לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2011, 19:55
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "למה שתהיה עליהם אחריות לכל..."

מין הסתם, אם כבר רכשתי כונן כזה, אני אדאג להתקין את המערכת בהתאם לכונן ssd ולא כונן עם מנוע רגיל והייתי מצפה ל 5 שנות אחריות,אם לא לכל החיים, כי המידע(המערכת הפעלה) שתהיה עליו,לא יעבור שידרוג, כי אין לה בעיות של חלונות וכבר בדקתי כמה מערכות הפעלה של לינוקס,עד שהגעתי לבחירה הזאת. העומס והחלפת המידע יהיה על הכוננים עם המנוע הרגילים,כאשר ה ssd יהיה למערכת הפעלה ולקבצים שלה ולכן יהיה מינימום של מחזורי מחיקה/כתיבה מחדש אחרי ההתקנה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 31-01-2011 בשעה 19:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2011, 20:23
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אה, יענו אתה אומר... שהיצרן..."

בתאוריה,אם אני מתקין את המערכת,באופן שיהיה כמה שפחות מחזורי מחיקה/כתיבה מחדש בכונן ssd ושכל העומס נופל על הכוננים על הכוננים עם המנוע, כמה שנים הוא אמור להחזיק לפי היצרן ולתת לי ראש שקט?
אם אני לא טוחן את הכונן, שומר על טמפרטורה נמוכה והוא משומש על יד המערכת הפעלה בלבד?
אם זה גם 3 שנים,זה לא שווה את המחיר שלו וכבר שווה לי לקנות כונן עם מנוע עם 0.73% אחוז סיכוי לכישלון עם 5 שנות אחריות כפול 3 ולעשות ריד וזה יעלה לי כבר פחות מאשר ה ssd ויהיה יותר אמין.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 31-01-2011, 20:34
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "בתאוריה,אם אני מתקין את..."

לכל מוצר יש MTBF ואתה מוזמן לבדוק.

שום כונן בעולם, גם לא מערך של 20 דיסקים ב RAID0, לא יתן לך את ה seek time המדהים של כונן SSD. זה מה שהופך את חווית השימוש בו למשהו אדיר. זה לא רק עניין של כמה בייטים אתה יכול לקרוא בשנייה. להפך, רוב הזמן אתה מנסה לקרוא מעט מידע יחסית, והרבה פחות מכמה שהכונן יכול לתת, אבל העובדה שאתה מחכה 15 מילי-שניות לכל קפיצה ממקום למקום על הפלטה, לעומת 0.1 מילי-שניה, זה מה שעושה את ההבדל.

ואני אומר לך את זה בתור בעלים של Intel X25-E

אם אתה רוצה SSD סבירים ומהירים במחירים הגיוניים, שווה לך אולי ללכת לכיוון של OCZ RevoDrive.

ראה מחירים בישראל כאן: http://www.plonter.co.il/products_r...RQ=SSD%20PCI e
(מתוך הרשימה, נראה לי שהדגם שנותן הכי הרבה תמורה לדולר הוא: http://www.plonter.co.il/detail.tmp...ZSSDPX-1RVD0120)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר