 דולר בחודש לאחסן את אותו שרת כולל החשמל וכולל אותו רוחב פס בחוות השרתים של ספק אינטרנט, נשמעת לי, באופן אישי, יותר כלכלית, אבל אתה תעשה מה שאתה רוצה...

גם לי נשמע טוב (נקרע מהקטע של הקו 100) תודה על העזרה.
אני אבדוק את המחירים... ואני לא מתכוון לשלם 200-300 דולר בחודש כן מקסימום המשחק התפתח ואני באמת הרוויח מי זה משהו אז אעשה את הדברים האלו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר