לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2011, 14:01
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
"זכותי לא להעסיק אותם ,כמו שאתם לא מעסיקים אותם בצבא !!!! "

אני מעתיק בזה תגובה חוצצת (493):
http://news.walla.co.il/?w=/2/1785776
אני קורא לכם להתאחד ולדרוש מהמדינה שתפסיק להיות "גזענית" ,ותכניס לצה"ל מיליון ערבים "ישראלים" ,שישמרו על ביטחון ישראל ועל הדמוקרטיה ! חחחחחחח...... למה אני לא רואה אתכם מפגינים ?! שמאלנים עלובים , אתם מפחדים מערבים יותר מכולם ! למה אתם דורשים רק מהחרדים לשרת בצבא? גם "האזרח" הערבי הוא שווה זכויות לחלוטין ,לא? נבלות ,ערמומיים וצבועים ,אתם יודעים מה קורה כשערבים מחזיקים נשק ! זכותי לא להעסיק אותם ,כמו שאתם לא מעסיקים אותם בצבא !!!!

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-02-2011, 14:48
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לא את כל הערבים לוקחים לצבא, גם אם הם רוצים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "מה בן מחט לתחת ? ערבים..."

יש עדות מסויימות שכן ויש עדות שלא.

ייתכן מאוד שיש את הבחירה הטבעית שאלו שבוחרים להתגייס הם אלו שאפשר יחסית לסמוך עליהם. אני לא מבין בזה. לצבא יש את הכלים האלו. למכולת פרטית אין את הכלים.

אבל מה שברור שהשמאל, גם הקיצוני אינו בא בדרישה שיקחו את כולם לצבא כמו שהם דורשים שיקחו את החרדים. הסיבה היא שהם בכל זאת רוצים לשמור על החיים שלהם והמשכורות והפנסיות שיש להם במדינת ישראל, והם יודעים היטב מה יקרה לכל זה אם מדינת ישראל תתמוטט חס וחלילה.

אני העתקתי את מה שכתב כותב היות שיש בזה הרבה אמת, ואני לא בא להגן על כל פסיק שיש במה שהעתקתי. זה נושא שהבאתי לדיון.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 01-02-2011 בשעה 14:51.
ישן 01-02-2011, 19:26
  op9090 op9090 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "לא את כל הערבים לוקחים לצבא, גם אם הם רוצים"

אתה באמת חושב שהסיבות שבגללם הערבים לא מתגייסים לצבא או לשרות לאומי דומות או שוות לסיבות בהם החרדים מתחמקים משרות ?

הערבים שלא מתגייסים לצהל רואים במדינת ישראל כדבר זמני, הם חושבים לטווח הארוך, ליום שבו צבאות ערב יכבשו את ישראל ויטבחו בערבים הבוגדים וביהודים.
או ליום שהכפר שלהם "יוחזר" באיזה הסכם "שלום".
ואתה יודע מה?, אי אפשר לאשים אותם, כל כמה שנים אנחנו נוטשים בעל ברית אחר לטובת האוייבים שלנו.

מאיזה סיבה שהחרדים לא מתגייסים ?
מי יגן אליהם כשיגמרו החילונים להילחם ?
ולמה שהחרדים יתרמו פחות מכל אזרח ישראלי שרוצה לקדם את המדינה קדימה ?

נ.ב, אל תגיד לי שסנטה קלאוס יגן אליהם.
ישן 01-02-2011, 18:44
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הציניות מסתירה את זה שאין לך תגובה לטיעון שלי.
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "צודק, אין שום בעיה לגייס..."

עובדתית בהרבה מצבאות העולם משרתים ערבים ומוסלמים הנלחמים בשם מדינותיהם נגד ערבים/מוסלמים. קצת קשה לחמוק מהעובדות האלה. נכון?

כמובן, אין חובה לשלוח ערבים לקרב נגד ערבים או להקים גדוד בדואי שילחם מול עזה (אופס, יש כבר!) מרבית צה"ל מורכבת מתומכי לחימה וג'ובניקים. אני בטוח שערבי יכול להיות אפסנאי מצוין.

אבל ערבים לא רק שאינם מוכנים לשרת בצה"ל, נציגיהם מסרבים גם לחיובם בשירות לאומי חלופי וגם הבודדים שממרים את פיהם עושים זאת "בתוך הקהילה" שלהם. הכל כדי לא לסייע ליאהוד. אבל זה בטח לא ממניעים גזעניים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-02-2011, 19:40
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אם אפשר "לשכנע" יהודים להתגייס. גם הערבים ניתנים ל"שכנוע"
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "בטח, אם בלתי אפשרי לשכנע..."

מה הם רוצים? רובם רוצים לזרוק אותנו לים. ובתוקף כך הם מסרבים לסייע ליהודים בכל דרך או צורה שהיא בין אם מדובר בצבא ובין אם מדובר בשרות לאומי.

לסיכום.
ניסית לטעון שאי אפשר לגייס ערבים מכיוון שלא יעלה על הדעת שהם ילחמו בשם תרבות אחרת (יהודית) נגד "אחיהם". העובדות סתרו את הטיעון הלא מושכל ואז ניסית לטעון שמכיוון שאי אפשר לשכנע אותם לעשות שירות לאומי , בוודאי שהם לא יסכימו לשרת בצה"ל. טיעון מזהיר שיש בו רק פגם אחד. מי שואל אותם בכלל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:07

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר